Katarzyna Pórczyńska, stomatolog Konin

Katarzyna Pórczyńska

Stomatolog więcej

4 opinie

Zapisz


Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adres

Spółdzielców 44, Konin
Specjalistyczny Gabinet Chirurgiczno-Stomatologiczny

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych stomatologów w pobliżu

Moje doświadczenie

Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
4 opinie

A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

jetem klientką dr.Pórczyńskiej od roku 1999, jest najlepszym stomatologiem ze specjalizacją chirurgii szczękowej na terenie Konina a jak widać z innych opinii może i w Polsce.Miałam i zabiegi chirurgiczne i leczenie zachowawcze i wszystkie one są tak doprecyzowane ,że wystarczają na lata .Przede wszystkim co mnie urzeka to dokładność oraz poczucie estetyki dla każdej szczęki indywidualne .Nie spotkałam jeszcze stomatologa ,który ma takie podejście do pacjentów ,najczęściej jest one prowadzone tak jakbyśmy mieli za chwilę pozbyć się własnych zębów . Tutaj jest wytłumaczone nawet jak poprawnie szczotkować zęby choć przecież robimy to wszyscy od lat . Dzięki p. dr. moje dzieci mają śliczne proste zdrowe zęby bo nauczyłam ich mycia poprawnego od momentu jak wyrżnęły się pierwsze i mogły uniknąć moich błędów. Jest to lekarz ,który robi to co kocha umie i rozumie .


J
Użytkownik zweryfikowany

Korzystałem kilkukrotnie z usług dr Pórczyńskiej, jestem bardzo zadowolony z poziomu obsługi. Miło, szybka, fachowo.
Moja ocena bardzo dobry polecam.

Ocena zmieniona przez moderatora na "bardzo dobry".


Z
Użytkownik zweryfikowany

Witam, postanowiłem napisać swoją opinię o dr Pórczyńskiej i jej gabinecie. Motorem tej decyzji jest moje wrażenie, jakie odniosłem po wizytach w w/w gabinecie a opiniami jakie znalazłem na niniejszej stronie. Wniosek jest jeden...działania konkurencji, intryga szyta grubymi nićmi. Twierdzę to z całą stanowczością, bo poziom gabinetu, fachowość dr Pórczyńskiej jak i personelu zasługuje na najwyższe uznaie. Bardzo miła i fachowa obsługa, pełna i rzetelna informacja jaką uzyskuję po każdej wizycie o tym co było zrobione i co mam dalej robić, czego unikać, np. jedzenie twardych produktów, picia kawy, kiedy się zgłosić na nastepną wizytę itp. Wszystko to jest zapisane w komputerze, łącznie ze zdjęciami, które są wykonywane na miejscu. Wydaje mi się, że opinia \"~pacjenta\" jest wysnuta na podstawie jego doświadczeń z wizyt w gabinetach NFZ. Gdzie rzeczywiście siedzi kilka pań rejestratorek, grzebiących w opasłych szafach z kartotekami. W prywatnych gabinetach nie ma marnotrawstwa pieniędzy na archaiczne systemy tu rządzi nowoczesność i technika rejestry elektroniczne to podstawa każdej nowoczesnej firmy jak i gabinetów lekarskich.Sączek też miałem założony, bo taka była potrzeba ale zostałem poinformowany o terminie wizyty w celu jego usunięcia. Na zakończenie jeszcze raz podkreślam, że gabinet wraz z personelem oceniam bardzo pozytywnie na 5+. ZJ

Ocena zmieniona przez moderatora na "bardzo dobry".


M
Użytkownik zweryfikowany

Witam, postanowiłem dodać swoją opinię o Pani doktor oraz jej gabinecie. Moje wrażenie jest zgoła inne niż moich poprzedników. Miałem dość skąplikowane zabiegi na moich zębach i muszę przyznać, że profesjonalizm z jakim spotkałem się w tym gabinecie zaskoczył mnie oczywiście bardzo pozytywnie. Obsługa,gabinet oraz sprzęt jest naprawdę profesjonalny, twierdzę to z całą odpowiedzialnością, gdyż jestem mieszkańcem Warszawy i niestety dla mnie często muszę korzystać z usług stomatologicznych. W związku z tym mam skalę porównawczą. W Koninie znalazłem się przypadkowo i na moje szczęście trafiłem do gabinetu dr Pórczyńskiej.. Jestem bardzo zadowolony z jakości usług, fachowości personelu medycznego oraz miłej obsługi. O moim zadowoleniu najlepiej może świadczyć to, że zmieniłem po kilku latach swojego stomatologa i mimo uciążliwości związanej z dojazdem do Konina nie żałuję decyzji. Polecam gorąco panią doktor oraz jej gabinet Maciej W.

Ocena zmieniona przez moderatora na "bardzo dobry".


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie