Lech Grzywna

Laryngolog

15 opinii +dodaj

To Twój profil?przejmij nad nim kontrolę! Edytuj dane
 • Kontakt

  Ten laryngolog nie uruchomił zapisów online ani usługi telerejestracji na Znanylekarz.pl.

 • Dostępność

  Lekarz Lech Grzywna przyjmuje w jednym gabinecie

 • Popularność

  Laryngolog to 2. najczęściej wyszukiwana specjalizacja lekarska w Polsce

 • Specjalizacja

  Lekarz Lech Grzywna to to jedyny lekarz o specjalizacji laryngolog w miejscowości Frampol na ZnanyLekarz.pl

Adresy i cenniki

Opinie pacjentów

 • bardzo słaby

  Po wielu badaniach wynikających z ciągłego kataru u wówczas noworodka, trafiłyśmy do tegoż doktora. Mała miała półtora miesiąca. Doktor zajrzał do uszek i buzi stwierdził że wszystko jest ok. Kiedy powiedziałam że moim zdaniem jej gardło jest w moim mniemaniu"dziwne", lekarz odpowiedział że jest normalne. Przez trzy lata dziecko męczyło się z przeróżnymi infekcjami, nie wspominając o tym jaką matką w oczach innych byłam ja. Od urodzenia płakała nie wiedzieć czemu, nie spała, i wciąż katar i katar. Trzeci migdał wiecznie przerośnięty, do takiego stopnia że był widoczny gołym okiem. Pediatrzy twierdzili że to przez te ciągle infekcje, przeziębienia, anginy, katar. W końcu kolejny laryngolog. Pod śluzówkowy rozszczep podniebienia. Ten twierdził że nie nadaje się na operację, bo za duży migał. Owszem migdał rosl, bo zaczął pełnić rolę"korka" dzięki któremu mogła w miarę normalnie jeść i mówić. ( Po porodzie nie umiała zssac piersi, co było spowodowane złym przepływem powietrza w jamie ustnej, co z kolei było efektem rozszczepu). Nie dałam za wygraną. Wyjazd do Warszawy i operacja. Uczymy się nadal mówić, bo musi to niejako robić od nowa. Skończył się katar, skończyły infekcje.


  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • bardzo dobry

  Polecam wszystkim, jestem pod wrażeniem kompetencji i doświadczenia. Usuniecie migdałka u mojego synka Gabrysia szybko, solidnie i bez późniejszych dolegliwości!! Dziękujemy!

 • bardzo słaby

  Tak niska ocena wynika z tego że pan doktor nas OLAŁ!! Jesteśmy zapisani na wizytę w dsk czekamy ok 2 msc pomimo że nasza sprawa jest dość błacha. Chcieliśmy żeby nasze dziecko zostało przyjęte przez kompetentnego lekarza dlatego wybraliśmy Pana doktora. Przychodzi dzień wizyty przychodzimy pod gabinet 15 minut przed okazuje się że czeka jeszcze jedna pacjentka przed nami. Wychodzi pielęgniarka i mówi nam że panu doktorowi się nie chciało czekać i poszedł na oddział i przyjmie nas ktoś inny. Brak poszanowania pacjenta


  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • bardzo dobry

  Mam teraz 24 lata. Kiedy miałam 6 lat leżałam w klinice dziecięcej.Lecz zanim tam trafiłam byłam wcześniej leczona antybiotykami przez lekarzy którzy na tamten czas popsuli moje zdrowie. Do pana dr Leszka trafiłam z bardzo złym stanem zdrowia i brakiem nadziei na wyleczenie. Ale ten lekarz mi pomógł :) za co jestem mu niezmiernie wdzięczna. Nigdy nie zapomnę jego życzliwości, chęci pomocy, przejmowania się pacjentami. Wspaniały człowiek. Dziękuje ;)

 • bardzo dobry

  Super lekarz. Przedwczoraj przeprowadził u mojego syna repozycję nosa ( po złamaniu). Dziś nos prościutki, nawet sińców nie ma. Interesował się synem przed i po zabiegu. Polecam każdemu!!!! . Bardzo dziękuję Panie Doktorze za pomoc.

 • bardzo dobry

  Dr Grzywna leczył mojego 1,5 rocznego synka na oddziale DSK na ostre zapalenie zatok. Lekarz bardzo konkretny i rzeczowy, widać, że zna się na tym, co robi i wie, jak leczyć, żeby wyleczyć :) Miły i kompetentny, nie mam mu nic do zarzucenia. P.S. Bardzo dziękuję za wyleczenie mojego dziecka!!!!

 • bardzo dobry

  byłam z dzieckiem na oddziale usuwalismy migdała zajoł się dzieckiem bardzo dobrze to naprawde dobry specjalista

 • bardzo dobry

  super lekarz, byłam na oddziele od 12 lipca 2010 do 14 lipca w celu usunięcia 3 migdałka u 3-letniej córki, 5 razy leżałam z nią w innych szpitalach w celu usunięcia i inne szpitale nie chciały bo ma wydłużony czas krzepnięcia krwi więc było ryzyko a on się mimo wszystko podjął wycinania bo powiedział że on sobie z tym problemem poradzi i rzeczywiście córce nic się nie stało , było ok, bardzo się nią interesował później po zabiegu, podkreślam że nie byłam u niego nigdy prywatnie tylko poprostu trafiłam na oddział planując na Chodźki zabieg i jestem zadowolona

 • dobry

  polecam bo mogę stwierzdzic na przykładzie swojego dziecka ze jest świetnym fachowcem i specjalistą, miałabym zastrzeżenia co do jego kontaktu i podejścia do dziecka i rodzica troszkę za oschły ... i mało sympatyczny , ale najważniejszy żeby dobrze leczył, a to robi.

 • dobry

  Konkretny, stanowczy, dla mojego dziecka idealny.