Umów wizytę 621 odwiedzin w ciągu 30 dni

Moją pasją jest zajmowanie się chorobami układu narządu ruchu, jak i wynikającymi z tego tytułu innymi dysfunkcjami związanymi ze złą pracą choćby narządów wewnętrznych.Studiowałem… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
35 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • I
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Szkoła Jogi Tomasza Miszczuka

  Najlepszy specjalista na jakiego trafiłam, bardzo kompetentny, już po pierwszej wizycie poczułam olbrzymią ulgę. Bardzo dobrze zna się na tym co robi i wie jak pomoc pacjentowi. Na wizycie u Pana Kamila czuje się, że jest się w dobrych rękach.Serdecznie polecam.

 • K
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Szkoła Jogi Tomasza MiszczukaUsługa: ból kręgosłupa

  Zdecydowanie polecam. Bardzo dobry fizjoterapeuta mający ogromną wiedzę i profesjonalne podejście do pacjenta. Prawdziwy specjalista w swoim fachu. Już po pierwszej wizycie znakomity efekt. Atmosfera bardzo przyjazna. Jeszcze raz gorąco polecam i pozdrawiam.

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Szkoła Jogi Tomasza Miszczuka

  Odczucia po pierwszej wizycie bardzo pozytywne. Profesjonalne podejście, zaangażowanie, miła atmosfera, wszystko na bieżąco dokładnie wyjaśnione. Od razu widać ogromną wiedzę i wysoki poziom umiejętności Pana Kamila :)
  Zdecydowanie warto polecić.

 • P
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Szkoła Jogi Tomasza Miszczuka

  Bardzo dobry specjalista. Zna się na tym co robi i potrafi pomóc. Zabiegi przynoszą ulgę w bólu i widać już dużą poprawę. Polecam wszystkim.

 • S
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Szkoła Jogi Tomasza Miszczuka

  Zgłosiłem się z problemem kręgosłupa .Od wejścia profesjonalne podejście do pacjenta miła atmosfera, Pan Kamil dopytuje i z dużym zaangażowaniem oddaje się temu co robi. Posiada dużą wiedzę anatomiczną. Gorąco polecam.

 • E
  Lokalizacja: Szkoła Jogi Tomasza MiszczukaUsługa: bóle w odcinku szyjnym kręgosłupa

  Miło i bardzo troskliwe podchodzi do pacjenta , dopytuje i z dużym zaangażowaniem oddaje się temu ci robi. Pomaga, nie naciąga na kolejna wizytę jeśli nie ma takiej potrzeby.
  Polecam

 • E
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Szkoła Jogi Tomasza Miszczuka

  Spodziewałam się zwykłego masażu kręgosłupa a tu miłe zaskoczenie - profesjonalne techniki masażu i akupunktura . Bardzo dobre podejście do pacjenta oraz jego choroby i dodolegliwości. Polecam!!!!

 • I
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Szkoła Jogi Tomasza Miszczuka

  Gorąco polecam. Od kilku lat boli mnie kręgosłup, odwiedziłam wielu lekarzy i rehabilitantów. Brałam różne leki a poprawy nie było. Po jednym zabiegu u pana Kamila czuję dużą poprawę. Mięśnie, które były spięte rozluźniły się, teraz swobodnie przekręcam głowę, schylam się itp.

 • J
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Profesjonalista, który do człowieka podchodzi całościowo. Uważnie słucha pacjenta i szybko znajduje rozwiązania napięcia i bólu. Polecam każdemu terapie u Kamila dla lepszego funkcjonowania i samopoczucia.

 • K
  Lokalizacja: Szkoła Jogi Tomasza Miszczuka

  Bardzo dobry fizjoterapeuta posiadający ogromną wiedzę i doskonałą praktykę. Wiem, że jestem w dobrych rękach i polecam każdemu, kto potrzebuje takiej pomocy.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Moją pasją jest zajmowanie się chorobami układu narządu ruchu, jak i wynikającymi z tego tytułu innymi dysfunkcjami związanymi ze złą pracą choćby narządów wewnętrznych.Studiowałem na wydziale Pielęgniarstwa i Nauk o Zdrowiu – kierunek Fizjoterapia, na ówczesnej Akademii Medycznej w Lublinie.
  Jestem absolwentem Wyższej Szkoły Społeczno -Przyrodniczej im. Wincentego Pola W Lublinie.
  Główną grupą pacjentów, z którymi pracuję to osoby cierpiące na dolegliwości bólowe kręgosłupa, przy czym w trakcie leczenia zajmuję się całym ciałem
  w poszukiwaniu łańcuchów przyczynowo-skutkowych i eliminowaniem przyczyn pierwotnych zaburzenia.

  Oprócz tego prowadzę terapię między innymi :

  * W zespołach bólowych kręgosłupa odcinka szyjnego, piersiowego, lędźwiowo – krzyżowego ( np. rwa kulszowa, dyskopatie, zaburzenia ruchomości kręgosłupa )
  * W zespołach bólowych stawów obwodowych ( np. cieśń nadgarstka, bóle bioder, kolan, łokieć tenisisty )
  * W stanach po urazach, opatrunkach gipsowych ( np. skręcenie stawów, naderwanie mięśni, złamania kości)
  * W bólach i zawrotach głowy pochodzących z narządu ruchu
  * Terapię blizn pooperacyjnych ( np. po mastektomii, cesarskim cięciu )
  * Terapię visceralną jamy brzusznej ( np. zespół jelita wrażliwego, przepuklina rozworu przełykowego, częsta zgaga, wzdęcia,
  zaburzenia pracy dwunastnicy, jelita grubego, wątroby i żołądka )
  * Specyficzną terapię FDM mającą na celu szybkie przywrócenie odkształconych tkanek do ich fizjologicznego położenia.

Specjalizacje

 • Rehabilitacja medyczna

Znajomość języków

 • polski
 • angielski
 • włoski