Adresy i cenniki usług

 • Przychodnia Specjalistyczna

  Kołobrzeska 14
  78-400 Szczecinek, zachodniopomorskie

  Ten lekarz nie umawia jeszcze wizyty przez Internet na ZnanyLekarz.pl

  Zostaw swojego e-maila, a poinformujemy Cię kiedy będziesz mógł się umawiać online u tego lekarza.

Ocena pacjentów

Dodaj własną opinię
4

Ogólna ocena
5 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • ja mam niestety odmienne zdanie dotyczące tego Pana. Ocena jak najbardziej negatywna, moja mama została potraktowana przez pana doktora w taki sposób, że nie będę nawet o tym pisał, bo jak to usłyszałem, to po prostu w to nie wierzyłem. Oburzająca postawa !!! Zdecydowany negatyw!!!

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • Lekarz z powołania, super specjalista, duża kultura osobista, emanuje pozytywną energią.Chory czuje , że dla lekarza jest kimś ważnym i wyjątkowym.

 • DOKTOR KRZYŻANOWSKI jest doskonałym kardiologiem. Mój ojciec szukał pomocy u kilku lekarzy, zalecane leki w chorobie wieńcowej nie skutkowały, były często zmieniane, samopoczucie ojca pogarszało się, tata ma 80 lat.
  Badania diagnostyczne zalecone przez Dra Krzyżanowskiego jednoznacznie wskazały,że jest problem z pobudzeniem węzła zatokowo-przedsionkowego.
  W efekcie został wszczepiony stymulator serca.Tata twierdzi, że odzyskał zdrowie, samopoczucie uległo znacznej poprawie, ilość "spożywanych" leków jest minimalna.
  Oprócz fachowości lekarza należy podkreślić doskonałe komunikowanie się z pacjentem, niesamowitą cierpliwość i wysoką kulturę osobistą.
  Życzę wszystkim pacjentom, żeby spotykali pomoc u takich lekarzy.

 • pani Krzyżanowska jest bardzo miłym i sympatycznym stomatologiem,super podejscie do małych pacjentów.Moja córeczka z chęcią do niej chodzi,choc trudno się do pani doktor dostać (duzo pacjentów) dla dzieci zawsze miły upominek.Zawsze ma czas dla rodzica i z wielką chęcią wytłumaczy, doradzi .Wzór do naśladowania.polecam bardzo.

 • Bardzo dobra Pani stomatolog- polecam.
  ```
  Ocena została zmieniona na "Polecam". Powód: Zbyt lakoniczna argumentacja do wystawienia najwyższej oceny.
  ```

Jesteś tym lekarzem?

100

Tylu pacjentów odwiedziło ten profil w ciągu ostatnich 30 dni

To Twój profil?
Przejmij go
Prezentowane dane pochodzą z: Rejestru Podmiotów Wykonujących Działalność Leczniczą, Centralnego Rejestru Lekarzy RP prowadzonego przez Naczelną Izbę Lekarską, Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej. Informacje zawarte w tych rejestrach są jawne i ogólnie dostępne.