Adresy i cenniki usług

 • Ten lekarz nie umawia jeszcze wizyty przez Internet na ZnanyLekarz.pl

  Zostaw swojego e-maila, a poinformujemy Cię kiedy będziesz mógł się umawiać online u tego lekarza.

Podobni lekarze, do których możesz umówić wizytę

Ocena pacjentów

Dodaj własną opinię
3.5

Ogólna ocena
6 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • To jedyny dentysta do jakiego mam zaufanie. Niestety nie przyjmuje codziennie w swoim gabinecie, dlatego też spróbowałem wizyt u innych dentystów i wróciłem do Pani doktor. Co do uwag innych pacjentów o niekulturalnym zachowaniu to nie zauważyłem niczego takiego, natomiast podejście do pacjentów jest w pewnym sensie przedmiotowe - obsługa może nie jest super miła, ale nie jest też niemiła. Mimo, że można znaleźć gabinety z bardziej miłą obsługą i niższymi cenami to ja szczerze polecam ze względu na profesjonalizm

 • zupełnie nie zgadzam się z poprzednimi opiniami. cała moja rodzina leczy się u dr Pietraszek, będąc już u kilku innych lubelskich dentystów i ona jest zdecydowanie najlepsza. żaden inny lekarz nie postawił prawidłowej diagnozy tak szybko, nie narażając nas na niepotrzebne cierpienia. i nie powiedziałabym, że ceny są tak wygórowane. w chwili obecnej są one na jednakowym poziomie w całym mieście.

 • Jako była już na szczęście pacjentka tego gabinetu, mogę tylko potwierdzić wcześniejsze opinie. Nieprzyjemna atmosfera, wyjątkowo przedmiotowe traktowanie pacjentów. Zostawiłam w tym gabinecie parę dobrych tysięcy, a kiedy pojawiły się komplikacje, zostałam odesłana \"gdzieś na miasto\" i chodziłam od gabinetu do gabinetu szukając kogoś, kto zechciałby mi pomóc. Nie polecam.

  Ocena zmieniona przez moderatora na "słaby".

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • Pani Dr jest niesympatyczna, bardzo przedmiotowo traktuje pacjenta. Wygórowane ceny zabiegów. Nie polecam

  Ocena zmieniona przez moderatora na "słaby".

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • zacofany gabinet kreujący sie na markowe "coś" .. tylko że to "coś" nie potrafi nawet kulturalnie obejść sie z klientem i każda osoba tam próbująca sie coś dowiedzieć traktowana jest z łaską... nie polecam

 • Na pewno bardzo dobry specjalista. Jednak sposób traktowania pacjentów i pobierania opłat za usługi pozostawia wiele do życzenia.

Lekarz, do którego umówisz się na wizytę online

Jesteś tym lekarzem?

9

Tylu pacjentów odwiedziło ten profil w ciągu ostatnich 30 dni

720

Tylu pacjentów wyszukuje miesięcznie lekarzy o tej specjalizacji w Twoim mieście

To Twój profil?
Przejmij go
Prezentowane dane pochodzą z: Rejestru Podmiotów Wykonujących Działalność Leczniczą, Centralnego Rejestru Lekarzy RP prowadzonego przez Naczelną Izbę Lekarską, Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej. Informacje zawarte w tych rejestrach są jawne i ogólnie dostępne.