dr n. med.

Karolina Hydzik-Sobocińska

Laryngolog

13 opinii +dodaj

Umów wizytę 19 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Absolwentka studiów medycznych Wydziału Lekarskiego Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Po szkoleniu specjalizacyjnym w Oddziale Otolaryngologii Szpitala Uniwersyteckiego… więcej

Umów wizytę

To bardzo proste

Wybierz odpowiadający Ci termin, podaj swoje dane, potwierdź... i już. Wizyta umówiona!

To niezawodne

Wybrany termin trafi prosto do kalendarza lekarza. O wizycie przypomni Ci automatyczna wiadomość.

To bezpłatne

Nie pobieramy od pacjentów żadnych opłat. Z naszego serwisu korzystasz zupełnie za darmo.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Absolwentka studiów medycznych Wydziału Lekarskiego Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Po szkoleniu specjalizacyjnym w Oddziale Otolaryngologii Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie w 2007 roku uzyskała tytuł specjalisty z zakresu otolaryngologii i kontynuuje w nim pracę do dnia dzisiejszego. Prowadzi zajęcia praktyczne i wykłady dla studentów UJ CM oraz Szkoły Medycznej dla Obcokrajowców. W 2013 roku obroniła doktorat z zakresu leczenia operacyjnego przewlekłego zapalenia zatok przynosowych. Uczestniczyła w wielu krajowych i międzynarodowych kursach, szkoleniach i sympozjach. Jest autorem wielu publikacji z zakresu leczenia schorzeń zatok przynosowych.

  Zajmuje się diagnostyką i leczeniem schorzeń nosa, zatok przynosowych, gardła (w tym zespołu bezdechów sennych), uszu, gruczołów ślinowych oraz wykonuje specjalistyczne zabiegi operacyjne w tym zakresie u osób dorosłych. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Otolaryngologów Chirurgów Głowy i Szyi oraz Sekcji Rynologii Chirurgii Plastycznej Twarzy.

Specjalizacje

 • Otorynolaryngologia

Ukończone szkoły

 • Studia medyczne Wydziału Lekarskiego Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie

Publikacje

 • Kilkadziesiąt publikacji z zakresu schorzeń laryngologicznych w szczególności schorzeń jam nosa i zatok przynosowych

Znajomość języków

 • angielski

Staże

 • Krajowe i międzynarodowe kursy, szkolenia i sympozja

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
13 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • X
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Sport MedicumUsługa: konsultacje laryngologiczne

  Gorąco polecam Panią Doktor. Jest kompetentna, konkretna, a przy tym ma bardzo miłe usposobienie. Byliśmy u niej z 1,5-rocznym dzieckiem, wykazała się świetnym podejściem do malucha. Wyszliśmy z gabinetu uspokojeni.

 • K
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Sport MedicumUsługa: konsultacje laryngologiczne

  Pani Doktor bardzo dokładnie, ale delikatnie mnie zbadała. Szczegółowo omówiła potencjalne przyczyny mojej choroby, poleciła konsultacje z innymi specjalistami.

 • H
  Lokalizacja: Sport MedicumUsługa: konsultacja laryngologiczna

  Pania doktor bardzo miła i kompetentna. Spokojnie odpowiadała na nurtujące mnie pytania, dokładnie zbadała i rozwiała wszystkie wątpliwości. Lekarz godny zaufania. Gorąco polecam!

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Sport MedicumUsługa: konsultacje laryngologiczne

  Bardzo miła pani doktor, bardzo profesjonalne podejście do pacjenta. Wizyta w pełni satysfakcjonująca, a leczenie skuteczne

 • A
  Lokalizacja: Sport Medicum

  Pani Doktor byla bardzo mila i przejzala ze mna plyte tomografii komputerowej dokladnie wyjasniajac co i gdzie jest nie tak. Bardzo pozytywne doswiadczenie,tym bardziej, ze do gabinetu zglosilam sie bardzo zestresowana dluga i bolesna choroba.

 • Z
  Lokalizacja: Sport MedicumUsługa: wizyta kontrolna

  Gorąco polecam, pani doktor jak zwykle bardzo miła, kompetentna i profesjonalna.Po leczeniu moich zatok i polipów nastąpiła wyraźna poprawa.Do pani doktor Karoliny wraca się z przyjemnością.Zofia J

 • O
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Sport MedicumUsługa: kontrola pooperacyjna

  Pani Doktor najlepsza z najlepszych, do tego bardzo sympatyczna. Odpowie na każde pytanie, w razie potrzeby uspokoi. W moim przypadku lepiej nie mogłam trafić! Szczerze polecam!

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Sport MedicumUsługa: konsultacje laryngologiczne

  Po licznych peregrynacjach laryngologicznych trafiłąm na p. Sobocińską. To bardzo profesjonalna Pani Doktor, dużo wie, dodatkowo ciepłe i życzliwe przyjęcie. Na pewno wrócę. Polecam.

 • P
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pani doktor K. Hydzik-Sobocińska jest bardzo dobrym lekarzem. Wizyta przebiega spokojnie, pani doktor z uwagą wysłuchuje chorego. Stara się wypisywać lekarstwa, które pomogą, a jak najmniej będą szkodzić. Jest lekarzem w pełnym tego słowa znaczeniu, który swoją dużą wiedzą stara się jak najlepiej pomóc choremu, a równocześnie jest dla niego pełna empatii. Ja wychodząc od Pani doktor czuję się zawsze dużo zdrowsza.

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Sport MedicumUsługa: badanie laryngologiczne

  Wspaniała Pani Doktor. Zainteresowana pacjentem, kompetentna, dociekliwa, życzliwa, pomocna w rozwiązaniu problemu zdrowotnego. Gorąco polecam MD