Moją pasją jest zajmowanie się chorobami układu narządu ruchu, jak i wynikającymi z tego tytułu innymi dysfunkcjami związanymi ze złą pracą choćby narządów wewnętrznych.Studiowałem… więcej

Umów wizytę

info-iconCreated with Sketch. Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Doświadczenie i kwalifikacje

about-me-iconCreated with Sketch. O mnie

 • Moją pasją jest zajmowanie się chorobami układu narządu ruchu, jak i wynikającymi z tego tytułu innymi dysfunkcjami związanymi ze złą pracą choćby narządów wewnętrznych.Studiowałem na wydziale Pielęgniarstwa i Nauk o Zdrowiu – kierunek Fizjoterapia, na ówczesnej Akademii Medycznej w Lublinie.
  Jestem absolwentem Wyższej Szkoły Społeczno -Przyrodniczej im. Wincentego Pola W Lublinie.
  Główną grupą pacjentów, z którymi pracuję to osoby cierpiące na dolegliwości bólowe kręgosłupa, przy czym w trakcie leczenia zajmuję się całym ciałem
  w poszukiwaniu łańcuchów przyczynowo-skutkowych i eliminowaniem przyczyn pierwotnych zaburzenia.

  Oprócz tego prowadzę terapię między innymi :

  * W zespołach bólowych kręgosłupa odcinka szyjnego, piersiowego, lędźwiowo – krzyżowego ( np. rwa kulszowa, dyskopatie, zaburzenia ruchomości kręgosłupa )
  * W zespołach bólowych stawów obwodowych ( np. cieśń nadgarstka, bóle bioder, kolan, łokieć tenisisty )
  * W stanach po urazach, opatrunkach gipsowych ( np. skręcenie stawów, naderwanie mięśni, złamania kości)
  * W bólach i zawrotach głowy pochodzących z narządu ruchu
  * Terapię blizn pooperacyjnych ( np. po mastektomii, cesarskim cięciu )
  * Terapię visceralną jamy brzusznej ( np. zespół jelita wrażliwego, przepuklina rozworu przełykowego, częsta zgaga, wzdęcia,
  zaburzenia pracy dwunastnicy, jelita grubego, wątroby i żołądka )
  * Specyficzną terapię FDM mającą na celu szybkie przywrócenie odkształconych tkanek do ich fizjologicznego położenia.

Specjalizacje

 • Rehabilitacja medyczna

Znajomość języków

 • polski
 • angielski
 • włoski

Ocena pacjentów

Dodaj własną opinię
5

Ogólna ocena
17 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • Lokalizacja: Szkoła Jogi Tomasza Miszczuka

  Znakomity specjalista i bardzo przyjemny młody człowiek. Potrafi dotrzeć do źródła problemu i znaleźć sposób z nim poradzić. Gorąco polecam.

 • W
  Lokalizacja: Szkoła Jogi Tomasza MiszczukaUsługa: ból kolana, brak możliwości zgięcia kolana

  Trafiłam do Kamila z polecenia Męża, który sam kilkakrotnie był i zawsze chwalił. Ja mając wielki problem ze zgięciem i blokadą kolana pojawiłam się w gabinecie i jestem bardzo wdzięczna za pomoc. Od razu poczułam ulgę a moje kolano, które mogłam zgiąć tylko do połowy (kąt 90 stopni), zaczęło stopniowo zginać się coraz bardziej a w przeciągu kilku dni już widziałam postępy. Po jakichś 2-3 miesiącach zgina się całkiem i z kucaniem już nie mam problemu.
  Od razu wykrył przyczynę, powiedział co robić, by jeszcze ulepszyć kolano i nad nim pracować - w mojej sytuacji. Podejście bardzo profesjonalne i indywidualne.
  Polecam!

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Szkoła Jogi Tomasza Miszczuka

  Zgłosiłam się z problemami kręgosłupa po wypadku komunikacyjnym. Przez to z czasem miałam problem z wysiedzeniem 8 h przy biurku. Ortopeda polecił mi właśnie Pana Kamila. Nie spodziewałam się, ale już po pierwszej wizycie nastąpiła ogromna poprawa. Mogę normalnie funkcjonować. Pan jest bardzo sympatyczny, ma dużą wiedzę, wszystko tłumaczy a przede wszystkim jest naprawdę skuteczny. Polecam!

 • Lokalizacja: Szkoła Jogi Tomasza MiszczukaUsługa: ból kręgosłupa w odcinku lędźwiowym

  Wspanialy, sympatyczny człowiek. Profesjonalne podejscie, ogromna wiedza i trafna diagnoza, dodatkowo natychmiastowa ulga po wizycie. Z calego serca polecam!

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Szkoła Jogi Tomasza Miszczuka

  Wszystko ok, profesjonalne podejście do pacjenta, odczuwalna poprawa po pierwszej wizycie. Wszystko jasno wytłumaczone oraz przedstawiony plan dalszego działania

 • Lokalizacja: Szkoła Jogi Tomasza MiszczukaUsługa: Bóle pleców, problemy z oddychaniem.

  Od najmłodszych lat tańczę dlatego wiem czym jest pasja i wiem doskonale, że to co robi Kamil to jego pasja a nie tylko praca. Nie byłem u niego wiele razy, ale byłem wystarczająco dużo by przekonać się o pełnym profesjonalizmie. Kamil pomógł mi już kilkukrotnie z plecami, z szyją, z biodrem. Dał sobie radę nawet z napięciem wynikającymi ze stresu i problemami z oddychaniem. Jest bardzo dokładny i pewien swoich umiejętności. Nie tylko rozwiązuje problem ale co ważniejsze zawsze stara się wyszukać przyczynę problemu i doradza co robić by się nie powtórzył – to w moim mniemaniu chyba nawet bardziej ważne niż sama doraźna pomoc. Pacjent jest dla niego indywidualnością i każdy wymaga innego podejścia po takim podejściu również poznaje się profesjonalistę. Z pełną odpowiedzialnością polecam tego człowieka i jego umiejętności!

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Bardzo sympatyczny i miły. Uważnie słucha co dolega pacjentowi, bardzo wnikliwy. Już po pierwszej wizycie poczułam ulgę, zakres ruchów szyi wyraźnie się poprawił. Polecam

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Szkoła Jogi Tomasza MiszczukaUsługa: Zwykła wizyta

  Pełen profesjonalizm, ogromna wiedza, a przede wszystkim skuteczność!!! Trafiłam do Pana Kamila po operacji przepukliny kręgosłupa, operacja oczywiście się udała, ale ograniczenia pooperacyjne były ogromne. Dzięki terapii jaką zastosował w moim przypadku Pan Kamil zaczęłam normalnie funkcjonować, już po pierwszej wizycie poczułam ulgę. Z każdą kolejną wizytą było coraz lepiej :) stopniowo mijała sztywność mięśni, zdecydowanie poprawił się zakres ruchomości, zniknął ból i nawet blizna pooperacyjna zaczęła wyglądać lepiej. Fakt, nie wszystkie zabiegi są przyjemne, niektóre sprawiają, że świeczki stają w oczach i trzeba zacisnąć zęby, ale efekty są rewelacyjne!!! Zdecydowanie polecam terapię u Pana Kamila!!!

 • Lokalizacja: Szkoła Jogi Tomasza MiszczukaUsługa: terapia manualna

  Pan Kamil profesjonalnie podszedł do tematu. Ból szyi ustaje po zabiegach, lecz nie tylko szyja jest obiektem terapii. Po wystawionej diagnozie okazało się, że ze względu na siedzący tryb życia jestem dość sztywny i jest nad czym pracować. Terapia jest dość bolesna, lecz z mojego doświadczenia, tylko takie zabiegi dają efekt. Miłym zaskoczeniem dla mnie była igłoterapia, która jest bezbolesna i bardzo mi odpowiada.
  Dzięki pasji oraz wiedzy jaką wykazuje Pan Kamil wrócę do sprawności i komfortu życia sprzed kilku lat.
  Warto również dodać, że sama lokalizacja jest w centrum, po godzinie 17 nie miałem nigdy problemu z parkingiem. Miejsce w środku jest nastrojowe oraz bezwzględnie czyste.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Szkoła Jogi Tomasza MiszczukaUsługa: terapia manualna

  Bardzo profesjonalne podejście do pacjenta. Obszerna wiedza. Wykonywane zabiegi bardzo skuteczne. Pan Kamil obrazowo wyjaśnił mi sposób postępowania oraz korzyści zabiegów. Poprawę odczułam już po kilku spotkaniach. Bardzo miła atmosfera i naprawdę duży profesjonalizm.