lek.

Łukasz Janeczko

Neurochirurg, Chirurg

105 opinii +dodaj

Umów wizytę
2 106 odwiedzin w ciągu 30 dni

Biegasz? Żyjesz Aktywnie? Nie czekaj gdy boli. Nawet mały uraz może stać się poważną kontuzją. Poznaj Specjalistę Neurochirurgii w gabinetach lekarskich i pracowniach USG ULTRAMEDICA,… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
105 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • J
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: ULTRAMEDICA.pl - USG, Specjalistyczne Wizyty Lekarskie w Krakowie

  Od dwóch lat miałem problemy z bólem kręgosłupa i rwą kulszową promieniującą to prawej stopystopy. Uniemożliwiało mi to normalne funkcjonowanie. Neurolog który mnie leczył zmieniał jedynie lekarstwa, a ból dalej dokuczał. Masaże jak też laser, krioterapia, pole , prądy itp nic nie pomagały - a brałem ich wiele w tym prywatnie. Kiedy z RM zgłosiłem się do dr Janeczki uzyskałem wyczerpującą informacje na temat mojego schorzenia i Pan Janeczko zaproponował operacje która jego zdaniem uwolni mnie od bólu. Tak się stało. Operacje odcinka l5/s1 przeprowadził w maju 2018 roku w Bielsku Białej dr Janeczko. Po operacji ból ustąpił dziś bylem na kontroli, czuje się dobrze nie zażywam żadnych lekarstw. Szkoda że nie skorzystałem z porady dr Janeczki wczesniej. Każdemu polecam wizytę i porady dr Janeczki. Jest kompetentny a przy tym bardzo uprzejmy.
  J. Sawiński

 • B
  Lokalizacja: ULTRAMEDICA.pl - USG, Specjalistyczne Wizyty Lekarskie w KrakowieUsługa: operacja kręgosłupa

  Polecam Pana doktora Łukasza Janeczko lekarza Neurochirurgi od zadań ciężkich i specjalnych na kręgosłupie, profesjonalista na wysokim poziomie ,złote serce złote ręce Bardzo długo walczyłam z uciążliwym bólem kręgosłupa,aż trafiłam na lekarza z prawdziwego zdarzenia . Dr. Janeczko wykonał specjalistyczną operację na moim kręgosłupie z bardzo dobrym efektem . Dzięki Panu dr. pozbyłam się uciążliwego bólu. Bardzo , bardzo Panu doktorowi dziękuje i gorąco polecam.Bożena Bartosik (Kraków )

 • Lokalizacja: ULTRAMEDICA.pl - USG, Specjalistyczne Wizyty Lekarskie w KrakowieUsługa: konsultacja neurochirurgiczna

  Po operacji kręgosłupa L4-L5 odczuwałam bóle w okolicy operowanej, po dokładnej analizie zapisów Rezonansu, Rtg przed operacją oraz po operacji, w dniu dzisiejszym tj 16 kwietnia 2018 r zostałam przebadana jak również uzyskałam informację , że bóle te mogą być zbyt pózną rehabilitacją po operacji, Otrzymałam również na piśmie zestaw ćwiczeń które winien przeprowadzić fizjoterapeuta Pragnę serdecznie podziękować Panu Doktorowi za bardzo dokładne poinformowanie mnie o stanie mojego zdrowia po operacji, jak również jak należy postępować w życiu codziennym

 • P
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: ULTRAMEDICA.pl - USG, Specjalistyczne Wizyty Lekarskie w KrakowieUsługa: konsultacja neurochirurgiczna

  Podpisuje się czetrokończynowo pod wszelkimi hymnami pochwalonymi. Przyszedłem do człowieka rozbity 4 miesiącami walki z bólami pleców i nogi. Nikt z wianuszka pseudo lekarzy i fizjoterapeutów nie wiedział co się dzieje. MR w opisie wskazał mi jakieś zmiany ale nie na tyle duże żeby był to powód. Dr Janeczko w 15 minut zweryfikował opis wykazując jego szablonowosc, ocenił kręgosłup nie stwierdzając żadnych istotnych problemów, opisał jak wygląda sytuacja. Wogóle nie musząc zrobił robotę za ortopede, oceniając MR miednicy i wykonując testy fizykalne, o dziwo słuchając co się dzieje i skąd się to wzięło / co wcale nie jest powszechne/ znalazł przyczynę i skierował do fizjoterapeuty z informacją co należy mu przekazać. Opanowanie perfekcja profesjonalizm. Wart każdej złotówki i każdej pochwały.

 • R
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Do Pana doktora trafiłam z polecenia lekarza rehabilitanta i nie zawiodłam się. Pan doktor jest bardzo dobrym specjalistą i życzliwym empatycznym człowiekiem. Z dużą cierpliwością poświęcił mi czas i dokładnie wytłumaczył na czym polega mój problem z kręgosłupem. Pan doktor zanim podejmie decyzję o operacji, rzetelnie poleca inne rozwiązania i możliwości. Operacja jest ostatecznością, ale kiedy taką decyzję podejmuje Pan doktor to znaczy, że to jedyne rozwiązanie. Panu doktorowi serdecznie dziękuję za poświęcony czas, a zainteresowanym bardzo polecam wizytę u Pana doktora.

 • R
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: ULTRAMEDICA.pl - USG, Specjalistyczne Wizyty Lekarskie w KrakowieUsługa: konsultacja neurochirurgiczna

  Po dokładnej analizie dokumentacji i badaniu lekarskim pan doktor w prosty sposób udzielił mi informacji o schorzeniu i kwalifikacji do zabiegu. Wizyta lekarska dodała mi odwagi w podjęciu trudnej dla mnie decyzji do zabiegu. Panie doktorze bardzo dziękuję!

 • Lokalizacja: Szpital Chirurgii Małoinwazyjnej i Rekonstrukcyjnej w Bielsku-BiałejUsługa: blokady przeciwbólowe

  Witam.Zabieg kriolezja odbył się na dwa razy.Za pierwszym razem organizm nie reagował na środki przeciwbólowe.Za drugim razem wszystko poszło gładko po zastosowaniu dodatkowego znieczulenia.Bardzo dziękuje za okazaną troskę.Pełen profesjonalizm i opieka nad pacjentem.Pozdrawiam.Oby więcej takich lekarzy .

 • A
  Lokalizacja: Szpital Chirurgii Małoinwazyjnej i Rekonstrukcyjnej w Bielsku-BiałejUsługa: operacja przepukliny

  Za pośrednictwem tego forum chcę podzielić się opinią o doktorze Łukaszu Janeczko - specjaliście neurochirurgu ze szpitala CMR w Bielsku Białej. Będąc Jego pacjentka- przeszłam trudną operację kręgosłupa szyjnego, miałam okazję doświadczyć nie tylko imponujacego profesjonalizmu, ale również niezwykłej troski, opieki i ogromnej empatii w stosunku lekarz- pacjentka, jak też kultury osobistej. Dlatego ta drogą pragnę przekazać wyrazy podziękowania i szacunku dla doktora Łukasza Janeczko za jego odpowiedzialną i trudną pracę wykonywaną z pełnym zaangażowaniem i troską o dobro pacjenta. Wszystko to zasługuje na upowszechnienie tak wspanialej postawy
  Wdzięczna pacjentka Agata z Krakowa

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: ULTRAMEDICA.pl - USG, Specjalistyczne Wizyty Lekarskie w KrakowieUsługa: przepuklina kręgosłupa

  Gorąco polecam Pana Doktora Janeczko, jest to najlepszy neurochirurg jakiego spotkałam, bardzo profesjonalnie podchodzi do pacjęta jasno informując o dalszych krokach leczenia.Jest świetnym specjalistą, a przy tym niesamowitym człowiekiem – bardzo cierpliwym, konkretnym, empatycznym, życzliwym.

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Dr.Janeczko to wspanialy Chirurg . 3 lata temu przeszlam ciezka, skomplikowana operacje na kregoslup i do dzisiaj czuje sie doskonale. Opieka, wysokiej klasy zaplecze meduczne, dobra wspolpraca pomiedzy lekarzem a packet em.t nadal korzystac z jego pomocy i tym samym polecam go innym.Dziekuje bardzo Doktorowi Janeczko.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Biegasz? Żyjesz Aktywnie? Nie czekaj gdy boli. Nawet mały uraz może stać się poważną kontuzją. Poznaj Specjalistę Neurochirurgii w gabinetach lekarskich i pracowniach USG ULTRAMEDICA, pomoże wyleczyć Twój ból kręgosłupa.
  Umów wizytę w Krakowie wejdź na http://www.ultramedica.pl
  Łukasz Janeczko - Specjalista Neurochirurgii

  (C)2003-2015 - ULTRAMEDICA - Poznaj Specjalistów
  http://www.ultramedica.pl

Specjalizacje

 • Neurochirurgia

Ukończone szkoły

 • CMUJ

Nagrody i wyróżnienia

 • SUPERMEDICUS dla firmy ULTRAMEDICA - specjalistyczne gabinety lekarskie i pracownie USG w Krakowie