dr

Maciej Burzyński

Chirurg, Proktolog

Adresy i cenniki

Doświadczenie i kwalifikacje

Ocena pacjentów:

97 opinii

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pan Doktor jest super profesjonalistą. W gabinecie zawsze fachowa obługa. Lekarz jest bardzo rzeczowy, konkrety, a przedewszystkim miły. To lekarz z pawdziwego zdarzenia, zasługujący na same superlatywy. Leczenie, które Pan Doktor mi zaproponował przyniosło ekety i bardzo mi pomogło. To bardzo dobry lekarz, i gorąco go polecam!

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  W mojej opinii lekarz bardzo kompetentny. Będę korzystała z usług Pana Doktora, ponieważ na wizycie wszystko przebiegło zgodnie z planem. Atmosfera u Doktora jak najbardziej pozytywna, nie czułam się skrępowana opowiadając o swoich dolegliwościach. Leki, które zostały mi przepisane zaczęły działać, nie dostrzegam żadnych skutków ubocznych.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Do Doktora chodzę regularnie,a każda wizyta jest na wysokim poziomie. Bardzo miło sie współpracuje . Lekarz nastawiony na skuteczną pomoc pacjentowi,indywidualne podejście. Jestem zachwycony,że wizyty mogą przebiegać w tak miłej atmosferze . Poozdrawiam.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Chodzę do doktora już od dłuzszego czasu i mogę wystawić opinię oczywiście pozytywną. Każda wizyta na wysokim poziomie. Profesjonalizm! Ogromna wiedza,doświadczenie powoduje,że mam czuję się bezpiecznie. Wiem,że jestem w dobrych rękac! Pozdrawiam.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Świetny lekarz! Od kilku lat jestem jego pacjentem i szczerze polecam. Znajduje czas dla swoich pacjentów. Leczenie zaproponowane przez doktora jest skuteczne ,czuję się zdecydowanie lepiej,a moje wyniki są coraz lepsze. Najlepszy lekarz!

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Oceniam tego lekarza bardzo dobrze. Wizyta przebiegła bardzo sprawnie, o umówionej porze. Pan Doktor był bardzo sympatyczny i żyliwy. Leczenie które zalecił przyniosło zamierzony efekt. Nie mam abolutnie żadnych zastrzeżeń. Szczerze polecam tego lekarza!

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Moim zdaniem, Pan Doktor jest bardzo dobrym lekarzem. Bardzo sympatyczny, a przy tym konkretny i rzeczowy człowiek. Konsultacje przebiegają w przyjaznej atmosferze. Polecam Pana Doktora wszystkim pacjentom!

 • Przemiły Doktor, fachowiec. Kolonoskopia wykonana na medal. Polecam wszystkim Pana Doktora. Dziękuję Panie Doktorze!

  dr Maciej Burzyński2016-05-21

  To głównie Pani zasługa - pozdrawiam :))

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Bardzo dobry fachowiec, sympatyczny, wszystko wytłumaczy, bardzo dobry kontakt z pacjentem, bardzo fajnie się z nim rozmawia, polecam tego lekarza.
  Jan

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Bardzo sympatyczny Lekarz, bałam się wizyty gdyż była to moja pierwsza u specjalisty i całkiem nie potrzebnie, Pan doktor dba o komfort podczas badania oraz podczas wywiadu. Polecam :)