dr n. med.

Katarzyna Kosińska-Kaczyńska

Ginekolog

Umów wizytę 276 odwiedzin w ciągu 30 dni

Zapisanie się przez portal Znany lekarz dotyczy wyłącznie pełnej wizyty, USG lub wizyty i USG. Przez portal nie dokonuje się zapisów na konsultację z wynikami, cytologię, receptę i... więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.
 • BORAMED

  Bora-Komorowskiego 21 lok. 307, Praga-Południe
  03-982 Warszawa, mazowieckie

  Dane kontaktowe

  Sposoby płatności: Gotówka, Karta płatnicza

  Usługi

  Wizyta u ginekologa ( pacjentki nie będące w ciąży) od 150 zł
  Założenie wkładki jaydess (zawiera koszt wkładki) od 1 100 zł
  Konsultacja ginekologiczna w ciąży od 160 zł
  Zwykła wizyta od 140 zł
  Usg ciąży od 200 zł
  Usg ciąży do 10 t.c od 150 zł
  Usg płodu od 200 zł
  Wkładka antykoncepcyjna mirena (nasza wkładka + założenie) od 1 200 zł
  Wkładka antykoncepcyjna medusa silver (założenie+ nasza wkładka od 400 zł
  Biopsja aspiracyjna endometrium- pipella z kosztem hispt. od 400 zł

  więcej

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Zapisanie się przez portal Znany lekarz dotyczy wyłącznie pełnej wizyty, USG lub wizyty i USG. Przez portal nie dokonuje się zapisów na konsultację z wynikami, cytologię, receptę itp.

  BORAMED (informacja dla pacjentów firm ubezpieczeniowych):

  Klientów towarzystw ubezpieczeniowych pragnących umówić się na wizytę w ramach ubezpieczenia prosimy o kontakt telefoniczny z Przychodnią, bądź z infolinią towarzystwa ubezpieczeniowego (zgodnie z zasadami zapisów danego ubezpieczyciela).


  Wykształcenie: Akademia Medyczna w Warszawie, I Wydział Lekarski

  Miejsce pracy: Adiunkt I Katedry i Kliniki Położnictwa i Ginekologii Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, Pl. Starynkiewicza 1/3, Warszawa, Oddział Patologii Ciąży
  Poradnia Ciąż Wielopłodowych przy I Klinice Położnictwa i Ginekologii WUM

  Specjalizacja: położnictwo i ginekologia
  Prowadzenie ciąży zarówno fizjologicznej, jak i ciąży podwyższonego ryzyka, zwłaszcza ciąż mnogich.

  Wiek przyjmowanych pacjentek: od 16 roku życia

Specjalizacje

 • Położnictwo i ginekologia

Ukończone szkoły

 • Akademia Medyczna w Warszawie

Publikacje

 • Reakcja osi przysadka mózgowa- nadnarcza płodu ludzkiego na bodziec stresowy
 • Autonomous adrenocorticotropin reaction to stress stimuli in human fetus. Early Hum Dev. 2012
 • Glassy cell carcinoma of the cervix– a case report with review of the literature. (Ginekologia Polska 2011)
 • Czy płód może odczuwać ból? (Ginekologia Polska 2011)
 • Late Prematurity in Twins: A Polish Multicenter Study. Twin Res Hum Genet. 2014
 • Iatrogenic and spontaneous late preterm twins--which are at higher risk of neonatal complications? (Ginekologia Polska 2013)
 • Effective treatment of cervical incompetence in a monochorionic monoamniotic twin pregnancy with a rescue cervical cerclage and pessary – a case report and review of literature. (Ginekologia Polska 2012)
 • Minimally conjoined monochorionic diamniotic twins - a case report. Eur J Obstet Gynecol Reprod Biol. 2014
 • Two methods of cervix ripening: intracervical Foley catether and dinoprostone - which one is actually more efficient? Neuro Endocrinol Lett. 2015
 • Adjunctive Pessary Therapy after Emergency Cervical Cerclage for Cervical Insufficiency with Protruding Fetal Membranes in the Second Trimester of Pregnancy: A Novel Modification of Treatment. Biomed Res Int. 2015
więcej

Nagrody i wyróżnienia

 • CERTYFIKAT "Laur Pacjenta 2013"

Znajomość języków

 • angielski

Staże

 • I Katedry i Kliniki Położnictwa i Ginekologii Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, Pl. Starynkiewicza 1/3, Warszawa

Certyfikaty

 • Katarzyna Kosińska-Kaczyńska, ginekolog w mieście Warszawa - Certyfikaty

Opinie pacjentów

 • bardzo dobry

  Pani doktor udzieliła precyzyjnych informacji i skierowała do specjalistycznej placówki na leczenie. Bardzo sympatyczna i profesjonalna.

 • słaby

  Przykro mi ale opinia negatywna. Miałam robiony wymaz z pochwy w związku z tym że miałam objawy infekcji, ze wzgl na mieszany charakter upławów przypuszczałam że może mieć ona charakter mieszany.
  Wymaz wykazał obecność zarówno grzybów candida albicans jak i bakterii. Pani doktor zajęła się tylko infekcją grzybiczą, zwróciłam uwagę w gabinecie na obecność innych bakterii w wymazie ale pani doktor uznała że to flora pochodząca z jelit i przepisała jedynie leki na infekcję grzybiczą.
  Skutki są takie że upławy grzybicze minęły ale pozostały te inne, więc infekcja właściwie nie jest wyleczona co przekłada się na to że prawdopodobnie czeka mnie ponowna wizyta u ginekologa.

 • bardzo dobry

  Bardzo mila pani doktor, wizyta w milej atmosferze, kulturalnie, delikatnie, polecam wszystkim paniom.

 • dobry

  To była moja pierwsza wizyta u Pani doktor, jestem bardzo zadowolona - konkretnie i rzeczowo wyjaśniła w czym jest problem i jak go rozwiązać. Jest bardzo miła, cierpliwie i szczegółowo odpowiada na pytania, wyjaśnia. W żadnym momencie nie czułam się popędzana, wręcz przeciwnie - chyba trafiłam w 10 jeśli chodzi o lekarza. 4 gwiazdki tylko dlatego, że moja ocena obejmuje jedno spotkanie.

 • bardzo dobry

  Jestem bardzo zadowolona z tej Pani doktor, do tego stopnia że przeszłam za nią do innej przychodni po tym jak zakończyła współpracę z tą placówką do której chodziłam do tej pory. Pani doktor bardzo profesjonalna, rzeczowa, przy tym delikatna podczas badań. Za każdym razem wykonuje badanie, robi dokładny wywiad. 4 lata temu zakładałam u niej wkładkę Mirena, po tym jak się okazało ze tabletki antykoncepcyjne to nie najlepszy pomysł w moim wypadku. Teraz ją usunełyśmy bo będę chciała zostać mamą, dostałam od Pani doktor skierowanie na szereg badań i podczas przyszłej ciąży również planuję chodzić właśnie do niej. Polecam

 • bardzo dobry

  Pani doktor wysłuchała z czym przyszłam, zostałam zbadana, komfortowo i bezboleśnie. O badanie nie musiałam się dopominać. Wszelkie moje wątpliwości zostały przegadane, niejasności wytłumaczone. Wizyta w bardzo miłej i kulturalnej atmosferze. czego chcieć więcej

 • bardzo dobry

  Bardzo kompetentna i sympatyczna pani doktor. Pierwsza, która leczeniem (infekcji grzybiczej) objęła także mojego partnera. Niby powinno to być oczywiste, ale wcześniej żaden ginekolog tego nie robił.

  Polecam!

 • bardzo dobry

  Bardzo miła atmosfera. Pełny wywiad badanie. Bardzo miła pani doktor z chęcią odpowiada na wszystkie pytania.

 • bardzo dobry

  Spokojna, słuchająca uważnie i miła. Delikatna. Po pierwszej wizycie sprawila na mnie b. dobre wrażenie. Zdecydowalam się u niej prowadzic ciążę. Wizyta i badanie trwalo tyle czasu, ze czulam sie wysluchana i porządnie zbadana. Konkretna. Polecam.

 • neutralny

  Pani doktor sprawiała wrażenie sympatycznej i profesjonalnej w trakcie wizyty. Niestety błędnie wypisana przez nią recepta i związane z tym nieprzyjemności w aptece - zepsuły początkowe dobre wrażenie. Niestety nie wiem czy będę chciała ponownie udać się do tej Pani na wizytę, a potencjalnie umówionym z nią pacjentom - polecam sprawdzać dokładnie recepty wypisywane przez tego lekarza.

Najbliższe terminy:

kolejne dni