Adresy (4)

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Przyjmuję: dorosłych
Gotówka, Karta płatnicza
W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Przyjmuję: dorosłych
Gotówka, Karta płatnicza
22 273.....

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Brak informacji o usługach i ich cenach
Rzeczypospolitej 5, Warszawa
Centrum Medyczne Damiana

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Brak informacji o usługach i ich cenach

Moje doświadczenie

Specjalizacje

  • Onkologia kliniczna

Znajomość języków

Polski

Usługi i ceny

Konsultacja onkologiczna


Aleje Jerozolimskie 65/79, Warszawa

od 193 zł

Centrum Medyczne LUX MED – Warszawa, al. Jerozolimskie 65/79

Jeśli podejrzewasz zakażenie koronawirusem, nie udawaj się do placówki - zadzwoń na dedykowany numer 22 338 19 03 w celu uzyskania dalszych informacji.Aleje Jerozolimskie 65/79, 6/8p, Warszawa

od 205 zł

PROFEMED Lekarze Specjaliści

Jeśli podejrzewasz zakażenie koronawirusem, nie udawaj się do placówki - zadzwoń na dedykowany numer 22 338 19 03 w celu uzyskania dalszych informacji.

Opinie od pacjentów

4

Ogólna ocena
22 opinie

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
B
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED – Warszawa, al. Jerozolimskie 65/79 konsultacja onkologiczna

Lekarz który charakteryzuje się wielką wiedzą fachową, a jednocześnie serdecznym traktowaniem pacjentów,nie może być oceniany negatywnie. Wprost przeciwnie taki lekarz zasługuje na najwyższą ocenę. Na taką właśnie ocenę zasługuje p. dr Maszkowska -Kopij.


A
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Centrum Medyczne Grupa LUX MED – Warszawa, al. Stanów Zjednoczonych 72 konsultacje onkologiczne

Pani Doktor to wyjątkowy - nie tylko Lekarz - ale i Człowiek. Tak, tak - dużymi literami, bo rzadko spotyka się kogoś takiego, kto nie tylko w przystępnych słowach przekaże wiedzę, ale i tę najgorszą diagnozę. Profesjonalizm i empatia - oj niezbyt często się to dzisiaj spotyka. Dziękuję Pani Doktor.


J
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED – Warszawa, al. Stanów Zjednoczonych 72 rak nawrotowy w obrębie klatki piersiowej i płuca

Pani Doktor bardzo kompetentna, wytłumaczyła szczegółowo i obrazowo wyniki badań,rokowania,sposoby poprawy samopoczucia. W sposób prosty i zrozumiały dla laika przekazała wszystkie informacje.swietne podejście do pacjenta zagubionego i przerażego i tak już trudną sytuacją.


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Instytut Gruźlicy i Chorób Płuc

Pani Doktor na pierwszej wizycie sprawiała dobre wrażenie. Kolejne niestety odbywały się na zasadzie zaliczenie, nie dawała żadnych skierowań na badania tylko po rozmowie z pacjentem powiedziała, że wszystko będzie dobrze. I wyznaczała kolejny termin. Pacjent zgłaszał silne dolegliwości bólowe i ogólne osłabienie organizmu. Jednak Pani doktor nie zleciła żadnych badań poza rtg.
Jak się okazało te badania były bardzo potrzebne gdyż nastąpiły przerzuty i potrzebna była szybka reakcja i podjęcie dalszego leczenia.
Pani doktor zrzucając z siebie odpowiedzialność zasugerowała, aby wezwać pogotowie.
Kilku godzinne oczekiwanie pod gabinetem na zaświadczenie o zakończeniu leczenia też nie było miłe
Brak zrozumienia dla rodziny ciężko chorego pacjenta, brak jakiegokolwiek wsparcia.
Niestety my nie polecamy.


Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Instytut Gruźlicy i Chorób Płuc choroba nowotworowa płuc

Jesteśmy córkami pacjentki Pani dr Maszkowskiej. Od ponad 4 lat Pani doktór opiekuję się nami. Piszę nami, bo my jako najbliżsi chorych na nowotwory, potrzebujemy również wsparcia i zrozumienia. Pani dr Maszkowska jest cudownym człowiekiem, pełnym ciepła, emaptii. W sposób bardzo delikatny, życzliwy potrafi przekazać rzeczy, które nie zawsze są łatwe do przyjęcia i z którymi cięzko sie pogodzić. Z całego serca, w imieniu naszej Kochanej Mamy i swoim, dziękujemy Pani Doktór. Małgorzata Krawczyk i Anna Tarnachowicz.


K
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

Wspaniały lekarz. Konkretny, bardzo zaangażowany. Ustalił sposób leczenia na pierwszej wizycie, podjął natychmiastowe działania. Polecam.


M
Użytkownik zweryfikowany

Pani Doktor Maszkowska-Kopij w bardzo profesjonalny i rzeczowy sposób zajmuje się pacjentem. Przekazuje wiadomości dotyczące choroby w przystępny sposób, jednocześnie wskazując najlepszą wg niej drogę dalszego postępowania, nie pociesza zbędnie tylko mówi co może się jeszcze wydarzyć i jak próbować tego uniknąć. Jest pogodna, życzliwa, budzi zaufanie.


K
Użytkownik zweryfikowany

Jestem pacjentką Pani Doktor od ponad 4 lat. Zawsze dawała ogromne wsparcie psychiczne, ale przede wszystkiem jej wiedza, wsparcie merytoryczne powodowały, że czułam, że jestem w dobrych rękach. Robi szczegółowy wywiad, nie podejmuje pochopnie decyzji, wszystko skrupulatnie przemyśli, przebada, skieruje na badania.
Spotkałam ją gdy po raz pierwszy zachorowałam na raka. Wybiłam mi z głowy szpitlal, w którym chciałam się operować, bo miałam znajomych lekarzy. Dała przekonywujące argumenty gdzie, u kogo i dlaczego powinnam się operować. Zrobiłam tak, jak sugerowała.
Kiedy po raz drugi zachorowałam, wiedziałam, że to Ona będzie najlepszym specjalistą. Tak się złożyło, że miałam przerzut do płuc, a Ona właśnie prauje w IGiChP, więc trudno lepiej trafić. Natychmiast zaprosiła mnie do przychodni przyszpitalnej,a tam już wszystko potoczyło się błyskawicznie.
Jest naprawdę skrupulatna. Zanim lekarze przystąpili do operacji, Pani doktor skierowała mnie na PET, by wykluczyć ewentualne inne ogniska nowotworowe i podjąć właściwe leczenie.
Zawsze gdy pojawiają się jakieś niepewnosci, idę do Dr. Maszkowskiej-Kopij, bo ona jest takim moim aniołem, który umie tchnąć wiarę, że wszystko będzie dobrze. A Jej słowa: "Pani musie się teraz wachlować :)" przypominam sobie w sytuacjach stresu związanego ze zdrowiem.
To ogromnie ważne, by lekarz, zwłaszcza onkolog, był ciepłym człowiekiem i mądrym lekarzem, który sprawi, że pacjent nie tylko poczuje się dobrze, bo lekarz w przyjazny sposób wytłumaczy problem, ale również, gdy są jakieś niejasności, pokieruje na badania i skontroluje wyniki.
Jestem Jej wdzięczna za to, co dotychczas dla mnie zrobiła.
Bardzo polecam Panią doktor.


Użytkownik zweryfikowany

Mam kolegę, który skutecznie walczy z rakiem od ponad dwóch lat. Walka jest coraz cięższa. Żeby ją wygrać potrzebne jest wsparcie rodziny, przyjaciół, lekarzy. Gdy rozmawiam z kolegą, często ciepło mówi o lekarzach, którzy go leczą, zwłaszcza o Pani Doktor Maszkowskiej. Gdy go pytam skąd taka opinia, mówi: Pani Doktor ma zawsze dla mnie czas, ciepłe słowo a przede wszystkim zawsze potrafi mi wytłumaczyć, dlaczego tak się czuję i dlaczego mam brać te leki. W dzisiejszym świecie bardzo ważne jest być po prostu ludzkim i otwartym na potrzeby drugiego człowieka. Pani Doktor jest i lekarzem i przyjacielem. Dziękuję Pani Doktor za pozytywny wpływ na mojego kolegę. Dla niego (i dla mnie, i nie tylko) to bardzo ważne. Pozdrawiam i życzę dużo zdrowia.
Robert Czyż


Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum Medyczne Grupa LUX MED – Warszawa, al. Stanów Zjednoczonych 72 konsultacja onkologiczna

Pacjentką Pani Dr. jestem od lutego 2016 r, każdy z problemem onkologicznym powinien trafić właśnie do takiego lekarza z powołania ,która leczy nie tylko swoją najlepszą wiedzą lekarską ale wysoką kulturą osobistą ,taktem, cierpliwością, uśmiechem płynącym z głębi serca , ciepłym głosem potrafi dokładnie ,zrozumiale i rzeczowo wszystko wyjaśnić, odpowiedzieć na każde pytanie . Nie życzę nikomu aby potrzebował takiego specjalisty, ale jeśli już to tylko Dr. Maszkowska-Kpij .
DZIĘKUJĘ Pani Doktor !!!!!!
Bogumiła Zawadzka


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

Specjalizacje

  • Onkologia kliniczna

Znajomość języków

Polski

Powiązane wyszukiwania