Krzysztof Rudnicki

Internista, Homeopata

Adresy i kontakt

Ostatnia opinia

 • Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: Problemy z zatokami, choroby autoimmunologiczne, depresja

  Bardzo Dobry lekarz! wspaniały człowiek.Polecam kazdemu!Mało jest takich lekarzy jak pan Doktor.Serdecznie mu za wszystko dziekuje.Irmina S.

 • Pytania od pacjentów

  Ten lekarz nie odpowiedział jeszcze na żadne pytanie

  Martwisz się swoim zdrowiem?

  Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

  Zadaj pytanie naszym specjalistom

  Ocena pacjentów

  5

  Ogólna ocena
  23 opinie

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
  • Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: Problemy z zatokami, choroby autoimmunologiczne, depresja

   Bardzo Dobry lekarz! wspaniały człowiek.Polecam kazdemu!Mało jest takich lekarzy jak pan Doktor.Serdecznie mu za wszystko dziekuje.Irmina S.

  • D
   Lokalizacja: Gabinet Terapii NaturalnejUsługa: nawracające choroby gardła

   Moja 6 letnia córeczka chorowała co miesiąc na "anginę'', lekarze nie żałowali Jej antybiotyków. W końcu doszliśmy do momentu, że lekarze rozkładali ręce. Pomyślałam o homeopatii jako ostatniej desce ratunku. Pan doktor bardzo miły, jak się okazało wspaniały fachowiec. Po terapii u Pana doktora ani razu nie była chora minęło 7 m-cy. Znajoma której poleciłam Pana doktora również mega zadowolona.
   Gorąco polecam i dziękuję z całego serca Panu doktorowi.

  • M

   Leczę się u Pana Doktora od ok 20 lat. To najlepszy lekarz jakiego kiedykolwiek poznałem. Z czystym sumieniem mogę polecić go każdemu. Leczę u niego również swoje dzieci od ich urodzenia. Do zdrowia wracają najczęściej po 1-2 dniach kuracji. Od urodzenia bez antybiotyku, a starsze dziecko ma już 8 lat ;) Polecam bo w przeciwieństwie do medycyny tradycyjnej w homeopatii nie ma skutków ubocznych ale trzeba znać zasady przyjmowania tych leków... Mam nadzieję, że Pan doktor Rudnicki będzie u nas w Słupsku jak najdłużej!!!!

  • M

   Zdecydowałam się na wizytę u Pana Doktora po bezskutecznej wieloletniej walce z grzybicą. Zanim do Niego trafiłam, byłam już w tak kiepskim stanie, przede wszystkim pod względem psychicznym, że nie wierzyłam, że można z tego wyjść. A jednak, terapia zaproponowana przez Doktora przynosi efekty, czuję się o wiele lepiej, choć wiem, że leczenie musi jeszcze potrwać. Pan Doktor Rudnicki posiada ogromną wiedzę i doświadczenie, ufam mu bezgranicznie. Ponadto, jest chyba najbardziej cierpliwym i empatycznym lekarzem, jakiego znam. Widać, że naprawdę zależy mu na dobru pacjentów i mimo ogromu pracy, który wykonuje, zawsze znajdzie czas, żeby porozmawiać i rozwiać wszelkie wątpliwości. Dziękuję, Doktorze z całego serca i życzę Panu wszystkiego dobrego :)

  • J

   Cudowny lekarz!!!!Leczę się u Dr ok 8 lat, mój mąż jeszcze dłużej i nasz 6 letni synek od 5 mca życia. Ostatni raz z synkiem u lekarza tradycyjnego byłam na bilansie 2 latka....za każdym razem przy jakichkolwiek infekcjach magiczne kuleczki w kilka dni nam pomagały, nawet przy intensywnej anginie, która trwa ok 3 dni, bez antybiotyków, których nigdy moje dziecko nie brało. Mój mąż w 15 minut pozbył się kamieni, z którymi borykał się kilka miesięcy a ja cierpiąca na stany depresyjne podczas przesilenia jesiennego i wiosennego i napięcia przedmiesiączkowego już dawno zapomniałam o tym okropnym uczuciu. Teraz jestem przed drugiem porodem i już byłam na wizycie u Dr. Podstawą w mojej torbie do szpitala będą kuleczki :) A do tego, lekarz, który wysłucha, wyrozumiały i szanuje zdanie pacjenta-nigdy nic nie narzuca ani nie krytykuje.
   POLECAM SZCZERZE PANA RUDNICKIEGO!!!

  • H

   22.01.2014 r.
   Do doktora Rudnickiego trafiłem około 1 rok temu. Chorowałem na częstoskurcz napadowy serca
   (około 1 raz w tygodniu,konczący się często na izbie przyjęć) jak również na bolesną chorobę żoładka leczoną nieskutecznie od ponad 5 lat. Po terapi Pana doktora Rudnickiego, sece od 3 miesiecy zachowuje się poprawnie. To samo dotyczy żołądka. Bardzo polecam Pana doktora.

   Henryk C.

  • J

   Jakieś dwa lata temu doktor pomógł wyleczyć moja córeczkę z narwacajacych infekcji i alergii
   Polecam gorąco teraz ponownie wrócę do homeopatii
   Joanna

  • I

   Leczę u dra Rudnickiego całą swoją rodzinę,często wtedy,gdy inni lekarze zawodzą.Pan Doktor pomógł synowi i córce w ciągłych atakach kaszlu,gdzie medycyna klasyczna miała już tylko do zaoferowania sterydy.Znakomicie prowadzi dzieci z rożnymi infekcjami-w ciągu kilku lat obyło się bez antybiotyku!Mój kamień nerkowy wyszedł po 3dniach stosowania kulek,gdzie urolog twierdził że jest niezbędna interwencja chirurgiczna-miałam już skierowanie na oddział.Pomógł przy problemach z zatokami,zapaleniem żył i innych problemach zdrowotnych.Gorąco polecam i mogę jeszcze publicznie napisać-dziękuję Panie Doktorze w imieniu swoim i swojej rodziny!Jest Pan znakomitym fachowcem i człowiekiem życzliwym dla innych!!

  • O

   Dr.Rudnicki 2 razy uratował mojego synka.Za pierwszym razem wyleczył go z astmy(alergolodzy zapisywali tylko coraz silniejsze leki),teraz pożegnaliśmy się,dzięki kuleczkom z łysieniem plackowatym.Pomógł również córce zaraz po narodzinach w atopowym zapaleniu skóry.Najlepszy lekarz do jakiego trafiliśmy.

  • B

   Doktor wyleczył moją córkę z fobii szkolnej, po kilku latach mojego męża z trójglicerydów (miał ich kilka tysięcy!!!) i choresterolu i to jest fakt. Obojętne jak to działa ale działa. Organizm jest całością a doktor leczy właśnie nas jako całość a nie cząstka jak to czynią lekarze. Polecam doktora jako wspaniałego fachowca.