Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adres

Zdunowska 35, Krotoszyn
Gabinet Stomatologiczny

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych stomatologów w pobliżu

Moje doświadczenie

Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

Opinie od pacjentów

3

Ogólna ocena
14 opinii

P
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

Pan doktor podczas zabiegu usunięcia zęba, usunął ząb natomiast zapomniał o korzeniu, zapomniał również poinformować o tym pacjenta.


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Stomatologiczny

Nie polecam. Leczyłam się u dr. Fiuka przez 2 lata. Zarówno leczenie kanałowe jak i zwykłe wypełnienia i plomby. Często wracałam do Dr. z bólem, zęby były robione jeszcze raz. Lubiłam tam chodzić ponieważ zabiegi były szybkie i bezbolesne a obsługa bardzo miła. Niestety plomby wypadały dość szybko (jakiś rok). Nie chodzę już do Pana Fiuka, ponieważ po ostatniej wizycie, musiałam pędzić do innego lekarza na chirurgiczne usuwanie korzenia, gdyż Pan Fiuk chciał go wyrwać bez wcześniejszego zdjęcia. Okazało się, że korzeń był zawinięty, a ja pozostawiona samej sobie z otwartą raną, bez antybiotyku i z informacją, że mam wrócić ze zdjęciem. To był najstraszniejszy ból zęba jaki przeżyłam. Inny lekarz wykonał zabieg po godzinach pracy, gdy zobaczył stan zapalny i opuchliznę, niestety skończyło się na rozcinaniu dziąsła i szwach. Teraz zaczęłam chodzić do innego specjalisty i po wykonaniu zdjęcia panoramicznego okazało się, że wszystkie zęby robione przez Pana Fiuka są do poprawy. Nie wypełniał on dobrze kanałów po leczeniu kanałowym, albo w ogóle ich nie wypełniał. Plomby się ruszają, są za duże i zęby się kruszą. Są też zęby, które wymagają leczenia pod mikroskopem. Czeka mnie bardzo długie i bardzo kosztowne leczenie. Mam ogromny żal do Pana Doktora.


Użytkownik zweryfikowany

Cała rodzina leczy się u dr.Fiuka i wszyscy zadowoleni. Nie pozwoli aby jego pacjent był z bólem zęba, punktualny i sympatyczny. Wyrywanie bezboleśnie


K
Użytkownik zweryfikowany

Byłem u doktora usunąć siódemke i poradził sobie świetnie, bez bólu szybko i fachowo. Bardzo miłe podejście do pacjenta.


P
Użytkownik zweryfikowany

Byłam u doktora Fiuka wyrwać "ósemkę" - poradził sobie znakomicie, szybko, z dobrym znieczuleniem. Polecam.


K
Użytkownik zweryfikowany

Bardzo dobry lekarz, zdecydowany i konkretny. Leczyłem się wcześniej w różnych miejscach i wszędzie albo rozwlekła nasiadówka albo ból. Polecam z czystym sercem - szybko fachowo i odpowiedzialnie


K
Użytkownik zweryfikowany

Polecam! Jestem bardzo zadowolona.Bardzo miłe i fachowe podejście,pomógł mi bardzo przy silnym stanie zapalnym ropnym zęba. Rodzina leczy się już od bardzo dawna i bardzo sobie chwalą-plomby nie wylatują i nikt już innego Dentysty nie szuka.


G

Chodziłem przez dlugi czas do pana Fiuka, poczatkowo bylem bardzo zadowolony (tak jak wszyscy piszecie) szybka, mila obsługa, ceny standardowe. Gorzej zaczelo sie robic wtedy gdy plomby zaczęły wylatywać (2 zeby mialem robione po dwa razy i ostatecznie musial to naprawic inny stomatolog) czyli za jednego zęba zapłaciłem 3 razy, bo gwarancje pan Maciej dawał tylko na pół roku...
Kolejnym oszustwem, bo tak to trzeba nazywać jest to, że lekarz mówił mi o leczeniu kanałowym (za takie leczenie też zapłaciłem), a gdy ząb po jakimś czasie został otwarty,przez innego stomatologa (strasznie mnie bolał) okazało się że kanał jest pusty.
Tak więc nie polecam jeśli zależy wam na swoich zębach, opinie się powtarzają więc rzeczywiście coś musi być na rzeczy i nie jestem jedynym takim przypadkiem.


G

Leczę moje zęby u tego lekarza już od jakiegoś czasu i nie narzekam. Zęby w porządku, teraz tylko kontrole co 6 mcy. Moje dzieci też do niego chodzą na szczęście tylko do kontroli, ale mają pełne zaufanie do niego. LEKARZ Z SERCEM. JA POLECAM W 100%!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


D

Obsługa faktycznie bardzo miła, bez kolejek i uciążliwego czekania, ale może właśnie to jest problem? Pół roku temu pan dr leczył mi dolną dwójkę, może gdyby oczyścił ząb z chorej tkanki trochę dokładniej nie musiałabym leczyć teraz tego zęba kanałowo. i jeszcze jedno.... za polerkę już isniejącego wypełnienia w jedynce zapłaciłam jak za nowe wypełnienie (o które prosiłam). Nie zwróciłam doktorowi uwagi ale stracił pacjentkę.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

Powiązane wyszukiwania