Adresy i cenniki usług

Podobni lekarze, do których możesz umówić wizytę

Ocena pacjentów

Dodaj własną opinię
5

Ogólna ocena
13 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • A
  Lokalizacja: Gabinet LekarskiUsługa: Ciaza

  Bardzo dobry lekarz. Prowadzil moje dwie ciaze, przy drugim porodzie byl osobiscie. Przez caly tydzien, kiedy lezalam w szpitalu nie bylo dnia, zeby do mnie nie zajzal. Super kekarz, mily, spokojny, opanowany, zawsze usmiechniety. Naprawde polecam!
  Dziekuje Panie Doktorze
  Agnieszka

 • A

  Wiec tak..bylam kiedys u doktora Cieślaka na wizycie i powiem szczerze zrazil mnie troche, bo bez dokładnych badan stwierdził u mnie pcos. Ja sama na własną rękę owe badania zrobiłam i okazalo sie ze wcale nie mam pcos. Aczkolwiek rok później odbieral mój porod-znakomite podejscie do pacjentki, sympatyczny, wyslucha, nie ocenia, nie faworyzuje "swoich"pacjentek, byl b.zainteresowany kazda pacjentka.spedzilam na oddziale prawie 3tyg i zdążyłam go troche poznać i szczerze polecam.. Dziekuje p.doktorze za wsparcie.

 • Pan doktor prowadzi moją ciąże i jestem bardzo zadowolona,można na niego zawsze liczyc gdy coś niepokoi odrazu reaguje.Bardzo miły i delikatny.Polecam naprawde gdyż jest to lekarz z powołania.Grazyna S.

 • J

  Wspaniały lekarz prowadził moją ciążę; -)Miałam rodzić sn w ostatniej chwili zdecydował się na cc i to była trafna decyzja bo były zielone wody plodowe .Do tego ciepły życzliwy I wyrozumiały.Rzadko można tak chwalić lekarza

 • Świetny lekarz, miły, uśmiechnięty ale przede wszystkim bardzo dobry w tym co robi :-) widać że to lekarz z powołania :-). Pan doktor prowadzi moją pierwszą ciąże i wiem że wszystko jest dobrze mam do doktora 100% zaufanie, zawsze rozwieje jakiekolwiek wątpliwości, jak tylko cos mnie niepokoi to wiem że mogę zawsze zadzwonic do Pana doktora który doradzi co robić :-)

  POLECAM WSZYSTKIM KOBIETKOM PANA DOKTORA NA PEWNO NIE POŻAŁUJECIE :-)

 • Zgadzam się z powyższymi opiniami na temat dr Cieślaka. Nie jestem jego pacjentką, ale miałam przyjemność poznać pana doktora w Pleszewskim szpitalu. Uważam, że jest niezwykłym człowiekiem: jest nie tylko dobrym specjalistą, jest miły, serdeczny każdej kobiecie i bardzo delikatny, nie tylko w czynach, ale i słowach. Moim zdaniem taki powinien być każdy lekarz decydujący się na tą specjalizację. POLECAM Z PEŁNYM PRZEKONANIEM !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 • Prowadził moje 2 ciąże. Bardzo dobry i miły człowiek, świetny fachowca. Chodziłam na NFZ a mimo to przez całe ciąże byłam otoczona fachowa poradą, miłym słowem i dobrymi poradami. Druga ciąża była zagrożona, a poród trudny i w tym czasie p. doktor był przy mnie i wspierał. Dlatego gorąco polecam!!!!!

 • I

  Dr. Cieślak prowadził całą moją ciążę:) Cieszę się ze zdecydowałam się iść do Niego:)
  Bardzo miły, opanowany, uprzejmny człowiek:)
  Był przy cesarce i urodził się Mój Śliczny Synek:) wszystko poszło sprawnie.
  Polecam Go jako ginekologa przyszłym mamą:)

 • Dr. Cieślak przyjmował mnie do szpitala w Pleszewie. Trafiłam tam z kolka nerkowa w 39 tygodniu ciąży. Mieszkam daleko od Pleszewa, Doktor widział mnie po raz pierwszy w życiu a mimo to otrzymałam od niego fachową pomoc. Opiekował się mną przez cały mój pobyt w szpitalu. Jest to bardzo mądry i dobry lekarz. Jestem mu bardzo wdzięczna za wszystko co zrobił dla mnie i mojego syna, który urodził się przy pomocy Pana Doktora!! Dziękuje za Wszystko!

 • potwierdzam, bardzo dobry lekarz, był przy porodzie mojej drugiej córeczki, wszystko poszło sprawnie i expresowo:)) jeśli tak można napisać o porodzie!!

Jesteś tym lekarzem?

251

Tylu pacjentów odwiedziło ten profil w ciągu ostatnich 30 dni

To Twój profil?
Przejmij go
Prezentowane dane pochodzą z: Rejestru Podmiotów Wykonujących Działalność Leczniczą, Centralnego Rejestru Lekarzy RP prowadzonego przez Naczelną Izbę Lekarską, Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej. Informacje zawarte w tych rejestrach są jawne i ogólnie dostępne.