mgr

Leszek Rogański

verifiedCreated with Sketch.

Fizjoterapeuta

38 opinii +dodaj

Fizjoterapeuta z powołania od ponad 13 lat. Przez 9 lat pracowałem w Przychodni Rehabilitacyjnej potem 2,5 roku na Oddziale Ortopedycznym i Pododdziale Rehabilitacji Ruchowej w Szpitalu… więcej

Adresy i cenniki usług

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
38 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • Lokalizacja: Rehabilitant Leszek Rogański

  Pan Leszek to fizjoterapeuta – profesjonalista w każdym tego słowa znaczeniu. Wielka wiedza, umiejętności, które ciągle doskonali i indywidualne podejście do pacjenta. To wspaniały człowiek – pełen ciepła i empatii, chęci pomocy innym i wysokiej kultury osobistej.
  Trafiłam do Pana Leszka przypadkiem – potrzebowałam konsultacji. Podczas wizyty, poza konsultacją, został wykonany mi masaż, który sprawił, że poczułam się niopisanie lepiej niż dotychczas. Już wtedy wiedziałam, że wrócę tu nie raz. Od tamtej pory, w miarę regularnie (co tydzień - dwa) korzystam z profesjonalnej pomocy pana doktora, który skutecznie zwalcza moje dolegliwości jednocześnie tłumacząc w czym tkwi problem. Przy każdej wizycie, mimo, że zna problemy mojego organizmu, najpierw wypytuje o problemy z ostatniego okresu i od razu na nie reaguje.
  Nieocenione są wskazówki, jakie każdorazowo otrzymuję, co do zachowań i nawyków w czasie codziennego funkcjonowania i zalecenia ćwiczeń do wykonywania w domu. Jednocześnie sprawia, że biorę je do serca i bardzo staram się by wprowadzać je w życie - co przynosi mi ulgę na co dzień.
  Wizyty u Pana Leszka to nie tylko zabiegi ale i świadomość, że jest człowiek, do którego w każdej chwili mogę zwrócić się o pomoc i mi jej nie odmówi, co znacznie poprawia mi komfort funkcjonowania podczas zmagań z moją nieuleczalną chorobą.
  Panie Leszku pięknie dziękuję za pomoc i serdecznie pozdrawiam.
  Dla mnie są to ręce, które leczą…
  Gorąco polecam !!!!!!!!

  Leszek Rogański2018-03-05

  Bardzo dziękuję Pani Grażyno za tak piękne słowa. Staram się wykonywać swój zawód z pasją, bo podobno "jak robisz to co lubisz to nie pracujesz".

 • P

  Wizyta przeprowadzona profesjonalnie i w miłej atmosferze. Wywiad pozwolił określić potencjalną przyczynę problemu. Zabiegi wykonane solidnie z wskazówkami ćwiczeń do wykonywania w domu. Po zabiegu objawy zmniejszyły się. Polecam tego lekarza.

  Leszek Rogański2017-12-27

  Bardzo dziękuję, miło wiedzieć że zabiegi które wykonuje są dobrze odbierane. Pozdrawiam serdecznie

 • G

  Znakomity fizjoterapełta,profesjonalista w pełnym tego słowa znaczenia.Ewidentnie odpowiedni człowiek na odpowiednim stanowisku.Widoc zaangażowanie i pasję.Polecam z czystym sumieniem.

  Leszek Rogański2017-12-25

  Bardzo dziękuję . Staram się pomóc jak tylko potrafię. Pozdrawiam

 • M
  Lokalizacja: Rehabilitant Leszek RogańskiUsługa: masaż tkanek głębokich

  Znakomity fizjoterapeuta,profesjonalista w pełnym tego słowa znaczeniu. To człowiek z ogromną wiedzą i doświadczeniem.
  Polecam z całego serca!!!

  Leszek Rogański2017-12-20

  Dziękuję serdecznie Pni Moniko. Cieszę się że mogę pomóc . Pozdrawiam i życzę dużo zdrowia. Pozdrawiam

 • I
  Lokalizacja: Rehabilitant Leszek Rogański

  Polecam przede wszystkim za profesjonalne podejście do pacjenta i zrozumienie. Jestem osobą po urazie kręgosłupa i tylko dzięki świetnej, fachowej rehabilitacji Pana Leszka Rogańskiego chodzę i czuję się wypełni sprawna. Polecam.

  Leszek Rogański2017-12-20

  Dziękuję Pani Iwono. Trzeba pamiętać że grunt to wytrwałość w tym co się robi, a kręgosłup potrzebuje czasu i cierpliwości. Współpraca przede wszystkim . Pozdrawiam serdecznie

 • O
  Lokalizacja: Rehabilitant Leszek RogańskiUsługa: rekonstrukcja acl

  Dzieląc się doświadczeniem kontaktu z Panem Leszkiem chciałabym zwrócić uwagę na dwa aspekty – z jednej strony podejście medyczne – Pan Leszek jest człowiekiem kompetentnym, Jego pracę cechuje profesjonalizm, zaangażowanie i troska o dobro pacjenta. Z drugiej strony – w kontakcie z pacjentem Pan Leszek jest ciepły, życzliwy i podchodzi z szacunkiem, co daje poczucie bezpieczeństwa w kontakcie i buduje zaufanie. Reasumując – Pan Leszek jest fizjoterapeutą godnym polecenia i w pełni zasługuje na miano profesjonalisty!
  Polecam !!!!!!!!!!!!!!!!!

  Leszek Rogański2017-12-12

  Bardzo dziękuję Pani Olgo, cierpliwość i wytrwałość z Pani strony to dwie mocne cechy, myślę że może być tylko lepiej. Pozdrawiam serdecznie

 • Lokalizacja: Rehabilitant Leszek Rogański

  Jestem zawodowym sportowcem, a jak wiadomo kontuzje w sporcie są częste. Nadciagniecia, skręcenia itd. Zawsze w przypadku jakiejś kontuzji umawiam się z Panem Leszkiem, który dosłownie stawia mnie na nogi. Zawsze podchodzi do swojej pracy profesjonalnie. Ponadto zawsze usmiechniety. Polecam serdecznie każdemu.

  Leszek Rogański2017-12-12

  Bardzo dziękuję i cieszę się że mogę pomóc. Oby jak najmniej kontuzji życzę. Pozdrawiam serdecznie.

 • Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: przesunięty (wysunięty) dysk

  Bardzo dobry fachowiec, z powołaniem, z ogromną wiedzą, dużą ilością dobrego humoru. Po kilku minutach jest w stanie określić co konkretnego dolega i na każdą przypadłość ma "receptę". Nie robi nic na siłę a to wielka zaleta. Na miom przykładzie przesunięty dysk ogromny ból, pierwsze spotkanie duża ulga ale nie nastawiony kręgosłup "bo nie robimy nic na siłę i przez siłę" drugie spotkanie i coś fantastycznego plecy na swoim miejscu i wrócone życie. Polecam w 100%

  Leszek Rogański2017-12-05

  Bardzo dziękuje, odpowiednie podejście do dolegliwości i efekty są zaskakujące. Proszę pamiętać o ćwiczeniach ponieważ są one bardzo ważne w procesie zdrowienia. Pozdrawiam serdecznie.

 • Lokalizacja: Rehabilitant Leszek RogańskiUsługa: bóle kręgosłupa lędźwiowego i głowy

  Z czystym sumieniem mogę polecić Leszka Rogańskiego. Profesjonalne podejście do pacjenta,zawsze wytłumaczy w czym tkwi problem,a co za tym idzie skutecznie pomaga zwalczyć dolegliwość.Człowiek z powołaniem do zawodu.Super kontakt z pacjentem.Wspaniały człowiek.Polecam każdemu kto cierpi na bóle kręgosłupa,głowy,rąk.

  Leszek Rogański2017-12-05

  Dziękuje serdecznie. Podstawą wyleczenia jest zrozumienie problemu i wyeliminowanie złych nawyków, a z reszta organizm sam sobie poradzi . Pozdrawiam ciepło.

 • Lokalizacja: Rehabilitant Leszek Rogański

  Jestem po operacji kręgosłupa lędźwiowego mimo przebytego zabiegu i rehabilitacji na oddziale szpitalnym ból nadal nie pozwalał mi funkcjonować dopóki nie trafiłem do Pana Leszka. Po obejrzeniu wyników rezonansu szczegółowo wytłumaczył w czym tkwi problem i przystąpił do działania już po pierwszej wizycie poczułem poprawę do tego ukierunkował mnie jak dalej postępować z moim schorzeniem w codziennym życiu.od 5 lat leczenia nie trafiłem na takiego rehabilitanta i będę nadal korzystał z jego usług.Polecam z czystym sumieniem dusza człowiek.

  Leszek Rogański2017-11-28

  Bardzo mi miło Panie Łukaszu. Cieszę się że mogę pomóc. Staram się cały czas podnosić kwalifikacje żeby to co robię poprawiało zdrowie pacjentów.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Fizjoterapeuta z powołania od ponad 13 lat. Przez 9 lat pracowałem w Przychodni Rehabilitacyjnej potem 2,5 roku na Oddziale Ortopedycznym i Pododdziale Rehabilitacji Ruchowej w Szpitalu św. Trójcy w Płocku a obecnie w prywatnym gabinecie . Zajmuje się głownie bólami kręgosłupa, bólami głowy i schorzeniami odkręgosłupowymi takimi jak rwa ramienna czy rwa kulszowa oraz dyskopatia. Zajmuje się również schorzeniami ortopedycznymi po operacjach i po urazach. W swojej pracy wykorzystuje umiejętności zdobyte na wielu kursach terapii manualnej tkanek miękkich oraz terapii manualnej twardej . Od 11 lat jestem chiropraktykiem metody McTimoney-Corley’a w ujęciu holistycznym z podejściem indywidualnym do każdego pacjenta.
  * FDM - Fascial Distortion Model - Terapia maualna wg Typaldosa D.O - FDM Taping
  * FDM - Terapia limfatyczne i powięziowa pacjentów w wieku starszym
  * FDM - Fascial Distortion Model - Terapia maualna wg Typaldosa D.O.
  * FOI - Funkcjonalna Osteopatia i Integracja - Jarosław Jasięga i Krzysztof Białas
  * Terapia Punktów Spustowych – Ewa Staciwa
  * Kiesiology Taping – kurs podstawowy Tomasz Senderek
  * Kurs Anatomii Palpacyjnej z elementami taśm powięziowych Moduł I prof.dr hab. Mariusz Posłuszny
  * Mulligan Concept, Moduł A,B,C C.J Stolz
  * Neuromobilizacja, Badanie i terapia układu nerwowego w fizjoterapii wg. D.Butler’a , dr Barbara Gołębiowska
  * Technika Poizometrycznej Relaksacji, dr Barbara Gołębiowska
  * Doszkalający kurs z chiropraktyki , kręgosłup – odcinek lędźwiowy lek.med. Ihor Sołowiow D.C
  * Doszkalający kurs z chiropraktyki , obręcz biodrowa i kończyny dolne lek.med. Ihor Sołowiow D.C
  * Dyplom Chiropraktyka , Akademia Chiropraktyki D.C, B.Sc. i Chiropraktic Henryk Dyczek

Edukacja

 • CM UMK Bydgoszcz 2009 mgr fizjoterapii
 • Zespół Medycznych Szkół Policealnych w Płocku Technik fizjoterapii 2004

Znajomość języków

 • polski
 • angielski