dr n. med.

Karolina Hydzik-Sobocińska

Laryngolog

19 opinii +dodaj

Umów wizytę 54 umówione wizyty w ciągu 30 dni

Absolwentka studiów medycznych Wydziału Lekarskiego Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Po szkoleniu specjalizacyjnym w Oddziale Otolaryngologii Szpitala Uniwersyteckiego… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
19 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Sport Medicum

  Pani Doktor jest bardzo rzetelnym lekarzem. Cierpliwa, chętnie tłumaczy, jest też bardzo dobrym zabiegowcem. Zdecydowanie polecam!

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pani dr jest bardzo sympatyczna i kontaktowa. Wyjaśnia każdą wątpliwość. Jest bardzo delikatna ale i profesjonalna. W razie potrzeby kieruje natychmiast na odpowiednie badania. Absolutnie polecam

 • I
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Szybko, fachowo, starannie pod względem medycznym. Pani doktor niezwykle uprzejma i życzliwa, miała wystarczająco dużo czasu dla mnie, na rozmowę i badanie. Otrzymałam również pisemne podsumowanie tej wizyty wraz z diagnozą i przepisanymi lekami. Jestem bardzo zadowolona z leczenia i zrozumienia mojej ówczesnej sytuacji przez panią doktor.

 • S
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: SCM clinicUsługa: konsultacje laryngologiczne

  Jestem bardzo zadowolona z wizyty. Pani doktor bardzo dokładnie mnie zbadała, omówiła ze mną leczenie i zleciła dodatkowe badania. Cała wizyta odbyła się w bardzo miłej, przyjaznej atmosferze dlatego gorąco polecam Panią doktor!

 • B
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Wizyta odbyła się w bardzo dobrej atmosferze. Po przedstawieniu powodu wizyty Pani doktor zadała szereg dodatkowych pytań oraz przedstawiła przypuszczalną przyczynę problemu zlecając jednocześnie dodatkowe badania, które pomogą w ustaleniu, czy diagnoza jest trafna.
  Informacje przekazywane były całkowicie zrozumiałym językiem. Bez zniecierpliwienia odpowiadała na zadane pytania.
  Generalne odczucia po pierwszej wizycie są jak najbardziej pozytywne.

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Sport MedicumUsługa: konsultacje laryngologiczne

  Wizyta przebiegła prawidłowo. Pani Doktor obejrzała płytę z Tk zatok, jej spostrzeżenia pokryły się z opisem radiologa. Otrzymałam konkretne odpowiedzi na zadane pytania i zalecenia.

 • X
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Sport MedicumUsługa: konsultacje laryngologiczne

  Gorąco polecam Panią Doktor. Jest kompetentna, konkretna, a przy tym ma bardzo miłe usposobienie. Byliśmy u niej z 1,5-rocznym dzieckiem, wykazała się świetnym podejściem do malucha. Wyszliśmy z gabinetu uspokojeni.

 • K
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Sport MedicumUsługa: konsultacje laryngologiczne

  Pani Doktor bardzo dokładnie, ale delikatnie mnie zbadała. Szczegółowo omówiła potencjalne przyczyny mojej choroby, poleciła konsultacje z innymi specjalistami.

 • H
  Lokalizacja: Sport MedicumUsługa: konsultacja laryngologiczna

  Pania doktor bardzo miła i kompetentna. Spokojnie odpowiadała na nurtujące mnie pytania, dokładnie zbadała i rozwiała wszystkie wątpliwości. Lekarz godny zaufania. Gorąco polecam!

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Sport MedicumUsługa: konsultacje laryngologiczne

  Bardzo miła pani doktor, bardzo profesjonalne podejście do pacjenta. Wizyta w pełni satysfakcjonująca, a leczenie skuteczne

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Absolwentka studiów medycznych Wydziału Lekarskiego Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Po szkoleniu specjalizacyjnym w Oddziale Otolaryngologii Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie w 2007 roku uzyskała tytuł specjalisty z zakresu otolaryngologii i kontynuuje w nim pracę do dnia dzisiejszego. Prowadzi zajęcia praktyczne i wykłady dla studentów UJ CM oraz Szkoły Medycznej dla Obcokrajowców. W 2013 roku obroniła doktorat z zakresu leczenia operacyjnego przewlekłego zapalenia zatok przynosowych. Uczestniczyła w wielu krajowych i międzynarodowych kursach, szkoleniach i sympozjach. Jest autorem wielu publikacji z zakresu leczenia schorzeń zatok przynosowych.

  Zajmuje się diagnostyką i leczeniem schorzeń nosa, zatok przynosowych, gardła (w tym zespołu bezdechów sennych), uszu, gruczołów ślinowych oraz wykonuje specjalistyczne zabiegi operacyjne w tym zakresie u osób dorosłych. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Otolaryngologów Chirurgów Głowy i Szyi oraz Sekcji Rynologii Chirurgii Plastycznej Twarzy.

Specjalizacje

 • Otorynolaryngologia

Ukończone szkoły

 • Studia medyczne Wydziału Lekarskiego Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie

Publikacje

 • Kilkadziesiąt publikacji z zakresu schorzeń laryngologicznych w szczególności schorzeń jam nosa i zatok przynosowych

Znajomość języków

 • angielski

Staże

 • Krajowe i międzynarodowe kursy, szkolenia i sympozja