lek.

Kamil Mazurek

verifiedCreated with Sketch.

Ortopeda, Ortopeda dziecięcy

27 opinii +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza
1 358 odwiedzin w ciągu 30 dni

Pracuje w Szpitalu Dziecięcym w Olsztynie. Zajmuje się leczeniem operacyjnym schorzeń układu ruchu u dzieci i młodzieży, a także ambulatoryjna opieka nad dorosłymi. w razie pytan… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
27 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • J
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Poradia OrtopedycznaUsługa: konsultacje ortopedyczne

  Wrażenia po wizycie są bardzo pozytywne. Mimo tego, że byłam jedną z ostatnich pacjentek, dr przeprowadził rzetelnie badanie, przepisał leki i przedstawił jasno plan działania. Poświęcił mi tyle uwagi ile oczekiwałam, nie spieszył się. Duża empatia i zaangażowanie w rozmowę z pacjentem. Minus brak możliwości wystawienia zwolnienia lekarskiego i skierowania na bezpłatne prześwietlenie RTG.

 • A
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Poradia OrtopedycznaUsługa: ostroga piętowa - porada

  Konkretnie i miło. Wszystko dokładnie wyjaśnione. Pookazano techniki ćwiczenia stopy. Poinformowano o dalszym leczeniu. Polecam

 • K
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Poradia OrtopedycznaUsługa: stopy płako koslawe, koślwe kolana konsultacja ortopedyczna u dzieci

  Konkretnie wyjaśniony problem. W dodatku skierowanie na zdjęcie, czyli nic po omacku. Nie poczuliśmy się narażeni na dodatkowe koszty. Brawo

 • K
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Poradia OrtopedycznaUsługa: stopy płako koslawe

  Rzeczowo i profesjonalnie.Wizyta odbyla sie w milej dla dziecka atmosferze. Polecam wizyte u tego specjalisty.

 • T
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Bardzo polecam Pana Doktora. Uprzejmy, miły i konkretny. Pan doktor dokładnie zbadał córkę, wszystko wyjaśnił i skierował na badania.

 • M
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Poradia OrtopedycznaUsługa: konsultacje ortopedyczne

  Bardzo dobre podejście do dzieci, dokładne badanie z tłumaczeniem oraz skierowanie na prześwietlenie.

 • B
  Lokalizacja: Specjalistyczna Poradnia Urazowo - OrtopedycznaUsługa: Złamana kość ramienna

  Bardzo miły i uprzejmy lekarz. Trafiłam do Pana Doktora ze skierowaniem z synem ze złamaną kością ramienną. Lekarz nie odmówił pomocy i przyjął nas chętnie. Nigdy nie spotkałam się z taką życzliwością i pomocą jaką okazał nam Pan Dr. Kamil. Wykonał badania i pokierował nas co mamy robić. Bardzo dziękuję za okazaną nam pomoc i życzliwość z Pana strony.

 • D
  Lokalizacja: Poradia OrtopedycznaUsługa: guz na kolanie i wada postawy

  Wizyta przebiegła bardzo profesjonalnie, rzeczowo i konkretnie. Pan doktor uważnie i dokładnie zbadał dziecko, logicznie wszystko nam wytłumaczył, udzielił wszelkich instrukcji , ustalił plan leczenia oraz skierował na badania . Odczuliśmy przyjazną atmosferę i otrzymaliśmy oczekiwaną pomoc , oraz plan działania. Panie Doktorze - wielkie "chapeau bas" dla Pan wiedzy, doświadczenia i kultury osobistej. Bardzo dziękujemy i do zobaczenia.

 • Lokalizacja: Poradia Ortopedyczna

  Bardzo miły, sympatyczny i uprzejmy lekarz, najlepszy z pośród wszystkich u których bylam do tej pory. Nie ignoruje problemu pacjenta, nie poprzestaje na jednym badaniu, zleca dodatkowe aby lepiej rozpoznac przyczynę bólu. Oby jak najwięcej było takich lekarzy. Dzieci maja szczęście leczyć się u takiego lekarza, żaluzje że nie jestem dzieckiem :)

 • J
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Poradia OrtopedycznaUsługa: konsultacja ortopedyczna dzieci

  Kompetentny, rzeczowy, w prosty sposób wyjaśnił problem. Przy tym bardzo miły i z doskonałym podejściem do dzieci.
  Gorąco polecam wizytę u lek. Kamila Mazurka.

Pytania pacjentów (2)

Martwisz się swoim zdrowiem?

Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

Zadaj pytanie naszym specjalistom
 • 29 kwietnia złamałam duży palec w stopie. Założono mi wtedy gips powyżej kostki i przepisano zastrzyki Clexane 40 mg oraz tabletki Cyclo 3 fort. Po 2,5 tygodniach byłam na kontroli i zamieniono mi gips na taki czarny but ortopedyczny z wysoką podeszwą. Zastrzyki miałam dalej brać i je biorę, ale nie wiem czy te tabletki Cyclo 3 fort mam też dalej brać. Kupiłam jeszcze jedno opakowanie i zażywam je, ale czy one wykazują jakąś reakcję z zastrzykami Clexane? Nie osłabiają ich działania? I o czym może świadczyć to, że po wstaniu noga robi się taka jakby fioletowa, czerwona i są jaśniejsze plamy na skórze? Wystarczy dać nogę w górę i to od razu znika. Miałam tak gdy był gips i teraz dalej tak jest, dlatego przez większość czasu trzymam nogę na poduszce.

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  Cyclo 3 fort jest dobrym lekiem p/obrzękowym i wzasadzie wypada go brak przez cały okres unieruchomienia uszczelnia on naczynia krwionośne zapobiegając obrzekom, Clexane jest niezbedny! aby zapobiec zakrzepicy, kolor nogi jest najprawdopodobiej wynikiem urazu i krwiaka który zgromadził sie w tkankach miękkich, nalezy unikac opuszcznia kończyny , elewacja nogi i zimne okłady sa jak najbardziej wskazane.

 • Czy jeśli wypada mi lewy bark (5 razy a mam 28 lat), bardzo to boli i miałam robione Badanie Mri i wykazalo ze sa zmiany Bankart-lesie i Hill-Sachs lewego barku czy w takim razie pomoze mi fizjoterapia zamiast rekonstrukcji barku ? Proszę o odpowiedz, gdyż lekarz za granica( bo tu przebywam ) skierował mnie na fizjoterapie.

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  Zarówno opis radiologiczny oraz prezentowane objaw przemawiają raczej za leczeniem operacyjnym, obawiam, się ze fizjoterapia nie przyniesie trwałej poprawy, więcej mogę powiedzieć po przejrzeniu badań dodatkowych oraz badaniu.
  Pozdrawiam

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Pracuje w Szpitalu Dziecięcym w Olsztynie.
  Zajmuje się leczeniem operacyjnym schorzeń układu ruchu u dzieci i młodzieży, a także ambulatoryjna opieka nad dorosłymi.
  w razie pytan prosze o kontakt z rejestracja palcówki :
  1. Poradnia przy ulicy Kopernika w Olsztynie

Specjalizacje

 • Ortopedia i traumatologia narządu ruchu

Edukacja

 • Akademia Medyczna w Białymstoku
 • Leeds Teaching Hospital - Leeds
 • Leicester General Infirmary - Leicester

Znajomość języków

 • angielski
 • rosyjski

Staże

 • Pracuję w Oddziale Ortopedyczno Urazowym Wojewódzkiego Szpitala Dziecięcego w Olsztynie
 • Wojewódzki Specjalistyczny Szpital w Olsztynie

Certyfikaty

 • Kamil Mazurek, ortopeda w mieście Olsztyn - Certyfikaty