Adresy (2)

Bartycka 115, Mokotów, Warszawa
TrioMedica


Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Przyjmuję: dorosłych, dzieci w wieku od 12 lat
Gotówka, Karta płatnicza, Przelew na konto
22 470..... Pokaż numer


TrioMedica


Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Konsultacja dietetyczna (opis) • 120 zł


22 470..... Pokaż numer

Zapłacisz podczas umawiania konsultacji online. Czekamy na Twoją płatność 30 minut – jeśli w tym czasie nie zostanie zrealizowana, będziemy musieli odwołać Twoją rezerwację.

Opłata za konsultację trafia bezpośrednio do specjalisty, który jest również odpowiedzialny za ustalenie swojej polityki odwołań i zwrotów.

W przypadku problemów z płatnościami skontaktuj się ze specjalistą.

Pamiętaj, że ZnanyLekarz nie pobiera żadnych dodatkowych opłat za umówienie wizyty i nie przetwarza płatności w imieniu specjalisty.

Zapoznaj się z polityką odwołań i zwrotów.


Przygotuj się 10 minut przed konsultacją. Upewnij się, że Twój telefon lub komputer jest naładowany. W przypadku wideokonsultacji sprawdź połączenie internetowe oraz ustawienia mikrofonu i kamery. Możesz również przygotować swoją dokumentację medyczną (np. wyniki badań).


Moje doświadczenie

O mnie

Nazywam się Kamil Toutounchi (czyt. Tutunczi). Ukończyłem dietetykę na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym oraz fizjoterapię na Wyższej Szkole Rehabi...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • Niedowaga
 • Nadciśnienie
 • Miażdżyca
Pokaż wszystkie leczone choroby

Edukacja

 • Warszawski Uniwersytet Medyczny, Dietetyka I-stopnia
 • Wyższa Szkoła Rehabilitacji, Fizjoterapia I-stopnia

Specjalizacje

 • Dietetyk sportowy
 • Dietetyk kliniczny


Znajomość języków

Angielski, Polski

Usługi i ceny

Ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Popularne usługi


Bartycka 115, Warszawa

150 zł

TrioMedica

Jednorazowa konsultacja dietetyczna wraz z analizą składu ciała. Pomoc w obliczeniu kaloryczności oraz zapotrzebowania na makroskładniki (np. dla osób na diecie pudełkowej), Edukacja żywieniowa, Suplementacja.Konsultacja online,

120 zł

TrioMedica

Jednorazowa wizyta dietetyczna

Pozostałe usługi


Bartycka 115, Warszawa

100 zł

TrioMedica

Badanie za pomocą aparatu Fitmate Pro wykorzystującego metodę kalorymetrii pośredniej do oceny tempa przemiany materii.Bartycka 115, Warszawa

250 zł

TrioMedica

Pakiet zawiera Pierwszą wizytę wraz z analizą składu ciała ,indywidualny Plan Żywieniowy oraz 1 wizytę kontrolną.Bartycka 115, Warszawa

600 zł

TrioMedica

Pakiet zawiera Pierwszą wizytę wraz z analizą składu ciała ,indywidualny Plan Żywieniowy oraz 3 wizyty kontrolne.Bartycka 115, Warszawa

150 zł

TrioMedica

Wraz z analizą składu ciała i poprawkami w planie żywieniowym.

Opinie

5

Ogólna ocena
12 opinii

Wszystkie opinie się liczą. Specjaliści nie mogą zapłacić za zmianę lub usunięcie opinii. Dowiedz się więcej.
J
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: TrioMedica konsultacja dietetyczna

Bardzo polecam. Wizyta była konkretna, ale przebiegała w miłej atmosferze. Pan Kamil był bardzo pomocny i wyrozumiały. Widać, że ma indywidualne podejście do pacjenta.


K
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: TrioMedica

Bardzo dobre i profesjonalne podejście do pacjenta - ilość posiłków, nawyki żywieniowe i życzenia dotyczące diety na bieżąco uwzględniane w rozpisce. W przypadku dodatkowych pytań albo wątpliwości zawsze uzyskuję szybką, wyczerpującą odpowiedź :) no i najważniejsze to efekty - waga spada, a ja nie chodzę głodna i osłabiona! Serdecznie polecam.


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: TrioMedica

Zaangażowany, profesjonalny, komunikatywny. Zdecydowanie polecam! Mam nadzieję, że schudnę :) zaczynam przygodę


J
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: TrioMedica

Życzliwy i wyrozumiały człowiek. Bardzo chcę, by pan Kamil dalej mnie prowadził. Operuje fachowym językiem z przystępny sposób. W gabinecie panuje luźna atmosfera - to sprzyja spokojnej rozmowie.


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: TrioMedica konsultacja dietetyczna

Врач был очень внимательным , сделал все неоходимые исследования и очень подробно выснил мои предпочтения в еде для составления плана на месяц, визит был на высоком уровне . спасибо большое.


P
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: TrioMedica Pakiet 3 - miesięcznej współpracy (konsultacja + plan żywieniowy + 3 spotkania wspierające)

Od dłuższego czasu planowałem zgubić troche wagi, oraz ograniczyć mięso i produkty zwierzęce z nastawianiem na całkowity weganizm. Początki były ciężkie bo nie miałem o tym pojęcia a moja nudna dieta opierała się głównie na gotowanych warzywach, makaronach i owocach. Z Panem Kamilem rozpocząłem współprace od konsultacji dietetycznej w gabinecie. Podczas spotkania rzuciła mi się w oczy Kamila empatia, profesjonalizm, oraz rzetelne i indywidualne podejście do mojego przypadku, co skłoniło mnie do nawiązania dluższej współpracy. Wybrałem pakiet 3- miesięczny, poprzedzony wcześniej dokładna analizą składu ciała, oraz sprawdzeniem zapotrzebowania kalorycznego przy pomocy kalorymetrii. Aktualnie waga spada w dół zgodnie z planem, mój jadłospis zawiera ogrom nowych, ciekawych wegańskich/wegetariańskich przepisów które prędko mi się nie znudzą! Sporą zaletą jest możliwość stałego kontaktu drogą mailowa w razie pytań/wątpliwości. Gorąco polecam!!!


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: TrioMedica Pakiet 3 - miesięcznej współpracy (konsultacja + plan żywieniowy + 3 spotkania wspierające)

Z Panem Kamilem współpracuję pół roku. Pan Kamil ma świetne podejście do pacjenta, w gabinecie panuje przyjemna, luźna atmosfera. Na każdej wizycie otrzymuję analizę składu ciała wraz z wyjaśnieniem poszczególnych danych. Pan Kamil przeprowadził szczegółowy wywiad moich nawyków żywieniowych (nie wyśmiewając ich - a spokojnie mógł to zrobić), aktywności fizycznych oraz planu dnia. Rozpisany plan żywieniowy pozytywnie mnie zaskoczył, byłam przygotowana na męczarnię z dietą... A tu niespodzianka!! Posiłki proste, smaczne, nie wymagają spędzania połowy dnia na ich przygotowaniu oraz składające się z ogólnie dostępnych produktów. Dieta dostosowana do moich potrzeb i preferencji. Bardzo podoba mi się również to, iż Pan Kamil nie pozostawia pacjentów samych sobie tylko co jakiś czas "sprawdza" nasze zaangażowanie w zmianę poprzez motywujące maile, zapytania, porady... Nasza współpraca zaowocowała spadkiem wagi o 5 kg, co wcześniej wydawało mi się niemożliwe do zrealizowania.
Jak najbardziej polecam!!!


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: TrioMedica Pakiet 1-miesięcznej współpracy (konsultacja + plan żywieniowy + spotkanie wspierające)

Super podejście do pacjenta, dobry kontakt, a efekty widoczne już po pierwszym tygodniu. Dieta smaczna i ciekawa. Polecam.


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: TrioMedica Pakiet 3 - miesięcznej współpracy (konsultacja + plan żywieniowy + 3 spotkania wspierające)

Jak każda kobieta po ciąży marzyłam o szybkim powrocie do upragnionej wagi. Do zrzucenia było sporo, bo 13 kg. Myśl o długiej i nudnej diecie, w dodatku takiej dopasowanej do mamy karmiącej przyprawiała mnie o ból głowy. Na całe szczęście trafiłam na Pana Kamila. Zaproponował mi dietę niemal uszytą na miarę. Po wnikliwej analizie tego co jem, czego raczej unikam, a bez czego nie mogę się obejść, zaproponował dietę idealną. Śniadania na słodko, różnorodność posiłków, ich prostota przygotowania sprawiły, że byłam pewna sukcesu. Po 2 tygodniach pojawiły się pierwsze efekty. To co najbardziej urzekło mnie w metodzie układania diety pana Kamila to niebywałe i niespotykane dotąd zaangażowanie w trakcie walki pacjenta o zrzucenie kilogramów. Nie kończy się na samej konsultacji. Pan Kamil motywuje i wspiera, a umawianie się na kolejny pomiar sprawia, że po prostu się człowiek nie poddaje. Polecam szczególnie paniom po ciąży.


T
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: TrioMedica konsultacja dietetyczna

Po wielu (bardziej i mniej udanych) próbach odchudzania, w końcu waga stanęła. I nie było sposobu, żeby poszła w dół. Lubię też jeść, więc nie chciałam przechodzić na typową "dietę". Pan Kamil ułożył mi dietę na zasadzie tego co jem, dzięki czemu praktycznie nie czułam, że coś się zmieniło. I nagle cud -waga ruszyła. Może to kwestia dobrego słuchania pacjenta, może motywowania. Ale udało się, dziękuję bardzo i staram się dalej :) Może w kolejnym roku ułoży mi plan treningów i będę gotowa na wyjazd nad morze ;)
Pozdrawiam!


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Odpowiedzi na pytania

17 odpowiedzi udzielonych przez lekarza na pytania pacjentów na ZnanyLekarz.pl


 • Od ponad roku jestem wegetarianką, która chce przejść na weganizm.
  Zauważyłam, że od jakiegoś czasu gorzej wychodzę z kontuzji (uprawiam sporty ekstremalne). Zastanawiam się czy to może być brak jakichś witamin, protein itp. Mój jadłospis składa się głównie z orzechow, olejów, warzyw oraz serów (które chce właśnie ogarniczyć).
  Czy może być, że gorsza rekonwalescencja jest skutkiem braku witaminy B12 oraz odpowiedniej liczby protein?

  Dzień dobry,

  ciężko będzie wskazać jednoznaczną przyczynę wolniejszej regeneracji. Warto wykonać badania krwi, szczególnie będąc na diecie eliminacyjnej. Przy problemach z regeneracją i kontuzjami należy najpierw przyjrzeć się podstawą takim jak bilans energetyczny diety, szczególnie jeśli uprawia Pani sport ekstremalne może być ryzyko wystąpienia zespołu względnego niedoboru energii (RED-S). Co do mikroskładników istnieje duża zależność od rodzaju kontuzji, najczęściej pojawiają się takie pierwiastki jak cynk, miedź.

  Pozdrawiam
  Kamil Toutounchi

  Kamil Toutounchi

 • Czy pijąc kawę ziarnistą z ekspresu ciśnieniowego w proporcji 80/20 arabiki do robusty z mlekiem mogę utrudnić zasypianie? Ile godzin przed snem mogę spokojnie wypić kawę?

  Dzień dobry,

  ciężko jest odpowiedzieć jednoznacznie na to pytanie, ponieważ metabolizm kofeiny jest związany z wieloma czynnikami, takimi jak płeć masa ciała, wiek i predyspozycje genetyczne. Osoby, które wolno metabolizują kofeinę mogą mieć pogorszoną jakość snu wiele godzin po jej wypiciu. Jeśli jednak kofeina jest dobrze tolerowana, zazwyczaj wskazuje się bezpieczny przedział czasowy do 6 godzin przed snem. W drugą stronę są osoby, które szybko metabolizują kofeinę i dla nich może być to czas krótszy.
  Myślę, że trzeba spróbować tutaj metody prób i błędów używając np. kwestionariusza jakości snu.

  Pozdrawiam
  Kamil Toutounchi

  Kamil Toutounchi

Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.

Moje doświadczenie

O mnie

Nazywam się Kamil Toutounchi (czyt. Tutunczi). Ukończyłem dietetykę na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym oraz fizjoterapię na Wyższej Szkole Rehabi...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • Niedowaga
 • Nadciśnienie
 • Miażdżyca
Pokaż wszystkie leczone choroby

Edukacja

 • Warszawski Uniwersytet Medyczny, Dietetyka I-stopnia
 • Wyższa Szkoła Rehabilitacji, Fizjoterapia I-stopnia

Specjalizacje

 • Dietetyk sportowy
 • Dietetyk klinicznyZnajomość języków

Angielski, Polski

Profile społecznościowe


Powiązane wyszukiwania