mgr

Krystian Labuda

verifiedCreated with Sketch.

Psycholog, Psychoterapeuta, Terapeuta

26 opinii +dodaj

Psychoterapeuta i certyfikowany Specjalista Terapii Uzależnień. Zakres udzielanej pomocy osobom dorosłym oraz młodzieży: - w kryzysach osobistych (żałoba, rozstania) - w depresji -… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
26 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • A
  Lokalizacja: Sensica - Prywatny Ośrodek Psychoterapii i Leczenia UzależnieńUsługa: psychoterapia indywidualna

  To była moja pierwsza wizyta u pana krystiana, było lepiej niż się spodziewałam . Na początku stres wziął górę lecz potem poczułam iż mogę mu zaufać i otworzyłam się. Mam nadzieję że nasza praca przyniesie efekt do jakiego dążymy :)

  Krystian Labuda2018-06-12

  Gratuluje odwagi. Nie jest Pani sama na drodze w poszukiwaniu dobrych dla siebie zmian.

 • M
  Lokalizacja: Sensica - Prywatny Ośrodek Psychoterapii i Leczenia UzależnieńUsługa: psychoterapia uzależnień

  Terapeuta konkretny, rzeczowy szukał problemu i jaka jest duża skala niego wszystko jasno oznajmial i tłumaczył, duża chęć pomocy.

 • A
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Sensica - Prywatny Ośrodek Psychoterapii i Leczenia Uzależnień

  Pan Krystian jest świetnym psychoterapeutą oraz człowiekiem. Pomógł mi inaczej spojrzeć na moją sytuację, dając bodziec do rozwoju, pracy nad sobą. Wszystko to odbyło się w profesjonalnej ale zarazem luźnej i bezpiecznej atmosferze. Duża wiedza oraz skuteczne metody, ćwiczenia, które dają rezultaty. Polecam

 • M
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Sensica - Prywatny Ośrodek Psychoterapii i Leczenia UzależnieńUsługa: nie radzenie sobie z emocjami

  Do Pana Krystiana trafiłam ponieważ byłam w ciężkim stanie psychicznym (depresja), znalazłam go właśnie na tym portalu.To była najlepsza decyzja w moim życiu. Do dnia dzisiejszego pracuję nad sobą. Pan Krystian jest profesjonalistą!!! Słucha, niczego nie narzuca, na siłę.Rozumie i pomaga mi zrozumieć co się ze mną dzieje. Z sesji na sesję czuję zmiany- na lepsze :) Dziękuję i polecam każdemu takiego psychoterapeuty.
  Monika

  Krystian Labuda2018-02-17

  Dziękuję za tak miłe słowa. Praca nad poznaniem, zrozumieniem i zmianą siebie jest wielkim wyzwaniem. Jestem pełen podziwu dla Pani zmagań i odwagi.

 • P
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Sensica - Prywatny Ośrodek Psychoterapii i Leczenia UzależnieńUsługa: psychoterapia

  Pan Krystian pomaga mi zauważyć i zrozumieć błędy które popelnialem. Nie prawi kazań a naprowadza pytaniami na istotę problemu. Pozwala to otworzyć się przed samym sobą i spojrzeć z dystansem na dotychczasowe postępowanie. Myślę że idziemy w dobrym kierunku.

 • A
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: W innym miejscu

  Kilka miesięcy temu zaczęłam terapię u Pana Krystiana. Dzisiaj mogę powiedzieć, że życiowy zakręt na którym się znalazłam, nie jest już taki ostry, staje się coraz łagodniejszy. Wraz z każdym spotkaniem, nadzieja, motywacja i siła do działania jest coraz większa, zawsze wychodzę naładowana pozytywną energią. Pan Krystian jest bardzo konkretny, a zarazem niezwykle życzliwy, a każde spotkanie pomaga mi spojrzeć na problemy z zupełnie innej perspektywy. Serdecznie polecam!!

 • A

  Pan Krystian jest psychoterapeutą godnym polecenia, otwartym i profesjonalnym. Spotkania odbywały się w przyjemnej atmosferze, pozwalającej rozluźnić się i skupić na problemie. Czułam, że każda wizyta niosła za sobą konkretną zmianę i przybliżała mnie do zwalczenia trudności, które chciałam pokonać. Po kilkumiesięcznej terapii jestem w pełni zadowolona z jej efektów i mile zaskoczona, że tak szybko udało mi się uporać z czymś, co wydawało się, że zawsze będzie stało na przeszkodzie do bycia w pełni usatysfakcjonowaną z życia. Pan Krystian pomógł mi dotrzeć do sedna problemu i spojrzeć na niego z nowej perspektywy, a następnie zupełnie go zlikwidować. Psychoterapia była w pełni skuteczna, wierzę, że jej pozytywne skutki będą długotrwałe.

 • M
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Sensica - Prywatny Ośrodek Psychoterapii i Leczenia Uzależnień

  Bardzo profesjonalny specjalisty. Już na pierwszym spotkaniu trafnie ocenił i zdiagnozował problem. Bardzo miła i rzeczowa wizyta w przyjemnej atmosferze. Co bardzo istotne, niezbędną pierwszą pomoc i wskazówki jak radzić sobie z problemem, otrzymałem już przy pierwszej wizycie. Gorąco polecam!

 • P
  Lokalizacja: Sensica - Prywatny Ośrodek Psychoterapii i Leczenia UzależnieńUsługa: psychoterapia uzależnień

  Pan Krystian jest najlepszy! Pomógł mi wyjść z bardzo poważnego uzależnienia i wyjść na prostą. A najważniejsze to 99.9% było skupienia podczas spotkania na moim celu. Jak masz tego typu problem albo podobny nie wahaj się i pójdź do Pana Krystiana, bo najcięższy jest pierwszy krok. Serdecznie polecam.

  Krystian Labuda2017-06-07

  Dziękuję za tak miłe słowa. Zwracam jednak uwagę, że to Pan bardzo mocno się starał rozważać i wprowadzać zmiany. Największy wpływ na postęp zawdzięcza Pan swojej pracy. Cieszę się, że udało się nam wspólnie wyznaczyć kierunki i pilnować drogi.
  Pozdrawia.

 • B
  Lokalizacja: Sensica - Prywatny Ośrodek Psychoterapii i Leczenia UzależnieńUsługa: psychoterapia indywidualna

  Wspaniały i życzliwy psychoterapeuta ;) Pan Krystian pomógł mi uporać się z problemami doświadczanymi w relacjach interpersonalnych. Serdecznie polecam każdej osobie poszukujacej wewnętrznego spokoju.

Pytania pacjentów (14)

Martwisz się swoim zdrowiem?

Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

Zadaj pytanie naszym specjalistom

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Psychoterapeuta i certyfikowany Specjalista Terapii Uzależnień.
  Zakres udzielanej pomocy osobom dorosłym oraz młodzieży:
  - w kryzysach osobistych (żałoba, rozstania)
  - w depresji
  - przeżywającym i nie radzącym sobie z nadmiernym stresem
  - dokonującym samookaleczeń- w lękach i fobiach
  - z niskim poczuciem własnej wartości
  - mającym trudności w relacjach z innymi ludźmi
  - z zaburzeniami odżywiania (bulimia, anoreksja)
  - uzależnionym

  Numer telefonu 500_800_952
  Więcej informacji o mnie na stronie:
  http://www.sensica.eu

  Należę do Polskiego Stowarzyszenia Psychoterapii Integracyjnej. W trosce o jakość pracy korzystam z superwizji i zawodowych konsultacji.

  W 2009r. zdobyłem uprawnienia w zakresie Specjalisty Terapii Uzależnień. Posiadam certyfikat terapeuty Praktyka w zakresie Neurolingwistycznego Programowania oraz Terapii Krótkoterminowej Skoncentrowanej na Rozwiązaniach (BSFT).

  12 lat pracowałem w Wojewódzkim Ośrodku Leczenia Uzależnień i Współuzależnienia w Toruniu. Pełniłem także funkcję Kuratora Społecznego przy Toruńskim Sądzie Rejonowym.

Specjalizacje

 • Psychoterapia
 • Zdrowie Publiczne

Edukacja

 • Uniwersytet Mikołaja Kopernika
 • Profesjonalna Szkoła Psychoterapii
 • Instytu Psychologii Zdrowia - szkolenie w zakresie Specjalisty Terapii Uzależnień

Publikacje

 • Świat problemów
 • Remedium
 • Wychowanie na co dzień

Znajomość języków

 • angielski

badge-likeCreated with Sketch. Certyfikaty ZnanyLekarz.pl