Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adres

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych stomatologów w pobliżu

Moje doświadczenie

Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
8 opinii

A
Użytkownik zweryfikowany

Witam Pani Doktor jest profesjonalista w każdym calu.Mój syn Patryk jest osobą która nie współpracuje, w większości gabinetów proponowali narkoze. Pani Doktor podjęła się leczenia i wszystkie zabki dziś wyleczone dziękujemy za cierpliwosc i wytrwałość.:-)


K
Użytkownik zweryfikowany

Jestem bardzo zadowolona z opieki pani doktor. Jest bardzo miłą i sympatyczną osobą o głosie anioła. Miałam do niej pełne zaufanie podczas wszystkich zabiegów synka. Z samej wizyty jestem bardzo zadowolona, ponieważ pani doktor rozmawiała z synkiem, uspokajała go, zabawiała, a w między czasie tłumaczyła i mi co się dzieje. Ząbki pomimo tego, że leczone, wyglądają jak zdrowe własne ząbki. Cudowna pani doktor, która leczy z pasji! POLECAM!


G

Ja tez wybieram się do tej Pani Wojtaszek z moim 5 letnim synkiem, będzie miał leczone ząbki w podtlenku azotu. Czy Pani pociech tez tak miała leczone? Proszę napisz ile kosztuje wizyta? bo słyszałam, że jest drogo.


Z
Użytkownik zweryfikowany

To, co spotkało mnie w tej klinice to coś niesamowitego. Moje dziecko odwiedziło już 6 gabinetów i przyznaje się, że moja pociecha nie jest łatwym pacjentem, ale to jest dziecko i ma prawo się bać. Dotychczas lekarze nie umieli sobie poradzić. O klinice Dentart dowiedziałam się od znajomej. Nie wierzyłam, że coś się uda i byłam pewna, że bez narkozy się nie obejdzie. Ale zadzwoniłam. Telefon na recepcji odebrał przemiły pan, który opowiedział mi o tym jak wygląda pierwsza wizyta, co to jest sedacja wziewna, jak dziecko reaguje, że pani doktor jest doświadczonym lekarzem w leczeniu dzieci i że wszystko będzie dobrze. Ucieszyłam się, że moje dziecko końcu trafi w dobre ręce. I się nie pomyliłam. Drodzy rodzice to, co pani doktor (dr Wojtaszek) i jej urocza asystentka( pani Danusia) robią z dziećmi to śmiało mogę nazwać czarami. Nie wyobrażam sobie żeby iść gdzieś indziej. I mimo że muszę jechać do kliniki ponad godzinę to wiem, że warto. Z całego serca gorąco polecam.


G

Doktor Wojtaszek jest profesjonalistką. Ma niesamowite podejście do dzieci. Jest rzeczowa, spokoja i kompetentna. Mój syn nie boi się wizyt u Pani dr. Wręcz chęnie przystaje na wszystkie (niekoniecznie miłe) zabiegi. Polecam wszystkim rodzicom zarówno grzecznych dzieci, jak i urwisów. Prosze jednak pamiętać, żeby właśiwie przygotować dziecko do wizyty i nie straszyć lekarzem! Pani dr i tak sobie poradzi, nawet z niezdyscyplinowanymi dzieciakami, ale po co utrudniać pracę fachowcy? Polecam


G

Jezeli szukacie lekarza-anioła dla dzieci to tylko do tej Pani dr.
Dr Wojtaszek jest cudowna i ma podejscie do dzieci. I z dorosłymi sobie też swietnie radzi :-)
ZDECYDOWANIE POLCECAM- Gabinet DENTART !!


W

Pani doktor Karolina Pacierpnik Wojtaszek w ocenie mojej i mojej córki jet osobą wyjątkową. Ma rzetelne przygotowanie zawodowe, wyrozumiałe podejście do pacjenta, cierpliwość do dzieci, uśmiech. W jej rękach obydwie czujemy się bezpiecznie. Sumienna, dokładna wysoce profesjonalna. Należy tylko życzyć, aby wszyscy lekarze mieli taki, jak Pani doktor Karolina stosunek do pracy i do pajentów. Serdecznie dziękujemy!


P

Może to dziwne, ale z moim synem to ja chodzę do lekarzy a nie moja żona, stąd trochę napiszę z perspektywy ojca. Lubię jak wszystkie sprawy są załatwiane sprawnie, z "podejściem do dzieci" a mnie normalnie wyjaśnione- w końcu nie jestem idiotą. 4 miesiące temu trafiliśmy do Doktor Karoliny. Do tej pory miałem problemy z leczeniem syna- bardzo się boi wszystkich lekarzy i strasznie stresuje a ja lubię jak leczenie zrobione jest porządnie (a nie np., że nie musi być bardzo dobrze zrobione, bo mleczak i tak wypadnie). Z racji mojego ubezpieczenia chodziliśmy też do „sieciówki”. Nikt nie miał takiego podejścia i cierpliwości do niego. Z drugiej strony z problemami syna byłem odsyłany "dalej". W końcu, z polecenia, trafiliśmy do Otrębus, do doktor Karoliny. Pani doktor wpłynęła na niego jak balsam- bardzo rzadko widzi się takie podejście. Syn był informowany w "jego" języku a mnie było wszystko tłumaczone rzeczowo. Znów dziwnie to zabrzmi, ale do następnych wizyt przychodzimy przygotowani- syn i ja. Co ciekawe obydwoje się już nie boimy przychodzić do Pani doktor- syn nie boi się już tak leczenia a ja jestem spokojny o niego i jego leczenie (na razie wszytko jest w porządku). Sprzęt w gabinetach jest OK, minusy- strasznie ciężko tam trafić i mało miejsca do parkowania. Jeśli komuś przyda się moja opinia to super.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie