lek.

Krzysztof Komar

Ginekolog

To Twój profil?przejmij nad nim kontrolę! Edytuj dane
 • Kontakt

  Ten ginekolog nie uruchomił zapisów online ani usługi telerejestracji na Znanylekarz.pl.

 • Popularność

  Miesięcznie lekarzy o tej specjalizacji w Twojej miejscowości poszukuje 3600 osób

 • Specjalizacja

  Lekarz Krzysztof Komar to jeden z 1093 lekarzy o specjalizacji ginekolog w miejscowości Warszawa na ZnanyLekarz.pl

 • Dostępność

  Lekarz Krzysztof Komar przyjmuje w jednym gabinecie

Adresy i cenniki

 • Centrum Medyczne Medycyna Rodzinna - Warszawa

  ul. Myśliborska 95, Białołęka
  03-185 Warszawa, mazowieckie

  Dane kontaktowe

  431
  pacjentów odwiedziło ten profil przez ostanie 30 dni

  Jesteś tym lekarzem?
  Skontaktuj się z nami

  Ten lekarz nie umawia jeszcze wizyty przez Internet na ZnanyLekarz.pl

  Zostaw swojego e-maila, a poinformujemy Cię kiedy będziesz mógł się umawiać online u tego lekarza.

Podobni lekarze, do których możesz umówić wizytę

Ocena pacjentów:

20 opinii

 • Bardzo polecam????
  Doktor prowadzi juz druga moja ciaze i nie wyobrażam sobie chodzic do innego lekarza. Zawsze sympatycznie i miło przebiega wizyta, opieka podczas ciazy super wszystkie badania i usg na czas zlecone???? A to,ze lekarz nie wierzy w testy ciążowe to akurat dobrze rożne sa przypadki a usg potwierdza na 100%
  Do takiego lekarza aż chce sie chodzic i to z uśmiechem na twarzy????

 • Zdecydowanie polecam. Bardzo kompetentny lekarz. Nie sieje niepotrzebnie paniki, operuje konkretami, dużą wagę przywiązuje do aktualnych wyników badań. Może nie jest bardzo rozmowny i wylewny, ale w końcu to nie kawa z przyjaciółka tylko konsultacja. Jak dla mnie bardzo pozytywnie. Prowadzi moją ciąże i jestem bardzo zadowolona.

 • Pierwszy raz zdarzyła mi się tak szybka wizyta u ginekologa. W związku z torbielą na jajniku miałam zalecenie kontroli za jakis czas. Wprawdzie bez problemu dostalam skierowanie na powtorne usg ale lekarz mnie nawet nie spytal jak sue czuje, czy są jakieś dolegliwości, ból itp. U różnych lekarzy byłam ale czegoś takiego jeszcze nie widziałam. Szok.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • Witam. Do dr Komara po raz pierwszy trafiłam ok 1,5 roku temu. Była to moja pierwsza wizyta i powiem szczerze, że wyszłam z niej bardzo zadowolona. Skierowanie na badania itp i wydawałoby się być wszystko w porządku. Niestety wróciłam w tym roku i przeżyłam rozczarowanie. Dużo przytyłam przez rok i po wszystkich badaniach zleconych przez internistę okazało się, że mam insulinooporność. Następnie diabetolog skierował mnie do ginekologa z podejrzeniem zespołu policystycznych jajników. Postanowiłam udać się znowu do dr Komara i tu zderzyłam się ze ścianą. Niby ten sam lekarz ale nie był już taki miły i uprzejmy. Wystawił mi skierowanie na USG z wielką łaską, co potwierdziło, że mam zespół policystycznych jajników. Jednak na tym się nie kończy, wróciwszy na wizytkę kontrolną usłyszałam, że nic mi nie dolega a zwróciwszy mu uwagę na moje dolegliwości zapytał czy przypadkiem nie jestem otyła przez obżartość, gdzie lekarz wykonujący USG wyraźnie zaznaczył, że ma PCOS i powinnam to leczyć. Ze strony dr Komara totalna olewka i brak profesjonalizmu. Może nie znać się na wszystkim ale mógłby skierować do innego specjalisty.Nie po to ludzie kupują prywatne pakiety żeby tak ich traktować. Już nigdy więcej nie skorzystam z jego usług i stanowczo odradzam.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • Zdecydowanie NIE polecam tego pana! Poszłam do niego od razu, kiedy na teście pojawiły się 2 kreski. Pełna szczęścia, ale i obaw. Moja wizyta przebiegała tragicznie. Wyszłam zapłakana i strasznie zdenerwowana. Dlaczego? Otóż pan KK najpierw zaczął mnie przepytywać (No... co się robi, jak test wyjdzie pozytywnie?). Trakował mnie pogardliwie i infantylnie. Nie wykonawszy nawet badania ginekologicznego, zlecił USG - zrobiłam w pokoju obok - wróciłam ze zdjęciami (na których nic nie wyszło) do KK i usłyszałam, że to ciąża pozamaciczna, że będę musiała iść do szpitala na skrobankę. Po tym zlecił mi jeszcze Beta, poto aby potwierdzić, że płód się źle rozwija. Załamana wyszłam stamtąd nie wierząc w to, co usłyszałam. Zrobiłam Betę i poszłam do innego lekarza, który okazał się wspaniałym specjalistą. Powiedział mi, że to bardzo wczesna ciąża i dlatego nic nie było widać na pierwszym USG. Teraz jestem w 14tc i nie wyobrażam sobie, aby moją ciążę prowadził kto inny niż DJ. :) A pana KK nie polecam żadnej przyszej mamie!!!

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • A ja polecam. Odniosłam bardzo pozytywne wrażenie.Bardzo kontaktowy i miły. Powiedziałam mu o swoich dolegliwościach od razu chciała dać skierowanie. A także bez problemu wypisał receptę na tabletki. Powiedział jak stosować, a także jakie są skutki uboczne.

 • Pan Doktor prowadził moją ciążę od 10tc do rozwiązania - od marca do pazdziernika. I nie mogę powiedzieć NIC złego na temat Jego kompetencji czy prowadzenia ciąży.
  Ciąża z komplikacjami - skracająca się szyjka macicy i zagrożenie przedwczesnym porodem - pessar, ochylenia od normy morfologii, kilka stanów zapalnych układu moczowego, przeziębienia etc. pobyty w szpitalu - zawsze reagował na czas. Karta ciąży prowadzona poprawnie - nigdy nie usłyszałam zastrzeżeń co do jej prowadzenia z ust innych lekarzy a z takimi miałam wiele razy do czynienia na izbach przyjęć czy podczas samego pobytu w szpitalu. Doktor kierował mnie na wszystkie badania również dodatkowe poza obowiązkowymi gdy miał jakieś obawy. Wizyty w miłej atmosferze, samo badanie - niestety bolesne. Ogromną zaletą Pana doktora jest to że NIGDY nie odmawia wizyty pacjentce spoza listy zapisanych. Pani z recepcji wystarczyło ze zadzwonila i zapytala czy przyjmie dodatkową pacjentkę - nawet nie pytając o przyczynę, nazwisko, o nic - odpowiadał że przyjmie. Mimo że była duża kolejka - przyjmował kosztem swojego czasu na odpoczynek. USG wykonywałam w innej placówce prywatnie bo niestety sprzęt Medycyny Rodzinnej jest strasznie słaby. Doktor zawsze przeglądał wynik badania. Z prowadzenia ciąży przez Pana Doktora jestem bardzo zadowolona, już zaznaczyłam Panu doktorowi że za rok powtórka z rozrywki to się bardzo ucieszył i dodał że takie ciężarne jak ja mógłby mieć:)

 • Do lekarza trafiłam z polecenia... Teraz żałuję gdyż do gorszego nie mogłam trafić. Moją ciąże prowadził do końca 6 miesiąca. Gdy tylko wystąpiły problemy i trafiłam do szpitala potrafił nawet komentować komepetencje lekarzy którzy nas ratowali. Zapominał wystawiać skierowania na badania oraz nie zawsze badał ginekologicznie bo przecież nie ma potrzeby. Na pytania odpowiada z wielka łachą, lepiej jest prowadzić ciąże z google niż z nim. Nie podobało mu się że badanie usg wykonywałam poza luxmedem na o wiele lepszym sprzęcie i z bardziej kompetentnym lekarzem. Zrezygnowałam z prowadzenia ciąży gdyż to on sam powiedział żebym poszukała sobie kogoś innego. I na koniec opowiedział że przez kobiety ciężarne stracił prawodo wystawiania zwolnień lekarskich co jest absurdem.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • zgadzam się z poprzednimi opiniami. Lekarz na ocenę 1. Jest miły, ale mało wylewny. Miałam problem a on mnie nawet nie zbadał. Chciałam osięgnąć od niego poradę a on mnie zbył. Szkoda czasu na takich specjalistów.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • Niestety moje odczucia po wizycie u pana Doktora są bardzo negatywne. Trafiłam do niego przypadkowo i już zdecydowanie do niego nie wrócę. Jestem w 31 tygodniu ciąży bliźniaczej, przyszłam na zaledwie jedną wizytę z powodu nieobecności mojego lekarza prowadzącego a doktor Komar potraktował mnie jak intruza, który przychodzi i zawraca mu głowę. Od samego wejścia stwierdził, że nie ma ochoty " odwalać roboty za kogoś" i że najwidoczniej mój lekarz prowadzący "ma mnie gdzieś" skoro karze umawiać się na wizytę do kogo innego. Zależało mi na badaniu, ponieważ mam zagrożenie porodem przedwczesnym a usłyszałam , że w tym wypadku nie powinien mnie "nawet tknąć". Podejście i słowa kierowane do pacjentki - tragedia. Zupełny brak szacunku do ciężarnych. Moją ciążę skomentował jedynie w taki sposób, że " skoro mam dwójkę dzieci to uważam, że mam jakieś szczególne prawa" itp. Na koniec poprosiłam o przedłużenie zwolnienia lekarskiego, na co usłyszałam, że w takim razie "widzi, że przyszłam nie na żadną kontrolę, tylko jedynie po samo zwolnienie". Miałam do czynienia z kilkoma niemiłymi lekarzami, ale tak jak dr. Komar nie potraktował mnie do tej pory żaden. Nie polecam i odradzam.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

Lekarz, do którego umówisz się na wizytę online