lek. dent.

Katarzyna Walczyk

verifiedCreated with Sketch.

Stomatolog

41 opinii +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza
362 odwiedziny w ciągu 30 dni

Zapraszamy do nowoczesnego Gabinetu Stomatologicznego we Wrocławiu. Oferujemy kompleksowe leczenie stomatologiczne dla całej rodziny. Stomatologia Estea to szansa na zdrowy… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
41 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • A
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Stomatolog Estea

  U Pani Kasi w gabinecie pojawiłam się pierwszy raz 3 lata temu i mamy za sobą niezliczoną liczbę wizyt. Za każdym razem było tak samo profesjonalnie i tak samo bezboleśnie. W awaryjnej sytuacji Pani Doktor znalazła dla mnie czas mimo kompletu pacjentów na ten dzień, za co jestem niezmiernie wdzięczna. Polecam każdemu, kto szuka dobrego specjalisty we Wrocławiu. :)

 • E
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Stomatolog EsteaUsługa: stomatologia estetyczna

  Do pani dr Katarzyny Walczyk trafiłam z trudnym problemem stomatologicznym jako ofiara poważnego błędu w sztuce lekarskiej.Jestem na początku długiej drogi do wyleczenia,ale już po kilku wizytach nabrałam zaufania i pewności,że trafiłam na profesjonalnego lekarza,który swój zawód wykonuje z pasją i zaangażowaniem.Wszystkie zabiegi ,którym się poddałam,wykonywane były precyzyjnie i bezboleśnie.Zaufanie budzi dokładna diagnostyka,przedstawienie planu i zakresu leczenia,fachowość porad , także pełen empatii i kultury stosunek do pacjenta. Ewa Maria K.

 • P
  Lokalizacja: Stomatolog Estea

  Jestem pacjentką pani doktor od wielu lat. Jest kompetentna, rzeczowa, wyjątkowo cierpliwa, dba o komfort pacjenta; bardzo dokładnie i w przystępny sposób przedstawia zakres leczenia, uzasadnia jego celowość, uprzedza o ewentualnych komplikacjach (które raczej się nie zdarzają). Widać, że wykonuje swój zawód z pasją i lubi to, co robi. Zawsze spokojna, opanowana, pogodna, potrafi zbudować taką relację z pacjentem, że zapomina o dyskomforcie, bo o bólu nie ma nawet mowy!

 • K
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Stomatolog EsteaUsługa: prace protetyczne

  Pani Doktor jest profesjonalistką w swojej dziedzinie. Szczegółowo wyjaśnia wszelkie kwestie i wątpliwości związane z wykonywanymi zabiegami stomatologicznymi. Pogodne usposobienie Pani Doktor sprawia, że uczucie strachu znika. Od wielu lat jestem pacjentką Pani Doktor Katarzyny Walczyk.

 • D
  Lokalizacja: Stomatolog EsteaUsługa: stomatologia estetyczna

  Od kilku lat chodzę do Pani doktor.Zawsze jestem b.zadowolona z wizyty.Wszystkie wątpliwości i pytania oraz plan leczenia są przystępnie i wyczerpująco omówione. W leczeniu pani stomatolog jest dokładna i delikatna.Jako człowiek -serdeczna i cierpliwa.Można mieć duże zaufanie.

 • B
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Pani Doktor to przesympatyczna osoba z doświadczeniem. Każda wizyta przebiegała sprawnie, bezpoleśnie i bez zbędnych stresów. Serdecznie polecam.

 • D
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Stomatolog EsteaUsługa: stomatologia estetyczna

  Nie pierwsza i nie ostatnia wizyta. Panią Katarzynę cenię za profesjonalne podejście, kontakt z pacjentem i bardzo dobrą jakość usług. Po latach odzyskałem wiarę w stomatologów. Polecam!

 • M
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Stomatolog EsteaUsługa: stomatologia estetyczna

  Pani doktor z zaangażowaniem zajęła się moim bolącym zębem, dodam, że to była nagła sytuacja i pani Walczyk znalazła dla mnie wolną godzinkę, za co jestem jej bardzo wdzięczna.
  Ponadto nic mnie nie bolało podczas zabiegu :)

 • Lokalizacja: Stomatolog EsteaUsługa: stomatologia estetyczna

  I do not recommend this dentist as she wasn't interested in finishing a treatment she had started a few weeks ago, so I had to find someone else on a very short notice, which was a very stressful experience for me.

  Also she was being quite arrogant and rude during the appointment.

 • M
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Stomatolog EsteaUsługa: stomatologia estetyczna

  Przede wszystkim szybko!, zarówno proces rejestracji terminu jak i sama wizyta przebiegła w iście wyścigowym tempie poza tym zupełnie bezbolesny zabieg wykonany poniżej 30 min!

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Zapraszamy do nowoczesnego Gabinetu Stomatologicznego we Wrocławiu. Oferujemy kompleksowe leczenie stomatologiczne dla całej rodziny.  Stomatologia Estea to szansa na zdrowy i piękny uśmiech. Zadbane zęby to atrakcyjny wyglad oraz komfort funkcjonowania w społeczeństwie. W naszej ofercie znajdą Państwo zabiegi z zakresu większości dziedzin stomatologii.

  Nasz zespół tworzą absolwenci Akademii Medycznej we Wrocławiu posiadający liczne specjalizacje oraz wieloletnią praktykę w zawodzie. Cechuje nas szeroka wiedza, doświadczenie, zaangażowanie i indywidualne podejście do pacjenta. Pracujemy w przyjaznej atmosferze. Leczymy stosując nowoczesne systemy znieczuleń. Gwarantujemy wysoki standard świadczonych usług i opiekę na najwyższym poziomie.

Specjalizacje

 • Stomatologia ogólna

Edukacja

 • Akademia Medyczna Wroclaw 1994 r

Znajomość języków

 • rosyjski

Certyfikaty

Zdjęcia