Katarzyna Witkowska

verifiedCreated with Sketch.

Psycholog, Terapeuta

12 opinii +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza
533 odwiedziny w ciągu 30 dni

Witam serdecznie. Jestem psychologiem o specjalności w psychologii klinicznej, psychodietetyki oraz psychoseksuologii. Z ramienia Instytutu Jiva Ayurveda w Faridabad (Indie) jestem… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.
 • Gabinet Psychologiczny

  pl. Rodła 8/ 1103
  70-419 Szczecin, zachodniopomorskie

  Pokaż dane kontaktowe

  Sposoby płatności
  Gotówka

  Usługi

  Konsultacje psychologiczne - 50 min. od 130 zł
  Konsultacje psychodietetyczne - 60 min. od 150 zł
  Konsultacja psychologiczna dla dwóch osób - 90 min. od 200 zł
  Konsultacje psychologiczne - 120 min. od 230 zł
  Konsultacja skype - 60 min. od 130 zł
  Dietetyka ajurwedyjska (konsultacja indywidualna) - 60 min od 130 zł

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
12 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • D
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Pani Witkowska jest osobą, która potrafi słuchać, nie przeciąga wizyty oraz daje do myślenia. To główne aspekty, które przyszły mi na szybko do głowy. Co do efektów, to w tak krótkim czasie ciężko powiedzieć czy wizyta była w 100% pomocna i czy w ogóle można osiągnąć cel podczas jednego spotkania. Pewne jest to, że coś się we mnie po tej wizycie odblokowało i mam nadzieję, że tego nie zaprzepaszcze między innymi dzięki poradom jakie otrzymałem podczas spotkania.

 • J
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Psychologiczny

  Polecam Gabinet Psychologiczny Pani Katarzyny.Jeżeli szuka się pomocy w uporaniu się z różnorodnymi problemami jakie napotykamy w życiu to jest to właściwe miejsce i właściwa osoba.Pani Kasia jest bardzo dobrym psychologiem.Uczęszczam na terapię od jakiegoś czasu i jestem bardzo zadowolona.Ze spotkań wychodzę zmotywowana i chętna do pracy nad sobą i swoimi problemami.Spotkania i tematy,które poruszamy nie są dla mnie łatwe ale bardzo dużo wnoszą w moje życie.Dzięki Pani Kasi zaczynam poznawać siebie co jest niezwykle ważne.Myślę,że nasza współpraca będzie trwała.

  Katarzyna Witkowska2018-04-23

  Dziękuję bardzo :)

 • M
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Psychologiczny

  Do spotkania z Panią Kasią byłem nastawiony bardzo sceptycznie - umówiła mnie żona. Wydawało mi się, że ze wszystkimi problemami poradzę sobie sam. Okazało się jednak że nie i teraz mam tego świadomość. Profesjonalizm i wrażliwość Pani Psycholog, rzeczowość i odwaga z jaką wyciąga wnioski w czasie rozmowy, trafiają w sedno problemu i rokują udaną współpracę. MAREK

  Katarzyna Witkowska2018-04-09

  Dziękuję bardzo Panie Marku :) Pozdrawiam

 • 1
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  W punkt trafione analizy sytuacji. Miła osoba, która ułatwia otworzenie się i dojście do rozwiązania problemu. Krok po kroku rozgryza człowieka i dochodzi do dobrych wniosków. Szczerze polecam.

  Katarzyna Witkowska2018-03-23

  Dziękuję bardzo :-)

 • B
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet PsychologicznyUsługa: konsultacje psychologiczne - 50 min.

  O Pani Kasi dowiedziałem się z tego portalu i wcześniej czytając opinie, zdecydowałem się na wizytę. Chociaż nie wiedziałem czego się spodziewać po pierwszym spotkaniu, już po paru chwilach czułem się komfortowo i spokojnie mogłem przedstawić swój problem. W odróżnieniu od niektórych lekarzy, Pani Kasia analizuje całe życie i pomaga leczyć nie tylko objawy ale przede wszystkim przyczyny.
  Cieszę się, że zdecydowałem się na spotkanie i trafiłem do tak otwartej, radosnej i doświadczonej osoby, która mnie po prostu zrozumiała.

  Katarzyna Witkowska2018-03-20

  Dziękuję :)

 • B
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet PsychologicznyUsługa: wypalenie zawodowe

  Konsekwentna, obiektywna, uczciwie ocenia sytuację, nie zawęża się do czasu wizyty, tylko zgłębia problem do końca.

  Katarzyna Witkowska2018-03-13

  Dziękuję :)

 • W
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet PsychologicznyUsługa: konsultacje psychologiczne - 50 min.

  Miałem kłopotów i kompleksów. Bałem się i byłem wycofany. Pani Kasia motywowała mnie, żebym kawałek po kawałku zmieniał ten stan rzeczy. Umawialiśmy się na zadania domowe, żebym działał, coś doświadczał, potem smsem jej to pisałem. Dostałem super wsparcie. Tego potrzebowałem. A spotkania? Jest przede wszystkim rozmowa, przy herbacie w miłej atmosferze. Szczerze polecam Panią Kasię i jej pracę wszystkim, którzy potrzebują porady i wsparcia.

  Katarzyna Witkowska2018-03-01

  Dziękuję :)

 • G
  Lokalizacja: Gabinet PsychologicznyUsługa: konsultacje psychodietetyczne - 60 min.

  Panią Kasię poleciła mi koleżanka jako specjalistkę łączącą psychologię z tajemniczą dla mnie wówczas ajurwedą. Był to strzał w dziesiątkę. Jestem zachwycona otwartością, szczerością, ciepłem i wszechstronnością z którą się spotkałam. Dążenie do zrównoważonego życia to cudowna sprawa, bo objęło wszystkie najważniejsze rzeczy w moim życiu, związki i dietę. Nie powiem, że było mi łatwo pracować nad sobą, ale efekty przewyższyły moje oczekiwania. Dzięki wsparciu i mądrości Pani Kasi w końcu czuję się szczęśliwa, ważna i kochana. Nauczyłam się doceniać to co mam. Potrafię lepiej dbać o samą siebie. Z pewnością wrócę do niej jeśli kiedykolwiek w swoim życiu napotkam trudności, z którymi nie będę umiała sobie poradzić.

 • K
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Psychologiczny

  Pani Kasia jest świetnym psychologiem, której metody pracy są efektywne, a opinia którą dla mnie napisała była wyczerpująca i wyjątkowo pomocna. Ludzki człowiek. Gorąco polecam usługi Pani Kasi. Wykazała się profesjonalnym podejściem, dokładnie przeanalizowała moją sytuację, znalazła przyczynę mojego problemu i pomogła mi sobie z nim poradzić. Od samego początku była skupiona na rozwiązanie i żebym się wzmocniła psychicznie.

 • A
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Bardzo dobra specjalistka. Czuję się naprawdę zrozumiana i wysłuchana. Pani zadawała mi dużo pytań. Pomogła mi spojrzeć na mój problem z innej perspektywy. Mam teraz sporo do myślenia, ale wiem, że dam sobie radę. Polecam.

  Katarzyna Witkowska2017-12-02

  Dziękuję za zaufanie :)

Pytania pacjentów (6)

Martwisz się swoim zdrowiem?

Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

Zadaj pytanie naszym specjalistom

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Witam serdecznie.
  Jestem psychologiem o specjalności w psychologii klinicznej, psychodietetyki oraz psychoseksuologii. Z ramienia Instytutu Jiva Ayurveda w Faridabad (Indie) jestem Certyfikowanym Konsultantem Ajurwedy - tradycyjnej medycyny indyjskiej (II stopnia). Posiadam Certyfikat terapeuty Neurofeedback.

  Udzielam pomocy psychologicznej w zakresie rozmaitych problemów i trudności związanych z emocjami, depresją, stresem, zdrowiem i odżywianiem się, samooceną i motywacją. Pomagam uładzić życie, poprawić samopoczucie i z optymizmem spojrzeć w przyszłość.

  Podejmuję się pracy holistycznej nad obszarem ciała i umysłu, które są ze sobą nierozerwalnie związane. Propaguję zrównoważony styl życia, polegający na dbałości o psychologiczne i zdrowotne potrzeby człowieka.

  W swojej pracy wykorzystuję zarówno współczesną wiedzę naukową (metody psychologiczne, dietetyka, seksuologia, techniki i elementy terapii poznawczo – behawioralnej), jak również czerpię z ajurwedyjskich technik diagnostycznych, zaleceń, medytacji i ćwiczeń.

  Zapraszam do kontaktu wszystkie osoby, które z różnych przyczyn potrzebują pokonać emocjonalne trudności, by uwierzyć i zadbać o siebie, zaakceptować swoje ciało, zmienić swoje nawyki, świadomie się odżywiać i mądrze odchudzać.

Specjalizacje

 • Seksuologia
 • Psychodietetyk
 • Psychoterapia

Edukacja

 • Szkoła Wyższa Psychologii Społecznej we Wrocławiu, kierunek: Psychologia, specjalność: Psychologia kliniczna
 • Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, kierunek: Pomoc Psychologiczna w dziedzinie Seksuologii
 • Uniwersytet Humanistycznospołeczny SWPS w Poznaniu, kierunek: Psychodietetyka
 • Instytut Jiva Ayurveda, kurs konsultanta Ajurwedy I stopnia
 • Instytut Jiva Ayurveda, kurs konsultanta Ajurwedy II stopnia
 • Centrum Rehabilitacji Poznawczej i Neuroterapii, szkolenie EEG-Biofeedback
 • Instytut Psychoterapii Poznawczo - Behawioralnej - Szkolenie w Terapii Poznawczo - Behawioralnej Zaburzeń u Osób Dorosłych - w trakcie
więcej