dr

Maciej Burzyński

Chirurg, Proktolog

Calendar-iconCreated with Sketch. Umów wizytę 16 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Umów wizytę

info-iconCreated with Sketch. Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Doświadczenie i kwalifikacje

Ocena pacjentów:

Dodaj własną opinię
 • Kompetencja, profesjonalizm, rzeczowosc, empatia! Polecam bo to lekarz z sercem i powołaniem i zyczliwym podejsciem do pacjenta

 • J

  Pan Doktor jest super profesjonalistą. Bardzo miły i pomocny, wizyta na wysokim poziomie. Polecam serdecznie.

 • B

  Lekarz idealny!!!!!!!! Była to moja pierwsza wizyta, troszkę się bałam czy zbagatelizuję moje typowe objawy jak na kobietę z lekką nadwagą. Jednak zrobił szczegółowy wywiad i już wiedział co może mi dolegać no i oczywiście przepisał leki. A dodatkowo nie czułam się spięta, swobodna rozmowa z dużą dawką humoru:) Bardzo polecam!!

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Kilka razy odwiedziłem Doktora i jestem baardzo zadowolony. Bardzo fajna sprawa,że można znaleźć sobie lekarza na takim portalu i sprawdzić po opiniach. Często korzystam z tego serwisu i na razie się nie zawiodłem. Lekarz bardzo życzliwy i profesjonalny. Podejście do pacjenta indywidualne. Wszystkim polecam!

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pan Doktor jest super profesjonalistą. W gabinecie zawsze fachowa obługa. Lekarz jest bardzo rzeczowy, konkrety, a przedewszystkim miły. To lekarz z pawdziwego zdarzenia, zasługujący na same superlatywy. Leczenie, które Pan Doktor mi zaproponował przyniosło ekety i bardzo mi pomogło. To bardzo dobry lekarz, i gorąco go polecam!

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  W mojej opinii lekarz bardzo kompetentny. Będę korzystała z usług Pana Doktora, ponieważ na wizycie wszystko przebiegło zgodnie z planem. Atmosfera u Doktora jak najbardziej pozytywna, nie czułam się skrępowana opowiadając o swoich dolegliwościach. Leki, które zostały mi przepisane zaczęły działać, nie dostrzegam żadnych skutków ubocznych.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Do Doktora chodzę regularnie,a każda wizyta jest na wysokim poziomie. Bardzo miło sie współpracuje . Lekarz nastawiony na skuteczną pomoc pacjentowi,indywidualne podejście. Jestem zachwycony,że wizyty mogą przebiegać w tak miłej atmosferze . Poozdrawiam.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Chodzę do doktora już od dłuzszego czasu i mogę wystawić opinię oczywiście pozytywną. Każda wizyta na wysokim poziomie. Profesjonalizm! Ogromna wiedza,doświadczenie powoduje,że mam czuję się bezpiecznie. Wiem,że jestem w dobrych rękac! Pozdrawiam.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Świetny lekarz! Od kilku lat jestem jego pacjentem i szczerze polecam. Znajduje czas dla swoich pacjentów. Leczenie zaproponowane przez doktora jest skuteczne ,czuję się zdecydowanie lepiej,a moje wyniki są coraz lepsze. Najlepszy lekarz!

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Oceniam tego lekarza bardzo dobrze. Wizyta przebiegła bardzo sprawnie, o umówionej porze. Pan Doktor był bardzo sympatyczny i żyliwy. Leczenie które zalecił przyniosło zamierzony efekt. Nie mam abolutnie żadnych zastrzeżeń. Szczerze polecam tego lekarza!