dr n. med.

Maciej Wójcik

Kardiolog, Internista

Calendar-iconCreated with Sketch. Poproś o kalendarz wizyt

Adresy i cenniki

Podobni lekarze, do których możesz umówić wizytę

Ocena pacjentów:

Dodaj własną opinię
 • Pan Dr Maciej Wójcik jest doskonałym specjalistą. Jestem po ablacji serca ok. 4 miesiące.Czuję się super i to wszystko dzięki ogromnej wiedzy i precyzji Pana Dr M. Wójcika. Serdecznie dziękuję . L.Kowalska

 • M

  Pan Dr Wójcik przywraca wiarę w to, iż są lekarze, którzy podchodzą do swojego zawodu naprawdę "z sercem" :) 04.07.2016r miałam ablację w Białej Podlaskiej....długo na nią czekałam i naprawdę wiele przeszłam zanim trafiłam do odpowiedniego lekarza, który mi pomógł. Nie jestem w stanie opisać słowami co "ten człowiek" dla mnie zrobił....To nie jest tylko pomoc dla ciała, ustanie częstoskurczu niesie ulgę dla ludzkiej psychiki :) Panie Doktorze...jest Pan mega pozytywnym, ciepłym, przemiłym człowiekiem. Naprawdę jestem przeogromnie wdzięczna Panu oraz "załodze" towarzyszącej Panu przy moim zabiegu :)
  Pozdrawiam
  Marta P.

 • T

  Pełen profesjonalizm i bardzo ludzkie podejście. Oby jak najwięcej takich lekarzy. Uśmiechnięty, sympatyczny i z ogromną wiedzą. Naprawdę z czystym sumieniem można polecić. Mało, naprawdę mało jest takich lekarzy!!

 • R

  Wiele jest tu pochwał więc nie będę się powtarzał, pełen szacunek dla Pana Dr.Macieja Wójcika
  i jego wiedzy i sposobu podejścia do pacjenta.

 • Dr. Wójcik jest po prostu...niesamowity:) Cudownie miły, pełen profesjonalizm w tym co robi, a zarazem zawsze uśmiechnięty. Takich lekarzy chyba nie ma! - bynajmniej ja się z nikim takim więcej nie spotkałam:) Naprawdę podnosi wiarę w ludzi, a przede wszystkim w to, że istnieją naprawdę umiejętni i prawdziwie kompetentni lekarze:) Polecam go serdecznie, naprawdę można mu całkowicie zaufać:):):)

 • Pana Doktora znam ze szpitala...jest mily, usmiechniety i KOMPETENTNY...wie co , wie jak, wie kiedy...można na nim polegać

 • Witam. Dr M. Wójcik...hm. Brak słów w języku polskim, aby wyrazić to co myślę. Gdyby na świecie lekarze podchodzili do pacjenta jak Ww. świat byłby dobry. Przez 16 lat chodziłam z zaburzeniami rytmu serca. Podkreślam 16 lat (obecnie mam 29). Byłam u wieeeelu kardiologów z tego samego szpitala w którym pracuje Pan Dr - świetnych podobno, którzy w ich opinii nie byli mi w stanie pomóc. Jedna wizyta u Pana Dra Macieja Wójcika i to co dla "świetnych lekarzy" było niemożliwe, nagle podczas pierwszej mojej wizyty u Pana Dra. Wójcika stało się proste, oczywiste i dające wiele nadziei na lepsze jutro. Tak też się stało. Dzisiaj jestem dwa dni po zabiegu, który przypominam "nie był możliwy" przez 16 lat, a moja przypadłość była "nieuleczalna". Panie Doktorze. Chylę czoła Panu i Pańskiemu podejściu oraz profesjonalizmowi. Gratuluję Rodzinie i Rodzicom. Pacjentka.

Lekarz, do którego umówisz się na wizytę online