dr n. med.

Krzysztof Hoppe

verifiedCreated with Sketch.

Nefrolog, Lekarz w trakcie specjalizacji, Internista

5 opinii +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza
102 odwiedziny w ciągu 30 dni

Rozpoznawanie i leczenie schorzeń nerek. Jestem absolwentem Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu. Od początku pracy zawodowej jestem związany z Kliniką Nefrologii, Transplantologii i… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
5 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • E
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: MARCUSMEDUsługa: konsultacje nefrologiczne, dalsze leczenie po pobycie w szpitalu.

  Bardzo rzeczowy, konkretny lekarz. Słucha co pacjent ma do powiedzenia. Odpowiada na wszystkie pytania.
  Polecam.

 • J
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: MARCUSMEDUsługa: przypuszczenie powikłań po zapaleniu nerki

  Miły lekarz, który szuka przyczyny choroby całościowo, a nie tylko w swojej wąskiej dziedzinie. Interesują go inne objawy, kieruje na badania lub innych specjalistów jeśli uznaje, że zachodzi taka potrzeba.

 • J
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: MARCUSMEDUsługa: konsultacja nefrologiczna

  Pan doktor jest bardzo miły, poświęca uwagę pacjentowi, nie można mieć zastrzeżeń. Gruntownie bada, zależy mu na rozwiązaniu problemu pacjenta. Z czystym sumieniem polecam.

 • A
  Lokalizacja: MARCUSMEDUsługa: konsultacje internistyczne

  Pan dr jest wspaniałym lekarzem i człowiekiem. Ma dużo cierpliwości, wszystko wytłumaczy. Zawsze uśmiechnięty i życzliwy. Polecam w 100%.

 • M
  Lokalizacja: MARCUSMEDUsługa: infekcje pęcherza

  Doktor jest bardzo miłym człowiekiem. Bada bardzo dokładnie. Na wizycie wykonał mi usg. Postawił dobrą diagnozę, przepisane leki, które pomogły pokonać infekcje. Lekarz godny polecenia!

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Rozpoznawanie i leczenie schorzeń nerek. Jestem absolwentem Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu. Od początku pracy zawodowej jestem związany z Kliniką Nefrologii, Transplantologii i Chorób Wewnętrznych w Poznaniu, gdzie odbyłem szkolenie specjalizacyjne z zakresu chorób wewnętrznych. W czerwcu 2017 r. obroniłem rozprawę doktorską z pogranicza nefrologii oraz kardiologii zatytułowaną " Troponina T oraz wybrane markery ryzyka powikłań sercowo-naczyniowych i śmiertelności u chorych przewlekle hemodializowanych".
  W trakcie specjalizacji zdobyłem doświadczenie w diagnostyce i leczeniu schorzeń pierwotnie uszkadzających miąższ nerki, jak kłębuszkowe czy cewkowo-śródmiąższowe zapalenie nerek. Jednakże choroby nerek to częsty, bo dotykający 4 mln Polaków - problem multidyscyplinarny prowadzący do nieprawidłowej funkcji innych narządów i całego organizmu. Przewlekła choroba nerek, może być skutkiem takich chorób układu krążenia jak cukrzyca, nadciśnienie tętnicze, choroba niedokrwienna serca czy miażdżyca naczyń, ale też przyczyniać się do ich rozwoju lub progresji. Dlatego też rozpoznawanie i leczenie schorzeń nerek - stanowiący przedmiot moich głównych zainteresowań i doświadczenia - wymaga szerokiego spojrzenia na całego pacjenta z perspektywy lekarza chorób wewnętrznych.

Specjalizacje

 • Choroby wewnętrzne