Katarzyna Witkowska

Psycholog, Terapeuta

11 opinii +dodaj

Umów wizytę 428 odwiedzin w ciągu 30 dni

Witam serdecznie. Jestem psychologiem o specjalności w psychologii klinicznej, psychodietetyki oraz psychoseksuologii. Z ramienia Instytutu Jiva Ayurveda w Faridabad (Indie) jestem… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.
 • Gabinet Psychologiczny

  pl. Rodła 8/ 1103
  70-419 Szczecin, zachodniopomorskie

  Pokaż dane kontaktowe

  Sposoby płatności
  Gotówka

  Usługi

  Konsultacje psychologiczne - 50 min. od 130 zł
  Konsultacje psychodietetyczne - 60 min. od 150 zł
  Konsultacja psychologiczna dla dwóch osób - 90 min. od 200 zł
  Opinia psychologiczna od 200 zł
  Konsultacje psychologiczne - 120 min. od 230 zł
  Konsultacja skype - 60 min. od 130 zł
  Dietetyka ajurwedyjska (konsultacja indywidualna) - 60 min od 130 zł
  Szkolenia - 45 min. od 130 zł

  więcej

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
11 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • J
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Psychologiczny

  Polecam Gabinet Psychologiczny Pani Katarzyny.Jeżeli szuka się pomocy w uporaniu się z różnorodnymi problemami jakie napotykamy w życiu to jest to właściwe miejsce i właściwa osoba.Pani Kasia jest bardzo dobrym psychologiem.Uczęszczam na terapię od jakiegoś czasu i jestem bardzo zadowolona.Ze spotkań wychodzę zmotywowana i chętna do pracy nad sobą i swoimi problemami.Spotkania i tematy,które poruszamy nie są dla mnie łatwe ale bardzo dużo wnoszą w moje życie.Dzięki Pani Kasi zaczynam poznawać siebie co jest niezwykle ważne.Myślę,że nasza współpraca będzie trwała.

  Katarzyna Witkowska2018-04-23

  Dziękuję bardzo :)

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Psychologiczny

  Do spotkania z Panią Kasią byłem nastawiony bardzo sceptycznie - umówiła mnie żona. Wydawało mi się, że ze wszystkimi problemami poradzę sobie sam. Okazało się jednak że nie i teraz mam tego świadomość. Profesjonalizm i wrażliwość Pani Psycholog, rzeczowość i odwaga z jaką wyciąga wnioski w czasie rozmowy, trafiają w sedno problemu i rokują udaną współpracę. MAREK

  Katarzyna Witkowska2018-04-09

  Dziękuję bardzo Panie Marku :) Pozdrawiam

 • 1
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  W punkt trafione analizy sytuacji. Miła osoba, która ułatwia otworzenie się i dojście do rozwiązania problemu. Krok po kroku rozgryza człowieka i dochodzi do dobrych wniosków. Szczerze polecam.

  Katarzyna Witkowska2018-03-23

  Dziękuję bardzo :-)

 • B
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet PsychologicznyUsługa: konsultacje psychologiczne - 50 min.

  O Pani Kasi dowiedziałem się z tego portalu i wcześniej czytając opinie, zdecydowałem się na wizytę. Chociaż nie wiedziałem czego się spodziewać po pierwszym spotkaniu, już po paru chwilach czułem się komfortowo i spokojnie mogłem przedstawić swój problem. W odróżnieniu od niektórych lekarzy, Pani Kasia analizuje całe życie i pomaga leczyć nie tylko objawy ale przede wszystkim przyczyny.
  Cieszę się, że zdecydowałem się na spotkanie i trafiłem do tak otwartej, radosnej i doświadczonej osoby, która mnie po prostu zrozumiała.

  Katarzyna Witkowska2018-03-20

  Dziękuję :)

 • B
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet PsychologicznyUsługa: wypalenie zawodowe

  Konsekwentna, obiektywna, uczciwie ocenia sytuację, nie zawęża się do czasu wizyty, tylko zgłębia problem do końca.

  Katarzyna Witkowska2018-03-13

  Dziękuję :)

 • W
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet PsychologicznyUsługa: konsultacje psychologiczne - 50 min.

  Miałem kłopotów i kompleksów. Bałem się i byłem wycofany. Pani Kasia motywowała mnie, żebym kawałek po kawałku zmieniał ten stan rzeczy. Umawialiśmy się na zadania domowe, żebym działał, coś doświadczał, potem smsem jej to pisałem. Dostałem super wsparcie. Tego potrzebowałem. A spotkania? Jest przede wszystkim rozmowa, przy herbacie w miłej atmosferze. Szczerze polecam Panią Kasię i jej pracę wszystkim, którzy potrzebują porady i wsparcia.

  Katarzyna Witkowska2018-03-01

  Dziękuję :)

 • G
  Lokalizacja: Gabinet PsychologicznyUsługa: konsultacje psychodietetyczne - 60 min.

  Panią Kasię poleciła mi koleżanka jako specjalistkę łączącą psychologię z tajemniczą dla mnie wówczas ajurwedą. Był to strzał w dziesiątkę. Jestem zachwycona otwartością, szczerością, ciepłem i wszechstronnością z którą się spotkałam. Dążenie do zrównoważonego życia to cudowna sprawa, bo objęło wszystkie najważniejsze rzeczy w moim życiu, związki i dietę. Nie powiem, że było mi łatwo pracować nad sobą, ale efekty przewyższyły moje oczekiwania. Dzięki wsparciu i mądrości Pani Kasi w końcu czuję się szczęśliwa, ważna i kochana. Nauczyłam się doceniać to co mam. Potrafię lepiej dbać o samą siebie. Z pewnością wrócę do niej jeśli kiedykolwiek w swoim życiu napotkam trudności, z którymi nie będę umiała sobie poradzić.

 • K
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Psychologiczny

  Pani Kasia jest świetnym psychologiem, której metody pracy są efektywne, a opinia którą dla mnie napisała była wyczerpująca i wyjątkowo pomocna. Ludzki człowiek. Gorąco polecam usługi Pani Kasi. Wykazała się profesjonalnym podejściem, dokładnie przeanalizowała moją sytuację, znalazła przyczynę mojego problemu i pomogła mi sobie z nim poradzić. Od samego początku była skupiona na rozwiązanie i żebym się wzmocniła psychicznie.

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Bardzo dobra specjalistka. Czuję się naprawdę zrozumiana i wysłuchana. Pani zadawała mi dużo pytań. Pomogła mi spojrzeć na mój problem z innej perspektywy. Mam teraz sporo do myślenia, ale wiem, że dam sobie radę. Polecam.

  Katarzyna Witkowska2017-12-02

  Dziękuję za zaufanie :)

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Zdecydowanie polecam Panią Katarzynę. Miałam problemy z 8letnim synem. Od pewnego czasu stał się nadpobudliwy, nie chciał chodzić do szkoły, wdawał się w bójki z kolegami, dokuczał innym i dokuczano jemu. Chodziłam z nim do poradni, ale jedynie co mówili to robiono mu różne testy ile błędów ortograficznych robi i że może ma ADHD. Niby pytali o rodzinę, ale w opinii nic nie napisali. Ja czułam, że coś jest nie tak. Pani Katarzyna przeprowadziła rozmowę ze mną i z synem, wypytała o sytuację rodzinną, o relację syna z siostrą w stosunku, do której syn jest bardzo dobrym bratem i troszczy się o nią. Przyjrzała się relacjom z ojcem i jak syn spędza czas z nim (jesteśmy po rozwodzie). Zainteresowała się jak syn się odżywia, ile je słodyczy i jakie napoje pije. I okazało się, że to był niemal sam cukier. W dodatku syn wracał od ojca nieszczęśliwy. Miał rozchwiane emocje. Nie radził sobie z sytuacją i odreagowywał, chociaż rozwód był już 3 lata temu. On się przez te trzy lata męczył coraz bardziej z tym. Pracowaliśmy z Panią Katarzyną kompleksowo, krok po kroku. Były mąż z czasem również włączył się w ten cały proces. Pomogła nam Pani bardzo, bo przede wszystkim przestaliśmy się kłócić tylko zajęliśmy szukaniem rozwiązania. Pani Katarzyna wykazała się bardzo dobrym podejściem do syna, zrozumieniem ciepłem, on naprawdę jej zaufał i się otworzył. Powoli zaczęły się stabilizować jego złe zachowania w szkole, choć jego żywy temperament został nadal. Ale teraz zaczął też uprawiać sport i grać w piłkę, do czego nie mogłam go wcześniej przekonać, bo od razu bił się z kolegami. Jestem naprawdę szczęśliwa, że to wszystko udało się tak poukładać.

Pytania pacjentów (5)

Martwisz się swoim zdrowiem?

Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

Zadaj pytanie naszym specjalistom

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Witam serdecznie.
  Jestem psychologiem o specjalności w psychologii klinicznej, psychodietetyki oraz psychoseksuologii. Z ramienia Instytutu Jiva Ayurveda w Faridabad (Indie) jestem Certyfikowanym Konsultantem Ajurwedy - tradycyjnej medycyny indyjskiej (II stopnia). Posiadam Certyfikat terapeuty Neurofeedback.

  Udzielam pomocy psychologicznej w zakresie rozmaitych problemów i trudności związanych z emocjami, depresją, stresem, zdrowiem i odżywianiem się, samooceną i motywacją. Pomagam uładzić życie, poprawić samopoczucie i z optymizmem spojrzeć w przyszłość.

  Podejmuję się pracy holistycznej nad obszarem ciała i umysłu, które są ze sobą nierozerwalnie związane. Propaguję zrównoważony styl życia, polegający na dbałości o psychologiczne i zdrowotne potrzeby człowieka.

  W swojej pracy wykorzystuję zarówno współczesną wiedzę naukową (metody psychologiczne, dietetyka, seksuologia, techniki i elementy terapii poznawczo – behawioralnej), jak również czerpię z ajurwedyjskich technik diagnostycznych, zaleceń, medytacji i ćwiczeń.

  Zapraszam do kontaktu wszystkie osoby, które z różnych przyczyn potrzebują pokonać emocjonalne trudności, by uwierzyć i zadbać o siebie, zaakceptować swoje ciało, zmienić swoje nawyki, świadomie się odżywiać i mądrze odchudzać.

Specjalizacje

 • Seksuologia
 • Psychodietetyk
 • Psychoterapia

Ukończone szkoły

 • Szkoła Wyższa Psychologii Społecznej we Wrocławiu, kierunek: Psychologia, specjalność: Psychologia kliniczna
 • Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, kierunek: Pomoc Psychologiczna w dziedzinie Seksuologii
 • Uniwersytet Humanistycznospołeczny SWPS w Poznaniu, kierunek: Psychodietetyka
 • Instytut Jiva Ayurveda, kurs konsultanta Ajurwedy I stopnia
 • Instytut Jiva Ayurveda, kurs konsultanta Ajurwedy II stopnia
 • Centrum Rehabilitacji Poznawczej i Neuroterapii, szkolenie EEG-Biofeedback
 • Instytut Psychoterapii Poznawczo - Behawioralnej - Szkolenie w Terapii Poznawczo - Behawioralnej Zaburzeń u Osób Dorosłych - w trakcie
więcej