Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adres

ul. Chopina 64, XI p, Płock
Gabinet Masażu i Rehabilitacji

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Gotówka
Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych fizjoterapeutów w pobliżu

Moje doświadczenie

O mnie

Wykonuję masaże lecznicze, neuromobilizacje, nastawianie kręgosłupa oraz mobilizacje stawów metodą Ackermanna Metody, które stosuję skutecznie likwid...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • Bóle kręgosłupa
 • Dyskopatia
 • Rwa kulszowa
Pokaż wszystkie leczone choroby

Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

Opinie

Jesteś po wizycie u tego specjalisty?

Podziel się wrażeniami! Przyszli pacjenci pewnie tu zajrzą i będą Ci wdzięczni.

Zostaw swoją opinię

Odpowiedzi na pytania

2 odpowiedzi udzielonych przez lekarza na pytania pacjentów na ZnanyLekarz.pl


 • Od ponad 30 lat cierpię na migreny. W ostatnich latach dołączyły dość częste i uporczywe bóle głowy. Tomografia nie wykazała niczego niepokojącego. Czuję coraz większe bóle kręgosłupa szyjnego, lędźwiowego i czasami piersiowego.
  *Mam 46 lat, ale już ponad 10 lat temu miałam pierwsze badania w kierunku gęstości kości, które wykazały istniejącą osteopenię.
  *Po kilku latach bóle stawów dłoni, nadgarstków i łokci skłoniły mnie do wykonania RTG - okazało się, że badanie wykazało osteoporozę okołostawową i wysokie prawdopodobieństwo RZS.
  *W ostatnich 7 latach trzy razy w następstwie gwałtownego ruchu coś mi się blokowało w kręgosłupie i miałam tak ostry ból (pomiędzy odc. piersiowym a lędźwiowym), że za każdym razem leżałam plackiem przez 5-6 dni. Potem samo mijało.
  Lekarz z opisu sławnego twierdził, że to dysk.
  Mam zawroty głowy, często wpadam w domu na różne przedmioty. Drętwieją mi palce i czasem czuję dziwne mrowienie w stopach. Dretwieje mi szczęka, bo mam jakiś problem że stawami żuchwowo-skroniowymi.

  Dwa tygodnie temu ortopeda uznał, że to mogą być problemy spowodowane zablokowanymi kręgami szyjnymi. Mam wiecznie spięte mięśnie. W nocy budzi mnie ból zaciśniętej szczęki.

  Ortopeda coś mi tam odblokował skręcając moja głowę brodą w kierunku lewego i prawego barku - głośno chrupnęło kilka razy.

  Minęło dwa tygodnie, a mnie coś boli w kręgosłupie na wysokości barku. Ból jest taki jak przy siniaku np po mocnym uderzeniu... czy to może być ból spowodowany gwałtownym odblokowaniem kręgów szyjnych? (po manipulacji ortopedy np jakieś naciągnięcie?)
  Może powinnam wykonać RTG tego odcinka?

  Rtg jest badaniem podstawowym. Proponuję wykonać tomografię, każdy terapeuta czy lekarz odczyta z niej o wiele więcej. Odblokowanie kręgów szyjnych i odcinka piersiowego metodą Ackermanna (bardzo bezpieczna i skuteczna) powinno dużo pomóc.

  Krzysztof Wojciechowski

 • Pytanie dotyczące bóle kręgosłupa

  Od dłuższego czasu borykam się z taką dolegliwością.W marcu tego roku miałem robiony rezonans magnetyczny.Wynik badania:Spłycenue lordozy kręgosłupa lędzwiowego.Poziomie ustawienie kości krzyżowej.Wysokość trzonów kregów i morfologia sygnału zachowana,nierówności blaszek granicznych z guzkami Schmorla.Osteofity na krawędziach trzonów kregów..Tarcze międzykręgowe o obnizonej intensywności sygnału w obrazach T2-zależnych na piziomie L4/L5/S1 i na poziomie L5/S1 o obniżonej wysokości.Na poziomue L2/L3 L4 niewielkie uwypuklenie krążka międzykregowego z ograniczeniem przestrzeni płynowej i obustronnym ograniczeniem otworów muędzykręgowych. Na poziomie L4/L5 uwypuklenie krążka międzykregowego z centralno-prawostronna przepukliną krążka z asymetryczną kompresją worka oponowego i obustronnym ograniczeniem otworów międzykręgowych z obustronnym konfliktem nerwowym.Szerokość kanału kręgowego w najwęższym miejscu ok.11mm.Na poziomie L5/S1 uwypuklenie krążka międzykregowego z ograniczeniem przestrzenu płynowej i obustronnym ograniczeniem otworów międzykregowych.Dyskretne pidwyższenie IS na obrzeżu krążka-cechy pęknięcia pierścienia włóknistego.Na piziomie L4/L5/S1 odczyny zwyrodnienia w obrębie blaszek granicznych sąsiadujących trzonów kręgów.W badanym odcinku morfologia sygnału rdzenia kręgowego,ogona końskiego i okołokręgosłupowych tkanek miękkich prawidłowa.

  Opis rezonansu wskazuje na zmiany z uwagi na przeciążenie kręgosłupa spowodowane zniesieniem lordozy lędźwiowej. Przed podjęciem zabiegów rehabilitacyjnych proponuję poddać się odblokowaniu tego odcinka kręgosłupa, wowczas regeneracja otoków włóknistych krążków międzykręgowych odbędzie się szybciej.

  Krzysztof Wojciechowski

Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.

Moje doświadczenie

O mnie

Wykonuję masaże lecznicze, neuromobilizacje, nastawianie kręgosłupa oraz mobilizacje stawów metodą Ackermanna Metody, które stosuję skutecznie likwid...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • Bóle kręgosłupa
 • Dyskopatia
 • Rwa kulszowa
Pokaż wszystkie leczone choroby

Powiązane wyszukiwania