lek.

Łukasz Janeczko

Neurochirurg, Chirurg

97 opinii +dodaj

Umów wizytę 2186 odwiedzin w ciągu 30 dni

Biegasz? Żyjesz Aktywnie? Nie czekaj gdy boli. Nawet mały uraz może stać się poważną kontuzją. Poznaj Specjalistę Neurochirurgii w gabinetach lekarskich i pracowniach USG ULTRAMEDICA,… więcej

Umów wizytę

To bardzo proste

Wybierz odpowiadający Ci termin, podaj swoje dane, potwierdź... i już. Wizyta umówiona!

To niezawodne

Wybrany termin trafi prosto do kalendarza lekarza. O wizycie przypomni Ci automatyczna wiadomość.

To bezpłatne

Nie pobieramy od pacjentów żadnych opłat. Z naszego serwisu korzystasz zupełnie za darmo.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Biegasz? Żyjesz Aktywnie? Nie czekaj gdy boli. Nawet mały uraz może stać się poważną kontuzją. Poznaj Specjalistę Neurochirurgii w gabinetach lekarskich i pracowniach USG ULTRAMEDICA, pomoże wyleczyć Twój ból kręgosłupa.
  Umów wizytę w Krakowie wejdź na http://www.ultramedica.pl
  Łukasz Janeczko - Specjalista Neurochirurgii

  (C)2003-2015 - ULTRAMEDICA - Poznaj Specjalistów
  http://www.ultramedica.pl

Specjalizacje

 • Neurochirurgia

Ukończone szkoły

 • CMUJ

Nagrody i wyróżnienia

 • SUPERMEDICUS dla firmy ULTRAMEDICA - specjalistyczne gabinety lekarskie i pracownie USG w Krakowie

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
97 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: ULTRAMEDICA.pl - USG, Specjalistyczne Wizyty Lekarskie w KrakowieUsługa: przepuklina kręgosłupa

  Gorąco polecam Pana Doktora Janeczko, jest to najlepszy neurochirurg jakiego spotkałam, bardzo profesjonalnie podchodzi do pacjęta jasno informując o dalszych krokach leczenia.Jest świetnym specjalistą, a przy tym niesamowitym człowiekiem – bardzo cierpliwym, konkretnym, empatycznym, życzliwym.

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Dr.Janeczko to wspanialy Chirurg . 3 lata temu przeszlam ciezka, skomplikowana operacje na kregoslup i do dzisiaj czuje sie doskonale. Opieka, wysokiej klasy zaplecze meduczne, dobra wspolpraca pomiedzy lekarzem a packet em.t nadal korzystac z jego pomocy i tym samym polecam go innym.Dziekuje bardzo Doktorowi Janeczko.

 • M
  Lokalizacja: Szpital Chirurgii Małoinwazyjnej i Rekonstrukcyjnej w Bielsku-BiałejUsługa: odbarczenie kręgosłupa lędźwiowego

  Gorąco polecam Pana Doktora Janeczko, jest to najlepszy neurochirurg jakiego spotkałem, bardzo profesjonalnie podchodzi do pacjęta jasno informując o dalszych krokach leczenia. Bardzo długo walczyłem z bulem kręgosłupa i kończyn dolnych. W dniu 02.12.2017 Dr Janeczko wykonał operację odbarczenia z bardzo dobrym efektem. Dzięki Panu Doktorowi pozbyłem się cierpienia które uniemożliwiało mi chodzenie.
  Z całego serca dziękuję.

  Leszek C

 • O
  Lokalizacja: W innym miejscu

  21 września 2015 r. przeszłam w Szpitalu im. Dietla w Krakowie operację stabilizacji L5-S1, wykonaną przez Pana Doktora, który jest świetnym specjalistą, a przy tym niesamowitym człowiekiem – bardzo cierpliwym, konkretnym, empatycznym, życzliwym. Z pełnym przekonaniem polecam dr. Łukasza Janeczko wszystkim, którzy potrzebują pomocy w problemach z kręgosłupem. Panie Doktorze, z całego serca dziękuję za pomoc!

 • B
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: ULTRAMEDICA.pl - USG, Specjalistyczne Wizyty Lekarskie w Krakowie

  Bardzo dobry lekarz oraz bardzo wspaniały człowiek. Odpowie na każde pytanie i bardzo dokładnie bada. I ma bardzo pozytywne podejście do pacjentów

 • M
  Lokalizacja: Szpital Chirurgii Małoinwazyjnej i Rekonstrukcyjnej w Bielsku-BiałejUsługa: wypadnięcie dysku

  Składam Doktorowi Łukaszowi Janeczko wyrazy podziękowania za pomoc w odzyskaniu zdrowia. Jestem pełna uznania dla fachowości, wiedzy, kultury, skromności, prawdziwego zainteresowania losem chorej osoby. Doktor jest świetnym neurochirurgiem . Życzę wiele osiągnięć w dziedzinie neurochirurgi .
  Maria Nalepa

 • N

  Pan doktor to świetny fachowiec i wspaniały człowiek. Cierpliwie odpowiada na wszelkie pytania, udzielając obszernych wyjaśnień. Zdecydowanie polecam!

 • D
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: ULTRAMEDICA.pl - USG, Specjalistyczne Wizyty Lekarskie w Krakowie

  Do dr Janeczko przyszłam z otrzymującym się ponad pół roku nieznośnym bólem prawej ręki. Pan dr skierował mnie na operację. Do czasu planowanego terminu zabiegu intensywnie się rehabilitowałam, jednak nie przyniosło to zamierzonego efektu i discektomia C6-C7 była nieunikniona. Po operacji czuję się dużo lepiej, wracam obecnie do zdrowia. Polecam opiekę Dr Janeczko wszystkim osobom z problemami z kręgosłupem. Świetny lekarz, niezwykle kulturalny i miły człowiek.

 • W
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: ULTRAMEDICA.pl - USG, Specjalistyczne Wizyty Lekarskie w KrakowieUsługa: Zwykła wizyta

  Pan Doktor to Profesjonalista o dobrym sercu. Prawidłowo postawiona przez Niego diagnoza rwy kulszowej ulżyła w bólach. Leczenie nadal trwa. Była to druga wizyta dotycząca tym razem nogi lewej. Sześć lat temu Pan Doktor pomógł mojej Mamie pozbyć się mocnego bólu w nodze prawej. Lekarz wzbudzający zaufanie, chętnie będę Go polecać innym.

 • S

  12.07 przeszedłem operacje kręgosłupa szyjnego w szpitalu CMR Bielsko Biała.
  Od pierwszej wizyty i konsultacji do dnia wypisu czułem, że jestem pod fantastyczną i profesjonalną opieką, a doktor Janeczko jest tym lekarzem, któremu można zaufać w stu procentach.
  Lekarz z powołania, naprawdę godny polecenia.
  Profesjonalny neurochirurg oraz wspaniały i normalny człowiek.
  Mega gość!!
  Polecam wszystkim, Sławek.