Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adresy (2)

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Konsultacja online


Przygotuj się 10 minut przed konsultacją. Upewnij się, że Twój telefon lub komputer jest naładowany. W przypadku wideokonsultacji sprawdź połączenie internetowe oraz ustawienia mikrofonu i kamery. Możesz również przygotować swoją dokumentację medyczną (np. wyniki badań).

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych dietetyków w pobliżu

Usługi i ceny

Ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Popularne usługi


Pawia 8, Wrocław

Od 150 zł

Centrum zdrowia Pawia 8

Konsultacja dietetyczna obejmuje szczegółowy wywiad dietetyczny ( na podstawie ankiety dietetycznej wysyłanej wcześniej na maila), analizę wyników badań (pod kątem ew chorób), analizę składu ciała na analizatorze Tanita BC-420 MA (z atestem medycznym) wraz z jej omówieniem oraz podsumowanie wizyty i zalecenia dotyczące zasad prawidłowego żywienia i postępowania w danej jednostce chorobowej.
Jadłospis dodatkowo płatnyKonsultacja online

Pozostałe usługi


Pawia 8, Wrocław

50 zł

Centrum zdrowia Pawia 8

pomiar wykonywany jest na analizatorze składu ciała Tanita BC-420 MA (z atestem medycznym). Analizator ten działa na zasadzie bioelektrycznej impedancji (BIA). Dzięki tej metodzie można określić m.in.:
 masa ciała
 indeks masy ciała (BMI)
 masa tkanki tłuszczowej w % i kg
 masa tkanki beztłuszczowej w kg
 masa tkanki mięśniowej
 całkowita zawartość wody w organizmie w % i kg
 wskaźnik trzewnej tkanki tłuszczowej
 podstawowa przemiana materii w kcal BMR
 zmineralizowana masa kości w kg
 wiek metaboliczny

Metoda ta polega na zmierzeniu oporu elektrycznego tkanek, przez które przepuszczany jest prąd o bardzo niskim natężeniu, nie powodując podrażnienia nerwów ani mięśnia sercowego. Ze względu na specyfikę aparatury, pomiar musi być wykonywany na gołe stopy. Pomiar analizy składu ciała jest całkowicie bezpieczny dla organizmu, jednakże do badania nie mogą przystąpić kobiety w ciąży (możliwy jest tylko pomiar masy ciała), osoby z wszczepionym rozrusznikiem serca oraz osoby z padaczką.Pawia 8, Wrocław

Od 150 zł

Centrum zdrowia Pawia 8

Konsultacja dietetyczna obejmuje szczegółowy wywiad dietetyczny ( na podstawie ankiety dietetycznej wysyłanej wcześniej na maila), analizę wyników badań (pod kątem ew chorób), analizę składu ciała na analizatorze Tanita BC-420 MA (z atestem medycznym) wraz z jej omówieniem oraz podsumowanie wizyty i zalecenia dotyczące zasad prawidłowego żywienia i postępowania w danej jednostce chorobowej (jeśli dotyczy)
Jadłospis dodatkowo płatnyPawia 8, Wrocław

Od 150 zł

Centrum zdrowia Pawia 8

Konsultacja dietetyczna obejmuje szczegółowy wywiad dietetyczny ( na podstawie ankiety dietetycznej wysyłanej wcześniej na maila), analizę wyników badań, pomiar masy ciała oraz podsumowanie wizyty i zalecenia dotyczące zasad prawidłowego żywienia w ciąży
Jadłospis dodatkowo płatnyPawia 8, Wrocław

Od 130 zł

Centrum zdrowia Pawia 8

Kontrolna konsultacja dietetyczna obejmuje monitorowanie postępów procesu dietetycznego (kontrolny pomiar na analizatorze składu ciała, omówienie stosowanego jadłospisu oraz ew wyników badań - jeśli istnieje potrzeba ich wykonania)
Kolejny jadłospis dodatkowo płatny

Moje doświadczenie

O mnie

Z zawodu jestem fizjoterapeutką i nauczycielem wychowania fizycznego natomiast z pasji i miłości do zdrowego odżywiania specjalistą ds. żywienia (ukoń...

Zobacz pełen opis


Certyfikaty ZnanyLekarz


Znajomość języków

  • Angielski

21 opinii pacjentów

Ogólna ocena

Trzymamy rękę na pulsie 100% zweryfikowanych opinii. Sprawdź jak działamy
M
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum zdrowia Pawia 8 konsultacja dietetyczna

Wizyta przebiegała w miłej atmosferze, po miesiącu pracy osiągnąłem zadowalające efekty. Przyszedłem z konkretnym celem i dzięki pomocy Pani Karoliny wszystko co zaplanowałem zostało spełnione. Bardzo polecam współpracę z Panią Karoliną .

A
Profil zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
Lokalizacja: Centrum zdrowia Pawia 8 konsultacja dietetyczna

Polecam, Pani doktor na spokojnie wysłucha, nie pośpiesza. Chętnie odpowiada na pytania,udziela informacji,radzi.
Bardzo sympatyczna, fajne podejście do dzieci (3letnie).
Słucha i rozmawia z rodzicem, ale również z dzieckiem. Bardzo zaangażowana i widać, że chce pomóc.

K
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Konsultacja online konsultacja dietetyczna (kolejna wizyta)

Profesjonalna fachowa obsługa, Pani Karolina jest bardzo mocno zaangażowana w swoją pracę.

Efekty selektywnego żywienia widoczne gołym okiem.

Szczerze polecam jeśli ktoś ma problemy ze swoją wagą, lub złymi nawykami żywieniowymi.


P
Profil zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
Lokalizacja: Konsultacja online zmiana stylu zycia

Rewelacja!!!! Pani Doktor bardzo profesjonalna przy tym przesympatyczna ale i stanowcza. Indywidualne podejście,z pelnym zaangazowaniem. Szczegółowy wywiad skierowany pod dana osobe jej preferencje oraz tryb zycia. Z calego serca polecem.


T
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Konsultacja online

Bardzo profesjonalne i indywidualne podejście do każdego, kto chce zmienić swoje nawyki żywieniowe, zrzucić zbędne kilgoramy, zacząć zdrowo się odżywiać. Pani dietetyk punktualna, wizyty zawsze odbywają się o umówionej godzinie. Przed ułożeniem diety Pani Karolina szczegółowo analizuje wyniki badań krwi, przeprowadza wywiad dotyczący preferencji żywieniowych i pod tym kątem dobiera odpowiednią dietę. Ma bardzo dobry kontakt zarówno z dorosłymi jak i z dziećmi. Nasz czternastoletni syn bardzo polubił Panią Karolinę, dał się przekonać do zdrowego odżywiania a efekty diety są widoczne. Każdemu, kto się pyta jak to się stało, że tyle kilogramów zrzucił odpowiadamy krótko, że są to efekty współpracy z Panią Karoliną. Syn musiał zmienić rozmiary ubrań z L na M. Polecamy Panią Karolinę!


P
Profil zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
Lokalizacja: Konsultacja online

Wizyta bardzo fachowo poprowadzona. Szczegółowe informacje, wywiad dotyczący zdrowia i preferencji żywieniowych oraz stylu życia. Pełen profesjonalizm. Polecam.


C
Profil zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
Lokalizacja: Konsultacja online

Dzięki Pani Karolinie osiągnęłam wagę, o której przez lata marzyłam. Jadłospisy, które otrzymałam zawsze uwzględniały moje preferencje smakowe, dolegliwości zdrowotne i przede wszystkim byłam najedzona. Ilość jednego posiłku jest tak duża, że nie byłam jej w stanie przejść. Jednocześnie przygotowanie posiłków nie było czasochłonne, skomplikowane i drogie. Pani Karolina jest życzliwa, spokojna i cierpliwa. Wspaniale motywuje do nie poddawania się ???? Moja wdzięczność jest bezcenna. Polecam każdemu kto chce zmienić swoje życie na lepsze ????


A
Profil zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
Lokalizacja: Konsultacja online kontrola efektów wdrożonrj diety

Profesjonalizm i indywidualne podejście do pacjenta dają bardzo dobre efekty....no i przekonalem sie, że dieta wcale nie musi oznaczać jedzenia niesmacznych rzeczy :)


M
Profil zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
Lokalizacja: Konsultacja online konsultacja dietetyczna (pierwsza wizyta)

Wizyta bardzo rzeczowa, odbyła się o wyznaczonej godzinie. Pani dietetyk odpowiada na wszystkie zadane pytania


I
Profil zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
Lokalizacja: W innym miejscu

Pani Karolina to świetny specjalista w swojej dziedzinie. Dzięki ułożonemu przez nią jadłospisowi udało mi się pozbyć kilku zbędnych kilogramów po ciążach. Posiłki są bardzo kolorowe, różnorodne, proste w przygotowaniu i smakują nawet osobom nie będącym na diecie- przykładem jest mój mąż, który je ze mną niektóre posiłki. Pani Karolina to profesjonalistka budząca ogromne zaufanie. Dieta ułożona przez nią rewelacja: jesz - chudniesz, a przy tym dostarczasz wszystkich potrzebnych składników dla organizmu. Przy okazji wyrabia się zdrowe nawyki. Stosowałam wiele diet, na których ciągle chodziłam głodna. Na diecie opracowanej przez Panią Karolinę jem dużo większe porcje, niż nie będąc na diecie, a przy tym chudnę. Gorąco polecam!


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz