• Dostępność

  Lekarz Magdalena Fijałkowska przyjmuje w jednym gabinecie

 • Specjalizacja

  Lekarz Magdalena Fijałkowska to jeden z 282 lekarzy o specjalizacji lekarz medycyny pracy w miejscowości Warszawa na ZnanyLekarz.pl

 • Popularność

  Miesięcznie lekarzy o tej specjalizacji w Twojej miejscowości poszukuje 2400 osób

 • Kontakt

  Ten lekarz medycyny pracy nie uruchomił zapisów online ani usługi telerejestracji na Znanylekarz.pl.

Pytania i odpowiedzi

Zadaj pytanie

Twoje pytanie zostanie opublikowane bez Twoich danych

Zadaj darmowe pytanie

Adresy i cenniki

 • .

  ., Bielany
  00-000 Warszawa, mazowieckie

  99
  pacjentów odwiedziło ten profil przez ostanie 30 dni

  1
  pacjentów prosiło o włączenie Kalendarza Wizyt przez ostatnie 30 dni

  Ten lekarz nie umawia jeszcze wizyty przez Internet na ZnanyLekarz.pl

  Zostaw swojego e-maila, a poinformujemy Cię kiedy będziesz mógł się umawiać online u tego lekarza.

Podobni lekarze, do których możesz umówić wizytę

Ocena pacjentów:

6 opinii

 • KK

  Od pani "doktor" nie dowiedziałam się właściwie co mi jest...Dostałam jakieś leki i antybiotyk bez informacji na co choruję. Dodatkowo gdy chciałam coś dodać to mi przerywała i pisała coś w komputerze. Lekarz powinien najpierw wysłuchać pacjenta a dopiero potem robić jakieś notatki. Mialam wrażenie, że doktor odpowiada na moje pytania z łaską, czekając na koniec wizyty.Zero jakiegokolwiek uśmiechu, empatii. Nie była to dla mnie przyjemna wizyta. O wielu innych dolegliwościach nawet nie wspomniałam bo tak była zajęta. Nie polecam.

 • KP

  Sympatyczna Pani doktor. Świetne podejście do pacjenta. Rzeczowo przedstawiała planowany przebieg leczenia.

 • DM

  Bardzo piękna, mądra i do tego przyjazna pacjentowi Pani Doktor. Byłem u tej pani z problemami z kręgosłupem, wysłuchała mnie, nie przerywała mojej wypowiedzi, odpowiadała na wszelkie pytania, a zadawałem ich dużo, mimo to Pani Doktor na wszystkie uprzejmie mi odpowiadała. Takiej empatii dawno w publicznej służbie zdrowia nie doświadczyłem. Wspaniały człowiek.

 • Bardzo niezwykłej urody Pani doktor a wręcz zjawiskowej ! Przez całą wizytę nie mogłem oderwać od niej oczu ! Cierpię na przewlekłą chorobę i żaden lekarz nie postawił trafnej diagnozy ! Szczera aż do bólu od razu domyśliła się z jak poważnym przypadkiem ma do czynienia ! Po kilku minutach od razu postawiła trafną diagnozę ! Po tej wizycie nie przespałem całej nocy i odżyły wspomnienia ! Ciśnienie tak mi skoczyło po tej wizycie że musiałem wypić kilka litrów melisy na uspokojenie ! Czuję się teraz o 10 lat młodszy ! Szczególnie zwróciłem uwagę na jej piękne dłonie i naturalnie długie paznokcie przy wypisywaniu recepty ! Do tej pory jestem pod wrażeniem !

 • Bardzo wnikliwa doktor. Nie poddaje się i dąży do postawienia trafnej diagnozy. Nie leczy na oślep. Dokładna, staranna, dobrze się z nią rozmawia. Przyzwoity człowiek i prawdziwy lekarz z powołania. Godna polecenia. Postawiła mnie na nogi, a było już naprawdę źle. Jan.

 • Witam,
  To bardzo dobra i rzeczowa Pani doktor. Nie trzeba długo czekać aby zauważyła, ze pacjent sie denerwuje i potrzebuje rzeczowego i konkretnego wytłumaczenia problemu z jakim przyszedł. Odpowiada na wszystkie pytania z ochotą. Śmiało mogę polecić Panią doktor jako lekarza i ciepłą osobę.

Lekarz, do którego umówisz się na wizytę online