Adresy i cenniki usług

 • Inter-Med

  Pisarka 1 B
  39-300 Mielec, podkarpackie

  Ten lekarz nie umawia jeszcze wizyty przez Internet na ZnanyLekarz.pl

  Zostaw swojego e-maila, a poinformujemy Cię kiedy będziesz mógł się umawiać online u tego lekarza.

 • Centrum Medyczne Smoczka

  Wyszyńskiego 4a/7, Smoczka I
  39-300 Mielec, podkarpackie

Podobni lekarze, do których możesz umówić wizytę

Ocena pacjentów

Dodaj własną opinię
3

Ogólna ocena
7 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • I

  Zdecydowanie nie polecam tej Pani dr. Byłam u niej raz i nigdy więcej tam nie pójdę. Ta dr stan przedrakowy (jak się dowiedziałam później u innego lekarza) chciała leczyć zajściem ciąże!!! Dodam, że nie mam jeszcze nawet męża i dr o tym wiedziała... Badanie chciała przeprowadzić bez rękawiczek mając na rękach jakieś brodawki/kurzajki! Dobrze, że przyglądałam się co robi i w porę zareagowałam. Zrezygnowałam z jakiegokolwiek badania a dr nawet nie przeprosiła...
  Nie polecam.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • Nie polecam tej lekarki, Chodziłam do niej z pierwszą ciążą i nie wykryła mi skracającej szyjki. Trafiłam do szpitala w 27 tyg i szyjka miała już tylko 13mm, przez co leżałam na podtrzymaniu 2 m-ce! Urodziłam w 35 tyg. Na szczęście skończyło sie dobrze. Poszłam do niej w drugiej ciąży i nie wykryła mi że to ciąża a to był już 2 m-c, zasugerowała sie wynikiem testu ciążowego który wypadł negatywnie, zbadała mnie i stwierdziła że na ciążę jej to nie wygląda, a powinna mi była zrobic USG, więc poszłam do innego lekarza oczywiście już prywatnie i jednak stwierdził ciąże i juz do konca do niego chodze bo robi wszystko zeby nie powtórzyło się to co w pierwszej ciąży, już jestem prawie w 35 tyg i jak na razie jest OK. Do dr Lubery już więcej nie pójdę!!!

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • Gdzie przyjmuje prywatnie teraz pani dr Lubera?

 • Do doktor Lubery chodzę prywatnie i musze powiedzieć, że w gabinecie panuje miła atmosfera, badania wykonywane są fachowo i nie muszę dużo płacić za wizytę. Nie mam zastrzeżeń.

 • Super lekarka. Miła, konkretna. Wyleczyła mnie, podczas gdy inne lekarki przepisywały mi zbędne leki. Polecam!

 • Nie jestem zadowolona ze sposobu prowadzenia przez tę lekarkę i chcę zmieni na kooś innego. Jedyny plus to to, że jest uprzejma. Nie udziela szczegółowych indformacji na moje pytania. Praktycznie niczego nie dowiedziałam się na temat mojego problemu od niej. Dopiero w domu poszukałam informacji w internecie. Zapisuje mi jakieś leki, bez wyjaśnień co do ich przewidywanego działania. Dopiero z ulotek dowiaduję się na co są. Kiedyś miałam grzybicę. Później przyszłam do niej z problemem stałego swędzenia. Bez sprawdzenia, czy znów mam grzybicę zapisała mi leki w ciemno (a to nie była grzybica). Podczas ostatniej wizyty (po ok. 1,5 tygodnia) nawet nie zapytała czy przepisane leki pomogły.
  Podsumowując: słaby kontakt, mała dbałoś o pacjentkę, beztroska w przepisywaniu leków. NIE POLECAM!

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • Wg mnie Doktor Lubera jest świetnym specjalistą i cudownym człowiekiem. Udałam się do niej z polecenia innych osób. Doktor Lubera jest bardzo poważana w środowisku lekarskim. Moje wizyty u doktor Lubery były bardzo pomocne, miłe i bezstresowe mówiąc krótko: gorąco polecam

Jesteś tym lekarzem?

135

Tylu pacjentów odwiedziło ten profil w ciągu ostatnich 30 dni

To Twój profil?
Przejmij go
Lekarz, do którego umówisz się na wizytę online