Adresy (2)


Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Przyjmuję: dorosłych, dzieci w każdym wieku
Gotówka, Karta płatnicza, Przelew na konto
22 470..... Pokaż numer


TrioMedica

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Konsultacja online (opis) • 100 zł

Współpraca online na jadłospisie - pierwszy miesiąc (opis) • 300 zł


22 470..... Pokaż numer

Zapłacisz podczas umawiania konsultacji online. Czekamy na Twoją płatność 30 minut – jeśli w tym czasie nie zostanie zrealizowana, będziemy musieli odwołać Twoją rezerwację.

Opłata za konsultację trafia bezpośrednio do specjalisty, który jest również odpowiedzialny za ustalenie swojej polityki odwołań i zwrotów.

W przypadku problemów z płatnościami skontaktuj się ze specjalistą.

Pamiętaj, że ZnanyLekarz nie pobiera żadnych dodatkowych opłat za umówienie wizyty i nie przetwarza płatności w imieniu specjalisty.

Zapoznaj się z polityką odwołań i zwrotów.


Przygotuj się 10 minut przed konsultacją. Upewnij się, że Twój telefon lub komputer jest naładowany. W przypadku wideokonsultacji sprawdź połączenie internetowe oraz ustawienia mikrofonu i kamery. Możesz również przygotować swoją dokumentację medyczną (np. wyniki badań).


Moje doświadczenie

O mnie

Nazywam się Kamil Toutounchi (czyt. Tutunczi). Ukończyłem dietetykę na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym oraz fizjoterapię na Wyższej Szkole Rehabi...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • Niedowaga
 • Nadciśnienie
 • Miażdżyca
Pokaż wszystkie leczone choroby

Edukacja

 • Warszawski Uniwersytet Medyczny, Dietetyka I-stopnia
 • Wyższa Szkoła Rehabilitacji, Fizjoterapia I-stopnia

Specjalizacje

 • Dietetyk sportowy
 • Dietetyk kliniczny


Znajomość języków

Angielski

Usługi i ceny

Popularne usługi

Konsultacja dietetyczna


Bartycka 115, Warszawa

100 zł

TrioMedica

Jednorazowa porada dietetyczna


Konsultacja dietetyczna (pierwsza wizyta)


Bartycka 115, Warszawa

180 zł

TrioMedica

Pierwsza wizyta wraz z analizą składu ciała


Konsultacja online


Konsultacja online,

100 zł

TrioMedica

Jednorazowa porada dietetyczna

Pozostałe usługi

Analiza składu ciała


Bartycka 115, Warszawa

40 zł

TrioMedica

Analiza składu ciała aparaturą Tanita mc-780.


Kalorymetria


Bartycka 115, Warszawa

100 zł

TrioMedica

Badanie za pomocą aparatu Fitmate Pro wykorzystującego metodę kalorymetrii pośredniej do oceny tempa przemiany materii.


Pakiet 1-miesięcznej współpracy (konsultacja + plan żywieniowy + spotkanie wspierające)


Bartycka 115, Warszawa

300 zł

TrioMedica

Pakiet zawiera Pierwszą wizytę wraz z analizą składu ciała ,indywidualny Plan Żywieniowy oraz 1 wizytę kontrolną.


Pakiet 3 - miesięcznej współpracy (konsultacja + plan żywieniowy + 3 spotkania wspierające)


Bartycka 115, Warszawa

600 zł

TrioMedica

Pakiet zawiera Pierwszą wizytę wraz z analizą składu ciała ,indywidualny Plan Żywieniowy oraz 3 wizyty kontrolne.


Pakiet 6 - miesięcznej współpracy (konsultacja + plan żywieniowy + 6 spotkań wspierających)


Bartycka 115, Warszawa

900 zł

TrioMedica

Pakiet zawiera Pierwszą wizytę wraz z analizą składu ciała ,indywidualny Plan Żywieniowy oraz 6 wizyt kontrolnych.


Program żywieniowy


Bartycka 115, Warszawa

200 zł

TrioMedica

Indywidualny plan żywieniowy


Wizyta kontrolna


Bartycka 115, Warszawa

150 zł

TrioMedica

Wraz z analizą składu ciała i poprawkami w planie żywieniowym.


Współpraca online na jadłospisie - pierwszy miesiąc


Konsultacja online,

300 zł

TrioMedica

Pakiet zawiera Pierwszą konsultację,indywidualny Plan Żywieniowy oraz 1 wizytę kontrolną.

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
7 opinii

P
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: TrioMedica Pakiet 3 - miesięcznej współpracy (konsultacja + plan żywieniowy + 3 spotkania wspierające)

Od dłuższego czasu planowałem zgubić troche wagi, oraz ograniczyć mięso i produkty zwierzęce z nastawianiem na całkowity weganizm. Początki były ciężkie bo nie miałem o tym pojęcia a moja nudna dieta opierała się głównie na gotowanych warzywach, makaronach i owocach. Z Panem Kamilem rozpocząłem współprace od konsultacji dietetycznej w gabinecie. Podczas spotkania rzuciła mi się w oczy Kamila empatia, profesjonalizm, oraz rzetelne i indywidualne podejście do mojego przypadku, co skłoniło mnie do nawiązania dluższej współpracy. Wybrałem pakiet 3- miesięczny, poprzedzony wcześniej dokładna analizą składu ciała, oraz sprawdzeniem zapotrzebowania kalorycznego przy pomocy kalorymetrii. Aktualnie waga spada w dół zgodnie z planem, mój jadłospis zawiera ogrom nowych, ciekawych wegańskich/wegetariańskich przepisów które prędko mi się nie znudzą! Sporą zaletą jest możliwość stałego kontaktu drogą mailowa w razie pytań/wątpliwości. Gorąco polecam!!!


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: TrioMedica Pakiet 3 - miesięcznej współpracy (konsultacja + plan żywieniowy + 3 spotkania wspierające)

Z Panem Kamilem współpracuję pół roku. Pan Kamil ma świetne podejście do pacjenta, w gabinecie panuje przyjemna, luźna atmosfera. Na każdej wizycie otrzymuję analizę składu ciała wraz z wyjaśnieniem poszczególnych danych. Pan Kamil przeprowadził szczegółowy wywiad moich nawyków żywieniowych (nie wyśmiewając ich - a spokojnie mógł to zrobić), aktywności fizycznych oraz planu dnia. Rozpisany plan żywieniowy pozytywnie mnie zaskoczył, byłam przygotowana na męczarnię z dietą... A tu niespodzianka!! Posiłki proste, smaczne, nie wymagają spędzania połowy dnia na ich przygotowaniu oraz składające się z ogólnie dostępnych produktów. Dieta dostosowana do moich potrzeb i preferencji. Bardzo podoba mi się również to, iż Pan Kamil nie pozostawia pacjentów samych sobie tylko co jakiś czas "sprawdza" nasze zaangażowanie w zmianę poprzez motywujące maile, zapytania, porady... Nasza współpraca zaowocowała spadkiem wagi o 5 kg, co wcześniej wydawało mi się niemożliwe do zrealizowania.
Jak najbardziej polecam!!!


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: TrioMedica Pakiet 1-miesięcznej współpracy (konsultacja + plan żywieniowy + spotkanie wspierające)

Super podejście do pacjenta, dobry kontakt, a efekty widoczne już po pierwszym tygodniu. Dieta smaczna i ciekawa. Polecam.


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: TrioMedica Pakiet 3 - miesięcznej współpracy (konsultacja + plan żywieniowy + 3 spotkania wspierające)

Jak każda kobieta po ciąży marzyłam o szybkim powrocie do upragnionej wagi. Do zrzucenia było sporo, bo 13 kg. Myśl o długiej i nudnej diecie, w dodatku takiej dopasowanej do mamy karmiącej przyprawiała mnie o ból głowy. Na całe szczęście trafiłam na Pana Kamila. Zaproponował mi dietę niemal uszytą na miarę. Po wnikliwej analizie tego co jem, czego raczej unikam, a bez czego nie mogę się obejść, zaproponował dietę idealną. Śniadania na słodko, różnorodność posiłków, ich prostota przygotowania sprawiły, że byłam pewna sukcesu. Po 2 tygodniach pojawiły się pierwsze efekty. To co najbardziej urzekło mnie w metodzie układania diety pana Kamila to niebywałe i niespotykane dotąd zaangażowanie w trakcie walki pacjenta o zrzucenie kilogramów. Nie kończy się na samej konsultacji. Pan Kamil motywuje i wspiera, a umawianie się na kolejny pomiar sprawia, że po prostu się człowiek nie poddaje. Polecam szczególnie paniom po ciąży.


T
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: TrioMedica konsultacja dietetyczna

Po wielu (bardziej i mniej udanych) próbach odchudzania, w końcu waga stanęła. I nie było sposobu, żeby poszła w dół. Lubię też jeść, więc nie chciałam przechodzić na typową "dietę". Pan Kamil ułożył mi dietę na zasadzie tego co jem, dzięki czemu praktycznie nie czułam, że coś się zmieniło. I nagle cud -waga ruszyła. Może to kwestia dobrego słuchania pacjenta, może motywowania. Ale udało się, dziękuję bardzo i staram się dalej :) Może w kolejnym roku ułoży mi plan treningów i będę gotowa na wyjazd nad morze ;)
Pozdrawiam!


K
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: TrioMedica Pakiet 3 - miesięcznej współpracy (konsultacja + plan żywieniowy + 3 spotkania wspierające)

Prawdziwy fachowiec w swojej dziedzinie. Na każde pytanie otrzymałem rzetelną odpowiedź popartą aktualnymi badaniami naukowymi i wiedzą praktyczną. Podchodzi do każdego pacjenta indywidualnie i holistycznie, myśli nieszablonowo co prowadzi do szybszego rozwiązania problemów żywieniowych. Z pomocą Kamila schudłem 8 kg - jedząc zdrowo i różnorodnie, bez głodówek. Polecam każdemu kto chce zadbać o swoje zdrowie poprzez odpowiednio zbilansowaną dietę.

Kamil Toutounchi

Dziękuję Karolu. Bardzo mi miło, że fizjoterapeuci są zainteresowani tematami z zakresu dietetyki :) Najbardziej jednak cieszy dobra współpraca z pacjentem i osiągnięty cel.
Pozdrawiam


D
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Trio Medica konsultacja dietetyczna

Wizytę u Pana Kamila oceniam bardzo dobrze, brakowało mi motywacji do dbania o własne zdrowie i trochę niechętnie wybrałam się na konsultacje dietetyczne. Jeżeli, ktoś nie umie się zmotywować i boi się, że dieta to tylko wyrzeczenia i marchewka to nie ma lepszego miejsca na rozpoczęcie walki o własne zdrowie niż właśnie ten gabinet. Bardzo polecam, a Pan Kamil jest super wyrozumiały i pomocny, mimo sporej otyłości nie oceniał mnie za zaniedbanie, tylko doradził, wysłuchał i przygotował propozycje dietetyczne dobrane do moich problemów zdrowotnych i planu dnia. Byłam u różnych dietetyków, ale nigdy mnie tak nikt nie zmotywował jak Pan Kamil. Zachęcam :)


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Odpowiedzi na pytania

11 odpowiedzi udzielonych przez lekarza na pytania pacjentów na ZnanyLekarz.pl


 • Czy skuteczne odchudzanie powinno równać się z codzienną utratą masy ciała?

  Dzień dobry,

  Niekoniecznie, skuteczne odchudzanie to proces, który może trwać dosyć długo. Założenia diety mogą być różne, np. deficyt kaloryczny większy w niektóre dni, a mniejszy w inne. Więc codzienne monitorowanie wagi jest według mnie rzeczą, której nie powinno się robić w trakcie odchudzania. Często gdy w jeden dzień wagi nie ubywa (a czasami nawet przybywa, z uwagi na inną porę ważenia, cykl menstruacyjny itp.) pacjenci tracą motywację i porzucają dietę.
  Wagę lepiej kontrolować w dłuższych okresach czasowych, np. co tydzień lub nawet miesiąc.

  Pozdrawiam
  Kamil Toutounchi

  Kamil Toutounchi

 • W badaniu wyszło mi, że moja podstawową przemiana materii to 2200 kcal. Czy to oznacza, że jest to moje minimalne zapotrzebowanie dzienne? Pozdrawiam

  Dzień dobry,

  Podstawowa przemiana materii (PPM) to zapotrzebowanie organizmu na energię potrzebną do przeżycia, czyli wyłączając dzienną aktywność. Minimalne zapotrzebowanie natomiast o, które pojawiło się pytanie to całkowita przemiana materii (CPM). Aby uzyskać CPM, należy PPM pomnożyć przez współczynnik aktywności (PAL). Dla standardowo aktywnej osoby, współczynnik ten wynosi około 1,4-1,5.

  Pozdrawiam
  Kamil Toutounchi

  Kamil Toutounchi

Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.

Moje doświadczenie

O mnie

Nazywam się Kamil Toutounchi (czyt. Tutunczi). Ukończyłem dietetykę na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym oraz fizjoterapię na Wyższej Szkole Rehabi...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • Niedowaga
 • Nadciśnienie
 • Miażdżyca
Pokaż wszystkie leczone choroby

Edukacja

 • Warszawski Uniwersytet Medyczny, Dietetyka I-stopnia
 • Wyższa Szkoła Rehabilitacji, Fizjoterapia I-stopnia

Specjalizacje

 • Dietetyk sportowy
 • Dietetyk klinicznyZnajomość języków

Angielski

Profile społecznościowe


Powiązane wyszukiwania