Adresy (2)

Mazowiecka 7, Banino
Gabinet Pomocy Psychologicznej Kinga Pietrakowska


Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Przyjmuję: dorosłych, dzieci w wieku od 15 lat
Gotówka, Blik
58 309..... Pokaż numerPacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Konsultacja online (opis) • 150 zł


Przyjmuję: dorosłych

Sposób płatności: Przelew na konto

Płatność 24 h przed konsultacją.
Numer do przelewu : 57 **** **** **** **** **** ****

Opłata za konsultację trafia bezpośrednio do specjalisty, który jest również odpowiedzialny za ustalenie swojej polityki odwołań i zwrotów.

W przypadku problemów z płatnościami skontaktuj się ze specjalistą.

Pamiętaj, że ZnanyLekarz nie pobiera żadnych dodatkowych opłat za umówienie wizyty i nie przetwarza płatności w imieniu specjalisty.

Zapoznaj się z polityką odwołań i zwrotów.

* Niektóre informacje zostały ukryte z powodu ochrony danych. Zobaczysz je po umówieniu konsultacji.


30 minut przed konsultacją dostaniesz SMS i e-mail z linkiem do konsultacji online. Kliknij i poczekaj na specjalistę. Nie musisz pobierać żadnego oprogramowania, a w konsultacji możesz uczestniczyć zarówno za pośrednictwem komputera, jak i smartfona.


Przygotuj się 10 minut przed konsultacją. Upewnij się, że Twój telefon lub komputer jest naładowany. W przypadku wideokonsultacji sprawdź połączenie internetowe oraz ustawienia mikrofonu i kamery. Możesz również przygotować swoją dokumentację medyczną (np. wyniki badań).

Moje doświadczenie

O mnie

Witam serdecznie.
Nazywam się Kinga Pietrakowska, jestem psychologiem, psychotraumatologiem, interwentem kryzysowym, psychoterapeutką w trakci...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • Kryzys w związku
 • Kryzys emocjonalny
 • Kryzys zawodowy
Pokaż wszystkie leczone choroby

Edukacja

 • Uniwersytet Gdański
 • Fundacja Pomorskie Centrum Psychotraumatologii
 • Studium Terapii Depresji
Zobacz więcej

Specjalizacje

 • Psychotraumatologia
 • Perinatologia
 • Psychologia kryzysu

Znajomość języków

 • Polski

Usługi i ceny

Ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Popularne usługi


150 zł

Konsultacje online

Konsultacja trwa 50 minut.Mazowiecka 7, Banino

150 zł

Gabinet Pomocy Psychologicznej Kinga Pietrakowska

Konsultacje mające na celu rozeznanie w aktualnej sytuacji życiowej klienta, jego potrzebach i doświadczanych trudnościach. Wspólne poszukiwanie najbardziej adekwatnej formy pomocy, możliwych rozwiązań. Na spotkanie zapraszam osoby od 15 roku życia. Konsultacja z dzieckiem jest zawsze poprzedzona spotkaniem z rodzicami. Spotkanie trwa 50 minut.

Pozostałe usługi


Mazowiecka 7, Banino

150 zł

Gabinet Pomocy Psychologicznej Kinga Pietrakowska

Analiza Więzi Prenatalnej to metoda wspierania przedurodzeniowej więzi między matką a dzieckiem.
Analiza więzi jest szczególnie wskazana dla kobiet, których ciąża jest obarczona silnym lękiem. Stan ten może się łączyć z:
stresującą sytuacją życiową, lękiem przed ciążą i porodem, bezsennością, ostrymi lub wcześniejszymi psychicznymi kryzysami i chorobami (m.in. wcześniejsza depresja poporodowa), ostrymi ryzykami zdrowotnymi i komplikacjami w okresie ciąży, wcześniejszymi trudnymi doświadczeniami ciążowymi lub porodowymi (np. poronienia, traumatyczne porody).
Korzyści z analizy więzi odniosą także mamy, które nie przeżywają trudnych stanów emocjonalnych związanych z ciążą, a zależy im na budowaniu więzi z dzieckiem, rozumieniu sygnałów płynących od dziecka.Mazowiecka 7, Banino

150 zł

Gabinet Pomocy Psychologicznej Kinga Pietrakowska

Pomoc psychologiczna w odpowiedzi na nagłe, nieprzewidziane sytuacje doświadczane jako kryzysowe. Spotkanie trwa 50 minut.Mazowiecka 7, Banino

150 zł

Gabinet Pomocy Psychologicznej Kinga Pietrakowska

Na konsultację przyjmuję nastolatków od 15 roku życia. Konsultacja z nastolatkiem jest zawsze poprzedzona spotkaniem z rodzicami. Więcej informacji w zakładce: konsultacja psychologiczna rodzice.Mazowiecka 7, Banino

150 zł

Gabinet Pomocy Psychologicznej Kinga Pietrakowska

Konsultacja rodziców w sprawie dziecka. Przed ewentualnym spotkaniem z dzieckiem najpierw zapraszam na konsultację oboje rodziców w celu nakreślenia przez nich aktualnej sytuacji rodzinnej, trudności doświadczanych przez dziecko, a także oczekiwań w związku z kontaktem psychologicznym. Spotkanie trwa 50 minut.Mazowiecka 7, Banino

150 zł

Gabinet Pomocy Psychologicznej Kinga Pietrakowska

Pomoc psychologiczna mająca na celu poradzenie sobie z trudnościami wychowawczymi i emocjonalnymi na różnych etapach rozwoju dzieci. Wsparcie edukacyjne w zakresie norm rozwojowych. Konsultacje są przeznaczone dla rodziców, dziecko nie pozostaje w bezpośrednim kontakcie z psychologiem.

9 opinii pacjentów

Ogólna ocena

Wszystkie opinie się liczą. Specjaliści nie mogą zapłacić za zmianę lub usunięcie opinii. Dowiedz się więcej.
T
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

Punktualne wizyty, skuteczne leczenie przyjazna atmosfera i super pomoc oraz duże doświadczenie. Polecam serdecznie

S
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Konsultacje online konsultacja online

Z całego serca jestem wdzięczna Pani Kindze za towarzyszenie mi w najtrudniejszym okresie mojego życia- przechodzeniu żałoby po śmierci taty i lęku po ciężkich przeżyciach. Gdy czułam fale przeróżnych emocji, zwątpienie,chaos, zalewającą rozpacz, strach to Pani Kinga przeprowadzała mnie przez wszystko z empatią, aktywnym słuchaniem, łagodnością, ciepłym głosem i słowem. Zadawała trafne pytania, wskazywała kierunek, stosowała przykłady zapadające w pamięci, dawała przestrzeń na to,co akurat przychodziło do mnie. Dodawała mi wiary w siebie, gdy zaczynałam ją tracić. „Zapalała światełko”, gdy wokół była „ciemność”. Czułam pełne zaufanie i dzięki temu mogłam się całkowicie otworzyć.
Pani Kinga pomogła mi również odkryć moje traumy i krzywdzące mnie schematy mojego myślenia.
Pani Kinga jest dla mnie jak Anioł, który pojawił się na mojej drodze, gdy sama nie dawałam rady…pozostanie w moim sercu do końca życia z uczuciem wielkiej wdzięczności.

A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

Świetny psycholog, wysoki poziom zaangażowania, empatia na najwyższym szczeblu i profesjonalizm! Uratowała mi życie. Trafiłam do Pani Kingi po latach przemocy psychicznej, fizycznej i ekonomicznej. W czasie terapii pojawiły się problemy uprowadzenia dziecka, w niedługim czasie śmierć i żałoba. Pani Kinga towarzyszyła mi w tej ciężkiej drodze życia, utwierdzając mnie jednocześnie, że nie idę w pojedynkę. Była przy mnie w każdej wątpliwości, dawała wsparcie i "trzymała" mnie za rękę. Dostrzegała każdy drobny obszar, nad którym należałoby popracować. Uważnie słuchała i wyciągała mądre, trafne wnioski. Jest cudownym słuchaczem i wspaniale moderuje rozmowę. Jestem Jej wdzięczna i tak pozostanie do końca życia.

K
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Holistyczne Centrum Wsparcia po Stracie eMOCja Konsultacja psychologiczna

Pani Kinga towarzyszyła mi w trudnym czasie. Profesjonalnie, ale z empatią rozwiewała moje wątpliwości, służyła dobrą radą. Pani Kinga jest zaangażowana. Dała mi duże poczucie bezpieczeństwa, dzięki czemu mogłam wypowiedzieć na głos moje refleksje bez strachu przed oceną.
Bardzo polecam!

Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
Lokalizacja: Gabinet Pomocy Psychologicznej Kinga Pietrakowska Konsultacja psychologiczna

Każda wizyta u Pani Kingi odbywa się w bardzo miłej atmosferze. Od pierwszych chwil można poczuć zaangażowanie, ciepło i profesjonalizm. Pani Kinga jest osobą, której można zaufać.


P
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Holistyczne Centrum Wsparcia po Stracie eMOCja Konsultacja psychologiczna

Pani Kinga jest osobą pełną empatii i zaangażowania. Jest bardzo profesjonalna, kompetentna, ma szeroką wiedzę oraz cechuje się wysoką kulturą osobistą. Na spotkaniach panuje przemiła atmosfera, Pani Kinga jest wspierającym oraz sympatycznym psychologiem. Bardzo dziękuję!

M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

Dziękuję Pani Kindze za pomoc, profesjonalna, mądra i empatyczna Psycholog chcąca nieść pomoc. Polecam z całego serca.

K
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Pomocy Psychologicznej Kinga Pietrakowska Konsultacja psychologiczna

Pani Kinga to profesjonalny psycholog. Przemiła i kompetentna osoba. Bardzo miły stosunek do pacjenta, w pełni nastawiona na chęć pomocy z profesjonalnym podejściem. Polecam z całym przekonaniem. Dziękuje za pomoc :)

M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

Pani Kinga to profesjonalistka, jest empatycznym, wspierającym psychologiem. Ma intuicję idącą w parze z wszechstronną wiedzą. Dziękuję za pomoc.

Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Odpowiedzi na pytania

1 odpowiedzi udzielonych przez lekarza na pytania pacjentów na ZnanyLekarz.pl

Dzień dobry,
od pewnego czasu słyszę regularną krytykę ze strony mojego partnera dotyczącą mojego wyglądu. (Nie miała ona miejsca przed rozpoczęciem związku) Partner podejmował dyskusję nad radykalną zmianą mojego wyglądu, sposobu ubioru, utraty wagi (noszę S/XS), krytykował określone części mojego ciała. Partner również raz na jakiś czas delikatnie odmawia seksu pomimo wcześniejszych zalotów z jego strony. Na początku ignorowała uwagi, potem odpowiadałam że sobie tego nie życzę. Skończyło się na rozmowie. Od dwóch tygodni partner nie wygłasza uwag na temat mojego wyglądu natomiast nadal mam w głowie to co było. Nie widzimy się również tak często jak wcześniej (zdystansowałam się) , mam wrażenie że dopiero teraz dochodzi do mnie co się działo i na ile pozwalałam. Martwię się również tym iż zauważyłam spadek samooceny, jestem bardziej niepewna i czuję się mniej atrakcyjna dla siebie. Dodatkowo partner utrzymuje mnie okresowo w niepewności co do naszej relacji, sugerując np. możliwą zdradę lub to czy relacja okaże się długoterminowa. Mam następujące pytania:
- czy stan w którym aktualnie jestem kwalifikuje się do przedyskutowania z psychologiem?
- co mogło kierować partnerem? czy są to znamiona zachowań toksycznych, czy mam powód do niepokoju?

Dzień dobry, Z tego co Pani opisuje wynika, że postawiła Pani partnerowi granicę, dzięki czemu krytyczne uwagi z jego strony aktualnie nie występują. Jednocześnie rozumiem, że straciła Pani poczucie bezpieczeństwa w związku. Jeśli obserwowany przez Panią spadek samooceny, a także wątpliwości dotyczące związku są dla Pani uciążliwe to myślę, że jak najbardziej pomocne byłoby skonsultowanie się z psychologiem. Pozdrawiam, psycholog Kinga Pietrakowska

mgr Kinga Pietrakowska

Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.

Moje doświadczenie

O mnie

Witam serdecznie.
Nazywam się Kinga Pietrakowska, jestem psychologiem, psychotraumatologiem, interwentem kryzysowym, psychoterapeutką w trakci...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • Kryzys w związku
 • Kryzys emocjonalny
 • Kryzys zawodowy
Pokaż wszystkie leczone choroby

Edukacja

 • Uniwersytet Gdański
 • Fundacja Pomorskie Centrum Psychotraumatologii
 • Studium Terapii Depresji
Zobacz więcej

Specjalizacje

 • Psychotraumatologia
 • Perinatologia
 • Psychologia kryzysu

Doświadczenie

 • Instytut Wczesnego Wspomagania Rozwoju Dziecka w Gdańsku
 • Zespół Placówek Specjalistycznych w Gdyni

Certyfikaty


Znajomość języków

 • Polski

Powiązane wyszukiwania