Adres

Nowoursynowska 145D lok. 74, Ursynów, Warszawa
Psychoterapia i pomoc psychologiczna

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Przyjmuję: dorosłych
Gotówka, Przelew na konto
22 273..... Pokaż numer


Moje doświadczenie

O mnie

Zapraszam do kontaktu. Właśnie teraz... Teraz jest być może najlepszy moment. Najtrudniejszy bywa pierwszy krok by sięgnąć po pomoc, by stanąć twarz...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • Zaburzenia emocjonalne
 • Zaburzenia osobowości
 • Kryzys emocjonalny
Pokaż wszystkie leczone choroby

Edukacja

 • Szkoła Wyższa Psychologii Społecznej w Warszawie, kierunek Społeczna Psychologia Kliniczna. Specjalizacja: Socjoterapia i pomoc psychologiczna dla dzieci i młodzieży, Systemowe interwencje rodzinne. Stypendium naukowe za wyniki w nauce od II roku studiów.
 • Szkoła Trenerów, Centrum TROP, Warszawa.
 • Studium Pomocy Psychologicznej dla Par, Instytut Psychologii Zdrowia, Warszawa.
Zobacz więcej

Specjalizacje

 • Psychoterapia

Zdjęcia


Usługi i ceny

Ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Popularne usługi


Nowoursynowska 145D lok. 74, Warszawa

150 zł

Psychoterapia i pomoc psychologiczna

Pozostałe usługi


Nowoursynowska 145D lok. 74, Warszawa

150 zł

Psychoterapia i pomoc psychologicznaNowoursynowska 145D lok. 74, Warszawa

150 zł

Psychoterapia i pomoc psychologicznaNowoursynowska 145D lok. 74, Warszawa

150 zł

Psychoterapia i pomoc psychologicznaNowoursynowska 145D lok. 74, Warszawa

150 zł

Psychoterapia i pomoc psychologicznaNowoursynowska 145D lok. 74, Warszawa

250 zł

Psychoterapia i pomoc psychologicznaNowoursynowska 145D lok. 74, Warszawa

150 zł

Psychoterapia i pomoc psychologiczna

Opinie

5

Ogólna ocena
14 opinii

Wszystkie opinie się liczą. Specjaliści nie mogą zapłacić za zmianę lub usunięcie opinii. Dowiedz się więcej.
T
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Psychoterapia i pomoc psychologiczna psychoterapia indywidualna

Podpisuję się całkowicie pod wszystkimi dotychczasowymi pozytywnymi komentarzami na temat Pani Kasi, wszystko co zostało w nich opisane jest prawdą. Przed wizytą u Pani Kasi bardzo bałem się odrzucenia. Odrzucenia rozumianego zarówno jako faktyczne porzucenie oraz jako porzucenie emocjonalne. Pani Kasia nie odtrąciła mnie w żaden sposób, wręcz przeciwnie. Podczas każdej sesji, a było ich naprawdę wiele zawsze była całkowicie obecna i pełna empatii, nigdy nie była niezaangażowana czy znudzona. Zaakceptowała mnie, słuchała i wspierała jak nikt do tej pory. Informacje z poprzednich sesji nie uciekały jej, czasami notowała, jednak nigdy nie wpłynęło to na jej obecność i emocjonalne zaangażowanie w trakcie sesji. Nigdy nie powiedziała nic co mnie zraniło, nawet jeśli celowo szukałem takich rzeczy, które mogłyby mnie zranić. W sytuacjach dla mnie bardzo trudnych nigdy na mnie nie naciskała, cierpliwie czekała aż będę w stanie coś powiedzieć lub pozwoliła mi komunikowanie się z nią w trakcie sesji na kartce. Zawsze szliśmy ze wszystkim w moim tempie, bez nacisku - to jest dla mnie bardzo ważne, gdyż bardzo boje się, że ktoś mnie zrani, gdy się przed kimś otwieram. W trakcie kryzysów zawsze mogłem liczyć, że będziemy mogli o tym porozmawiać, gdyż Pani Kasia nigdy nie narzucała żadnego tematu i zawsze była gotowa na nowy. Rezultaty wielu sesji z Panią Kasią mogę opisać nawiązując do słów duńskiego filozofa Knud'a Ejler Løgstrup'a który w wolnym tłumaczeniu pisze: "Zaufanie nie jest czymś co sami stworzyliśmy, zaufanie jest darem. Nasze życie jest tak skonstruowane, że nie możemy go przeżyć bez otwierania się na drugą osobę, oddania się w jej ręce poprzez okazywanie czy otrzymywanie zaufania. Poprzez nasze nastawienie do drugiej osoby określamy jej świat, możemy uczynić go dużym lub małym, jasnym lub mrocznym, bogatym lub apatycznym, zagrażającym lub bezpiecznym. Pomagamy określić świat tej osoby, nie przez teorie i poglądy ale przez nasze nastawienie do tej osoby.". Mam olbrzymie problemy z ufaniem światu i ludziom, nie posiadam do siebie ani do świata zbyt dobrego nastawienia, jednak Pani Kasia swoim nastawieniem, które jest autentyczne i szczere, uczyniła mój świat większym, jaśniejszym, bogatszym, mniej zagrażającym i bardziej bezpiecznym. Bardzo dziękuję i jak najwięcej takich ludzi jak Pani Kasia, życzę Pani dużo zdrowia, szczęścia i siły.


E
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Psychoterapia i pomoc psychologiczna psychoterapia depresji

Początkowo byłam u Pani Kasi na 2-3 konsultacjach, a po pół roku wróciłam na dłużej. Aktualnie jestem po pół roku wizyt i jestem wdzięczna za spotkanie pani Kasi na swojej drodze :) Pani Kasia przywróciła mi wiarę w siebie, spokój w sobie i pewność w podejmowaniu własnych decyzji. Pani Kasia jest osobą z ogromną empatią, wrażliwością i mam wrażenie że na konsultacjach jest dosłownie całą sobą. Polecam z całego serca


K
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

Z Panią Katarzyną spotykam się już prawie 2 lata. Jestem wręcz zachwycony skutecznością, profesjonalizmem i podejściem. Jestem żywym dowodem na to, że terapia działa, a satysfakcja z jej wyników może być po prostu ogromna. Mogę oceniać całokształt jedynie w samych superlatywach i z całego serca po prostu polecić wizytę u Pani Katarzyny.


K
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

Do Pani Kasi chodzę już 2 lata, więc myślę, że mogę się wypowiedzieć na temat naszej współpracy. Po wielu latach trafiania na ludzi którzy mnie zawodzili i moim zdaniem nie powinni pracować w tym zawodzie, Pani Kasia była dla mnie jak zbawienie. Po swoich doświadczeniach byłam bardzo uprzedzona co do psychologów jednak postanowiłam podjąć kolejną walkę. Potrzebowałam osoby która mnie zrozumie, okaże empatie i pomoże rozwiązać wiele zawiłości w mojej głowie. Pani Kasia pomogła mi nakierować się na właściwy tor. Jest naprawdę zaangażowanym terapeutą, pełnym życzliwości i ciepła. Zawsze dba o komfort i nigdy nie pozwala się czuć zaniedbanym jakkolwiek kiedykolwiek. Przeszłyśmy długą drogę i z całego serca mogę polecić wizyty u Pani Kasi. Człowiek z powołaniem i dużym pokładem empatii. Zawsze wynosi się coś wartościowego z każdego spotkania.


L
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Psychoterapia i pomoc psychologiczna psychoterapia indywidualna

Pełen profesjonalizm, zrozumienie, otwartość, życzliwość.
Już od pierwszej wizyty zyskałam ogromną pomoc, poczucie bezpieczeństwa. Mam do Pani Katarzyny pełne zaufanie.
Bardzo dziękuję!
I bardzo polecam!


K
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu

Na lepszą, bardziej profesjonalną pomoc nie mogłam trafić. Pani Kasia jest ciepłą i empatyczną osobą, która wysłucha, zrozumie i doda otuchy, a w razie potrzeby nakieruje, żeby się w porę ogarnąć ;) W dodatku dzięki Niej nauczyłam się czytać i rozumieć siebie. Określenie profejsonalnej przyjaciółki jest w przypadku Pani Kasi jak najnajnajnajbardziej trafne. Od siebie dodałabym, że to czarodziejka - po godzinie "zwyczajnej" dla mnie na początku rozmowy okazywało się, że mogę funkcjonować kompletnie inaczej i czuć się po prostu dobrze, bez ciężaru w głowie i na plecach ;).


K
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Psychoterapia i pomoc psychologiczna

Z pomocą Pani Katarzyny w ciągu kilku miesięcy z przybitego, zdepresjonowanego i lękliwego człowieka stałem się na nowo osobą ciesząca się życiem. Ponad to, że spotkania okazały się wyraźnie efektywne to mamy do czynienia z bardzo empatyczną i ciepłą osobą. Oby więcej takich osób !


B
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Psychoterapia i pomoc psychologiczna pierwsza wizyta - psychoterapia indywidualna

Znakomita terapeutka! Ciepła i pełna empatii a jednocześnie analityczna i rzeczowa. Polecam serdecznie, nie ma się co bać :)


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet psychoterapii

Pani Katarzyna jest osoba pełna empatii i zrozumienia. Wcześniej próbowałam złapać taki kontakt z innymi psychologami, ale dopiero z Panią Kasią się to udało. Jestem bardzo zadowolona i mam nadzieje na poprawę mojego myślenia z pomocą Pani psycholog.


J
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Psychoterapia i pomoc psychologiczna

Niezwykła empatia, wrażliwość i całkowite poświęcenie sprawom pacjenta - to cechy doktor Katarzyny Łapińskiej. Dzięki jej metodom i sposobowi prowadzenia terapii spojrzałem na swoje problemy z zupełnie innej strony i znalazłem ich rozwiązanie. Każde spotkanie z doktor Łapińską sprzyja rozładowaniu emocji, poszukiwaniom i zmianom w życiu. Serdecznie polecam.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Odpowiedzi na pytania

13 odpowiedzi udzielonych przez lekarza na pytania pacjentów na ZnanyLekarz.pl


 • Witam serdecznie.
  Polecono mi psychoterapię z powodu dręczących mnie od dłuższego czasu lęków. Jestem mężczyzną ze skłonnościami homoseksualnymi, choć nie z ich powodu idę na terapię. Przypuszczam jednak, że ze względu na naturę moich lęków będzie trzeba poruszyć i ten temat, zresztą wcale nie chcę tego ukrywać.

  Moje skłonności homoseksualne są nieco dziwne. Wprawdzie fizycznie pociągają mnie mężczyźni, a nie kobiety, ale jednocześnie nigdy nie czułem chęci do bycia w związku z innym mężczyzną, ani potrzeby wchodzenia w żadne homoseksualne relacje z nimi. Co do kobiet to jako nastolatek marzyłem o tym, żeby mieć dziewczynę i było to dla mnie zupełnie naturalne, obecnie (mam 30 lat) o tym nie myślę. Nigdy też nie byłem w żadnym związku ani z kobietą, ani z mężczyzną. Lubię obserwować mężczyzn, doszukiwać się w nich męskich cech zarówno fizycznych jak i innych, ale moje relacje z innymi mężczyznami zawsze były jedynie koleżeńskie, nie sądzę też bym swoim zachowaniem zdradzał swoje skłonności.

  Ponieważ na terapii chciałbym poruszyć też pewne kwestie z zakresu tzw. „męskich spraw”, dlatego bardziej skłaniałbym się do wyboru terapeuty-mężczyzny, byłbym mniej skrępowany niż przy terapeutce. I tu pojawia się pytanie czy ze względu na moje skłonności na pewno jest to dobry pomysł? Bo może jednak „przy okazji” terapii szukam podświadomie jakiejś więzi z mężczyzną, tylko o tym nie wiem? Bardzo nie chciałbym być wobec terapeuty nie w porządku.
  Czy w takiej sytuacji nie byłoby więc to przeszkodą jeśli terapeutą byłby mężczyzną, czy właśnie lepiej, „bezpieczniej” pójść do terapeutki? A może z punktu widzenia terapii nie ma to żadnego znaczenia i moje obawy są bezpodstawne?

  Witam serdecznie.
  To zrozumiałe, że chce Pan wybrać dla siebie odpowiedniego terapeutę, kogoś z kim będzie się Pan czuł komfortowo i bezpiecznie. Myślę, że nie ma ryzyka, że w relacji z terapeutą mężczyzną może stać się coś, co miałoby naruszyć granice czy interesy terapeuty. Wszystkie swoje wątpliwości, których jest Pan świadom może Pan wnieść do terapii, otwarcie powiedzieć o nich terapeucie. To świetny materiał do pracy nad relacją terapeutyczną i nie tylko. Zakładam, że terapeuta będzie wiedział jak z tym pracować.
  Czyli z punktu widzenia planowanej terapii najważniejsze jest, aby wybrał Pan osobę, z którą czuje się Pan komfortowo, która potrafi stworzyć dla Pana bezpieczne środowisko do pracy terapeutycznej nad poruszanymi tematami osobistymi, problemami, niezależnie od tego czy będzie to kobieta, czy mężczyzna. Ważne również, żeby powiedział Pan otwarcie o swoich obawach i wątpliwościach - będzie to chroniło przede wszystkim Pana.
  Pozdrawiam i życzę pomyślności

  mgr Katarzyna Łapińska

 • Witam
  Czytając różne artykuły zdiagnozowalem u siebie zespół niezaspokojenia emocjonalnego oraz niskie poczucie własnej wartości.
  Chcialbym o pomoc w odnalezieniu terapeuty który ma doświadczenia w tym zakresie i jego podejście do pracy głównie skupia się na niesieniu pomocy i odczuwania satysfakcji z tego. Szukam konkretnego terapeuty co na prostuje mi życie i nada mu kolorowych barw.

  Zapraszam :)

  mgr Katarzyna Łapińska

Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.

Moje doświadczenie

O mnie

Zapraszam do kontaktu. Właśnie teraz... Teraz jest być może najlepszy moment. Najtrudniejszy bywa pierwszy krok by sięgnąć po pomoc, by stanąć twarz...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • Zaburzenia emocjonalne
 • Zaburzenia osobowości
 • Kryzys emocjonalny
Pokaż wszystkie leczone choroby

Edukacja

 • Szkoła Wyższa Psychologii Społecznej w Warszawie, kierunek Społeczna Psychologia Kliniczna. Specjalizacja: Socjoterapia i pomoc psychologiczna dla dzieci i młodzieży, Systemowe interwencje rodzinne. Stypendium naukowe za wyniki w nauce od II roku studiów.
 • Szkoła Trenerów, Centrum TROP, Warszawa.
 • Studium Pomocy Psychologicznej dla Par, Instytut Psychologii Zdrowia, Warszawa.
Zobacz więcej

Specjalizacje

 • Psychoterapia

Staże

 • Szkoła Wyższa Psychologii Społecznej, współprowadzenie warsztatów adaptacyjnych dla studentów.
 • Ognisko wychowawcze Towarzystwa Przyjaciół Dzieci, Warszawa.

Certyfikaty


Zdjęcia


Publikacje i artykuły

Publikacje (1)

Powiązane wyszukiwania