Tutaj jesteś: 
Strona Główna
Created with Sketch.
Internista
Created with Sketch.
Created with Sketch.
Krzysztof Rudnicki
Pen-iconCreated with Sketch. Edytuj profil

Jesteś tym lekarzem?

385

Tylu pacjentów odwiedziło ten profil w ciągu ostatnich 30 dni

10

Tylu pacjentów wyszukuje miesięcznie lekarzy o tej specjalizacji w Twoim mieście

To Twój profil?
Przejmij go

Adresy i cenniki

 • Gabinet Terapii Naturalnej

  Lutosławskiego 1
  76-200 Słupsk, pomorskie

  Ten lekarz nie umawia jeszcze wizyty przez Internet na ZnanyLekarz.pl

  Zostaw swojego e-maila, a poinformujemy Cię kiedy będziesz mógł się umawiać online u tego lekarza.

Ocena pacjentów:

 • M

  Leczę się u Pana Doktora od ok 20 lat. To najlepszy lekarz jakiego kiedykolwiek poznałem. Z czystym sumieniem mogę polecić go każdemu. Leczę u niego również swoje dzieci od ich urodzenia. Do zdrowia wracają najczęściej po 1-2 dniach kuracji. Od urodzenia bez antybiotyku, a starsze dziecko ma już 8 lat ;) Polecam bo w przeciwieństwie do medycyny tradycyjnej w homeopatii nie ma skutków ubocznych ale trzeba znać zasady przyjmowania tych leków... Mam nadzieję, że Pan doktor Rudnicki będzie u nas w Słupsku jak najdłużej!!!!

 • M

  Zdecydowałam się na wizytę u Pana Doktora po bezskutecznej wieloletniej walce z grzybicą. Zanim do Niego trafiłam, byłam już w tak kiepskim stanie, przede wszystkim pod względem psychicznym, że nie wierzyłam, że można z tego wyjść. A jednak, terapia zaproponowana przez Doktora przynosi efekty, czuję się o wiele lepiej, choć wiem, że leczenie musi jeszcze potrwać. Pan Doktor Rudnicki posiada ogromną wiedzę i doświadczenie, ufam mu bezgranicznie. Ponadto, jest chyba najbardziej cierpliwym i empatycznym lekarzem, jakiego znam. Widać, że naprawdę zależy mu na dobru pacjentów i mimo ogromu pracy, który wykonuje, zawsze znajdzie czas, żeby porozmawiać i rozwiać wszelkie wątpliwości. Dziękuję, Doktorze z całego serca i życzę Panu wszystkiego dobrego :)

 • Cudowny lekarz!!!!Leczę się u Dr ok 8 lat, mój mąż jeszcze dłużej i nasz 6 letni synek od 5 mca życia. Ostatni raz z synkiem u lekarza tradycyjnego byłam na bilansie 2 latka....za każdym razem przy jakichkolwiek infekcjach magiczne kuleczki w kilka dni nam pomagały, nawet przy intensywnej anginie, która trwa ok 3 dni, bez antybiotyków, których nigdy moje dziecko nie brało. Mój mąż w 15 minut pozbył się kamieni, z którymi borykał się kilka miesięcy a ja cierpiąca na stany depresyjne podczas przesilenia jesiennego i wiosennego i napięcia przedmiesiączkowego już dawno zapomniałam o tym okropnym uczuciu. Teraz jestem przed drugiem porodem i już byłam na wizycie u Dr. Podstawą w mojej torbie do szpitala będą kuleczki :) A do tego, lekarz, który wysłucha, wyrozumiały i szanuje zdanie pacjenta-nigdy nic nie narzuca ani nie krytykuje.
  POLECAM SZCZERZE PANA RUDNICKIEGO!!!

 • H

  22.01.2014 r.
  Do doktora Rudnickiego trafiłem około 1 rok temu. Chorowałem na częstoskurcz napadowy serca
  (około 1 raz w tygodniu,konczący się często na izbie przyjęć) jak również na bolesną chorobę żoładka leczoną nieskutecznie od ponad 5 lat. Po terapi Pana doktora Rudnickiego, sece od 3 miesiecy zachowuje się poprawnie. To samo dotyczy żołądka. Bardzo polecam Pana doktora.

  Henryk C.

 • Jakieś dwa lata temu doktor pomógł wyleczyć moja córeczkę z narwacajacych infekcji i alergii
  Polecam gorąco teraz ponownie wrócę do homeopatii
  Joanna

 • Leczę u dra Rudnickiego całą swoją rodzinę,często wtedy,gdy inni lekarze zawodzą.Pan Doktor pomógł synowi i córce w ciągłych atakach kaszlu,gdzie medycyna klasyczna miała już tylko do zaoferowania sterydy.Znakomicie prowadzi dzieci z rożnymi infekcjami-w ciągu kilku lat obyło się bez antybiotyku!Mój kamień nerkowy wyszedł po 3dniach stosowania kulek,gdzie urolog twierdził że jest niezbędna interwencja chirurgiczna-miałam już skierowanie na oddział.Pomógł przy problemach z zatokami,zapaleniem żył i innych problemach zdrowotnych.Gorąco polecam i mogę jeszcze publicznie napisać-dziękuję Panie Doktorze w imieniu swoim i swojej rodziny!Jest Pan znakomitym fachowcem i człowiekiem życzliwym dla innych!!

 • Dr.Rudnicki 2 razy uratował mojego synka.Za pierwszym razem wyleczył go z astmy(alergolodzy zapisywali tylko coraz silniejsze leki),teraz pożegnaliśmy się,dzięki kuleczkom z łysieniem plackowatym.Pomógł również córce zaraz po narodzinach w atopowym zapaleniu skóry.Najlepszy lekarz do jakiego trafiliśmy.

 • Doktor wyleczył moją córkę z fobii szkolnej, po kilku latach mojego męża z trójglicerydów (miał ich kilka tysięcy!!!) i choresterolu i to jest fakt. Obojętne jak to działa ale działa. Organizm jest całością a doktor leczy właśnie nas jako całość a nie cząstka jak to czynią lekarze. Polecam doktora jako wspaniałego fachowca.

 • A

  Trafiłam na Pana Dr.przypadkiem jako jedyny podjął się leczenia mojej autystycznej córki.Córka miała candidę , która została wyleczona w przeciągu 2 miesięcy(inni lekarze candidy nie uważają nawet za chorobe). Nastapiła także poprawa w zachowaniu córki, choć leczymy ją krótko u Pana dr , córka robi szybkie widoczne postępy.Dlatego Polecam !!!

 • P

  Uważam, że jest to bardzo dobry lekarz. Trafiłam do dr Rudnickiego 3 lata temu z bardzo zaawansowaną łuszczycą,gdzie dermatolodzy byli bezsilni. Nie było ratunku a jednak się udało,już po pierwszym miesiącu przyjmowania granulek zmiany łuszczycowe zaczeły znikać i to dzięki tym lekom . Teraz niedawno znowu miałam wysyp i także mi pomógł. Dr Rudnicki nie pomaga również mnie,ale i mojej rodzinie. Serdecznie polecam,