dr n. med.

Łukasz Jasek

Neurolog

Calendar-iconCreated with Sketch. Umów wizytę 70 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Jestem absolwentem Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Specjalizacje z neurologii zdobyłem w 2012 roku. Tytuł doktora nauk medycznych osiągnąłem w 2013 za dysertacją „Analiza obrazu rezonansu… więcej

Umów wizytę

info-iconCreated with Sketch. Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.
 • dzrzenie samoistne

  witam mam pytanie odnośnie tego drzenia samoistnego zbiegam się z tym 10 lat dopiero neurolog podejrzewa u mnie to dostalm skierowanie na rezonans który trudny jest do przejścia miałam robiony 2 razy glowa zatrzela mi dzrzyc czekając na wynik dowiedziałam się ze musze go powtórzyć ponieważ cos zle wyszlo… Więcej

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  Łukasz Jasek

  Dzień dobry.
  Nie mogę oczywiście postawić rozpoznania na podstawie wpisu, ale drżenie głowy może i często występuje w przebiegu drżenia samoistnego.
  Leczenie propranololem jest często skuteczne,… Więcej

 • Dopadły mnie powysiłkowe bóle głowy, ciśnienie w normie. Czy również z tym jest w stanie Pan doktor coś zrobić?

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  Łukasz Jasek

  Dzień dobry.
  Powysiłkowe bóle głowy mogą mieć różnorakie tło. W pierwszej kolejności należy ustalić ich przyczynę. Leczenie jednak można podjąć już wcześniej
  Zapraszam na konsultację.

Doświadczenie i kwalifikacje

about-me-iconCreated with Sketch. O mnie

 • Jestem absolwentem Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Specjalizacje z neurologii zdobyłem w 2012 roku. Tytuł doktora nauk medycznych osiągnąłem w 2013 za dysertacją „Analiza obrazu rezonansu magnetycznego u chorych z postacią późną stwardnienia rozsianego”. Jestem autorem licznych prezentacji przedstawianych na zjazdach naukowych. Na co dzień pracuję w Klinice Neurologii Szpitala im. Barlickiego. Specjalizuję się w leczeniu pacjentów chorujących na stwardnienie rozsiane. Prowadzę terapię chorych z bólami kręgosłupa i zespołami korzeniowymi (np. rwa kulszowa, rwa ramienna) z tym związanymi. Prowadzę również rehabilitację metodą McKenziego. Zajmuję się leczeniem bólów głowy oraz innych schorzeń układu nerwowego tj. padaczka, choroba Parkinsona, choroba Alzheimera, polineuropatie (m.in. polineuropatia cukrzycowa). Posiadam duże doświadczenie w leczeniu pacjentów z chorobami naczyniowym mózgu (udary, tętniaki, malformacje naczyniowe). Współpracuję ze specjalistami z zakresu neurochirurgii, laryngologii, psychiatrii, neurologii dziecięcej i pokrewnych dziedzin. Wykonuję badanie USG Doppler tętnic domózgowych. Staram się aby moi pacjenci uzyskali kompleksową i profesjonalną opiekę.

Specjalizacje

 • Neurologia

Ukończone szkoły

 • Uniwersytet Medyczny w Łodzi
 • Stypendium na Universidad de Valladolid- Facultad de Medicina

Znajomość języków

 • hiszpański
 • angielski
 • niemiecki

Staże

 • Hospital de Segovia
 • Hospital Clinico de Valladolid

Zdjęcia

Ocena pacjentów

Dodaj własną opinię
5

Ogólna ocena
78 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Doktor Jasek to rzeczowy specjallista chętnie i z empatią wyjaśniający wszystkie aspekty związane z chorobą oraz odpowiadający na wszystkie pytania pacjenta. Polecam Pana doktora!

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Pro Salus

  Polecam Pana doktora z czystym sumieniem.Do pacjenta podchodzi z uwagą i zrozumieniem,poświęca tyle czasu ile trzeba.Posiada dużą wiedzę odpowiada na wszystkie pytania i wątpliwości. Pełen profesjonalizm, konkretny, szczegółowo objaśnił problem .

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Doktor ekstra klasa. Profesjonalny, pytający o szczegóły i powody wizyty. Traktuje pacjenta jak partnera. Polecam w każdym calu .

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Pro SalusUsługa: Zawroty i bóle głowy, utrata równowagi

  Pan Doktor jest otwarty na potrzeby pacjenta, empatyczny i profesjonalny. Dokłada wszelkich starań w celu postawienia prawidłowej diagnozy i dobrania leków. Zleca badania i kieruje do innych specjalistów by potwierdzić lub wykluczyć swoje podejrzenia. Dokładnie wyjaśnia problem jesli pacjent ma wątpliwości albo pytania.
  Trzeba się zapisywać z pewnym wyprzedzeniem.
  Szczerze polecam tego lekarza.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Lekarz dokładnie dokonał analizy wyników badań i również dokładnie przeprowadził badanie. Wyjaśnia wszystkie wątpliwości, odpowiada szczegółowo na zadane pytania. Pomimo niezbyt dobrych wyników badań, które nie do końca odzwierciedlają stan zdrowia, zlecił dodatkową diagnostykę. Polecam tego lekarza.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pana dr pamiętam z Izby Przyjęć jak przyjmował i udzielał pomocy mężowie. Zaskoczyło mnie to że mimo nawału pracy sam zapraszał do udzielenia do siebie i udzielał informacje o tym co co jest robione i jaki jest stan zdrowia na bieżąco
  Dlatego też na wizytę u dałam się do Pana dr i jestem bardzo zadowolona.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: NZOZ SanockaUsługa: Konsultacje Neurologiczne

  Lekarz bardzo kontaktowy, bez problemu, z dużą wiedzą odpowiada na wszystkie pytania i wątpliwości. Na razie rozpoczęliśmy proces mojego leczenia więc efekty, lub ich brak będę widział dopiero po jakimś czasie, ale jak na pierwszą wizytę odczucia bardzo pozytywne. Jedyny minus to, jak dla mnie, na pierwszą wizytę, troszkę mało czasu. Miałem mnóstwo pytań i nie wszystkie zdążyłem zadać. Nie to, żeby mnie ktoś wypraszał z gabinetu, bo czas mija, ale sam widziałem, że siedzę już długo i z pozostalymi wątpliwościami będę musiał poczekać do następnej wizyty.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: NZOZ SanockaUsługa: Zwykła wizyta

  Bardzo dobry .konkretny i uczciwy lekarz,z wielkim zaangażowaniem podchodzi do pacjenta.przeprowadza wywiad i za każdym razem bada.
  Pan Doktor Jasek jest specjalistą godnym polecenia!!!!!
  Bardzo się cieszę ,że trafiłam pod opiekę pana doktora

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Polecam, pełen profesjonalizm, bardzo dobry kontakt, Pan doktor chętnie udzielą informacji i odpowiada na wszystkie pytania.

 • A

  Pan doktor , ma bardzo rzetelne, podmiotowe podejście do pacjenta, uważny, przeprowadza badanie . Rozważa i proponuje nowe-jak najlepsze dla osoby formy leczenia