Adresy (2)


Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Konsultacja online • 100 zł

Psychoterapia (opis) • 100 zł


Przyjmuję: dorosłych

Opłata za konsultację trafia bezpośrednio do specjalisty, który jest również odpowiedzialny za ustalenie swojej polityki odwołań i zwrotów.

W przypadku problemów z płatnościami skontaktuj się ze specjalistą.

Pamiętaj, że ZnanyLekarz nie pobiera żadnych dodatkowych opłat za umówienie wizyty i nie przetwarza płatności w imieniu specjalisty.


Przygotuj się 10 minut przed konsultacją. Upewnij się, że Twój telefon lub komputer jest naładowany. W przypadku wideokonsultacji sprawdź połączenie internetowe oraz ustawienia mikrofonu i kamery. Możesz również przygotować swoją dokumentację medyczną (np. wyniki badań).

Maksymiliana Piotrowskiego 7-9 p. 221, Bydgoszcz
Karol Piasecki psycholog


Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Przyjmuję: dorosłych
Gotówka
52 525..... Pokaż numer


Moje doświadczenie

O mnie

W życiu zdarzają się momenty, kiedy pewnych rzeczy wydaje się za dużo i czujemy się przytłoczeni, a innych może się wydawać za mało i brakuje nam czeg...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • Zaburzenia psychosomatyczne
 • Depresja
 • Lęki
Pokaż wszystkie leczone choroby

Edukacja

 • Uniwersytet Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy

Specjalizacje

 • Psychoterapia

Zdjęcia


Znajomość języków

Angielski

Usługi i ceny

Popularne usługi

Konsultacja online


100 zł

Konsultacje online


Maksymiliana Piotrowskiego 7-9 p. 221, Bydgoszcz

100 zł

Karol Piasecki psycholog

Rozwiązanie w sytuacji, kiedy nie możemy spotkać się na żywo.


Konsultacja psychologiczna


Maksymiliana Piotrowskiego 7-9 p. 221, Bydgoszcz

100 zł

Karol Piasecki psycholog

Pozostałe usługi

Psychoedukacja


Maksymiliana Piotrowskiego 7-9 p. 221, Bydgoszcz

100 zł

Karol Piasecki psycholog


Psychoterapia


100 zł

Konsultacje online

Sesja odbywa się przez Skype, Messenger, telefon - do wyboru. Płatność przelewem po spotkaniu.


Psychoterapia online


Maksymiliana Piotrowskiego 7-9 p. 221, Bydgoszcz

100 zł

Karol Piasecki psycholog

Rozwiązanie dla osób, dla których spotkanie na żywo może być utrudnione, np. przez odległość. Sesja trwa 50 - 55 minut.


Terapia indywidualna


Maksymiliana Piotrowskiego 7-9 p. 221, Bydgoszcz

100 zł

Karol Piasecki psycholog

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
15 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Karol Piasecki psycholog konsultacja psychologiczna

Jestem bardzo zadowolona z wizyt u Pana Karola. Bardzo pomógł mi zrozumieć pewne sytuacje, z którymi przyszło mi się zmagać i poradzić sobie z nimi. Na początku trudno było opowiadać o swoich problemach, natomiast okazało się, że empatia i profesjonalizm Pana Karola pomogły przełamać obawy. Trafiłam na fantastycznego terapeutę, mogę polecić go każdemu. Dziękuję za pomoc!


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Konsultacje online konsultacja online

Pan Karol wie co robi. Chce pomóc i staje na wysokości zadania. Wystarczyło kilka sesji, żeby pomógł mi zlokalizować źródło problemu i znaleźć rozwiązanie. Ma niesamowitą wiedzę, którą z pasją potrafi wykorzystać dla dobra pacjenta. Z czystym sumieniem polecę go każdemu, kto będzie potrzebował takiego specjalisty.


S
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Karol Piasecki psycholog terapia indywidualna

Pan Karol od początku wzbudza zaufanie. Podoba mi się zaproponowana metoda terapii, jest ona inna od wszystkich tych, z którymi zetknęłam się do tej pory. Po sesjach z Panem Karolem czuję się zawsze lepiej. Czuję, że tym razem wybrałam dobrze i idę w dobrym kierunku. Pan Karol to profesjonalista, a przy tym miły, serdeczny człowiek z empatią. Jestem bardzo zadowolona i dziękuję za każdą jedną sesję.


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Konsultacje online psychoterapia

Korzystam z pomocy Karola w formie Online. To inteligentny, konkretny i zaangażowany profesjonalista, który nie raz pomógł mi spojrzeć na problem z zupełnie innej perspektywy. Poza tym szczerze polecam formę terapii na Skype oraz komfort domowego zacisza, szczególnie w tak trudnym czasie jakim jest Pandemia. W mojej opinii nasze wirtualne spotkania niczym nie ustępują tradycyjnej formie, a dobrze znane mi otoczenie sprzyja refleksji w trakcie sesji.


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Karol Piasecki psycholog

Od zakończenia procesu terapeutycznego z Karolem minęło prawie pół roku. Po tym czasie, jako osoba nieco juz zdystansowana, pragnę podzielić się swoimi wrażeniami odnośnie psychoterapii.
Przede wszystkim, Karol jest terapeutą niesamowicie cierpliwym. Wybierając się jednak do jego gabinetu, trzeba mieć świadomość, że to co usłyszymy, może początkowo być dla nas niewygodne. Jednocześnie można liczyć na swobodę w wyrażaniu własnych emocji oraz istotne zaangażowanie terapeuty. Chociaż czasami miałam ochotę wyjść oknem bez pożegnania (okno jest bliżej niż drzwi), to od siebie mogę powiedzieć, że nie żałuję ani jednej minuty spędzonej w gabinecie. Odkrywanie swojej osoby przed kimś nie jest łatwe, ale w gabinecie nigdy nie czułam się oceniana, bez względu na treść mojej wypowiedzi. Karol potrafi skupić się na tym, co istotne. Jest rzetelnym profesjonalistą z racjonalnym podejściem, jednocześnie potrafi się zaangażować i zrozumieć klienta. Terapia indywidualna nie polega jedynie na tym, że zostajemy sam na sam z terapeutą, który pociesza nas, powtarzając "wszystko będzie dobrze". Indywidualny charakter spotkania w wykonaniu Karola polega na dostosowaniu sposobu rozmowy do aktualnych potrzeb pacjenta. Podjęcie terapii i wytrwanie w tej decyzji nie było proste, po czasie jednak uważam, że jest to jeden z lepszych wyborów spośród wszystkich świadomie przeze mnie dokonanych. Każdemu, kto się waha, polecam umówić się na wizytę, by mógł sam się przekonać, że Karol jest osobą wyrozumiałą, elastyczną, wrażliwą na potrzeby klienta oraz godną zaufania. I proszę mieć na uwadze, że terapia trwa przede wszystkim podczas codziennego życia, nie tylko podczas samego spotkania. Po zakończonym procesie terapeutycznym rozumiem mechanizmy kierujące moimi zachowaniami, mam więcej wyrozumiałości dla swojej osoby, a także potrafię od siebie wymagać. Wiem, co, jak oraz dlaczego dzieje się w mojej głowie. Po czterech latach depresji odbiłam się od dna i zaczęłam doceniać wartość życia. Całym sercem polecam, nawet (a raczej tym bardziej) osobom wstydliwym i zrozpaczonym. Karol to profesjonalista, na którego można liczyć.


J
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Karol Piasecki psycholog konsultacje psychologiczne

Pan Karol to człowiek, z którym chce się rozmawiać. Już po pierwszej wizycie wiem, że będę chciał korzystać z jego usług, a co więcej, będę go polecać. Pan Piasecki poświęcił mi więcej czasu niż to planowano i nie wziął za to dodatkowej opłaty, co mógł zrobić. Jednym słowem: polecam!


M
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Karol Piasecki psycholog konsultacje psychologiczne

Mój syn był bardzo zadowolony z wizyty u Pana. Syn lepiej podchodzi do obecnej sytuacji Po rozmowie z Panem całkiem inaczej podchodzi do rzeczywistości i jest pozytywnie nastawiony .


A
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Karol Piasecki psycholog terapia krótkoterminowa - spotkanie

Do Pana Karola umówiłam wizytę z córką,która boryka się z problemami okresu adolescencji.Podczas wizyty Pan Karol stworzył milą i przyjazną atmosferę, córka bardzo dobrze się czuła podczas spotkania.Będziemy kontynuować terapię. Polecam


K
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Karol Piasecki psycholog konsultacje psychologiczne

Pan Piasecki potrafi zbudować w gabinecie miłą atmosferę i pomóc w przypadkach codziennego stresu, czy problemów codziennego życia. Już po krótkim czasie rozmów potrafiłem poradzić sobie z sytuacją, z którą się zgłosiłem. Pan Piasecki jest bardzo otwarty na pacjenta oraz nie narzuca swoich metod, jako jedyne słuszne. Tego typu podejście pomogło mi nawiązać raczej współpracę z terapeutą, niż tylko przyjmowanie gotowych porad czy wskazówek, a co za tym idzie, byłem w stanie samodzielnie zweryfikować i poradzić sobie z sytuacją, która była dla mnie uciążliwa. Myślę, że właśnie to jest celem wizyty u terapeuty i z pewnością poleciłbym Pana Piaseckiego dla osób, które szukają pomocy w różnych dziedzinach swojego życia.


T
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Karol Piasecki psycholog

Jestem bardzo zadowolony z wizyt u Pana Karola. Jeśli ktoś ma obawy przed spotkaniem z psychologiem to na pewno znikną one po pierwszym spotkaniu. Pan Karol zna sie na tym co robi i widać że to lubi, ma bardzo konkretne i indywidualne podejście dzięki czemu potrafi naprawdę pomóc. Podczas rozmowy koncentruje się na problemie, umie wysłuchać, zadać odpowiednie pytania uzupełniające. Warto choć raz pójść na spotkanie, by się o tym przekonać. Gorąco polecam wizytę u Pana Karola.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Odpowiedzi na pytania

17 odpowiedzi udzielonych przez lekarza na pytania pacjentów na ZnanyLekarz.pl


 • Od prawie roku, bezustannie czuję ogromny stres przez sytuację osobiste. Stres ten, oprócz zwykłego uczucia niepokoju, jest znacznie nasilony, od początku towarzyszą mi przy tym co jakiś czas duszności, od niedawna również wystąpiły mdłości i podwyższona temperatura, ból głowy oraz osłabienie w dniu dostania okresu. Do tego nie pozwala mi skupić się na prawie niczym, odbiera chęć do większości czynności, znacznie psuje nastrój. Jak mogę sobie z tym radzić?

  Dzień dobry,
  może Pani wybrać wiele dróg. Sporo osób korzysta z pomocy psychologicznej - kilku spotkań, albo psychoterapii, jeśli trudnosc jest "głębsza". Czasami wystarczy poradnik samopomocowy, albo trening relaksacji. Jednak Pani wskazuje objawy z ciała. Dla świętego spokoju warto pójść do lekarza i domagać się porządnych badań i myślę, że jeśli tu "wszystko gra" proszę zapisać się na konsultację z psychologiem. Jeśli lekarz powie, że to na pewno nerwica, warto wskazać, że żadna nerwica nie chroni przed chorobą. Nad stresem zawsze możemy popracować. Pozdrawiam serdecznie, Karol Piasecki

  mgr Karol Piasecki

 • Odkąd skończyłam gimnazjum nadmiernie się stresuję; każdą nową sytuacją, każdym nowym spotkaniem... Początki w nowej szkole (liceum) były dla mnie również bardzo trudne. Z czasem się to unormowało. Jednak zaczęły mi doskwierać inne problemy. A mianowicie zawroty głowy, bóle w części potylicznej, bóle w klatce piersiowej, bardzo szybkie bicie serca, a także negatywne myśli. Przez częste zawroty głowy, odczuwam lęk przed wyjściem sama np. do miasta. Obawiam się, że może to powtórzyć, kiedy będę poza domem. Z moim problemem byłam u lekarza neurologa, jednak uważam, że ta wizyta nic nie wniosła. Neurolog przepisał mi leki, zdiagnozował inne zaburzenia lękowe, inne zaburzenia nerwicowe, a także tachykardię. Dodam, że jestem perfekcjonistką, pod tym względem, że wszystko, co robię, musi być idealnie. Każdemu chcę pomóc, jak najlepiej potrafię. Nikomu nie odmawiam pomocy, po prostu czuję się odpowiedzialna za kogoś. Zdaję sobie sprawę, że powinnam to zmienić, powoli sobie z tym radzę.. Ale z racji tego, że dążę ze wszystkim do perfekcji, również w szkole, o której wcześniej wspomniałam to chciałabym również czuć się dobrze w 100 % i móc normalnie funkcjonować, nie martwiąc się tym, że ja wyjdę na miasto to zakręci mi się w głowie. Dodam, że do szkoły, czy na spotkania ze znajomymi bądź chłopakiem normalnie wychodziłam (przed epidemią) i nie zawsze się przejmowałam tą dolegliwością.
  Proszę o jakiekolwiek informacje odnośnie dalszych działań. Zapomniałam dodać, że leków przepisanych od neurologa nie biorę, chciałabym raczej aby mój problem został rozwiązany przez rozmowę ze specjalistą. Czy powinnam iść do psychologa? Z góry dziękuję Państwu za odpowiedź i liczę na pomoc z Państwa strony.

  Dzień dobry! Tak, konsultacja z psychoterapeutą może być pomocna. Dobrze, że wykluczyła Pani przyczynę medyczną. Leki od neurologa... Cóż, ja bym brał. Bo z pracą z nerwicą to trochę jak z pożarem lasu. Jak się paki, to trzeba ugasić, a potem poszukać podpalacza. Tu objawy gasimy lekami, żeby lepiej się skupić na tej detektywistycznej pracy.

  Pozdrawiam
  Karol Piasecki

  mgr Karol Piasecki

Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.

Moje doświadczenie

O mnie

W życiu zdarzają się momenty, kiedy pewnych rzeczy wydaje się za dużo i czujemy się przytłoczeni, a innych może się wydawać za mało i brakuje nam czeg...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • Zaburzenia psychosomatyczne
 • Depresja
 • Lęki
Pokaż wszystkie leczone choroby

Edukacja

 • Uniwersytet Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy

Certyfikaty ZnanyLekarz.pl


Specjalizacje

 • Psychoterapia


Zdjęcia


Znajomość języków

Angielski

Profile społecznościowe


Powiązane wyszukiwania