lek. dent.

Łukasz Bańczyk

verifiedCreated with Sketch.

Stomatolog

15 opinii +dodaj

Ukończyłem Wydział Stomatologii Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach. Pracuję na stanowisku asystenta w Klinice Chirurgii Czaszkowo-Szczękowo-Twarzowej Śląskiego Uniwersytetu… więcej

Adresy i cenniki usług

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
15 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • W
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: ALFAMEDICAUsługa: ostry ból, implanty

  Piszę swoją opinie długo po pierwszej wizycie, ale ponieważ moje leczenie było dość długie chciałem napisać po kompleksowej terapii. Trafiłem do Pana doktora z ostrym bólem, zapaleniem i torbielem. Udzielono mi pomocy mimo długiego zabiegu (po godzinach otwarcia). Bardzo dobre podejście do pacjenta skłoniło mnie do podjęcia całościowego leczenia mojego uzębienia. Szczegółowy plan leczenia został przygotowany w dwóch wersjach (tańszy i droższy). Leczenie i implanty zostały wykonane bardzo profesjonalnie i mogą z czystym sumieniem wystawić najwyższą ocenę Panu Łukaszowi i całemu zespołowi. Cierpliwość, fachowość, poczucie humoru!! Oby tak dalej.

  Łukasz Bańczyk2018-03-06

  Panie Wojtku dziękuję w imieniu swoim i całego Zespołu.
  Pozdrawiamy

 • Lokalizacja: ALFAMEDICA

  Wspaniały lekarz !! Mimo iż nie byłem "łatwym" pacjentem to : profesjonalizm , cierpliwość , opieka ,dbałość, zaangażowanie a przede wszystkim duże doświadczenie i wiedza mimo młodego wieku !!!! Ktoś powie ,że za pieniądze wszyscy będą mili i opiekuńczy, może i to prawda , ale Pan Łukasz ma, prócz tego co wymieniłem powyżej , to coś co naprawdę wyróżnia go od innych lekarzy i stawia w ścisłej czołówce fachowców . Pan Doktor Bańczyk " zaaplikował " mi 8 implantów w trakcie dwukrotnej wizyty . Sam zabieg w znieczuleniu miejscowym całkowicie bezbolesny . Małe utrudnienia w póżniejszej parodniowej opuchliżnie ale wszystko do zniesienia ( piszę to ja - urodzony i nabyty tchórz dentystyczny !!! ) . Dużo tu lukru ' wylałem ' ale naprawdę Pan Dr. Bańczyk zasłużył na to !!! Za parę miesięcy poinformuję o dalszych pracach protetycznych .Szczerze polecam !!!!

 • B
  Lokalizacja: ALFAMEDICA

  Swietny lekarz. Wyrywal mojemu piecioletniemu synkowi zeba. Syn moj jest po przeszczepie watroby, na immunosupresji, z obnizona odpornoscia- pan doktor z pelnym profesjonalizmem i cudownym podejsciem do dzieci usunal tak zabka, ze synek nawet nie zauwazyl, ze jest juz po wszystkim. Polecam!

 • Super specjalista. Miałem do usunięcia leżącą ósemkę i do tego problemy z krzepliwością krwi ( duży stres ). Zabieg trwał dosłownie 10 min. bez żadnego bólu. Po 2 tyg. wszystko się ładnie zagoiło. Gorąco polecam doktora.

 • B

  Lekarz kompetentny, bardzo przystępny, stwarza miłą atmosferę , polecam jak najbardziej. Rzadko spotyka się teraz takich lekarzy, śmiało można powiedzieć, że jest to poziom europejski! Jak najbardziej polecam!

 • M
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Gorąco polecam, bardzo miły i sympatyczny Pan, doskonale wie co robi i jest w tym dobry. Pomógł nie tylko z zębem ale tez z traumą do dentystów. 11/10

 • M
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  W moim mniemaniu najlepszy specjalista stomatolog w Częstochowie. Pełen profesjonalizm przyprawiony nutką wysublimowanego poczucia humoru podczas leczenia/zabiegów zarówno ze strony Pana Doktora jak i wspierającego zespołu. Polecam!

 • W
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Jestem zachwycony Jego stosunkiem i podejściem do pacjenta. Pogodne i miłe podejście. Jego postawa jest godna najwyższego szacunku. Zabieg przeprowadzony został z najwyższym profesjonalizmem.Serdecznie dziękuję i jeszcze serdeczniej pozdrawiam.
  P.S. Oczywiście podziękowanie kieruję także pod adresem asystentki doktora.

 • J
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Problem bolacego zeba nie ma juz znaczenia po wizycie u P.Łukasza, szybko i perfekcyjnie, jak najbardziej polecam tego stomatologa :)

 • M
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Leczenie bardzo staranne, z dbałością o samopoczucie pacjenta. Miły komunikatywny lekarz z poczuciem humoru. Polecam.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Ukończyłem Wydział Stomatologii Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach. Pracuję na stanowisku asystenta w Klinice Chirurgii Czaszkowo-Szczękowo-Twarzowej Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach – obecnie jestem w trakcie specjalizacji z chirurgii szczękowo-twarzowej. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Chirurgii Czaszkowo-Szczękowo-Twarzowej, Chirurgii Stomatologicznej i Implantologii. Uczestniczyłem w wielu krajowych i międzynarodowych(Niemcy, Szwecja, Austria, Szwajcaria, Włochy itp) szkoleniach i warsztatach z dziedziny implantologii, sterowanej regeneracji kostnej oraz protetyki. Jestem autorem i współautorem publikacji i doniesień zjazdowych na zjazdach krajowych z dziedziny chirurgii szczękowo-twarzowej.

Specjalizacje

 • Stomatologia ogólna
 • Chirurgia stomatologiczna
 • Periodontologia