Krzysztof Cyran

Kardiolog

16 opinii +dodaj

Umów wizytę 136 odwiedzin w ciągu 30 dni

Absolwent Akademii Medycznej we Wrocławiu (1998). Od zakończenia studiów związany z Oddziałem Kardiologii w Szpitalu Wojewódzkim w Zielonej Górze. Prowadzi Salę Intensywnej Opieki… więcej

Umów wizytę

To bardzo proste

Wybierz odpowiadający Ci termin, podaj swoje dane, potwierdź... i już. Wizyta umówiona!

To niezawodne

Wybrany termin trafi prosto do kalendarza lekarza. O wizycie przypomni Ci automatyczna wiadomość.

To bezpłatne

Nie pobieramy od pacjentów żadnych opłat. Z naszego serwisu korzystasz zupełnie za darmo.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Absolwent Akademii Medycznej we Wrocławiu (1998). Od zakończenia studiów związany z Oddziałem Kardiologii w Szpitalu Wojewódzkim w Zielonej Górze. Prowadzi Salę Intensywnej Opieki Kardiologicznej. Wykonuje zabiegi hemodynamiczne takie jak koronarografia i plastyki wieńcowe (PTCA).

Specjalizacje

 • Kardiologia

Ukończone szkoły

 • Akademia Medyczna we Wrocławiu

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
16 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • W
  Lokalizacja: CardioMed Poradnia SpecjalistycznaUsługa: konsultacje kardiologiczne

  Do doktora Krzysztofa Cyrana trafiłem nieprzypadkowo. Po rozmowach ze znajomymi ,którzy leczą się kardiologicznie , zdecydowana większość wskazała na doktora jako świetnego specjalistę i przyjaznego pacjentowi lekarza. Po wizycie u niego wszystkie pozytywne opinie potwierdziły sie w 100%. Wiem dlaczego muszę brać takie a nie inne leki i jaki mają one wpływ na mój organizm. Wiem jak żyć z moją chorobą. Z gabinetu doktora wyszedłem zadowolony i uspokojony .
  Potwierdzam wszystkie pozytywne opinie o doktorze i jeśli ktoś szuka specjalistę wysokiej klasy o dużej wiedzy i doświadczeniu to serdecznie polecam wizytę u doktora.
  Wiesław Szczepanik

 • B
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Doktor bardzo sympatyczny, kompetentny, wnikliwie rozpatrzył moją nietypową chorobę. Na każdym kroku tłumaczył w sposób przystępny swoje myślenie diagnostyczne, opisał mi plusy i minusy różnych strategii terapeutycznych oraz ich wpływ na moją codzienną aktywność. Poczułam się potraktowana indywidualnie,doktor pytał o mój codzienny tryb życia i do niego dostosował leczenie. Słuchał z uwagą moich wypowiedzi o wielu dolegliwościach oraz dokładnie zapoznał się z wypisami ze szpitali i pozostałą dokumentacją medyczną. Jestem bardzo zadowolona z wizyty i z niecierpliwością czekam na kolejną. R.

 • K
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: CardioMed Poradnia SpecjalistycznaUsługa: Konsultacja kardiologiczna

  Lekarz prowadzi dogłębny wywiad, z uwagą rozmawia z pacjentem, rzetelnie traktuje wizytę, badanie, w sposób rzeczowy przedstawia stan zdrowia. Wizyta przebiega w miłej atmosferze, bez niepotrzebnego zdenerwowania. Lekarz godny polecenia.

 • L
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: CardioMed Poradnia SpecjalistycznaUsługa: Konsultacja kardiologiczna

  Pan doktor uratował mi życie. Jest lekarzem godnym zaufania. Wnikliwie analizuje całościowy stan zdrowia pacjenta i odpowiednio do tego dobiera leczenie. Jest cierpliwy, odpowiada na każde pytanie, poświęca pacjentowi dużo czasu.
  Dziękuję za pomoc,
  Ludwik Ferenz

 • P
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: CardioMed Poradnia SpecjalistycznaUsługa: Konsultacja kardiologiczna

  Dzisiaj pierwsza wizyta...Pan doktor przesympatyczny,konkretny, profesjonalista z bardzo dużą wiedzą. Bardzo cieszę się, że trafiłem pod opiekę tego lekarza. Polecam!

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: CardioMed Poradnia SpecjalistycznaUsługa: Konsultacja kardiologiczna

  Doktor jest bardzo profesjonalny,cierpliwy i dokladny. Stara się znaleźć przyczynę problemu.Nie odprawia pacjenta po 3 minutach rozmowy,lecz poświęca odpowiednią ilość czasu.Jestem bardzo zadowolona z wizyty i uważam że jest to bardzo dobry kardiolog. Dziękuję i pozdrawiam ☺

 • E
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Cierpliwy, dokładnie tłumaczy, ma czas na odpowiedzi. ciepły, serdeczny. Pacjent czuje się ważny . Dziękuję.

 • T
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Kompleksowe i fachowe podejście do pacjenta. Pan Doktor konkretnie i rzeczowo podszedł do mojego stanu zdrowia, Jasno i zrozumiale przedstawił opcje leczenia mojego przypadku. Wizyta przebiegła w przyjaznej atmosferze, bez zbędnej zwłoki, stresu i zdenerwowania. Dodatkowym "atutem" dra Cyrana, jest znajomość faktów i nowinek medycznych nie tylko zakresu kardiologii, umiejętnie potrafi pogodzić metody leczenia kardiologicznego z pozostałymi problemami zdrowotnymi. Realnie przedstawia opcje leczenia zarówno plusy jak i minusy, każdej możliwej i dostępnej dla pacjenta ( Dla mnie ) metody. Będę dalej korzystała z opieki medycznej jaką zapewnia Pan dr Krzysztof Cyran. Pozostaje życzyć sobie jak najwięcej takich specjalistów jak On.

 • D

  Cudowny lekarz: rzetelny, bardzo wnikliwy i uważny, sprawdza dokładnie wszystkie wieloletnie wyniki, długo i cierpliwie robi wywiad i tłumaczy wszystkie złożone aspekty choroby, leczy w oparciu o najnowszą wiedzę medyczną, prognozuje i porządkuje leczenie wielu specjalistów. Merytorycznie doskonały, ale i pod względem kontaktu z pacjentem i kultury osobistej jest to lekarz najwyższych standardów. Nie chcę już innego:)

 • B
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Profesjonalne, kompleksowe, rzeczowe podejście. Polecam wszystkim 100 %. Dobrze ze trafiłem na dr Cyrana, zaoszczędziłożyska mi to dużo nerwów i czasu w diagnozie. Bardzo dziękuję.