dr

Maciej Burzyński

Chirurg, Proktolog

118 opinii +dodaj

Adresy i cenniki usług

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
118 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • P

  To kolejna wizyta u Pana Doktora, kolejna w miłej atmosferze. Lekarz podchodzi profesjonalnie do pacjenta, potrafi rzeczowo zaproponować metody leczenia, nie nastawia od razu na inwazyjne zabiegi. Co ważne Pan Burzyński badania wykonuje bardzo delikatnie i tak, że Pacjent się mniej krępuje. Również nie zdarzyło mi się czekać w poczekalni więcej niż 15 minut.

  Maciej Burzyński2017-11-21

  Dziękuje bardzo ????

 • H
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: W innym miejscu

  Pan dr. Burzyński to lekarz z powołania, doskonały specjalista w swojej dziedzinie, wysłucha uważnie co pacjent ma do powiedzenia. Doradzi, badania, jak i kolonoskopia zostały wykonane bardzo profesjonalnie i ostrożnie, tak by nie sprawiały bólu czy dyskomfortu. Pacjenta traktuje bardzo uprzejmie i najważniejsze że stawia trafne diagnozy, leczenie w tych warunkach jest komfortowe, i najważniejsze że skuteczne.
  Szczerze polecam dr Burzyńskiego.
  Pozdrawiam

 • K
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pan Doktor Burzyński jest niezwykle empatycznym człowiekiem. Prawidłowo ocenił moją dolegliwość i skierował mnie na badania diagnostyczne. Jestem już po gastroskopii i muszę przyznać, że pełen profesjonalizm, życzliwa atmosfera. Jestem bardzo zadowolona...

  Maciej Burzyński2017-11-21

  Bardzo mi miło ????

 • U
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Wizyta odbyła się w określonym terminie i czasie. Lekarz bardzo miły i rzeczowy. Poświęca czas na wysłuchanie pacjenta i jest delikatny w badaniu. Polecam.

  Maciej Burzyński2017-11-10

  Dziękuje ????

 • D

  Świetny lekarz. Profesjonalne podejście do pacjenta. Moje problemy z żołądkiem i jelitem grubym są skutecznie leczone. Dzisiaj miałem kolonoskopię a w przeszłości gastroskopię i kolonoskopię robioną przez dr Burzyńskiego i było to jedno z najlepszych moich doświadczeń z Polską Służbą Zdrowia. Dziękuję również asystującym pielęgniarkom. 3 x TAK Polecam! Daniel

 • E
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: NZOZ GALENICAUsługa: Zwykła wizyta

  Pan dr Burzyński jest miły i kompetentny. Odpowiada wyczerpująco na każde pytanie. Już dwukrotnie poddałam się gastroskopii, miałam także wykonywana kolonoskopię i zawsze badania przeprowadzone były bezboleśnie, bez żadnego stresu i bardzo sprawnie. Trafiłam do Pana doktora poprzez opinie na tym portalu i teraz osobiście mogę polecić wizytę. Bardzo dziękuję za opiekę, z poważaniem Elżbieta R.

 • Lokalizacja: W innym miejscu

  Nie taka kolonoskopia straszna jak ją malują ;) w moim przypadku zakończyło się na szczęście na samym badaniu, ale przeprowadzone ono zostało w sposób bardzo delikatny, niemalże bezbolesny. Poza tym gdy okazało się, że problem lezy gdzie indziej, Pan doktor doradził do kogo mogłabym się zwrócić, także widać, iż naprawdę przejmuje się losem pacjenta.

 • Ł
  Lokalizacja: NZOZ GALENICAUsługa: Zwykła wizyta

  Pan Doktor bardzo miły i widać, że zależy mu na pacjencie dlatego dałem 2 gwiazdki zamiast jednej, bo naprawdę widać, że miły człowiek, ale niestety w moim przypadku "zasuszenie" szczeliny odbytu było złym pomysłem i problem się rozwinął zamiast poprawić. Kosztowało mnie to 7 dni nerwów, problemów... Ostatecznie udałem się do innego proktologa,która przepisał leki zwilżające i problem minął w 2-3 dni

 • M
  Lokalizacja: W innym miejscu

  Wspanialy lekarz i czlowiek!z oromna wiedza medyczna,doswiadczeniem ale takze kultura osobista wyczuciem.Wizyta to czysta przyjemnosc natomiast gastroskopia i kolonoskopia to nic strasznego jesli jest sie w tak dobrych rekach polecam wszystkim Pana doktora i dziekuje za wszystko z powazaniem Marta.K.

  Maciej Burzyński2017-04-25

  Mogę tylko napisać BARDZO MI MIŁO ????

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: NZOZ GALENICAUsługa: Zwykła wizyta

  Jestem bardzo zadowolona z wizyty u Pana Doktora. Byłam dzisiaj na pierwszej wizycie. Szłam zdenerwowana, ponieważ kilku lekarzy lekcewazyło moje objawy. Pan Doktor okazał się być empatycznym fachowcem. Ma doskonałe podejście do pacjenta, rzeczowo wszystko wyjaśnia, odpowiada na pytania. Polecam wizytę u Doktora Burzyńskiego! I serdecznie dziękuję!

  Maciej Burzyński2017-04-21

  Bardzo mi miło to usłyszeć
  Dziękuje i pozdrawiam ????

Doświadczenie i kwalifikacje