Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adres

Świtezianki 3/2, Kraków
Gabinet Lekarski

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych ginekologów w pobliżu

Moje doświadczenie

O mnie

Specjalista ginekolog położnik, androlog kliniczny, naprotechnolog. Specjalizuje się w przyczynowym leczeniu niepłodności małżeńskiej; kobiecej i męsk...

Zobacz pełen opis

Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
39 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Lekarski Inny

Swietny specjalista polecam szczególnie osobom, które maja problemy z płodnoscia. Lekarz o szerokiej wiedzy i bardzo holistycznym podejsciu do pacjentów - diagnozuje pary szukajac problemów po obu stronach. W rozwazny sposób dobiera sposób leczenia oraz kieruje na badania. Wizyty przebiegaja w miłej atmosferze, po dopytaniu lekarz zawsze szczegółowo wyjasnia wszyskie wątpliwosci, otwarty i serdeczny, z szacunkiem podchodzi do pacjentów.
My z męzem po 8 latach stran trafilismy do doktora Leszka, po roku diagnozowania i leczenia zaszłam w ciąze a dzis cieszymy sie juz z posiadania córeczki.


J
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Lekarski Inny

Pan Doktor jest wspaniałym człowiekiem oraz bardzo wnikliwym Profesjonalistą! Ma świetne podejście do Pacjenta, potrafi w sposób rzeczowy wytłumaczyć plan leczenia oraz odpowiedzieć na trudne pytania. Posiada ogromna wiedzę z która dzieli się ze swoimi Pacjentami. Przeprowadził wywiad tak szczegółowo, że nigdy z mężem nie spotykaliśmy się z takim podejściem. Pan Doktor został polecony przez innego lekarza, który ceni jego wiedzę i doświadczenie. Dobrał indywidualnie leki mężowi na poprawę nasienia. Polecam wizytę każdej parze borykającej się z problemem niepłodności.


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Lekarski Inny

Pan Doktor to wspaniały człowiek i specjalista. Polecam każdej kobiecie oraz parom, które borykaja się z problemami niepłodności. Pan Doktor przeprowadza bardzo wnikliwy wywiad, szuka przyczyny niepłodności, analizuje, przy tym ma ogromną wiedzę! A przede wszystkim patrzy holistycznie i jednostkowo na organizm kobiety oraz dany przypadek, w przeciwieństwie do kolegów z branży, którzy niestety działają schematycznie. Z całego serca polecam!
Apel do wszystkich kobiet mających problemy: jeżeli masz już wyrok postawiony przez innych lekarzy, to daj sobie szansę i umów się na wizytę do doktora Lachowicza. Ja taki wyrok miałam postawiony przez 3 specjalistów a obecnie dzięki leczeniu doktora jestem w 12 tygodniu ciąży!!! poczetej oczywiście w sposob naturalny! Doktorowi oraz Panu dr Klimasowi, ktory na prośbę dr Lachowicza przeprowadził w mistrzowski sposób konieczną w moim przypadku operację będę wdzięczna do końca życia!
To były Anioły na trudnej drodze mojego życia. Dziękuję!!!


P
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Lekarski Inny

Pan doktor ma bardzo dobre podejście do pacjenta oraz duże zaangażowanie w rozwiązanie problemu. Nie dawno rozpocząłem leczenie i jestem miło zaskoczony ze liczy się coś więcej niż tylko pieniadze. Polecam wszystkim.


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Lekarski

Bardzo polecam Pana Doktora, wizyty są długie i wyczerpujące ale Pan Doktor wnikliwie szuka przyczyn problemów a nie leczy objawów. Jest specjalistą wysokiej klasy, ma dużą wiedzę i w przystępny sposób odpowiada na wszystkie pytania. Edyta


P
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Lekarski

Serdecznie polecam Pana Doktora. Bardzo profesjonalne podejście, indywidualne. Pan Doktor przeprowadził szczegółowy wywiad, badanie mimo, ze nie należące do miłych odbyło się bez stresu, następnie w przystępny sposób wytłumaczył wyniki badań oraz wskazał na szereg zaleceń, nie tylko medycznych, które mogą poprawić moją sytuacje. Jestem bardzo zadowolony.


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Lekarski

Trafiłem do Pana doktora 1,5 roku temu.
Dużą zaletą leczenia jest kompleksowe spojrzenie na parę pod kątem ginekologicznym i andrologicznym co jest praktycznie nie spotykane.
Od samego początku spojrzenie było szerokie poprzedzone dogłębnym i szczegółowym wywiadem lekarskim. Pan doktor zwracał uwagę na rzeczy które wydawać by się mogło kompletnie nie związane z problemem i lekceważone przez innych lekarzy. Wizyty są długie, wyczerpujące temat i co najważniejsze polegają na szukaniu przyczyn a nie leczeniu objawów.
Bardzo polecam Pana Doktora.


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Lekarski

Do Pana Dr Lachowicza trafiłam po długich staraniach zajścia w ciążę i po ciąży pozamacicznej; inni lekarze proponowali in vitro (badania wskazywały na niedrożność jajowodów). Wiadomość ta brzmiała jak 'wyrok'. Nie poddawaliśmy się i zaczęliśmy poszukiwania lekarza - naprotechnologa, który wnikliwie zbada przyczynę niepłodności. Pan Dr rzetelnie zajął się naszym problemem poprzez leczenie ukierunkowane na poprawę stanu zdrowia oraz na poczęcie dziecka w sposób naturalny. Dr Lachowicz był wtedy jednym z niewielu specjalistów, dla których naprotechnologia była bliska i już po pierwszej wizycie wiedzieliśmy, że jesteśmy w "dobrych rękach"! Bardzo dokładny wywiad, konkretne badania, obserwacja mojego organizmu w oparciu o model Creightona i dostosowanie się do wytycznych zakończyły się poczęciem, a następnie narodzinami naszego pierwszego syna....a dwa lata później drugiego ;-). Każda wizyta u Pana Dr motywuje do działania! Panie Doktorze dziękujemy i pamiętamy!


E
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Lekarski diagnostyka niepłodności

Pan Doktor rzetelnie i z pełnym zaangażowaniem przeprowadza każdą wizytę. Poświęca dużo czasu pacjentom i stawia bardzo trafne diagnozy. Dzięki niemu jestem w ciąży, a po drodze udało nam się wyleczyć wiele nieprawidłowości. Pan Doktor zwraca uwagę na przyczyny niepłodności, które rozwiązane skutkują ciążą, ale przede wszystkim poprawiają zdrowie kobiety, a wszystko w zgodzie z nauką Kościoła. Bardzo polecam i życzę każdej parze, która zmaga się z tematem niepłodności, by znalazła skuteczną pomoc.


J
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Lekarski niepłodność

Doktor Lachowicz leczy całą parę, co daje super efekty. Pierwsza wizyta (zebranie wywiadu, analiza dotychczasowych badań) trwała około dwie godziny. Dostaliśmy mnóstwo nowych badań, leki i zalecania odnośnie zmiany diety i stylu życia. Po lekach zapisanych na drugiej wizycie na ciążę czekalismy trzy miesiace:) skierował mnie tez na oddział endokrynologi ginekologicznej, na który nie zdążyłam dotrzeć.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

O mnie

Specjalista ginekolog położnik, androlog kliniczny, naprotechnolog. Specjalizuje się w przyczynowym leczeniu niepłodności małżeńskiej; kobiecej i męsk...

Zobacz pełen opis

Powiązane wyszukiwania