dr

Maciej Burzyński

Chirurg, Proktolog

Calendar-iconCreated with Sketch. Umów wizytę 15 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Umów wizytę

info-iconCreated with Sketch. Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Doświadczenie i kwalifikacje

Ocena pacjentów:

Dodaj własną opinię
 • Potwierdzam wszystkie zamieszczone tu pozytywne opinie.Podejście do pacjenta plus fachowość idą w parze. Super lekarz i jeśli ktoś bardzo boi się kolonoskopii to polecam Pana Doktora !!!!!!!!

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Lekarz poświeca pacjentowi tyle czasu ile potrzeba, konkretny, otwarty co sprawia że bez wstydu można porozmawiać o problemie-hemoroidy:/

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Szczerze polecam! Naprawdę rewelacyjne podejście do pacjenta. no i co najważniejsze: wysokie kompetencje. Jestem bardzo zadowolony.

 • Bardzo pomocny i kompetentny lekarz. A przy tym miły i życzliwy. Można opisywać Pana Doktora w samych superlatywach, bo posiada wszystkie potrzebne lekarzowi przymioty. Szczerze polecam, sama również będę się Go trzymała.

 • Super lekarz, przede wszystkim fantastyczny w tym co robi, po prostu bardzo dobry lekarz, a na dodatek przesympatyczny i troskliwy.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Bardzo dziękuję Panu doktorowi za pomoc, którą udzielił mojej mamie. Nikt nie mógł jej pomóc
  w bólu i dolegliwościach. Tylko Pan doktor w parę miesięcy doprowadził mamę do super kondycji.
  Pan doktor to nie tylko rewelacyjny, wspaniały lekarz ale i normalny niepozbawiony empatii człowiek. Miałam też kontakt z Panem doktorem w innych okolicznościach, gdzie również pomógł tym razem mojej córce. Panie doktorze mama i ja bardzo Panu dziękujemy i gorąco pozdrawiamy.

  dr Maciej Burzyński2014-06-02

  Cieszę się, że mogłem pomóc - pozdrawiam serdecznie obie Panie !

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Przesympatyczny człowiek, bardzo dobry lekarz, niczego nie trzeba się wstydzić przy badaniach proktologicznych.

 • Witam,
  Właśnie miałam swoją pierwszą gastroskopię , wykonaną właśnie przez Pana Doktora samym badaniem byłam bardzo przerażona, ale dr.Burzyński wykonał ją bardzo delikatnie i fachowo :) W trakcie samego badania jest bardzo miły i zagaduje żeby nie myśleć o samym badaniu :) Jeżeli po leczeniu będę musieć powtórzyć gastroskopię to na pewno udam się do niego. Pozdrawiam.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Bardzo przyjaźnie nastawiony do pacjenta lekarz, o miłej powierzchowności, z którym bez tremy można rozmawiać o swoich dolegliwościach, który dostarcza pozytywnej energii.
  Jestem w oczekiwaniu na badanie kolonoskopowe.Wierzę,że wszystko będzie ok.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Takiego lekarza to naprawdę ze świecą szukać. Profesjonalny w każdym calu, umie słuchać, poradzi. Kolonoskopia wykonana perfekcyjnie, żadnego bólu, byłam zdziwiona, że to już koniec.