dr n. med.

Krzysztof Mozol

verifiedCreated with Sketch.

Kardiolog dziecięcy, Chirurg dziecięcy, Ortopeda dziecięcy

9 opinii +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza
447 odwiedzin w ciągu 30 dni

W latach 1991 - 2007 praca na Oddziale Chirurgii Dziecięcej w Szpitalu Bielańskim oraz w Instytucie Pomnik Centrum Zdrowia Dziecka w Warszawie. Praca za granicą: Gread Ormond Street… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
9 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • V
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: ENEL-SPORT Centrum Ortopedii i Rehabilitacji - Myśliwiecka 4aUsługa: skrzywienie nogi u dziecka

  Wreszcie trafiłam na lekarza który wykazał chęć pomocy mojemu dziecku. Wizyta umówiona na 20:45 A w gabinecie byłam ok 22, pomimo późnej godziny Pan doktor był bardzo uprzejmy, zbadał dziecko i skierowal na dalsze badania. Synek krzywo stawia nozke, doktor od razu to zauważył i wszystko dokladnie wytlumaczyl gdzie lekarz w państwowej przychodni odesłal nas do domu bo to "nic takiego".

 • J
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: ENEL-SPORT Centrum Ortopedii i Rehabilitacji - Myśliwiecka 4aUsługa: konsultacje dziecięce, usg

  Profesjonalny, spokojny specjalista. Wszystko wytłumaczył. Nie było opóźnień. Jesteśmy bardzo zadowoleni.

 • K
  Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: ból kolana

  Miałam robione USG kolana przez Pana Doktora i byłam szczerze zaskoczona, że Pan doktor bardzo skrupulatnie na bieżąco opowiada mi, co widzi. Doskonałe podejście, dzięki któremu od razu czułam że wiem, co się dzieje, a nie jestem pozostawiona sama z opisem....

 • Ł

  Byliśmy u dr. Krzysztofa Mozola na prywatnej wizycie w celu zrobienia USG bioderek 4 tygodniowemu dziecku. Na miejscu okazało się, że jest opóźnienie i średnio przypada 15 min na pacjenta. W gabinecie dr bardzo fachowo opisywał wszystkie swoje spostrzeżenia, ale robił to w takim tempie, że nie nadążaliśmy ze zrozumieniem i dodatkowo nic nie było słychać, bo dziecko się rozpłakało co doktorowi w ogóle nie przeszkadzało w dalszym wyjaśnianiu. Po zrobieniu USG okazało się, że nasze dziecko ma dysplazję IIA w prawej nodze i IIC w lewej. Chcieliśmy zadać dodatkowe pytania, jednak dr nie chciał odpowiadać, bo był zajęty wypełnianiem karty na komputerze i nerwowym spoglądaniem na zegarek. Po zakończeniu w równie ekspresowym tempie, powiedział, że należy bezzwłocznie rozpocząć leczenie, bo w każdej chwili może dojść do zwichnięcia bioderka. Leczenie polega na zakładaniu maluchowi "Poduszki Frejki". Chcieliśmy uzyskać dodatkowe informacje o zakładaniu i profilaktyce, niestety dr powiedział, że wszystkich informacji udzielą nam w sklepie medycznym. Tak w ciągu 15 min zakończyliśmy naszą prywatną wizytę za 150zł. Przy zakupie "Frejki" w sklepie, personel nie wiedział jaka jest profilaktyka i jak zakładać prawidłowo poduszkę, tylko odesłano nas do lekarza. Chcieliśmy się skontaktować z dr. przez centrum medyczne w którym pracuje w celu zadania dodatkowych pytań, jednak dr. przekazał pracownikowi, że nie zna pacjenta, nie pamięta wizyty oraz, że nie ma zamiaru z nikim rozmawiać, a jak chcemy mieć dodatkowe pytania to zaprasza za tydzień na kolejną wizyte za 150zł. Jesteśmy bardzo zniesmaczeni postawą dr. bo na wizycie byliśmy dzień wcześniej, a chyba nie każdemu pacjentowi zaleca “Frejki” więc powinien nas pamiętać. Wyczytaliśmy, że złe zakładanie "Frejki " może powodować skutki uboczne. Wystraszeni, zaleceniem dr. o bezzwłocznym leczeniu, myśleliiśmy, że jest to sprawa pilna, a jak się okazuje, pacjent może swobodnie poczekać tydzień. Zgłosiliśmy się do dr. Mozola po referencjach znajomych i opiniach w internecie, jednak widać, że z czasem człowiek ma coraz mniej empatii i inne piorytety. Osobiście nie polecamy, to była nasza ostatnia wizyta.

 • E

  Trafiłam do doktora z czterolatką, która po harcach na trampolinie następnego dnia wieczorem, zaczęła narzekać na ból kolana. Rano zaraz po wstaniu z łóżka płakała, że ciężko jej stanąć na nogę. Ból jednak (po rozchodzeniu) ustał na tyle, że chętnie poszła do przedszkola. Wieczorem udałyśmy się do doktora i ku mojemu zaskoczeniu, Pan doktor po obejrzeniu córki przeszedł do badania usg biodra. Okazało się, że w wyniku urazu doszło do zapalenia w biodrze co skutkowało bólem kolana. Na szczęście nie było to nic groźnego, jednak fachowość z jaką Pan doktor podszedł do tematu była dla mnie bardzo pozytywnym doświadczeniem. Nie zbagatelizował sprawy, badał dziecko bardzo delikatnie, rozmawiał w taki sposób, że córka po tygodniu leczenia poszła do doktora z przyjemnością. Szczerze polecam, bardzo dobry specjalista a przy tym uprzejmy i ciepły człowiek.

 • J

  Wspaniały lekarz. Miły, życzliwy, dokładny z fantastycznym podejściem do dzieci. Wszystko bardzo dokładnie tłumaczy przejętym rodzicom. Z przyjemnością odwiedzimy Pana doktora jeszcze wiele razy.

 • M

  Dr Mozol to bardzo dobry specjalista. Jest cierpliwy i zawsze wszystko dokładnie wyjaśnia. A przede wszystkim ma trafne diagnozy i dobrze dobiera lekarstwa.

 • G

  bardzo dobry specjalista, kompetentny, miły ze wspaniałym podejściem do dzieci

  Ocena zmieniona przez moderatora na "bardzo dobry".

 • M

  Dr Mozol był naszym lekarzem prowadzącym na oddziale kardiochirurgii w CZD. Bardzo spokojny i oddany lekarz. Na operację serca oczekiwałam z dzieckiem 2 miesiące w szpitalu przy łóżeczku. Niestety nerwy są mocno nadszarpnięte jeśli się słyszy że znowu operacja przesuwa się na kolejny tydzień. Wylałam wszystkie swoje żale na doktora, wiem że rzeczywistość związywała mu wtedy ręce, jednak on zachował się bardzo kulturalnie uspokoił mnie i nie żywił urazy co często po takich wybuchach obserwowałam u innych lekarzy. Dziękuję mu za wyrozumiałość i szacunek oraz oczywiście za opiekę na oddziale.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • W latach 1991 - 2007 praca na Oddziale Chirurgii Dziecięcej w Szpitalu Bielańskim oraz w Instytucie Pomnik Centrum Zdrowia Dziecka w Warszawie. Praca za granicą: Gread Ormond Street Hospital for Children, Cardiac & Transplant Unit w Londynie, Cardiothoracic Department, Morriston Hospital, Swansea NHS Trust, Cardiothoracic Department, University Hospital of Wales, Heath Park, Cardiff & Vale NHS Trust. Obecnie pracuję w Centrum medycznym DP MED.

Specjalizacje

 • Chirurgia dziecięca

Edukacja

 • Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie
 • Instyt Pomnik Centrum Zdrowia Dziecka w Warszawie

Publikacje

 • Autor licznych publikacji i uczestnik wielu badań naukowych.

Nagrody i wyróżnienia

 • Gwiazda jakości obsługi - 2017
 • Uczestnik licznych kursów z zakresu chirurgii dziecięcej i kardiochirurgii w Polsce i za granicą: w Polskiej Akademii Nauk, na Uniwersytecie w Heidelbergu, Gread Ormond Street Hospital for Children w Londynie. Klinika Kardiochirurgii, Instytut Pomnik Centrum Zdrowia Dziecka w Warszawie, Klinika Kardiochirurgii, University Hospital of Wales Heath Park Cardiff, Cardiac Centre, Swansea.

Znajomość języków

 • angielski

Certyfikaty

 • Krzysztof Mozol, kardiolog dziecięcy w mieście Warszawa - Certyfikaty
 • Krzysztof Mozol, kardiolog dziecięcy - Certyfikaty

Choroby

 • choroby stawu biodrowego
 • dysplazja stawu biodrowego
 • ból biodra