Lek.

Krzysztof Polski

Ginekolog

Adresy i kontakt

Ostatnia opinia

 • M

  rodziłam 03 09 2012 poród odbierał dr.Krzysztof Polski nie mam mu nic do zarzucenia

 • Pytania od pacjentów

  Ten lekarz nie odpowiedział jeszcze na żadne pytanie

  Martwisz się swoim zdrowiem?

  Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

  Zadaj pytanie naszym specjalistom

  Ocena pacjentów

  3

  Ogólna ocena
  27 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
  • N

   Pan dr jest miły jednak w taki wymuszony sposób. Wizyty były typowo rutynowe. Co jakiś czas cytologia i usg. Na jednej z ostatnich wizyt wykrył chorobę, której nie było. Opinia innych specjalistów nie pokrywała się z opinią p. ordynatora. W ciąży nie lubi kiedy kobiety biorą mężów na Usg. Nie wiem dlaczego skoro robione jest przez powłoki brzuszne i słono za to płacimy. W szpitalu nie interesuje się swoimi pacjentkami.

   Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

  • C

   Witam, na początku miałam dość dobre zdanie o tym lekarzu. Jednak zmieniłam je, gdy poroniłam w 4 miesiącu ciąży a dzień wcześniej byłam na kontrolnej wizycie, pan dr dał mi jedynie skierowanie na specjalistyczne usg do Rzeszowa. I dodał, że powinno być ok, Zgadzam się z użytkownikiem rybek8 co do pacjentek nie zadających wizyt. Dr Polskiego denerwuje także fakt, gdy tatusiowie chcą być obecni przy usg by zobaczyć dziecko.

   Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

  • B

   Jeśli chodzi chodzi o pacjentki niezadajace pytań to jest w miare mily i uprzejmy, ale jeśli cos zaczyna byc nie tak i zaczynaja sie pytania robi sie bardzo niesympatyczny, wrecz daje do zrozumienia, ze nie ma czasu na odpowiedzi. nie lubi "zawracania glowy", ale przeciez czy nie za to ma placone i to nie tak mało. Wymyślil mi chorobe ktorej jak sie okazalo nie mam, nastraszyl mnie, ze groza mi rozne powiklania, jesli nie bede sie leczyc... Kiedy dzwonilam do niego zawsze byl zajety, pobieznie odpowiadal, z czego nic nie wynikalo. Szczerze ODRADZAM tego lekarza.

   Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

  • M

   Witam Panie, niestety nie podzielam Waszego entuzjazmu związanego z w/w lekarzem.. co prawda porodu mojego nie odbierał, nie mniej jednak zakładał mi tzw 'cewnik' pomagający przy rozwarciu szyjki gdyż poród był grubo po terminie i sama kroplówka nie dawała rady.. Był bardzo nie delikatny, mało tego rzucał niestosowne komentarze względem mojej osoby,m.in. stwierdził, że skoro zakładanie owego cewnika mnie boli (a wierzcie, że z jego pomocą bolało do tego stopnia, że mimo bezskutecznej próby nie mogłam powstrzymać łez-nie, żebym się rozwyła, po prostu popłynęło kilka łez po policzku, bez najmniejszego dźwięku wydanego z siebie) to on nie wie jak ja poród przeżyję.. bardzo się mylił, poród trwał nie całe 30 minut i wierzcie mi, bolał mniej niż zabieg wykonany przez dr Polskiego.
   Szczerze odradzam.

   Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

  • M

   rodziłam 03 09 2012 poród odbierał dr.Krzysztof Polski nie mam mu nic do zarzucenia

  • A

   wybitny specjalista, konkretny, kontaktowny - nie mogę ocenić ogrom mojej wdzięczności

  • A

   Uważam że dr.Polski jest bardzo dobrym lekarzem, odpowiada na wszystkie moje pytania które mnie nurtuja.Wszystko dokładnie wyjasnia podczas badania. a to co niektóre kobiety piszą o jego arogancji, pazerności itp. to jest poprostu czepianie się, bo osobiście byłam kilka razy swiadkiem takich sytucji będąc w szpitalu, a z tymi pacjentkami leżąc na sali ciężko było wytrzymać z ciągłego narzekania, bo nawet położnym dawały popalić..

  • Z

   Zgadzam się w pełni, że jest świetnym specjalistą, jednak jeśli chodzi się na wizyty prywatne i płaci za nie to wymaga się czegoś więcej. Pan doktor pomógł mi zajść w ciążę m.in. dzięki niemu mam teraz ślicznego synka ale to jak potraktował mnie podczas jednej z wizyt przekroczyło wszelkie granice dobrego wychowania.Efekt był taki, że w połowie ciąży zmieniłam lekarza i co za tym idzie szpital, bo nie wyobrażałam sobie dalszej ,,współpracy" z tym człowiekiem. Trafiłam oczywiście z polecenia i prywatnie do cudownego lekarza, który pomimo wyczerpujących dyżurów i ogromnego zmęczenia, zawsze umiał się zachować i normalnie porozmawiać. Jeśli chodzę prywatnie na wizyty i płacę za to spore pieniądze to oprócz profesjonalizmu oczekuję również ludzkiego traktowania a tego brakuje niestety w.w lekarzowi.

   Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

  • P

   W mojej ocenie jest to świetny lekarz! Moje pierwsze dziecko jest zdrowe tylko dzięki niemu, jego wiedzy i szybkiej interwencji (która spotkała się ze sprzeciwem innych lekarzy, a okazała się jedynie poprawna!). Gdy drugi raz zaszłam w ciążę, nie brałam pod uwagę żadnego innego lekarza. Natomiast negatywne oceny dotyczące jego humoru i traktowania ludzi - dziewczyny! Zastanówcie się! Oczywiście, że fajnie by było, żeby lekarz był uśmiechnięty, miły i do rany przyłóż, ale ludzie są różni. Nie jest zadaniem lekarza uśmiechanie się do wszystkich. Zwłaszcza, że lekarze tej specjalizacji zazwyczaj bardzo dużo pracują, dyżurują nocami, w weekendy, czasami w czasie w wolnym są wzywani do szpitala. Plus gabinet prywatny (do którego, umówmy się, lekarz ma prawo, bo w samym szpitalu i przychodni nie da się zarobić w tym naszym kraju). Do tego umówmy się, jeśli do lekarza trafia kobieta w ciąży, to jest to specyficzny pacjent, nieprzewidujący problemów i zagrożeń. Do innych specjalistów trafia się, jak się jest chorym, taki pacjent bierze pod uwagę możliwości powikłań, trudnego procesu leczenia, niepowodzeń. A do ginekologa w ciąży - nie. W każdym razie w mojej ocenie jest to bardzo kompetentny lekarz i teraz, kiedy znów pojawiają się problemy z moją ciążą, jestem znacznie spokojniejsza, bo ufam, że znów dokładnie wszystko sprawdza i w odpowiednim momencie zareaguje.

  • M

   Jestem szczęśliwą mamą dwójki zdrowych dzieci,dzięki Doktorowi moje zagrożone ciąże zakończyły się w 100% sukcesem.To wielka sztuka doprowadzić ciąże z problemami szczęśliwie do końca.Pełen profesjonalizm, poświęcenie, wiedza i doświadczenie sprawiają,że pacjentki trafiają do Doktora nie tylko z Niska ale z odległych miejscowości.Piszcie Drogie Panie bo wierzę,że jest nas dużo więcej - SZCZĘŚLIWYCH MAM:)))