Maciej Wojciechowski, fizjoterapeuta Kwidzyn

mgr Maciej Wojciechowski

Fizjoterapeuta więcej

7 opinii

Zapisz


Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adres

Chopina 6/2, Kwidzyn
Rehabilitacja Maciej Wojciechowski

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Gotówka
Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych fizjoterapeutów w pobliżu

Moje doświadczenie

O mnie

Fizjoterapeuta, który nieustannie doskonali swoje umiejętności i poszerza wiedzę na licznych kursach i szkoleniach podyplomowych. Specjalizuje się w s...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • Bóle kręgosłupa
 • Rwa kulszowa
 • Dyskopatia
Pokaż wszystkie leczone choroby

Specjalizacje

 • Rehabilitacja medyczna
 • Osteopatia

Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

Opinie od pacjentów

4.5

Ogólna ocena
7 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
K
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Rehabilitacja Maciej Wojciechowski Inny

Sceptycznie szlam na spotkanie. Spotkało mnie zaskoczenie. Mistrz w swoim fachu. Osteopata z krwi i kosci. Pomógł z bólem z którym zmagałam sie przez lata. Zniwelował migreny i rwanie w kciuku. Ze spokonnym sercem polecam Pana Maciej dotyka i ma poczucie humoru!


Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Rehabilitacja Maciej Wojciechowski osteopatia

Do gabinetu pana Macieja trafiłam wskutek urazu. Choć z początku kontuzja wydawała się niegroźna, po tygodniu zaczęła bardzo dokuczać i nie mogło obyć się bez wizyty u specjalisty. Pan Maciej zdiagnozował mój przypadek i zalecił rechabilitacje i terapię manualna. Po kliku zabiegach już jest znaczna poprawa, a po miesiacu będę mogła wrócić do uprawiania sportów. Wspaniały osteopata i specjalista. Serdecznie polecam!


K
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: AthleticoMed

Wyczekiwana, przekładana 2 razy wizyta z dwulatkiem - rozczarowanie. Gdy zadzwoniono z recepcji z prośbą o przełożenie wizyty, upewniałam się czy jest możliwe badanie osteopatyczne dwulatka, który jest b. wstydliwy i placzliwy, Pani zapewniła, że lekarz, ma nie tylko doczynienia z malymi dziećmi, ale i potrafi znaleźć do nich podejście. Jakież bylo moje zdziwienie gdy Pan Maciej na wstępie wizyty powiedział: "generalnie z takimi małymi dziećmi nie do mnie". Rzeczywiście należało na tym zakończyć wizytę gdyż Pan magister w ciągu jej trwania ani razu nawet nie spróbował z dzieckiem nawiązać kontaktu. Na pytanie: co Panią niepokoi? Wytłumaczyłam, że chciałabym się upewnić czy dziecko ma dobra postawę - zależało mi żeby specjalista obejrzał dziecko. -Ale co Panią niepokoi? Zauważyłam, że dziecko przystaje cześciej na jedną stronę, na co lekarz (bez w ogole chęci zrozumienia): a Pani nie przystaje czy na jedną czy na drugą strone częściej? (aha..) Dziecko nie współpracowało, nie chcialo zejść z rąk, atmosfera też temu nie sprzyjała, co wiadomo uniemożliwiło badanie, jednak gdy udało się mi zagadać dziecko, które przeszło wkoło po gabinecie, Pan Maciej siedząc ciągle przy komputerze może raz na nie zerknął i stwierdził, że nic sie nie dzieje, dobrze sie rozwija. Na tym mogłaby się wizyta zakończyć (!) jednak uparłam się i rozebrałam płaczące dziecko, Pan Maciej je przebadal na stojąco i leżąco(z pewnością pobieżnie gdyż dziecko płakało) i nie uwierzycie, stwierdził, że miednica jest asymetryczna itp. Nie wnikam w kompetencje Pana Macieja, jednak podejście do mnie i mojego dziecka (które z góry zaszufladkowal jako mamisynka, i nie próbował w żaden sposób zachęcić do siebie), nie pozwala mi na wystawienie innej oceny. Sumarycznie nie wiem za co zaplacilam 150zl (za to, że potwierdził, łaskawie, że przystawanie na jedna stronę nie jest wcale takie normalne??) Panie Macieju, szłam do Pana z dobrym nastawieniem i nadzieją, że otrzymam fachową pomoc, potraktował mnie Pan lekceważąco.


K
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: AthleticoMed ból łokcia wyczynowego tenisisty 14 lat

Ekspert osteopatii … Podczas wizyty pan Maciej stosował różne techniki … świadczące o szerokiej wiedzy... nie tylko się pozbył bólu w okolicach łokcia, u 14 latka wyczynowo uprawiającego tenis, ale zidentyfikował deficyty treningowe, będące przyczyną kontuzji i dał rekomendacje jak przez codzienny trening uniknąć nawrotu choroby. Widać, że to czynny sportowiec. Gorąco polecam


I
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Rehabilitacja Maciej Wojciechowski

Super specjalista.Spokojny,cierpliwy,uważny.Ciekawie opowiada o swojej pracy,ucząc co najważniejsze w profilaktyce dbania o swoje zdrowie.Po jednej wizycie u pana Macieja - wnikliwym wywiadzie, uciskaniu miejsc ze źródłem bólu i po stosowaniu się do wszystkich zaleceń,ból pleców zniknął i mój kręgosłup ma się dobrze!!!


P
Użytkownik zweryfikowany

Bardzo dobry fizjoterapeuta, który potrafi pomoc na każde dolegliwości i problemy związane z bólami mięśni. Umiejętnie z nimi walczy, by nigdy więcej się nie pojawiły. Godny polecenia specjalista


Użytkownik zweryfikowany

Po skrecenia kostki i zapisaniu się na rehabilitację Maciej bardzo szybko poskładał mnie do całości i dzięki niemu mogłem szybko wrócić do normalnego funkcjonowania. Jeszcze raz wielkie dzięki :)


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Odpowiedzi na pytania

3 odpowiedzi udzielonych przez lekarza na pytania pacjentów na ZnanyLekarz.pl


 • Witam. jestem po zabiegu artroskopii barku(niestabilność) z dolno przednim szyciem obrąbka stawowego oraz remplissage hill sachs łącznie mam 2 kotwice. Stabilizator muszę nosić 4 tygodnie ale w zaleceniach lekarskich mogę go zdejmować do ćwiczeń biernych . Jakie to są ćwiczenia bierne ? Ponieważ nie dostałem wskazówek od lekarza. Dziękuję za odpowiedź

  W początkowej fazie rehabilitacji warto skorzystać z nieinwazyjnych i bezpiecznych ćwiczeń Codmana. Jednak mimo wszystko proszę skontaktować się z fizjoterapeutą w celu prowadzenia terapii, gdyż rehabilitacja pooperacyjna wymaga fachowej wiedzy, aby można było się cieszyć w pełni zdrowiem. Pozdrawiam.

  mgr Maciej Wojciechowski

 • Jaki rodzaj rehabilitacji mozna wdrozyc na w/w ból

  Wyżej wymieniony rodzaj bólu może wskazywać na szereg dysfunkcji układu ruchu i nie tylko. Aby skutecznie uporać się z problemem, należy przeprowadzić diagnostykę różnicową, w celu ustalenia przyczyny dolegliwości. Tak przeprowadzona terapia pozwoli wyłączyć zarówno ból jak i jego przyczynę, dlatego polecam wizytę w gabinecie fizjoterapeuty.

  mgr Maciej Wojciechowski

Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.

Moje doświadczenie

O mnie

Fizjoterapeuta, który nieustannie doskonali swoje umiejętności i poszerza wiedzę na licznych kursach i szkoleniach podyplomowych. Specjalizuje się w s...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • Bóle kręgosłupa
 • Rwa kulszowa
 • Dyskopatia
Pokaż wszystkie leczone choroby

Specjalizacje

 • Rehabilitacja medyczna
 • Osteopatia