Przewidywany czas odpowiedzi:

Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adres

Aliantów 1A, Żnin
Poradnia Ginekologiczno-Położnicza, "Epoka" NZOZ

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych położnych w pobliżu

Moje doświadczenie

O mnie

Certyfikowany Doradca Laktacyjny
Położna środowiskowo- rodzinna
ul. Aliantów 1A, Żnin


Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

Opinie

5

Ogólna ocena
3 opinie

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
Wszystkie opinie się liczą. Specjaliści nie mogą zapłacić za zmianę lub usunięcie opinii. Dowiedz się więcej.
M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Poradnia Ginekologiczno-Położnicza, "Epoka" NZOZ Inny

Wspaniała Kobieta, Położna na medal! Bardzo sympatyczna, troskliwa i pomocna. Zawsze odpowiada na smsa lub oddzwania.


J
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Poradnia Ginekologiczno-Położnicza, "Epoka" NZOZ

Anioł, a nie położna! Porostu uwielbiam tą młodą profesjonalistke!!! Była u nas w domu po porodzie naprawdę bardzo nam pomagala, zawsze służyła pomocą i radą nawet po za pracą.


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Poradnia Ginekologiczno-Położnicza, "Epoka" NZOZ konsultacja położnicza

Swietna polozna bardzo pomocna i dokladna zawsze znajdzie czas dla pacjentki i jej malenstwa. Jest zawsze pod telefonem i sluzy porada. polecam goraco


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Odpowiedzi na pytania

2 odpowiedzi udzielonych przez lekarza na pytania pacjentów na ZnanyLekarz.pl

witam chciałbym poznac datę zapłodnienia plus minus 3 dni, data urodzenia i wiek płodu podczas narodzin są znane, czy ktoś z lekarzy mi to wyliczy?

Można wyliczyć jedynie przybliżony czas. Na kiedy był planowany termin porodu?

mgr Katarzyna Ińska

Witam, jestem 9 dzień po porodzie a dokładniej po cesarskim cięciu ze względu na niepowodzenie akcji porodowej trwającej kilkanaście godzin. Miałam podawane kilka rodzajów znieczuleń przy okazji porodu SN oraz CC, oksytocynę, morfinę i leki przeciwzakrzepowe i przeciwbólowe. Kiedy już moj synek pojawił się na świecie bardzo chciałam karmić go piersią ale tutaj zaczynaja się schody..dlaczego mleka jest tak mało ze moje dziecko jest głodne?! Przystawiam go co chwila, wisi na piersiach po 30 minut czasem na każdej i widzę ze jest głodny nie chce usnąć i się kręci. A kiedy dokarmiam mlekiem modyfikowanym leży jak król i zasypia w trymiga. Próbowałam już wszystkiego herbatek, ciągłego przystawiania, laktatora, produktów ze słodem jęczmiennym i mleka jak kot napłakał. Nie miałam żadnego nawału mlecznego ani nie kapie mi mleko z drugiej piersi podczas karmienia. Jak naciskam na pierś to wolno wypływają jakieś kropelki ale bynajmniej bez szału. Czy możliwe ze ja po prostu mam za mało pokarmu i dziecka nie wykarmie?

Witam,
by stwierdzić rzeczywisty niedobór pokarmu niezbędna jest ocena przyrostów masy ciała dziecka. Najlepiej, by zrobiła to położna środowiskowo-rodzinna, która obejmuje opieką panią i pani dziecko po porodzie, lub dokładny pomiar możny wykonać w Poradni Dziecięcej, do której należy dziecko.
Mleko matki jest bardziej lekkostrawne niż mleko modyfikowane, dlatego po mleku modyfikowanym może dłużej spać. Podawanie mleka modyfikowanego początkowo może powodować u dziecka wzdęcia- stąd niespokojne zachowanie. Dodatkowo dzieci bardzo szybko "przyzwyczajają się" do wygody- z butelki pokarm leci znacznie łatwiej i szybciej, a z piersi muszą się bardziej napracować, skutkiem czego, szybciej się denerwują.
Kwestia pobudzania piersi- proszę poczytać o metodzie 7-5-3. Należy też pamiętać, o przystawianiu dziecka do piersi w nocy, wtedy mamy największe szanse na rozbudzenie laktacji ze względu na największy poziom prolaktyny.
Mimo wszystko, w tym przypadku konieczna jest, wizyta u położnej lub doradcy laktacyjnego, by w pełni ocenić laktację.
Pozdrawiam

mgr Katarzyna Ińska

Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.

Moje doświadczenie

O mnie

Certyfikowany Doradca Laktacyjny
Położna środowiskowo- rodzinna
ul. Aliantów 1A, Żnin