lek.

Magdalena Grochecka

Ginekolog

210 opinii +dodaj

Umów wizytę 216 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

W zakresie ginekologii i położnictwa swoje doświadczenie zawodowe zdobywałam m.in. w Szpitalu Świętej Rodziny przy ul. Madalińskiego oraz w Szpitalu „INFLANCKA”. Obecnie pracuję w… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
210 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • B
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: GABINETY KRASIŃSKIEGOUsługa: konsultacje ginekologiczne

  Pani Doktor… profesjonalna a przy tym tak zwyczajnie ludzka. Dzięki Pani Doktor bezstresowa pierwsza wizyta nastolatki. Wszystko jasno wytłumaczone, o wszystko można pytać bez skrępowania. Polecam serdecznie zwłaszcza młodym dziewczynom, przed którymi pierwsza wizyta.

 • K
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Medyczne Unicare Sp. z o.o.Usługa: konsultacja

  To była moja pierwsza wizyta u lekarza ginekologa. Pani doktor to przesympatyczna osoba, dokładnie odpowiedziała na wszystkie nurtujące mnie pytania. Zachowana była miła i bezstresowa atmosfera. Jest najlepszym lekarzem u jakiego dotychczas byłam. Serdecznie polecam. Kinga.

 • D
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Medyczne Unicare RembielińskaUsługa: konsultacje ginekologiczne

  Pani Magda jest niezwykle bezpośrednią, sympatyczną i kompetentną lekarką. Uważna, umie słuchać pacjentów, chętnie i wyczerpująco odpowiada na wszystkie pytania. To bardzo dobry lekarz, naprawdę godny polecenia.

 • K
  Lokalizacja: Centrum Medyczne Unicare Sp. z o.o.

  Fantastyczna, pozytywna, pełna energii, konkretna i rzeczowa. Potrafi nie tylko wysłuchać pacjenta ale także wiele spraw przejrzyście wyjaśnić. Od pierwszej wizyty już wiem, że to najlepszy lekarz ginekolog! Polecam całym sercem.

 • K
  Lokalizacja: Babka Medica. Specjalistyczna przychodnia ginekologiczno-położniczaUsługa: wizyta ginekologiczna, ciąża, wkładka domaciczna

  Dr Grochecka wprowadza od początku wspaniałą atmosfere, nie ma tematów tabu, wszystko wyjaśni, na każde pytanie odpowie. Z pewnością lekarz z powołania, który czerpie radość z tego co robi. Badanie delikatne, cały czas Pani doktor dba o komfort, mówi co będzie robić. Wyrozumiała, delikatna z dużym poczuciem humoru, rzetelna z ogromną wiedzą. Jak dla mnie idealny ginekolog!

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Babka Medica. Specjalistyczna przychodnia ginekologiczno-położniczaUsługa: konsultacje ginekologiczne

  Pacjentką była niespełna roczna dziewczynka, ze sklejającymi się wargami sromowymi. Pani Doktor bardzo miła, delikatna, profesjonalna, z cierpliwością wszystko wyjaśniała Mamie dziecka. Raczej uspakajała a nie nakręcała obaw rodzica. Matka dziecka powiedziała że na pierwszą "kobiecą" wizytę przyjdzie z córcią właśnie do Pani doktor M.Grocheckiej.

 • K
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Babka Medica. Specjalistyczna przychodnia ginekologiczno-położniczaUsługa: konsultacje ginekologiczne

  Pani Doktor wzbudza ogromne zaufanie i potrafi w bardzo lekki sposób pozyskać od pacjenta informacje. Atmosfera podczas badania była bardzo sympatyczna i niekrepujaca. Oczywiście co do samego badania również nie mam żadnych zastrzeżeń. Przebiegło ono sprawnie, bezboleśnie i komfortowo. Szczerze polecam Panią doktor.

 • W
  Lokalizacja: Babka Medica. Specjalistyczna przychodnia ginekologiczno-położnicza

  Wspaniała osoba i fachowiec. Badanie bardzo delikatne, atmosfera więcej niż sympatyczna, informacje przekazane w jasny sposób. Pacjentką była moja 10 mies córka, więc rozważnie wybierałam lekarza i nie zawiodłam się. Z pewnością wrócimy w przyszłości.

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Babka Medica. Specjalistyczna przychodnia ginekologiczno-położniczaUsługa: konsultacje ginekologiczne

  Najlepsza wizyta u ginekologa w życiu! Pani doktor bardzo miła, uśmiechnięta, zrobiła pełny wywiad, wyjaśniła wszelkie wątpliwości, a wszystko odbyło się w bardzo luźnej i serdecznej atmosferze. Polecam!

 • K
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Medyczne Unicare Rembielińska

  Byłam dziś u Pani doktor na badaniu Usg. Jestem bardzo miło zaskoczona. Dokładnie wypytsla o wszystko i wyjaśniła wszystkie niejasności. Pani doktor jest osobą przesympatyczna i gadatliwa co bardzo mi pomogło pokonać stres zwiazany z wizytą. Polecam i zastanawiam się czy na stałe nie przenieść się na wizyty do Pani doktor.
  K.B.

Pytania pacjentów (323)

Martwisz się swoim zdrowiem?

Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

Zadaj pytanie naszym specjalistom
 • Witam ! Mam 42 Chcę zdecydować się na tabletki antykoncepcyjne .Zaznaczam ze nigdy do tej pory nie stosowałam tego typu antykoncepcji Moja ginekolog przepisała mi Orlifique ale niestety miałam problem z realizacją recepty (preparat w aptekach nie dostępny) dlatego zamieniła mi na Leverette W przeszłości miałam kilkakrotne zakrzepowe zapalenie zył od 9 lat bez nawrotu aktualnie czuję się dobrze ale na stałe przyjmuję Xarelto 20mg .Mówiłam o tym Pani ginekolog .Czy Leverette to odpowiednie tabletki dla mnie ?

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  Tabletki antykoncepcyjne dwuskładnikowe sa przeciwwskazane przy Pani schorzeniu. Radzę zmienić, nie tylko tabletki.
  Pozdrawiam

 • Witam co oznaczają wyniki cytologii:
  Komórki metaplastyczne, leukocyty i zmiany odczynowe?
  Czy należy zgłosić się ponownie do ginekologa?

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  Tak. za rok na kolejna cytologię.
  Pozdrawiam

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • W zakresie ginekologii i położnictwa swoje doświadczenie zawodowe zdobywałam m.in. w Szpitalu Świętej Rodziny przy ul. Madalińskiego oraz w Szpitalu „INFLANCKA”. Obecnie pracuję w Szpitalu Praskim w Warszawie i tam zajmuje się diagnostyką oraz leczeniem w zakresie ginekologii i położnictwa.
  Wykonuję zabiegi i operacje ginekologiczne. Stosuje techniki małoinwazyjne, jak histeroskopia, laparoskopia. Prowadzę wykłady w Szkole Rodzenia Izabeli Dembińskiej przy Szpitalu Praskim. Jako wykładowca, prowadziłam zajęcia ze studentami z zakresu ginekologii i położnictwa na Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie oraz Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego WNoZ.
  Jako priorytet uznaję zdrowie swoich pacjentek, przyjazną atmosferę podczas wizyty i dobry kontakt. Stale poszerzam swoją wiedzę uczestnicząc w konferencjach i kursach specjalistycznych, zarówno krajowych, jak międzynarodowych.

  Hobby: medycyna, kultura Włoch, motoryzacja, książki (Agatha Christie), kino.

  Świadczę pełen zakres usług ginekologicznych, ze szczególnym uwzględnieniem:
  - prowadzenia ciąży fizjologicznej,
  - prowadzenia ciąży wysokiego ryzyka,
  - patologii sromu i szyjki macicy (kolposkopia i vulvoskopia, pobieranie wycinków, krioterapia, LEEP LOOP)
  - antykoncepcji - dobór i kontynuacja metody,
  - ginekologii dziewczęcej, jak i wieku dziecięcego.
  - badania kontrolne oraz wizyty profilaktyczne,

  https://www.facebook.com/doktorgrochecka/

Specjalizacje

 • Położnictwo i ginekologia

Ukończone szkoły

 • Uniwersytet Medyczny w Lublinie

Nagrody i wyróżnienia

 • Certyfikat Jakości Znany Lekarz

Wyróżnienia ZnanyLekarz.pl