Jesteś tym lekarzem?

154

Tylu pacjentów odwiedziło ten profil w ciągu ostatnich 30 dni

To Twój profil?
Przejmij go

Adresy i cenniki

 • Specjalistyczny Gabinet Lekarski Alergologiczny i Ftyzjopneumonologiczny.

  Chłodna 50
  78-600 Wałcz, zachodniopomorskie

  Ten lekarz nie umawia jeszcze wizyty przez Internet na ZnanyLekarz.pl

  Zostaw swojego e-maila, a poinformujemy Cię kiedy będziesz mógł się umawiać online u tego lekarza.

Ocena pacjentów:

Dodaj własną opinię
 • On Jeeden Zdiagnozował co mi dolega...

  Ocena zmieniona przez moderatora na "dobry".

 • Pan doktor leczył moje dziecko bardzo dużymi dawkami leków wziewnych. Podejrzewał astmę, alergię i mukowiscydozę na koniec powiedział, że zrobił co mógł i więcej zrobić nie może bo nie ma żadnej poprawy. Następnie dał (na szczęście) skierowanie do szpitala. W szpitalu nie chcieli nas przyjąć bo stwierdzili po badaniu, że dziecko jest zdrowe. Gdy pani doktor zobaczyła skierowanie powiedziała, że dziecko jest leczone jakby "miało jutro umrzeć" dlatego trzeba jednak wykonać badania. Kazano odstawić wszystkie leki, po odstawieniu leków objawy ustąpiły, zrobiono badania i okazało się, że dziecko jest zdrowe nie ma ani astmy ani alergii ani mukowiscydozy... Pan ordynator kazał pana doktora K. "pozdrowić". Może to tylko przypadek, opisuję zdarzenie bo wychodzi na to, że bez powodu faszerowano moje dziecko silnymi lekami. Dlatego nie polecam tego pana szczególnie jeśli chodzi o leczenie dzieci.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • a jest inny alergolog w Wałczu dla porównania?

 • Bardzo dobry specjalista, konkretny, jestem stała pacjentką Pana Doktora i zgadzam sie ze wszystkimi wypowiedziami. pozdrawiam

 • Świetny lekarz, naprawdę widać, iż zajmuje się tym z powołania: choć trafiłem tam z jednym problemem, otrzymałem kompleksową pomoc i cenne wskazówki - naprawdę dba o pacjentów. Choć byłem u wielu alergologów/pulmonologów, kogoś tak profesjonalnego spotkałem po raz pierwszy.

 • Doskonały lekarz, wspaniały człowiek, fachowiec w swojej dziedzinie. Rzeczowy i konkretny, zatroskany o pacjenta. U znajomej wykluczył astmę, na którą była błędnie leczona od kilku lat i to w poradni specjalistycznej.

 • Bardzo dobry specjalista w swojej dziedzinie. Zawsze zorientowany w najnowszych rozwiązaniach. Cierpliwie pochylony nad pacjentem. On jeden pomógł gdy przed laty dopadł mnie ostry atak astmy. Od tej pory polecam go kazdemu.

 • Wyrażam podobną opinie o dr Kitaszewskim.
  Jestem stałym pacjentem i nigdy się nie spotkałem by lekarz w takim stopniu potrafił zaprzyjaźniać się z własnymi pacjentami. Trzeba przyznać że tak jest w przypadku jego stałych pacjentów którzy chorują przewlekle i często go odwiedzają.

 • Bardzo dobry specjalista, prawdziwy lekarz z powołania. Szczery do bólu ale zatroskany o pacjenta.