dr n. med.

Krzysztof Mozol

verifiedCreated with Sketch.

Kardiolog dziecięcy, Chirurg dziecięcy, Ortopeda dziecięcy

11 opinii +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza
12 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

W latach 1991 - 2007 praca na Oddziale Chirurgii Dziecięcej w Szpitalu Bielańskim oraz w Instytucie Pomnik Centrum Zdrowia Dziecka w Warszawie. Praca za granicą: Gread Ormond Street… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
11 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • M
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: ENEL-SPORT Centrum Ortopedii i Rehabilitacji - Myśliwiecka 4aUsługa: konsultacje dziecięce, usg

  Bradzo rzeczowy i konkretny, ze świetnym podejściem do dzieci. Mój syn przestraszył się rezonansu magnetycznego na który dostaliśmy skierowanie- Pan Doktor wszystko mu wytłumaczył i uspokoił.
  Polecam.

 • M
  Lokalizacja: ENEL-SPORT Centrum Ortopedii i Rehabilitacji - Myśliwiecka 4aUsługa: poradnia preluksacyjna - konsultacja, usg niemowląt do 1rż

  Polecam lekarza, bardzo przyjemny, zbadal bardzo dokladnie dziecko, bardzo dokladnie wszystko opisał nam ustnie oraz opis badania bardzo dokladny, polecam lekarza wszystkim.

 • V
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: ENEL-SPORT Centrum Ortopedii i Rehabilitacji - Myśliwiecka 4aUsługa: skrzywienie nogi u dziecka

  Wreszcie trafiłam na lekarza który wykazał chęć pomocy mojemu dziecku. Wizyta umówiona na 20:45 A w gabinecie byłam ok 22, pomimo późnej godziny Pan doktor był bardzo uprzejmy, zbadał dziecko i skierowal na dalsze badania. Synek krzywo stawia nozke, doktor od razu to zauważył i wszystko dokladnie wytlumaczyl gdzie lekarz w państwowej przychodni odesłal nas do domu bo to "nic takiego".

 • J
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: ENEL-SPORT Centrum Ortopedii i Rehabilitacji - Myśliwiecka 4aUsługa: konsultacje dziecięce, usg

  Profesjonalny, spokojny specjalista. Wszystko wytłumaczył. Nie było opóźnień. Jesteśmy bardzo zadowoleni.

 • K
  Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: ból kolana

  Miałam robione USG kolana przez Pana Doktora i byłam szczerze zaskoczona, że Pan doktor bardzo skrupulatnie na bieżąco opowiada mi, co widzi. Doskonałe podejście, dzięki któremu od razu czułam że wiem, co się dzieje, a nie jestem pozostawiona sama z opisem....

 • Ł

  Byliśmy u dr. Krzysztofa Mozola na prywatnej wizycie w celu zrobienia USG bioderek 4 tygodniowemu dziecku. Na miejscu okazało się, że jest opóźnienie i średnio przypada 15 min na pacjenta. W gabinecie dr bardzo fachowo opisywał wszystkie swoje spostrzeżenia, ale robił to w takim tempie, że nie nadążaliśmy ze zrozumieniem i dodatkowo nic nie było słychać, bo dziecko się rozpłakało co doktorowi w ogóle nie przeszkadzało w dalszym wyjaśnianiu. Po zrobieniu USG okazało się, że nasze dziecko ma dysplazję IIA w prawej nodze i IIC w lewej. Chcieliśmy zadać dodatkowe pytania, jednak dr nie chciał odpowiadać, bo był zajęty wypełnianiem karty na komputerze i nerwowym spoglądaniem na zegarek. Po zakończeniu w równie ekspresowym tempie, powiedział, że należy bezzwłocznie rozpocząć leczenie, bo w każdej chwili może dojść do zwichnięcia bioderka. Leczenie polega na zakładaniu maluchowi "Poduszki Frejki". Chcieliśmy uzyskać dodatkowe informacje o zakładaniu i profilaktyce, niestety dr powiedział, że wszystkich informacji udzielą nam w sklepie medycznym. Tak w ciągu 15 min zakończyliśmy naszą prywatną wizytę za 150zł. Przy zakupie "Frejki" w sklepie, personel nie wiedział jaka jest profilaktyka i jak zakładać prawidłowo poduszkę, tylko odesłano nas do lekarza. Chcieliśmy się skontaktować z dr. przez centrum medyczne w którym pracuje w celu zadania dodatkowych pytań, jednak dr. przekazał pracownikowi, że nie zna pacjenta, nie pamięta wizyty oraz, że nie ma zamiaru z nikim rozmawiać, a jak chcemy mieć dodatkowe pytania to zaprasza za tydzień na kolejną wizyte za 150zł. Jesteśmy bardzo zniesmaczeni postawą dr. bo na wizycie byliśmy dzień wcześniej, a chyba nie każdemu pacjentowi zaleca “Frejki” więc powinien nas pamiętać. Wyczytaliśmy, że złe zakładanie "Frejki " może powodować skutki uboczne. Wystraszeni, zaleceniem dr. o bezzwłocznym leczeniu, myśleliiśmy, że jest to sprawa pilna, a jak się okazuje, pacjent może swobodnie poczekać tydzień. Zgłosiliśmy się do dr. Mozola po referencjach znajomych i opiniach w internecie, jednak widać, że z czasem człowiek ma coraz mniej empatii i inne piorytety. Osobiście nie polecamy, to była nasza ostatnia wizyta.

 • E

  Trafiłam do doktora z czterolatką, która po harcach na trampolinie następnego dnia wieczorem, zaczęła narzekać na ból kolana. Rano zaraz po wstaniu z łóżka płakała, że ciężko jej stanąć na nogę. Ból jednak (po rozchodzeniu) ustał na tyle, że chętnie poszła do przedszkola. Wieczorem udałyśmy się do doktora i ku mojemu zaskoczeniu, Pan doktor po obejrzeniu córki przeszedł do badania usg biodra. Okazało się, że w wyniku urazu doszło do zapalenia w biodrze co skutkowało bólem kolana. Na szczęście nie było to nic groźnego, jednak fachowość z jaką Pan doktor podszedł do tematu była dla mnie bardzo pozytywnym doświadczeniem. Nie zbagatelizował sprawy, badał dziecko bardzo delikatnie, rozmawiał w taki sposób, że córka po tygodniu leczenia poszła do doktora z przyjemnością. Szczerze polecam, bardzo dobry specjalista a przy tym uprzejmy i ciepły człowiek.

 • J

  Wspaniały lekarz. Miły, życzliwy, dokładny z fantastycznym podejściem do dzieci. Wszystko bardzo dokładnie tłumaczy przejętym rodzicom. Z przyjemnością odwiedzimy Pana doktora jeszcze wiele razy.

 • M

  Dr Mozol to bardzo dobry specjalista. Jest cierpliwy i zawsze wszystko dokładnie wyjaśnia. A przede wszystkim ma trafne diagnozy i dobrze dobiera lekarstwa.

 • G

  bardzo dobry specjalista, kompetentny, miły ze wspaniałym podejściem do dzieci

  Ocena zmieniona przez moderatora na "bardzo dobry".

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • W latach 1991 - 2007 praca na Oddziale Chirurgii Dziecięcej w Szpitalu Bielańskim oraz w Instytucie Pomnik Centrum Zdrowia Dziecka w Warszawie. Praca za granicą: Gread Ormond Street Hospital for Children, Cardiac & Transplant Unit w Londynie, Cardiothoracic Department, Morriston Hospital, Swansea NHS Trust, Cardiothoracic Department, University Hospital of Wales, Heath Park, Cardiff & Vale NHS Trust. Obecnie pracuję w Centrum medycznym DP MED.

Specjalizacje

 • Chirurgia dziecięca

Edukacja

 • Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie
 • Instyt Pomnik Centrum Zdrowia Dziecka w Warszawie

Publikacje

 • Autor licznych publikacji i uczestnik wielu badań naukowych.

Nagrody i wyróżnienia

 • Gwiazda jakości obsługi - 2017
 • Uczestnik licznych kursów z zakresu chirurgii dziecięcej i kardiochirurgii w Polsce i za granicą: w Polskiej Akademii Nauk, na Uniwersytecie w Heidelbergu, Gread Ormond Street Hospital for Children w Londynie. Klinika Kardiochirurgii, Instytut Pomnik Centrum Zdrowia Dziecka w Warszawie, Klinika Kardiochirurgii, University Hospital of Wales Heath Park Cardiff, Cardiac Centre, Swansea.

Znajomość języków

 • angielski

Certyfikaty

 • Krzysztof Mozol, kardiolog dziecięcy w mieście Warszawa - Certyfikaty
 • Krzysztof Mozol, kardiolog dziecięcy - Certyfikaty

Choroby

 • choroby stawu biodrowego
 • dysplazja stawu biodrowego
 • ból biodra