Umów wizytę Zapytaj lekarza 834 odwiedziny w ciągu 30 dni

Psychoterapeuta i certyfikowany Specjalista Terapii Uzależnień. Zakres udzielanej pomocy osobom dorosłym oraz młodzieży: - w kryzysach osobistych (żałoba, rozstania) - w depresji -… więcej

Umów wizytę

To bardzo proste

Wybierz odpowiadający Ci termin, podaj swoje dane, potwierdź... i już. Wizyta umówiona!

To niezawodne

Wybrany termin trafi prosto do kalendarza lekarza. O wizycie przypomni Ci automatyczna wiadomość.

To bezpłatne

Nie pobieramy od pacjentów żadnych opłat. Z naszego serwisu korzystasz zupełnie za darmo.

Pytania pacjentów (14)

Martwisz się swoim zdrowiem?

Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

Zadaj pytanie naszym specjalistom

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Psychoterapeuta i certyfikowany Specjalista Terapii Uzależnień.
  Zakres udzielanej pomocy osobom dorosłym oraz młodzieży:
  - w kryzysach osobistych (żałoba, rozstania)
  - w depresji
  - przeżywającym i nie radzącym sobie z nadmiernym stresem
  - dokonującym samookaleczeń- w lękach i fobiach
  - z niskim poczuciem własnej wartości
  - mającym trudności w relacjach z innymi ludźmi
  - z zaburzeniami odżywiania (bulimia, anoreksja)
  - uzależnionym

  Numer telefonu i więcej informacji o mnie na stronie:
  http://www.sensica.eu

  Należę do Polskiego Stowarzyszenia Psychoterapii Integracyjnej. W trosce o jakość pracy korzystam z superwizji i zawodowych konsultacji.

  W 2009r. zdobyłem uprawnienia w zakresie Specjalisty Terapii Uzależnień. Posiadam certyfikat terapeuty Praktyka w zakresie Neurolingwistycznego Programowania oraz Terapii Krótkoterminowej Skoncentrowanej na Rozwiązaniach (BSFT).

  12 lat pracowałem w Wojewódzkim Ośrodku Leczenia Uzależnień i Współuzależnienia w Toruniu. Pełniłem także funkcję Kuratora Społecznego przy Toruńskim Sądzie Rejonowym.

Specjalizacje

 • Psychoterapia
 • Zdrowie Publiczne

Ukończone szkoły

 • Uniwersytet Mikołaja Kopernika
 • Profesjonalna Szkoła Psychoterapii
 • Instytu Psychologii Zdrowia - szkolenie w zakresie Specjalisty Terapii Uzależnień

Publikacje

 • Świat problemów
 • Remedium
 • Wychowanie na co dzień

Znajomość języków

 • angielski

Wyróżnienia ZnanyLekarz.pl

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
23 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Sensica - Prywatny Ośrodek Psychoterapii i Leczenia UzależnieńUsługa: nie radzenie sobie z emocjami

  Do Pana Krystiana trafiłam ponieważ byłam w ciężkim stanie psychicznym (depresja), znalazłam go właśnie na tym portalu.To była najlepsza decyzja w moim życiu. Do dnia dzisiejszego pracuję nad sobą. Pan Krystian jest profesjonalistą!!! Słucha, niczego nie narzuca, na siłę.Rozumie i pomaga mi zrozumieć co się ze mną dzieje. Z sesji na sesję czuję zmiany- na lepsze :) Dziękuję i polecam każdemu takiego psychoterapeuty.
  Monika

  mgr Krystian Labuda2018-02-17

  Dziękuję za tak miłe słowa. Praca nad poznaniem, zrozumieniem i zmianą siebie jest wielkim wyzwaniem. Jestem pełen podziwu dla Pani zmagań i odwagi.

 • P
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Sensica - Prywatny Ośrodek Psychoterapii i Leczenia UzależnieńUsługa: psychoterapia

  Pan Krystian pomaga mi zauważyć i zrozumieć błędy które popelnialem. Nie prawi kazań a naprowadza pytaniami na istotę problemu. Pozwala to otworzyć się przed samym sobą i spojrzeć z dystansem na dotychczasowe postępowanie. Myślę że idziemy w dobrym kierunku.

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: W innym miejscu

  Kilka miesięcy temu zaczęłam terapię u Pana Krystiana. Dzisiaj mogę powiedzieć, że życiowy zakręt na którym się znalazłam, nie jest już taki ostry, staje się coraz łagodniejszy. Wraz z każdym spotkaniem, nadzieja, motywacja i siła do działania jest coraz większa, zawsze wychodzę naładowana pozytywną energią. Pan Krystian jest bardzo konkretny, a zarazem niezwykle życzliwy, a każde spotkanie pomaga mi spojrzeć na problemy z zupełnie innej perspektywy. Serdecznie polecam!!????

 • A

  Pan Krystian jest psychoterapeutą godnym polecenia, otwartym i profesjonalnym. Spotkania odbywały się w przyjemnej atmosferze, pozwalającej rozluźnić się i skupić na problemie. Czułam, że każda wizyta niosła za sobą konkretną zmianę i przybliżała mnie do zwalczenia trudności, które chciałam pokonać. Po kilkumiesięcznej terapii jestem w pełni zadowolona z jej efektów i mile zaskoczona, że tak szybko udało mi się uporać z czymś, co wydawało się, że zawsze będzie stało na przeszkodzie do bycia w pełni usatysfakcjonowaną z życia. Pan Krystian pomógł mi dotrzeć do sedna problemu i spojrzeć na niego z nowej perspektywy, a następnie zupełnie go zlikwidować. Psychoterapia była w pełni skuteczna, wierzę, że jej pozytywne skutki będą długotrwałe.

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Sensica - Prywatny Ośrodek Psychoterapii i Leczenia Uzależnień

  Bardzo profesjonalny specjalisty. Już na pierwszym spotkaniu trafnie ocenił i zdiagnozował problem. Bardzo miła i rzeczowa wizyta w przyjemnej atmosferze. Co bardzo istotne, niezbędną pierwszą pomoc i wskazówki jak radzić sobie z problemem, otrzymałem już przy pierwszej wizycie. Gorąco polecam!

 • P
  Lokalizacja: Sensica - Prywatny Ośrodek Psychoterapii i Leczenia UzależnieńUsługa: psychoterapia uzależnień

  Pan Krystian jest najlepszy! Pomógł mi wyjść z bardzo poważnego uzależnienia i wyjść na prostą. A najważniejsze to 99.9% było skupienia podczas spotkania na moim celu. Jak masz tego typu problem albo podobny nie wahaj się i pójdź do Pana Krystiana, bo najcięższy jest pierwszy krok. Serdecznie polecam.

  mgr Krystian Labuda2017-06-07

  Dziękuję za tak miłe słowa. Zwracam jednak uwagę, że to Pan bardzo mocno się starał rozważać i wprowadzać zmiany. Największy wpływ na postęp zawdzięcza Pan swojej pracy. Cieszę się, że udało się nam wspólnie wyznaczyć kierunki i pilnować drogi.
  Pozdrawia.

 • B
  Lokalizacja: Sensica - Prywatny Ośrodek Psychoterapii i Leczenia UzależnieńUsługa: psychoterapia indywidualna

  Wspaniały i życzliwy psychoterapeuta ;) Pan Krystian pomógł mi uporać się z problemami doświadczanymi w relacjach interpersonalnych. Serdecznie polecam każdej osobie poszukujacej wewnętrznego spokoju.

 • E
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Sensica - Prywatny Ośrodek Psychoterapii i Leczenia UzależnieńUsługa: psychoterapia

  Polecam wszystkim Pana Krystiana jako psychoterapeutem.
  Obecnie zakończyłem serię kilkutygodniowych spotkań związanych
  z trudną sytuacją życiową w jakiej się znalazłem. Uważam
  że Pan Krystian jest bardzo otwartą osobą przygotowaną
  merytorycznie do pomocy w każdej sytuacji. Umiejętnie
  kieruje człowieka w dobrą stronę.

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Sensica - Prywatny Ośrodek Psychoterapii i Leczenia UzależnieńUsługa: psychoterapia indywidualna

  Na spotkania umawiam moja 17-sto letnią córkę,która ,krótko mówiąc, pogubiła się w tym świecie.Oddaliła się ode mnie i od wszystkich.Z czasem nabrałam przekonania,że pomoc specjalisty jest potrzebna,żeby odzyskała równowagę i prawidłowe spojrzenie na rzeczywistość, a mnie spokój,że radzi sobie z życiem.Tak trafiłyśmy do Pana Krystiana.Już po pierwszych spotkaniach zdobył zaufanie i zyskał sympatie mojej córki.Zdaje sobie sprawę,że potrzeba czasu,aby wszystko wróciło do normy.Jednak mam ogromne poczucie,że jest pod właściwą opieką,mocno wierze w sukces terapii.Tak więc bardzo dziękuję i polecam!

 • E

  Bardzo polecam spotkania z Panem Krystianem, najbardziej podobało mi się to, że spotkanie przebiegało tak abym to ja potrafiła zauważyć to co ważne. Bardzo fajne, szczegółowe pytanie, które otrzymałam potrafiły rozbudzić mój umysł do samodzielnego myślenia. Każdy z nas jest inny i ma różne problemy,ale sposób spotkań z Panem Krystianem trafia do mojej osoby. Co najważniejsze jest bardzo delikatny podczas pytań, które nigdy nie spowodowały jakiegoś nieprzyjemnego odczucia w problemie.