Umów wizytę 590 odwiedzin w ciągu 30 dni

Moją pasją jest zajmowanie się chorobami układu narządu ruchu, jak i wynikającymi z tego tytułu innymi dysfunkcjami związanymi ze złą pracą choćby narządów wewnętrznych.Studiowałem… więcej

Umów wizytę

To bardzo proste

Wybierz odpowiadający Ci termin, podaj swoje dane, potwierdź... i już. Wizyta umówiona!

To niezawodne

Wybrany termin trafi prosto do kalendarza lekarza. O wizycie przypomni Ci automatyczna wiadomość.

To bezpłatne

Nie pobieramy od pacjentów żadnych opłat. Z naszego serwisu korzystasz zupełnie za darmo.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Moją pasją jest zajmowanie się chorobami układu narządu ruchu, jak i wynikającymi z tego tytułu innymi dysfunkcjami związanymi ze złą pracą choćby narządów wewnętrznych.Studiowałem na wydziale Pielęgniarstwa i Nauk o Zdrowiu – kierunek Fizjoterapia, na ówczesnej Akademii Medycznej w Lublinie.
  Jestem absolwentem Wyższej Szkoły Społeczno -Przyrodniczej im. Wincentego Pola W Lublinie.
  Główną grupą pacjentów, z którymi pracuję to osoby cierpiące na dolegliwości bólowe kręgosłupa, przy czym w trakcie leczenia zajmuję się całym ciałem
  w poszukiwaniu łańcuchów przyczynowo-skutkowych i eliminowaniem przyczyn pierwotnych zaburzenia.

  Oprócz tego prowadzę terapię między innymi :

  * W zespołach bólowych kręgosłupa odcinka szyjnego, piersiowego, lędźwiowo – krzyżowego ( np. rwa kulszowa, dyskopatie, zaburzenia ruchomości kręgosłupa )
  * W zespołach bólowych stawów obwodowych ( np. cieśń nadgarstka, bóle bioder, kolan, łokieć tenisisty )
  * W stanach po urazach, opatrunkach gipsowych ( np. skręcenie stawów, naderwanie mięśni, złamania kości)
  * W bólach i zawrotach głowy pochodzących z narządu ruchu
  * Terapię blizn pooperacyjnych ( np. po mastektomii, cesarskim cięciu )
  * Terapię visceralną jamy brzusznej ( np. zespół jelita wrażliwego, przepuklina rozworu przełykowego, częsta zgaga, wzdęcia,
  zaburzenia pracy dwunastnicy, jelita grubego, wątroby i żołądka )
  * Specyficzną terapię FDM mającą na celu szybkie przywrócenie odkształconych tkanek do ich fizjologicznego położenia.

Specjalizacje

 • Rehabilitacja medyczna

Znajomość języków

 • polski
 • angielski
 • włoski

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
24 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • W
  Lokalizacja: Szkoła Jogi Tomasza Miszczuka

  Wspanialy czlowiek, ktoremy bardzo dziekuje juz po pierwszej wizycie doznalam ulgi.Leki ktore zazywalam oraz zastrzyki nic nie pomogly , Wszystkim z calego serca polecam wspanialego fizjoterapeute. Dziekuje.

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Medyczne SanitasUsługa: badania pourazowe

  Wywiad,badanie-pełen profesjonalizm.Ogromna wiedza-wyjaśni co boli i dlaczego.Wiem,że trafiłem w dobre ręce. polecam i pozdrawiam.

 • O
  Lokalizacja: Centrum Medyczne Sanitas

  Wspanialy, sympatyczny człowiek. Profesjonalne podejscie, ogromna wiedza i trafna diagnoza, dodatkowo natychmiastowa ulga po wizycie. Bol kregoslupa ustepuje .Z calego serca polecam!

 • A
  Lokalizacja: Szkoła Jogi Tomasza Miszczuka

  Świetny fizjoterapeuta. Ma dużą wiedzę anatomiczną, doświadczenie i talent; jest wnikliwy i na podstawie jednego patologicznego objawu na ogół bezbłędnie rozpoznaje przyczynę dolegliwości. "Świeże" bóle likwiduje w ciągu jednej wizyty, w przypadku tych długotrwałych stopniowo pracuje na tkankach, rozluźniając je i przywracając prawidłowe ich funkcjonowanie. Po wizycie wychodzę obolała, ale w ciągu kilku dni ból spowodowany terapią ustępuje, a ja czuję się jak młody bóg. Dodam, że Pan Kamil pracuje z pacjentem w miłej i życzliwej atmosferze.

 • W
  Lokalizacja: Szkoła Jogi Tomasza Miszczuka

  Pan Kamil to młody i bardzo sympatyczny człowiek a najistotniejsze bardzo dobry specjalista który umie podejść do problemu bardzo profesjonalnie a jego zabiegi są skuteczne .Wszystkim polecam tak dobrego fizjoterapeutę.

 • A
  Lokalizacja: Szkoła Jogi Tomasza MiszczukaUsługa: Zwykła wizyta

  Bardzo miły i sympatyczny fizjoterapeuta. Zabiegi bardzo skuteczne. W ciągu kilku zabiegów lepiej postawił mnie na nogi niż terapia zapisana na NFZ. Warto sie zapisać

 • A
  Lokalizacja: Szkoła Jogi Tomasza MiszczukaUsługa: problemy z kręgosłupem

  Do pana Kamila Prokopa trafiłam pod koniec lipca 2017 r. z silnym bólem kręgosłupa (który określiłabym jako "nie do zniesienia"), drętwieniem kończyn, etc. Wykonany rezonans magnetyczny potwierdził dyskopatię lędźwiową. Konsultujący mnie ortopeda i neurochirurg zalecili rehabilitację, jednakże z zastrzeżeniem, że w przypadku braku oczekiwanych rezultatów, konieczna będzie operacja. Na pierwszej wizycie pan Kamil w sposób rzeczowy i jasny wyjaśnił, na czym właściwie polega moja dolegliwość, jak będzie wyglądać rehabilitacja, i co istotne, jak ma wyglądać moja higiena życia po takim urazie. Co ważne, wiedza pana Kamila w zakresie anatomii człowieka jest na wysokim poziomie, dlatego też moja rehabilitacja przebiega bez zastrzeżeń i rozczarowań, a każdy kolejny zabieg przynosi ulgę i poprawę. Operacja odroczona, to chyba najlepsza rekomendacja :)

 • Lokalizacja: Szkoła Jogi Tomasza Miszczuka

  Znakomity specjalista i bardzo przyjemny młody człowiek. Potrafi dotrzeć do źródła problemu i znaleźć sposób z nim poradzić. Gorąco polecam.

 • W
  Lokalizacja: Szkoła Jogi Tomasza MiszczukaUsługa: ból kolana, brak możliwości zgięcia kolana

  Trafiłam do Kamila z polecenia Męża, który sam kilkakrotnie był i zawsze chwalił. Ja mając wielki problem ze zgięciem i blokadą kolana pojawiłam się w gabinecie i jestem bardzo wdzięczna za pomoc. Od razu poczułam ulgę a moje kolano, które mogłam zgiąć tylko do połowy (kąt 90 stopni), zaczęło stopniowo zginać się coraz bardziej a w przeciągu kilku dni już widziałam postępy. Po jakichś 2-3 miesiącach zgina się całkiem i z kucaniem już nie mam problemu.
  Od razu wykrył przyczynę, powiedział co robić, by jeszcze ulepszyć kolano i nad nim pracować - w mojej sytuacji. Podejście bardzo profesjonalne i indywidualne.
  Polecam!

 • J
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Szkoła Jogi Tomasza Miszczuka

  Zgłosiłam się z problemami kręgosłupa po wypadku komunikacyjnym. Przez to z czasem miałam problem z wysiedzeniem 8 h przy biurku. Ortopeda polecił mi właśnie Pana Kamila. Nie spodziewałam się, ale już po pierwszej wizycie nastąpiła ogromna poprawa. Mogę normalnie funkcjonować. Pan jest bardzo sympatyczny, ma dużą wiedzę, wszystko tłumaczy a przede wszystkim jest naprawdę skuteczny. Polecam!