Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Usługi i ceny

Badania stomatologiczne


Białystok


Fluoryzacja zębów


Białystok


Korony


Białystok


Korony pełnoceramiczne


Białystok


Korony porcelanowe


Białystok


Lakowanie zębów


Białystok


Leczenie chorób dziąseł


Białystok


Leczenie kanałowe


Białystok


Leczenie próchnicy


Białystok


Licówki


Białystok


Piaskowanie


Białystok


Profilaktyka próchnicy


Białystok


Protezy


Białystok


Protezy akrylowe


Białystok


Protezy szkieletowe


Białystok


Rentgen zębów


Białystok


Stomatologia zachowawcza


Białystok


Usuwanie kamienia nazębnego


Białystok


Usuwanie zębów


Białystok


Wkłady koronowo-korzeniowe


Białystok


Wybielanie zębów


Białystok

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
6 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu

Wspaniały człowiek o wszechstronnej wiedzy medycznej. Od roku choruję na przewlekłą chorobę jaką jest zapalenie błędnika. Żaden lekarz nie był w stanie postawić mi prawidłowej diagnozy dotyczącej moich zawrotów głowy. Pana Doktora poznałem przypadkiem. Kiedy opowiedziałem mu o swoich dolegliwościach, Pan Larys zdiagnozował problem i zasugerował wizytę u laryngologa w celu przeprowadzenia testu VNG. Okazało się, że odkryto przyczynę mojej choroby dzięki czemu zostały podjęte kroki w celu poprawy mojego stanu zdrowia. Bardzo dziękuję za pomoc i gorąco polecam Pana Doktora.
Tomasz Kuczek


P
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja:

Zdecydowanie polecam!
Absolutny specjalista. Profesjonalnie i rzetelnie wykonuje swoją pracę, do tego z uśmiechem, co sprawia, że każdej wizycie towarzyszy miła i spokojna atmosfera.
Bezboleśnie wykonany zabieg usunięcia zębów, w konsekwencji proteza- prawdziwy majstersztyk!
Doktor Lubowicki objął mnie fachową i kompleksową opieką, za co jestem ogromnie wdzięczna i z czystym sercem tego eksperta mogę polecić każdemu.


T
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja:

Bardzo polecam ,miły i kontaktowy doktor. Wszystko wyjaśnił i doradził w sposób zrozumiały dla pacjenta. Prezentuje się obszerną wiedzą na temat zawodu jaki wykonuje .

lek. dent. Larys Lubowicki

Dziękuję serdecznie za opinię i życzę dobrych wyborów w ścieżce kariery! :)


H
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja:

Pan Larys jest najlepszym dentystą jakiego kiedykolwiek spotkałem. Ma wspaniałe, profesjonalne podejście do pacjentów i sumiennie wykonuje swoją pracę. Wizyta przebiegła w pełnej komunikacji z pacjentem, bardzo szybko i o dziwo bezboleśnie.Polecam go, ponieważ to lekarz któremu można w stu procentach zaufać.

lek. dent. Larys Lubowicki

Wspaniała opinia za którą bardzo dziękuję. Jest mi bardzo miło.


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu

Miałam okazję korzystać z usług dr Larysa i jestem zachwycona. Wizyta odbyła się w miłej atmosferze, bez bólu, a efekt końcowy spełnił wszystkie moje oczekiwania.
Dr Larys jest perfekcjonistą, a praca jest jego pasją.
Jako pacjent, a zarazem jako lekarz polecam z całego serca.


Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu

Miałem okazję raz skorzystać z usług Pana Larysa ale na pewno skorzystam ponownie. Bardzo sympatyczna osoba ale przede wszystkim wybitny specjalista. Mimo jego młodego wieku, sposób pracy i wiedza sprawia wrażenie ogromnego stażu w tej dziedzinie. Jeżeli ktoś boi się dentystów to powinien udać się do Pana Larysa, a z pewnością zmieni swoje nastawienie :)
Pozdrawiam!

lek. dent. Larys Lubowicki

Komentarz od tak wspaniałego artysty jest dla mnie bardzo cenny i tym milszy.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Odpowiedzi na pytania

12 odpowiedzi udzielonych przez lekarza na pytania pacjentów na ZnanyLekarz.pl


 • Mam 25 lat oraz w przeciąku ostatniego roku wyrwane 2 zęby - dwie dolne szóstki ( po nieudanych leczeniach kanałowych). Widzę wyraźnie, że zmieniły mi się rysy twarzy po tych ekstrakcjach- jakby zapadnięcie policzków i przesunięcie żuchy (nie mam również górnej piątki).
  Dobrym, ale niestety kosztownym rozwiązaniem jest wstawienie implantów, na które niestety obecnie mnie nie stać, dlatego planuję uzupełnić te braki mostami. Czytałam, że implant powoduje, że kość nie zanika, a jak jest w przypadku mostów?
  Czy po wstawieniu tych ubytków rysy twarzy jakby 'poprawią się' czy spowoduje to, że nie ulegnie ona jeszcze większej 'deformacji' ??

  Kłaniam się.
  Rozumiem trudną sytuację, w której się Pan znalazł. Faktycznie, utrata zębów skutkuje zmianami w wyglądzie twarzy.
  Tak implanty, jak i mosty rozwiążą ten problem.
  Most nie kontaktuje się z kością/dziąsłem w miejscu, gdzie brakuje zęba. Kość będzie bardzo powoli zanikała (tak samo, jak w sytuacji bez uzupełnienia braków). Może to utrudnić ewentualną implantację w przyszłości lub zwiększyć jej koszt.
  Kolejną wadą mostów, jest konieczność zeszlifowania zębów sąsiednich. Gdyby zdecydował się Pan na zamianę mostów na implanty w przyszłości, dodatkowym kosztem będzie wykonanie koron na zęby sąsiednie.
  Każde rozwiązanie wydaje się mieć swoje zalety i wady (jak choćby koszt).
  Proszę jednak pamiętać, że każde leczenie protetyczne, wymaga od pacjenta dużo dokładniejszej higieny, niż zęby naturalne.

  lek. dent. Larys Lubowicki

 • Zdiagnozowano u mnie bruksizm i zalecono szynę relaksacyjną. Mam pytanie dotyczące skąd aż tak duże różnice w cenie u różnych stomatologów(ceny od trzystu do ośmiuset zł). Jak rozpoznać dobrą szynę relaksacyjną? Skąd będzie wiadomo, że ta za trzysta jest tak samo dobra jak ta za osiemset, a różnią się tylko „ renomą” dentysty.
  Z góry dziękuje za odpowiedź.

  Kłaniam się, tak jak wspomnieli moi Koledzy powyżej szyny mogą różnić się materiałem i techniką wykonania. Jednak chciałbym dodać, że sama szyna usunie objaw (i najprawdopodobniej tymczasowo), natomiast warto zwrócić uwagę i zdiagnozować przyczynę dolegliwości. Najczęściej bruksizm jest wynikiem adaptacji na stres (tu przydatna jest zmiana trybu życia i/lub pomoc psychologa) bądź wynikiem zaburzeń w obrębie układu żucia i stawów skroniowo-żuchwowych (tu z kolei leczeniem z wyboru byłaby deprorgamacja i ekwilibracja zgryza, a także pomoc fizjoterapeuty). Tym samym proces leczenia może okazać się droższy, ale wykraczać poza tylko wykonanie szyny.

  lek. dent. Larys Lubowicki

Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.

Moje doświadczenie

O mnie

Z powołania chirurg i artysta fotografik.


Powiązane wyszukiwania