dr

Maciej Burzyński

Chirurg, Proktolog

Calendar-iconCreated with Sketch. Umów wizytę 19 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Umów wizytę

info-iconCreated with Sketch. Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Doświadczenie i kwalifikacje

Ocena pacjentów:

Dodaj własną opinię
 • Bardzo miły , sympatyczny , potrafi podnieść na duchu ;) zobaczymy efekty po nowych lekach , Polecam !

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Bardzo miły, sympatyczny lekarz. Świetne podejście do pacjenta.Rozmawia z pacjentem i analizuje jego wypowiedzi. Była to moja pierwsza wizyta- ale już jestem pełna nadziei. Z gabinetu wyszłam pod wrażeniem. Teraz czekam na efekty. Gorąco polecam lekarza.

 • O

  Z całym sercem polecam Pana doktora!! Pojechałam do niego ze swoimi problemami przez pół Polski i nie żałuję :) Oby wszyscy lekarze tak przykładali się do swojej pracy jak Pan Doktor! Nikt nigdy nie czytał tak dokładnie mojej dokumentacji medycznej i nie przejął się mną. Trafna diagnoza i leczenie - w końcu jestem zdrowa :)

 • G

  Bardzo się cieszę, że trafiłam do lekarza Burzyńskiego, pomógł mi w dolegliwościach, z którymi borykałam się od lat. Lekarz kompetentny, miły, rozmawia z pacjentem, analizuje jego wypowiedź. Mimo krępującego wydawać by się mogło badania, nie było źle, lekarz podchodzi bardzo indywidualnie do pacjenta. Polecam tego lekarza, wizyta na poziomie i ja przy tym czuję się lepiej. Dziękuję

 • H

  Polecam tego lekarze.Bardzo miły i kompetentny.Wizyta przebiegła w miłej atmosferze.Lekarz z powołania.
  Czekam na kolonoskopie i bardzo się jej boje ale mam nadzieje że wszystko będzie dobrze .Hanna

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Przed wizytą u Pana Doktora byłam pełna obaw co do podejrzeń które nasunął mi lekarz rodzinny a po wizycie spokojna i rozluźniona. Pan Doktor spokojnie wysłucha z czym ktoś do niego przychodzi,zadaje konkretne pytania i dokładnie na wszystko odpowiada.Myślę że to nie będzie moja jedyna wizyta u tego specjalisty i czuję że właśnie Pan Doktor jest w stanie zrobić porządek z moim żołądkiem. Zamiast zapisać kolejną tonę tabletek wreszcie usłyszałam, że nie tędy droga,że są inne możliwości wystarczy się dostosować do pewnych zasad.

 • Przemiły, kompetentny specjalista. Życzyłabym sobie aby każdy lekarz miał takie podejście do pacjenta. Polecam wszystkim wizytę u tego lekarza.
  Aleksandra

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Wspaniały lekarz! Indywidualne podejście do pacjenta, rzeczowość, profesjonalizm, wywiad, badania, trafna diagnoza i porada, przy tym cierpliwy i wyrozumiały. Jestem bardzo wdzięczna za pomoc i podejście i z pewnością pozostanę pacjentką pana doktora jeśli będzie taka potrzeba. Wszystkim polecam!

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Oby więcej takich lekarzy w naszym kraju. To lekarz który słucha co pacjent ma do powiedzenia, jaki ma problem i czego się obawia. Nad wyraz spokojny i cierpliwy, a przy tym o pogodnym usposobieniu. Kompetencje widać z daleka. Konkretnie i bez zbędnych ceregieli. Wizyta bezstresowa. Polecam z czystym sumieniem.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Bardzo sympatyczny, kulturalny lekarz. Nigdy bym nie przypuszczała, że wizyta u proktologa może być przyjemna. Badanie w ogóle nie było bolesne, wykonane z wysoką kulturą. Szybkie rozpoznanie problemu. A poza tym lekarz dokładnie wyjaśnił przyczynę i dał szczegółowe wskazówki, co do odżywiania.