Przewidywany czas odpowiedzi:

Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adres

Długa 28A, Psary
BOBATH Centrum Rozwoju Dziecka

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Przyjmuję: dorosłych, dzieci w każdym wieku
Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych osteopatów w pobliżu

Moje doświadczenie

Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

7 opinii pacjentów

Ogólna ocena

Wszystkie opinie się liczą. Specjaliści nie mogą zapłacić za zmianę lub usunięcie opinii. Dowiedz się więcej.
N
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: BOBATH Centrum Rozwoju Dziecka Inny

Pani Kasia jest cudowną specjalistką i czuć od Niej ogrom doswiadczenia w pracy z dziećmi :-)
Pani Kasia sprawuje opiekę nad moją córeczka już przez ponad pół roku i jestesmy bardzo zadowolone ze współpracy.
Poza swoją pracą, dzieli się również innymi spostrzeżeniami na temat dysfunkcji dziecka oraz możliwych skutków i przyczyn, często wysyłając na dodatkowe konsultacje, np. okulistyczną, co sprawia, że można poczuć, że jest się w dobrych rękach, a rozwój dziecka jest monitorowany nie tylko w zakresie motoryki ale również pod kątem szeroko pojętego dobrostanu zdrowotnego.


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: BOBATH Centrum Rozwoju Dziecka Inny

Bardzo przyjazna, z ogromną wiedzą. W swoim ośrodku prowadzi kompleksową rehabilitację. Uczęszczam ze swoją kilkumiesięczną córeczką, która jest bardzo wrażliwa - Pani Kasia ma rewelacyjne podejście do dzieci, córka się jej nie boi, wizyty są naprawdę komfortowe. Bardzo, bardzo polecam.


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: BOBATH Centrum Rozwoju Dziecka Inny

Pani Kasia prowadzi terapię mojej córki w Centrum w Psarach. Wprowadziła przełomowe elementy do rehabilitacji; pochyla się nad naszymi problemami w ujęciu całościowym, skupiając się nie tylko na problemach ruchowych córki. Jestem ogromnie wdzięczna za zaangażowanie w leczeniu córki, za profesjonalizm, ale również za bezinteresowną życzliwość jaką wykazała pytając również o samopoczucie rodziców w obliczu problemów córki. Gorąco polecam.


G

Bardzo polecam Panią Katarzynę. Jest to osoba kompetentna, mająca doskonałe podejście do dzieci.Nasz syn był przez nią rehabilitowany - miał ogromna asymetrię, po czterech miesiacach nie bylo śladu po asymetrii:)Polecam całe Centrum Bobath-miła i fachowa obsługa!


M

Moja córka urodziła sie z wieloma problemami. Rehabilitacja trwała rok i dzięki temu Pati jest teraz "sprawnym łobuzem" - tak jak obiecywała Pani Kasia:). Polecam tę terapeutkę. Jest to osoba kompetentna, rzeczowa,ma rewelacyjne podejście do dzieci(sama ma dwoje)i ogromną wiedzę.Jeśli nie ma potrzeby rehabililtacji nie namawia, wręcz odradza zbyt czeste wizyty.(jest bardzo uczciwa:)) Polecamy!M

Bardzo dobry fachowiec - nie tylko prawidłowo diagnozujący problem u dziecka, ale również szczery i kompetentny. Moja córeczka właściwie się bawi na tej rehabilitacji, a najlepszym dowodem skuteczności metody są postępy małej. Pani Katarzyna jest otwarta na sugestie rodzica, ma doskonałe podejście do dzieci i jest bardzo uczciwa w kwestiach finansowych. Dodatkowo służy radą w wielu innych tematach. Stanowczo polecam tego fachowca.


Użytkownik zweryfikowany

Zdecydowanie TAK. Pani Katarzyna jest kompetentna, ma rewelacyjne podejście do dzieci i przede wszystkim jest bardzo dobrym fachowcem. Rehabilitowała moją córkę przez rok z bardzo dobrym efektem.Polecam i pozdrawiam.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie