dr n. med.

Maciej Rosiński

verifiedCreated with Sketch.

Neurolog dziecięcy, Pediatra

6 opinii +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza
18 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Posiadam wieloletnie doświadczenie w pracy w lecznictwie ambulatoryjnym i szpitalnym, na Oddziałach Pediatrycznych o różnych profilach i na Oddziale Neurologii Dziecięcej, gdzie aktualnie… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
6 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • A
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Rehabilitacji C.R. MODUS Sp. z o.o.Usługa: konsultacje neurologiczne dla dzieci

  Polecam, lekarz dokladnie zbadal dziecko i odpowiedzial na moje pytania i watpliwosci. Bardzo sympatyczny doktor.

 • G
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Rehabilitacji C.R. MODUS Sp. z o.o.Usługa: konsultacje neurologiczne dla dzieci

  Kompetentny lekarz, który ma czas na pacjenta. Dobre podejście do dzieci. Pan doktor zbadał niemowlaka, a później wszystko dokładnie wyjaśnił. Bardzo polecam

 • M
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Rehabilitacji C.R. MODUS Sp. z o.o.Usługa: Konsultacja neurologiczna

  Pan doktor bardzo miły i rzeczowy. Bardzo dokładnie zbadał córkę i dał konkretne zalecenia do realizacji. Mimo panującego w gabinecie upału ( współczuję warunków pracy) przeprowadził dokładny wywiad i poświęcił dużo czasu na badanie pacjenta. Polecam.

 • K
  Lokalizacja: Centrum Rehabilitacji C.R. MODUS Sp. z o.o.Usługa: konsultacje neurologiczne dla dzieci

  Z całego serca polecam Pana doktora. Przez 12 lat choroby Syna poznaliśmy wielu lekarzy, w końcu trafiliśmy do dr. Pan doktor wysłuchał, zbadał, porozmawiał, wszystko wytłumaczył, czas nie naglił.Do Syna odnosił się z sercem i pełnym poświeceniem. Miałam możliwość porozmawiać i rozwiązać swoje wątpliwości dotyczące powrotu do leczenia lekami PP dzięki ogromnej wiedzy doktora.Pan doktor zrobił na mnie ogromne wrażenie a indywidualne podejście do pacjenta i jego problemu spowodowało że wiem iż Syn trafił w dobre ręce, osoby kompetentnej a za razem ciepłej i cierpliwej. Czeka nas dalsza diagnostyka pod czujnym okiem doktora

 • M
  Lokalizacja: Centrum Rehabilitacji C.R. MODUS Sp. z o.o.

  Wizyta bardzo mi się podobała , dziecko zostało starannie zbadane przez lekarza oraz wywiad wyczerpujący ,naprawdę polecam,lekarz wszystko nam wyjaśnił jak trzeba .

 • A

  Trafiliśmy z 3-letnią córką na oddział szpitalny do p. doktora Rosińskiego po jej pierwszym ataku padaczkowym i był od początku jej lekarzem prowadzącym. Na początku byliśmy przerażeni gdyż nasza wiedza na temat padaczki była zerowa ale pan doktor cierpliwie i wyczerpująco odpowiadał na wszystkie nasze pytanie, rozwiewał wątpliwości i po kilku rozmowach z nim znacznie się uspokoiliśmy. Zlecił wszystkie konieczne badania aby zdiagnozować stan naszej córki ale zachował umiar tzn. nie zlecił wszystkich możliwych badań np. tomografii która wg niego nie była konieczna i u tak małego dziecka jest wykonywana ostrożnie. Mogę polecić tego lekarza - kompetentny, rzetelny, cierpliwy, uprzejmy, uśmiechnięty, z dobrym podejściem do dzieci. Po wyjściu ze szpitala jeszcze dzwoniłam do niego z kilkoma pytaniami i bardzo chętnie mi udzielił wszystkich odpowiedzi przez telefon. Później już nie mieliśmy z nim styczności bo zaczęliśmy się leczyć u innego lekarza.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Posiadam wieloletnie doświadczenie w pracy w lecznictwie ambulatoryjnym i szpitalnym, na Oddziałach Pediatrycznych o różnych profilach i na Oddziale Neurologii Dziecięcej, gdzie aktualnie pracuję. W swojej codziennej pracy w Szpitalu Im. J. Gromkowskiego we Wrocławiu diagnozuję i leczę dzieci z chorobami neurologicznymi i pediatrycznymi, a także konsultuję neurologicznie pacjentów wszystkich Oddziałów Pediatrycznych i Oddziału Psychiatrii. Posiadam licencję Polskiego Towarzystwa Neurofizjologii Klinicznej z zakresu elektroencefalografii, która uprawnia do opisywania badań EEG. Ukończyłem również kurs elektromiografii (EMG) i wykonuję te badania u dzieci. W Szpitalu kwalifikuję ponadto dzieci z mózgowym porażeniem dziecięcym do terapii toksyną botulinową i prowadzę tę terapię na Oddziale Neurologicznym. Wydaję także opinie jako biegły sądowy.

  Gabinet znajduje się przy ul. Przyjaźni 66/6 we Wrocławiu, w Przychodni CathMed, w budynku mieszkalno-usługowym u zbiegu ulic Przyjaźni i Krzyckiej. Gabinet jest czynny w środy po godzinie 15.30.
  Realizuję również wizyty domowe, przede wszystkim u niemowląt, po wcześniejszym umówieniu telefonicznym.

  Zapraszam na moją stronę internetową: www.neurologdzieciecy-wroclaw.pl

Specjalizacje

 • Neurologia dziecięca
 • Pediatria

Choroby

więcej