lek.

Maciej Kobierski

Urolog, Chirurg

Jestem specjalistą urologiem (II stopień specjalizacji) i chirurgiem ogólnym (I i II stopień specjalizacji) . Zajmuję się diagnostyką i leczeniem schorzeń układu moczowo płciowego... więcej

Umów wizytę

info-iconCreated with Sketch. Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Doświadczenie i kwalifikacje

about-me-iconCreated with Sketch. O mnie

 • Jestem specjalistą urologiem (II stopień specjalizacji) i chirurgiem ogólnym (I i II stopień specjalizacji) . Zajmuję się diagnostyką i leczeniem schorzeń układu moczowo płciowego (m. in. choroby nowotworowe, schorzenia prostaty, kamica układu moczowego, stany zapalne układu moczowego,zaburzenia płodności
  i funkcji seksualnych) u osób dorosłych.
  Pracuję na codzień w Klinicznym Oddziale Urologii Szpitala Wojskowego we Wrocławiu.

Ukończone szkoły

 • Akademia Medyczna Wrocław 1986

Znajomość języków

 • francuski
 • niemiecki
 • rosyjski

Ocena pacjentów:

Dodaj własną opinię
 • Polecam dr Kobierskiego wszystkim potrzebującym pomocy z jego specjalizacji. Pan doktor wyjaśni wszystkie kwestie związane z chorobą, udzieli wyczerpujących odpowiedzi na dręczące pytania. Zapyta o brane leki na choroby z innych specjalizacji medycznych mogących mieć wpływ na objawy choroby natury urologicznej. Ma zawsze czas dla pacjenta, prawdziwy bardzo dobry lekarz z powołaniem.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: MedicorUsługa: Konsultacja urologiczna z badaniem usg

  Jestem bardzo zadowolony z wizyty u Dr. Kobierskiego:)
  Kontakt znalazłem w internecie , wcześniej Dr. nie znałem , tym bardziej miło mi po wizycie stwierdzić ,że Pan Dr. naprawdę wie co w trawie piszczy.
  A poważnie, sikam panowie, huraaaa! Pan Dr. wyłapał w spisie moich leków ,lek na nadciśnienie, który blokował u mnie oddawanie moczu i częstomocz. Leku nie biorę i jak rękę odjął.(kardiolog będzie musiał dobrać mi inny specyfik).
  Podzielam poprzednie opinie : doświadczony, rzeczowy ,uprzejmy.
  Ważne: Pan Dr. potrafi słuchać.
  Z prostatą nie ma żartów , jestem pod dobrą opieką, jak najbardziej polecam i serdecznie dziękuję.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: MedicorUsługa: Konsultacja urologiczna z badaniem usg

  Dr Kobierski to lekarz, podchodzący do pacjenta z zaangażowaniem i profesjonalizmem. Postawił trafną diagnozę, wszystko wyjaśnił w sposób miły i rzeczowy. W pełni polecam wizytę u tego specjalisty.

 • M
  Lokalizacja: MedicorUsługa: konsultacja urologiczna

  Wizyta odbyła się w rzeczowy i konkretny sposób. Doktor wyjaśnił wszelkie wątpliwości i przepisał leki poprawione przez lekarzy ze szpitala. Doktor równie przeprowadził USG i wyjaśnił przebieg całej choroby ( kamień nerkowy ).

 • Lekarza szukałam dla mamy niestety u nas w Bolesławcu nie wykonują zabiegu ,który mama ma zalecony i kazano jej szukać lekarza na własną rękę.Pana dr Macieja znalazłam na stronie znanylekarz.pl .Zadzwoniłam i na drugi dzień mama miała już wizytę, pan dr okazał się wspaniałym człowiekiem konkretny wszystko wytłumaczył bardzo sympatyczny takich lekarzy powinno być więcej :)mama ma już umówiony termin zabiegu.Po wizycie u pana doktora mama jest dużo spokojniejsza dziękujemy panu doktorowi. pozdrawiam serdecznie Monika

 • I

  Bardzo miły lekarz super podejście do pacjęta krótka konkretna rozmowa polecam gorąco !!!!!!!!!!!!!!!!!

 • B

  Polecam, Pan Maciej wszystko wytłumaczył , odpowiedział na każde pytanie i nie miało się wrażenia ,że gdzieś mu się śpieszy albo ,że następny pacjent już czeka w progu. Bez wahania polecam !

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Bardzo miła i obsługa oraz bezstresowa kompleksowa diagnostyka. Podejście do pacjenta oraz pełne zaangażowanie w dalsze leczenie po prostu rzadko spotykane. W pełni polecam .

 • A

  Jedna wizyta kilkanaście minut więc opinia nie będzie długa:
  Otrzymałem wyczerpujące informacje i zalecenia co wystarczyło mi na zaspokojenie moich problemów zdrowotnych. Cudotwórców nie ma są dobrzy rzemieślnicy. Będzie potrzeba powtórki to będę znowu na wizycie.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Lekarz z dużym doświadzeniem. Budzi zaufanie. Dobre podejście do pacjentów w znacznym stopniu zmniejszające stres związany z wizytą. Polecam.