Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

Moje doświadczenie

O mnie

Mgr Karolina Kardasz

➡️ Prowadzę ciążę fizjologiczną
➡️ Przygotowuję do porodu i rodzicielstwa w ramach Szkoły Rodzenia Majka i...

Zobacz pełen opis

Zakres porad

  • Położnictwo i ginekologia

31 opinii pacjentów

Ogólna ocena

Trzymamy rękę na pulsie 100% zweryfikowanych opinii. Sprawdź jak działamy
M
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

Poród pod opieką Karoliny był naszym czwartym porodem z kolei, jednak pierwszym w domu i w takich warunkach, o jakich marzyliśmy i jakich sobie życzyliśmy. Po raz pierwszy, jako małżeństwo mogliśmy przeżyć poród razem, w całkowitej jedności. Obecność Karoliny dawała nam poczucie niesamowitego bezpieczeństwa dzięki kompetencji, wiedzy, informowaniu nas o przebiegu porodu i możliwych rozwiązaniach. Nie zabrakło czułych i motywujących słów wsparcia ze strony Karoliny (choć nie można tu pominąć również pracującej z nią Kasi z zespołu Home Born Baby), które dodawały sił w najtrudniejszych momentach. Nie bez powodu Karolina zdobyła nagrodę „Anioły Rodzić po Ludzku”. Ten tytuł dokładnie odzwierciedla kim Karolina dla nas jest.

B
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

Jesteśmy niesamowicie wdzięczni Karo za wszystkie wspólne doświadczenia. Zarówno spotkania na zajęciach szkoły rodzenia jak i każdy kontakt w czasie ciąży były wyjątkowe, wiązały się ze zdobywaniem ogromnej wiedzy i uczuciem zaopiekowania. Poród domowy był dla nas tak niesamowitym wydarzeniem, przede wszystkim dzięki zaangażowaniu naszej wspaniałej i troskliwej położnej. Jej doświadczenie, intuicja oraz zdolność do motywującej rozmowy z kobietą rodzącą są niesamowite. Również po porodzie otrzymaliśmy od Karo mnóstwo wsparcia, odpowiedzi na wszelkie nurtujące nas pytania dotyczące noworodzia oraz karmienia piersią. Dziękujemy z całego serca!

M
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

Najwspanialsza położna na świecie !!!! Ma wiele empatii, ciepła, miłości. Z cierpliwością odpowiadała na wszystkie nasze pytania, udzielała nam również teleporad :-) Jej przemiły ton głosu działa kojąco na wszystkie troski związane z kilkudniowym Maleństwem !!!!


J
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

Minęły już ponad 4 miesiące od porodu, a nie ma dnia żebym go nie wspominała
Poród domowy z Karo to niezapomniane przeżycie. Mimo niesprzyjających warunków pogodowych i obawy czy dojadą z Kasią na czas, czułam w sobie wewnętrzny spokój.
Czułam że jestem zaopiekowana jak nigdy dotąd. Tego właśnie nie doświadczyłam w pierwszym porodzie szpitalnym.
Nie mogę się doczekać kolejnego porodu z dziewczynami


T
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

Karo to prawdziwy Anioł. Czuliśmy ogrom wiedzy, zaangażowania i wrażliwości uczestnicząc w szkole rodzenia Majka. Kiedy ją poznaliśmy, od razu pojawiło się zaufanie i pragnienie, by to właśnie ona towarzyszyła nam w porodzie domowym. Pełna ciepła i empatii otoczyła mnie czułą opieką w trakcie porodu jak i po. To było prawdziwe święto móc urodzić synka we własnym domu i zarazem piękna, intymna inicjacja do rodzicielstwa. Życzę każdej przyszłej mamie, aby trafiła w ręce tak kompetentnej i zarazem troskliwej położnej


K
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

Polecam Szkołę Rodzenia Majka, która prowadzona jest przez Karolę, nie tylko dlatego, że wiedza przekazana przygotowuje do porodu i połogu, ale również ze względu na możliwość zawarcia przyjaźni, dzięki kameralnej atmosferze, która towarzyszy spotkaniom i nauce. :)

mgr Karolina Kardasz

Pięknie dziękuję za opinię :)


A
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

Pełen profesjonalizm, kompetencje, zaangażowanie, wrażliwość, wyczucie, spokój i bezpieczeństwo - tego wszystkiego doświadczyłam ze strony Karoliny (I Kasi :)) ) zarówno podczas porodu domowego jak i na zajęciach szkoły rodzenia Majka.
POLECAM to mało powiedziane!
Dziękuję za to, co robisz!

mgr Karolina Kardasz

Kochani dziękuję za opinię :)


K
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

Karolina towarzyszyła nam w drugim i trzecim porodzie, co było dla nas niezwykłym błogosławieństwem. Jej doświadczenie, zaanagażowanie i profesjonalizm sprawiły, że czuliśmy się cały czas zaopiekowani a porody przebiegły w swobodnej i spokojnej atmosferze. Za pierwszym razem doskonale wiedziała kiedy przyjechać mimo naszej niepewności, za drugim razem razem dotarła do nas ekspresowo będąc w stałym kontakcie kiedy sytuacja tego wymagała. Na spotkaniach przed porodem udzieliła nam rzetelnych odpowiedzi na każde nasze pytanie. Opieka po porodzie również była wyjątkowo czuła i rzeczowa. Trudno o lepszą położną! Gorąco polecamy!

mgr Karolina Kardasz

Kochani dziękuję za Was :)


A
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

Najlepszą rekomendacją niech będzie to, że z kolejnym porodem też się zwracamy do Karoliny ;) Czujemy się dobrze zaopiekowani, z dużą uważnością i otwartością, jednocześnie z zachowaniem profesjonalizmu i adekwatnej medycznej wiedzy :)

mgr Karolina Kardasz

:)))
Wspaniale


B
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

Karolina's expertise in natural births made our son's water birth truly special. Despite our unexpected arrival, she had everything prepared, ensuring a smooth experience. With her guidance and encouragement, our son arrived in just 11 minutes, surrounded by warmth and calm. Her genuine care and personalized support were invaluable, providing both physical and emotional comfort throughout. Before the birth, she recommended natural remedies to help induce labor, emphasizing relaxation and trust as vital elements of the process. Her postnatal care was exceptional, reflecting her professionalism and unwavering dedication. We're grateful for Karolina and her team, whose support boosted our confidence and made the entire journey an amazing experience. Thank you once again :)

mgr Karolina Kardasz

Thank you :)


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz