Mgr

Łukasz Śliwa

Fizjoterapeuta

Adresy i kontakt

Ostatnia opinia

 • E
  Lokalizacja: Be healthy - Gabinet rehabilitacji i masażu leczniczegoUsługa: bóle kolan, barku, kręgosłupa

  Wspaniały fizjoterapeuta , do p.Łukasza trafiłam z polecenia i wygląda na to, że lepiej trafić nie mogłam. Przed wizytą u p. Łukasza właściwie to chyba byłoby szybciej wyliczyć co mnie nie bolało niż bolało.
  Rehabilitacja objęła 11 spotkań i ważne, że efekty są , po masażach i innych zabiegach dziś czuję się o wiele lepiej ,a na ,,wynos,, dostałam konkretne zestawy ćwiczeń do realizacji w domu.
  Bardzo gorąco polecam p.Łukasza ,gdyż wg mojej opinii nie należy do osób , które pragną się jak najszybciej pozbyć się pacjenta ,ale pomóc.
  Elżbieta Panek

 • Doświadczenie i kwalifikacje

  O mnie

  • Jestem magistrem fizjoterapii, a swoje kwalifikacje zawodowe nabywałem na Akademii Wychowania Fizycznego im. Bronisława Czecha w Krakowie. Swoją wiedzę dodatkowo poszerzam poprzez kursy, szkolenia i konferencje.
   Kursy i szkolenia które mam ukończone:
   - PNF (Prorioceptive Neuromuscular Facilitation (torowanie nerwowo-mięśniowe))
   - Kinesiotaping
   - Funkcjonalna diagnostyka stawu biodrowego wg. koncepcji Kinetic Control. Terapia i testy różnicujące niestabilność/ impingement
   - Analiza i terapia chodu
   - Szkolenie w zakresie pomocy i postępowania z osobami poruszającymi się na wózku inwalidzkim - org. Fundacja Aktywnej Rehabilitacji

   Konferencje których byłem uczestnikiem:
   – CKR Konstancin „Kompleksowe leczenie zmian zwyrodnieniowych stawu kolanowego” oraz „Osteoporoza: profilaktyka, diagnostyka, leczenie” – 2012r
   – Poznań – „Zdrowe kości” 2013r
   – Kraków (Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego) „Jagiellońska Wiosna Fizjoterapii” – 2013r
   – Kraków „Międzynarodowa Konferencja Światowego Dnia Fizjoterapii” – 2013r
   – Kraków (org: Technomex) Analiza chodu i jej wykorzystanie w praktyce fizjoterapeutycznej – 2013r
   – Kraków (org: Stowarzyszenie Fizjoterapia Polska) „Funkcjonalna diagnostyka stawu biodrowego wg. koncepcji Kinetic Control. Terapia i testy różnicujące niestabilność/ impingement – 2014r
   – CKR Konstancin: „Rehabilitacja w chorobach układu naczyniowego” pod patronatem naukowym Polskiego Towarzystwa Chirurgii Naczyniowej – 2014r
   „Leczenie ogniskowych ubytków chrząstki stawowej – nowe metody” pod patronatem Polskiego Towarzystwa Chirurgii Artroskopowej – 2014r
   - IX Sympozjum Naukowe CKR – Kierunki rozwoju wyznaczane różnorodnością problemów terapeutycznych - 2015r

   Dodatkowo jestem:
   - członkiem Stowarzyszenia Fizjoterapia Polska
   - współtwórcą i autorem artykułów na stronie: www.zdrowiewpaski.pl

   Obecnie pracuję w gabinetach Be healthy: www.be-healthy.pl

  Specjalizacje

  • Rehabilitacja medyczna

  Usługi

  Be healthy - Gabinet rehabilitacji i masażu leczniczego

  Mogilska 69A, Grzegórzki, 31-545 Kraków, małopolskie

  Drenaż limfatyczny od 80 zł
  Terapia punktów spustowych od 80 zł
  Terapia manualna od 80 zł
  Pokaż wszystkie

  Be healthy - wizyty domowe

  Wieliczka, Wieliczka, małopolskie

  Pytania od pacjentów

  Ten lekarz nie odpowiedział jeszcze na żadne pytanie

  Martwisz się swoim zdrowiem?

  Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

  Zadaj pytanie naszym specjalistom

  Ocena pacjentów

  5

  Ogólna ocena
  8 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
  • E
   Lokalizacja: Be healthy - Gabinet rehabilitacji i masażu leczniczegoUsługa: bóle kolan, barku, kręgosłupa

   Wspaniały fizjoterapeuta , do p.Łukasza trafiłam z polecenia i wygląda na to, że lepiej trafić nie mogłam. Przed wizytą u p. Łukasza właściwie to chyba byłoby szybciej wyliczyć co mnie nie bolało niż bolało.
   Rehabilitacja objęła 11 spotkań i ważne, że efekty są , po masażach i innych zabiegach dziś czuję się o wiele lepiej ,a na ,,wynos,, dostałam konkretne zestawy ćwiczeń do realizacji w domu.
   Bardzo gorąco polecam p.Łukasza ,gdyż wg mojej opinii nie należy do osób , które pragną się jak najszybciej pozbyć się pacjenta ,ale pomóc.
   Elżbieta Panek

  • L

   Kompetentny, solidny, zaangażowany, nieustannie poszerzający swoją wiedzę fizjoterapeuta, którego polecam każdemu. Od wielu lat mam problemy z napięciem i bólem mięśni przykręgosłupowych. Do p. Łukasza trafiłam przypadkowo, w ciąży, gdy dolegliwości wyjątkowo się nasiliły i pilnie poszukiwałam kogoś kto pomógłby mi poradzić sobie z bólem. Pan Łukasz okazał się być najbardziej skuteczny ze wszystkich fizjoterapeutów i masażystów, z usług których korzystałam.

  • R

   Łukasza znam od jakiegoś czasu, najpierw trafiła do niego moja mama (problemy z kręgosłupem i mięśniami przy kręgosłupie) po trzech spotkaniach z Łukaszem mama wróciła do pełnej sprawności. Ja do Łukasza pierwszy raz trafiłem z cieśnią nadgarstka. Chirurg i inny fizjoterapeuta uznali, że najlepsze rozwiązanie to operacja. Natomiast Łukasz doskonale poradził sobie z problemem. Po 2 spotkaniach już było dużo lepiej po kolejnych dwóch nadgarstek i dłoń funkcjonują wzorowo. Kolejny raz korzystałem z usług Łukasza gdy miałem problem z kręgosłupem, i jak to miało miejsce w poprzednich przypadkach Łukasz spisał się doskonale w szybkim tempie stawiając mnie na nogi.
   Podsumowują: Specjalista najwyższej klasy, doskonale znający się na swoim fachu. Nie pozostaje nic innego jak tylko serdecznie polecić wszystkim usługi Łukasza.
   SERDECZNIE POLECAM

  • Do Pana Łukasza trafiliśmy po chorobie Mamy, kiedy to po długiej śpiączce farmakologicznej, trzeba było "postawić Mamę na nogi" pan Łukasz zrobił to w mistrzowski sposób i mama najpierw mały kroczkami wracała do sił, balkonik kule, kijki aż sama bez niczyjej pomocy zaczęła chodzić. Teraz można by powiedzieć, że Pan Łukasz jest naszym rehabilitantem rodzinnym:)
   Niestety od lat zmagam się z bólem pleców w odcinku lędźwiowym, już po pierwszej wizycie odczuwam znaczną poprawę. Pan Łukasz jest bardzo dobrym fizjoterapeutą. Obecnie synek też uczęszcza do Pana Łukasza, gdyż ma słabe kolana i koślawi nóżki, każdy ortopeda nam mówił, że to jest fizjologiczne i zaniknie...nie zanikło. Po spotkaniach u Pana Łukasza widać znaczną poprawę w tym jak synek chodzi. Gorąco polecamy !!

  • Mój przypadek to bardzo trudny przypadek.
   W ciągu 6-ciu lat to 8 operacji ratujących nogę.
   Przeszedłem wiele ośrodków sanatoryjnych i rehabilitacyjnych lecz dopiero po wizytach u Pana Łukasza mogę powiedzieć ze trafiłem do najsumienniejszego i najbardziej profesjonalnego fizjoterapeuty.
   Z otwartymi ustami słuchałem diagnozy Pana Łukasza która równa była diagnozie najwybitniejszego ortopedy w Polsce.
   Nie wierzyłem że kiedykolwiek będę mógł chodzić bez kul.
   Obecnie jestem po 6-ciu wizytach i poruszam się samodzielnie.
   Serdecznie dziękuję za okazana pomoc i polecam.
   Pozdrawiam ,Artur

  • P

   W lipcu miałam dwie operacje. Ręka była osłabiona i przykurczona. Znajoma poleciła mi osobę Pana Łukasza, który szybko, w sposób profesjonalny doprowadził mą rękę do pełnej sprawności. Przy okazji zajął się również łokciem drugiej ręki, którą nadmiernie, w między czasie przeciążyłam. Reasumując: osoba bardzo profesjonalna, przyjazd do domu ze sprzętem rehabilitacyjnym nie stanowił, żadnego problemu, dobry kontakt telefoniczny. Szczerze polecam.

  • K

   Do Pana Łukasza trafiłam po operacji usunięcia piersi i węzła wartownika.
   Nie zwlekałam długo, bo już 2 tygodnie po operacji umówiłam się na wizytę. Byłam przerażona, ból ręki i obrzęki przeszkadzały mi w wykonywaniu podstawowych, codziennych czynności.
   Na 1 wizycie byłam bardzo pozytywnie zaskoczona profesjonalnym podejściem i wiedzą Pana Łukasza. Dokładnie wytłumaczył co robić, aby zmniejszyć obrzęk, jakie wykonywać ćwiczenia, żeby ręka wróciła do pełnej sprawności. Sumiennie wykonywał ze mną ćwiczenia, zastosował też kinesiotaping, aby zmniejszyć opuchliznę i krwiaka. Odpowiadał na każde nurtujące mnie pytanie. Dostałam zestaw ćwiczeń, które muszę wykonywać w domu, dodatkowo doradził jak dbać o bliznę, w jaki sposób wykonywać masaże.
   Wystarczyły 4 wizyty żeby wrócić do normalnego życia. Odzyskałam pełną sprawność w ręce, obrzęki powoli znikają, blizna bardzo ładnie się goi.
   Najważniejsze jest profesjonalne podejście do pacjenta, uzyskanie jak największej ilości informacji i dostosowanie leczenia do konkretnego przypadku. Panu Łukaszowi bardzo zależy, żeby pacjent szybko wrócił do zdrowia. Szczerze polecam i bardzo dziękuję za pomoc.
   Kasia

  • P

   Na Łukasza trafiłem przypadkowo poprzez polecenie znajomej. Na początku byłem specyficznie nastawiony, gdyż każdy w przypadku fizjoterapeuty patrzy na wiek, a co za tym idzie doświadczenie, jednakże zdecydowałem się na spotkanie początkowo informacyjne celem omówienia ewentualnego przebiegu rehabilitacji (złamana kość udowa). Lekarze po zakończeniu wizyty szpitalnej zalecili mi tryb spoczynkowy, leżenie przez 6 tygodni, unikanie chodzenia, jakiejkolwiek aktywności związanej z wykorzystaniem nogi, co mocno mnie podłamało, ponieważ ile można leżeć .. Mimo wszystko zdecydowałem się na rozpoczęcie rehabilitacji wcześniej, po wcześniejszej konsultacji z Łukaszem. Jestem po 4 spotkaniu, kąt zginania kolana poprawił się o około 45 stopni, w wyniku rehabilitacji kolano przestało mnie boleć, a chodzenie przestaje być problemem i przymusem. Jestem mega pozytywnie zaskoczony wiedzą jak i doświadczeniem Łukasza mimo tak młodego wieku. Dodam również, że wszędzie ceny u fizjoterapeutów wahały się w okolicy 100zł + koszt dojazdu ( kwestia dojazdu, w większości wypadków także była problemem), cena u Łukasza jest o połowę niższa, a kwestia dojazdu z jego strony była tylko ustaleniem dnia i godziny. Podsumowując: Jeżeli szukasz kogoś kto szybko ma Cię postawić na nogi, nie sugeruj się wiekiem, ten człowiek na prawdę wie co robi i wie jak szybko postawić Cię na nogi :)
   Pozdrawiam, Piotrek