lek. dent.

Katarzyna Walczyk

Stomatolog

37 opinii +dodaj

Umów wizytę 390 odwiedzin w ciągu 30 dni

Zapraszamy do nowoczesnego Gabinetu Stomatologicznego we Wrocławiu. Oferujemy kompleksowe leczenie stomatologiczne dla całej rodziny. Stomatologia Estea to szansa na zdrowy… więcej

Umów wizytę

To bardzo proste

Wybierz odpowiadający Ci termin, podaj swoje dane, potwierdź... i już. Wizyta umówiona!

To niezawodne

Wybrany termin trafi prosto do kalendarza lekarza. O wizycie przypomni Ci automatyczna wiadomość.

To bezpłatne

Nie pobieramy od pacjentów żadnych opłat. Z naszego serwisu korzystasz zupełnie za darmo.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Zapraszamy do nowoczesnego Gabinetu Stomatologicznego we Wrocławiu. Oferujemy kompleksowe leczenie stomatologiczne dla całej rodziny.  Stomatologia Estea to szansa na zdrowy i piękny uśmiech. Zadbane zęby to atrakcyjny wyglad oraz komfort funkcjonowania w społeczeństwie. W naszej ofercie znajdą Państwo zabiegi z zakresu większości dziedzin stomatologii.

  Nasz zespół tworzą absolwenci Akademii Medycznej we Wrocławiu posiadający liczne specjalizacje oraz wieloletnią praktykę w zawodzie. Cechuje nas szeroka wiedza, doświadczenie, zaangażowanie i indywidualne podejście do pacjenta. Pracujemy w przyjaznej atmosferze. Leczymy stosując nowoczesne systemy znieczuleń. Gwarantujemy wysoki standard świadczonych usług i opiekę na najwyższym poziomie.

Specjalizacje

 • Stomatologia ogólna

Ukończone szkoły

 • Akademia Medyczna Wroclaw 1994 r

Znajomość języków

 • rosyjski

Certyfikaty

Zdjęcia

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
37 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • D
  Lokalizacja: Stomatolog EsteaUsługa: stomatologia estetyczna

  Od kilku lat chodzę do Pani doktor.Zawsze jestem b.zadowolona z wizyty.Wszystkie wątpliwości i pytania oraz plan leczenia są przystępnie i wyczerpująco omówione. W leczeniu pani stomatolog jest dokładna i delikatna.Jako człowiek -serdeczna i cierpliwa.Można mieć duże zaufanie.

 • B
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pani Doktor to przesympatyczna osoba z doświadczeniem. Każda wizyta przebiegała sprawnie, bezpoleśnie i bez zbędnych stresów. Serdecznie polecam.

 • D
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Stomatolog EsteaUsługa: stomatologia estetyczna

  Nie pierwsza i nie ostatnia wizyta. Panią Katarzynę cenię za profesjonalne podejście, kontakt z pacjentem i bardzo dobrą jakość usług. Po latach odzyskałem wiarę w stomatologów. Polecam!

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Stomatolog EsteaUsługa: stomatologia estetyczna

  Pani doktor z zaangażowaniem zajęła się moim bolącym zębem, dodam, że to była nagła sytuacja i pani Walczyk znalazła dla mnie wolną godzinkę, za co jestem jej bardzo wdzięczna.
  Ponadto nic mnie nie bolało podczas zabiegu :)

 • Lokalizacja: Stomatolog EsteaUsługa: stomatologia estetyczna

  I do not recommend this dentist as she wasn't interested in finishing a treatment she had started a few weeks ago, so I had to find someone else on a very short notice, which was a very stressful experience for me.

  Also she was being quite arrogant and rude during the appointment.

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Stomatolog EsteaUsługa: stomatologia estetyczna

  Przede wszystkim szybko!, zarówno proces rejestracji terminu jak i sama wizyta przebiegła w iście wyścigowym tempie poza tym zupełnie bezbolesny zabieg wykonany poniżej 30 min!

 • J
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Stomatolog Estea

  Pani Kasia jest wyjątkowym stomatologiem: bardzo profesjonalna, niezwykle delikatna podczas zabiegów i stwarzająca atmosferę wysokiego komfortu dla pacjenta. Komentuje oszczędnie, ale bardzo trafnie, prowadząc leczenie i uprzedzając nieco trudniejsze momenty w czasie zabiegu. Wyróżnia się dużą cierpliwością i precyzją, także w fazie końcowego dopracowania geometrii zęba. W czasie kilku wizyt nigdy nie korzystałem ze znieczulenia. Pani Kasia leczy w sposób wzbudzający do niej duże zaufanie. Nie obawiamy się bólu. No i nigdy nie są potrzebne korekty czy poprawki po leczeniu. Bardzo gorąco polecam
  Jacek Jankiewicz

 • L
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Wizyta u Pani Kasi to przyjemność. Jest bardzo profesjonalną i przy tym bardzo miłą i sympatyczną osobą. Naprawiła już wile błędów po poprzednikach. Tym razem mam pełne zaufanie do dentysty. Polecam!

 • P
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pani Doktor jak zawsze profesjonalna, zabieg przeprowadzony fachowo i bezboleśnie. Z zębami po leczeniu nie ma żadnych problemów.

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Sympatyczny lekarz, udziela bardzo dużo informacji związanych ze stanem uzębienia (przyczyny obecnych problemów, jak zapobiegać obecnym problemom + wiele innych cennych uwag i wskazówek). Gorąco polecam!