Jesteś tym lekarzem?

183

Tylu pacjentów odwiedziło ten profil w ciągu ostatnich 30 dni

1900

Tylu pacjentów wyszukuje miesięcznie lekarzy o tej specjalizacji w Twoim mieście

To Twój profil?
Przejmij go

Adresy i cenniki

 • SolMedis

  ul. Etiudy Rewolucyjnej 48, Mokotów
  02-643 Warszawa, mazowieckie

  Dane kontaktowe

  Ten lekarz nie umawia jeszcze wizyty przez Internet na ZnanyLekarz.pl

  Zostaw swojego e-maila, a poinformujemy Cię kiedy będziesz mógł się umawiać online u tego lekarza.

 • Medikus

  Dembowskiego 2, Ursynów
  02-784 Warszawa, mazowieckie

  Dane kontaktowe

Podobni lekarze, do których możesz umówić wizytę

Ocena pacjentów:

Dodaj własną opinię
 • K

  Dzisiejsza wizyta u Pani doktor była chyba najgorszą jaką odbyłam z córką, która leczy się u wielu specjalistów od urodzenia.Córka miesiąc wcześniej miała zaleconą terapię lekową na wizycie u uroterapeuty również w CZD, pani doktor nie mając karty córki (która gdzieś zaginęła)nie zrobiła z nami żadnego wywiadu, nie udzieliła informacji co dalej z lekami, stwierdziła że córka za dużo pije, po mojej informacji że takie zalecenia dostałyśmy od lekarza z CZD usłyszałam że to nie możliwe. Pani doktor przerywała mi w pół zdania, nie chciała nic słuchać, widząc dziecko po raz pierwszy, nie mając karty nie dała żadnych wskazówek oprócz tego jaką dietę stosować.
  Po informacji że od ostatniej wizyty córka miała epizod krwotocznego zapalenia pęcherza, pani doktor stwierdziła, że to od za dużej podaży płynów. Z tym że ilość płynów zwiększyłyśmy już po tym zapaleniu jako zalecenie lekarza z poradni urodynamiki w CZD, ale tego już nie zdążyłam powiedzieć bo nie zostałam dopuszczona do głosu.
  Odniosłam wrażenie, że Pani doktor chciałaby jak najszybciej "odbębnić" naszą wizytę na którą czekałyśmy kilka miesięcy. Po wyjściu z gabinetu poczułam, że nie wiem co dalej ze zdrowiem mojego dziecka, że wszystkie jej problemy zostały potraktowane powierzchownie jak nigdy dotąd bez zastanowienia się nad jej współistniejącymi problemami zdrowotnymi, a najlepsze na koniec, wizytę kontrolną Pani doktor kazała umówić za rok. Nasza dzisiejsza wizyta trwała w porywach 6-7 minut, być może nawet mniej.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • D

  Po kilku wizytach z synkiem, mogę stwierdzić że P.dr Skobejko ma odpowiednią wiedzę i doświadczenie, jednak nie polecam z uwagi na to, że "idzie" na ilość a nie na jakość. W prywatnym gabinecie przy komputerze twierdzi, że nie ma gdzie odtworzyć płyt z badań, prosi o kontakt przez sms-y na które nie odpowiada, w ciągu 20-25 minut przyjmuje trójkę pacjentów niemal że jednocześnie. Odradzam prywatne wizyty.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • BARDZO NIE POLECAM. Synek był oglądany z uwagi na stulejkę. Szarpnęła siusiaka bez słowa uprzedzenia tak, że dziecko się momentalnie popłakało, zero delikatności, sucha kobieta, do tego kompletnie nam nie pomogła. Przede wszystkim jak można dziecku tak szarpnąć siusiaka - aż mu pękła skóra. Odradzam - zastanówcie się 2x zanim pojdziecie.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • Od 7 lat pani doktor leczy naszego synka w CZD w Warszawie i jest wszystko ok.Jestem jej bardzo wdzieczna i dziekuje za wszystko!!!

  Ocena zmieniona przez moderatora na "dobry". Powód: Zbyt lakoniczna argumentacja do wystawienia wyższej oceny.

 • Dr Skobejko była moim lekarzem prowadzącym przez 18 lat w CZD. Uratowała mi nerkę, bardzo mi pomogła. Teraz jest już wszystko w porządku. Będę wdzięczna Pani doktor do końca życia. Jest bardzo ciepłą osobą, która przejmuje się swoimi pacjentami i bardzo o nich dba. Lekarz z powołania. Gorąco polecam!

 • Ja również polecam. Co prawda zajmowała się naszym synkiem 7 lat temu, ale szybko i poprawnie zdiagnozowała wadę.W wieku 3 mies. dziecko miało zabieg i do tej pory wszystko jest OK.Uratowała naszemu dziecku nerkę. Bardzo rzeczowa , kompetentna odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu. Lekarz z powołania/

 • mnie wyleczyła z bardzo cięzkiej choroby ,wczesniej byłem leczony 2 lata a potem w białystoku przez 3 lata i nic niedało gdy skierowali mnie do Centrum Zdrowie Dziecke do te Pani doktor jeden zabieg i odrazu zostałem wyleczony jestem i będe jej wdzięczny do końca życia

 • Bardzo dobry lekarz. Prowadziła mnie przez 17 lat. Polecam

 • Dr Skobejko była moim lekarzem prowadzącym 18 lat. Gorąco polecam! Bardzo mi pomogła!

 • Byłam 2 razy u Pani doktor i odniosłam wrażenie że nie ma czasu dla pacjenta,wizyta ogólnie strasznie haotyczna,mówi nie wyrażnie i nie tłumaczy wszystkiego-w końcu powierzamy jej coś najcenniejszego nasze dzieci,nie polecam

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

Lekarz, do którego umówisz się na wizytę online