Przewidywany czas odpowiedzi:

Moje doświadczenie

Z wyróżnieniem ukończyłem kierunek lekarski na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. Obecnie jestem lekarzem w trakcie specjalizacji z endokrynologii. Szkolenie specjalizacyjne rozpocząłem w Klinice Chorób Wewnętrznych, Endokrynologii i Diabetologii Państwowego Instytutu Medycznego, a obecnie kontynuuję je w Klinice Endokrynologii Centrum Medycznego Kształcenia Podyplomowego w Szpitalu Bielańskim, gdzie współpracując z doświadczonymi ekspertami pogłębiam swoją wiedzę i umiejętności w zakresie diagnostyki i leczenia zaburzeń hormonalnych.

Pomagam Pacjentom z chorobami układu wydzielania wewnętrznego i problemami metabolicznymi m.in. takimi jak: niedoczynność/nadczynność tarczycy, choroba Hashimoto, hiperandrogenizm, zespół policystycznych jajników, hiperprolaktynemia, osteoporoza, choroby przytarczyc i nadnerczy, otyłość i zaburzenia gospodarki węglowodanowej.

W swojej praktyce skupiam się na kompleksowym, profesjonalnym podejściu do terapii opartym na wytycznych renomowanych towarzystw naukowych oraz adresowaniu indywidualnych potrzeb zdrowotnych każdego Pacjenta.
więcej O mnie

Pacjenci których przyjmuję

Dorośli

Rodzaje konsultacji

Usługi i ceny

  • Konsultacja endokrynologiczna (kolejna wizyta)

    300 zł

  • Konsultacja endokrynologiczna (pierwsza wizyta)

    300 zł

Adresy (2)

Manufaktura Zdrowia i Urody
Manufaktura Zdrowia i Urody

Nałęczowska 33 lok. U7 (wejście od ul. Niemirowskiej), Mokotów, 02-922 Warszawa

Powiększ mapę otwiera się w nowej karcie

Dostępność

Telefon

723 20...
22 403...
Kacper Wiszniewski
Klinika Endokrynologii Centrum Medycznego Kształcenia Podyplomowego, Szpital Bielański
Powiększ mapę otwiera się w nowej karcie

Dostępność

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

32 opinie

Najczęściej wymieniane przez pacjentów

  • Zaangażowanie lekarza
  • Szczegółowe wyjaśnienia
  • Skuteczność leczenia

Sprawdzamy wszystkie opinie. Moderujemy je zgodnie z naszymi zasadami, dowiedz się więcej o opiniach i sposobie obliczania gwiazdek na Dowiedz się więcej Dowiedz się więcej o opiniach

  • M

    Bardzo polecam wizytę u Pana Doktora
    Profesjonalne podejście, ogromna wiedza i życzliwość sprawiły, że czułam się zaopiekowana od początku do końca. Wszystko zostało dokładnie wyjaśnione, a wizyta przebiegła w miłej i komfortowej atmosferze. Zdecydowanie polecam każdemu, kto szuka kompetentnego i empatycznego specjalisty.

     • W innym miejscu Inny  • 

  • M

    Doktora Kacpra Wiśniewskiego poznałam podczas pobytu w szpitalu i jestem ogromnie wdzięczna za pomoc oraz podejście, z jakim się spotkałam. Pan doktor przeprowadził bardzo dokładny wywiad, zlecił szereg badań i bardzo uważnie analizował wszystkie wyniki. Widać, że nie bagatelizuje żadnych objawów i naprawdę skupia się na pacjencie.

    Czułam dużą troskę, uwagę i zaangażowanie ze strony pana doktora. Jest przy tym bardzo spokojnym, skromnym i życzliwym człowiekiem.

    Pan doktor zrobił na mnie ogromne wrażenie swoim profesjonalizmem, podejściem do pacjenta i zaangażowaniem. Jestem bardzo wdzięczna za opiekę, jaką otrzymałam podczas pobytu w szpitalu

     • Klinika Endokrynologii Centrum Medycznego Kształcenia Podyplomowego, Szpital Bielański Inny  • 

  • K

    Wspaniały lekarz bardzo dużo zadaje pytań wnikliwie przegląda historie chorób pacjenta empatyczny cierpliwy słucha ale przede wszystkim postawił trafna diagnozę,
    Więcej takich lekarzy polecam

     • Klinika Endokrynologii Centrum Medycznego Kształcenia Podyplomowego, Szpital Bielański Inny  • 

  • A

    Jestem pod ogromnym wrażeniem podejścia pana doktora do pacjenta. Po raz pierwszy od lat poczułam się na prawdę zaopiekowana. Pan doktor dokładnie zapoznał się i przeanalizował całą moją historie medyczną przed wizytą tak, aby móc dobrać odpowiednie leczenie i zalecenia pod mój przypadek. Doktor jest przesympatyczny, zadaje konkretne pytania które pozwalają mu poznać całość sytuacji z jaką pacjent się zgłasza. Otrzymałam konkretne zalecenia i plan działania. Śmiało mogę powiedzieć że to jeden z najlepszych lekarzy z jakim miałam odczynienia i czuję ogrom wdzięczności za jego holistyczne i profesjonalne podejście do pacjenta.

     • Manufaktura Zdrowia i Urody konsultacja endokrynologiczna (pierwsza wizyta)  • 

  • J

    Zaangażowanie, skrupulatność i dociekliwość. Etyka zawodowa na najwyższym poziomie.

     • Klinika Endokrynologii Centrum Medycznego Kształcenia Podyplomowego, Szpital Bielański Inny  • 

  • M

    Super profesjonalizm i pełne wsparcie podczas badań. Jestem po wrażeniem opieki nad pacjentem że sporą otyłością jakim ciągle jestem. Pierwsze postępy terapii jaką wspólnie wdrażamy przynosi bardzo dobre efekty. Dostępność Pana doktora jest nie tylko w godzinach jego pracy w klinice czy szpitalu i daje duży komfort leczenia.

     • Klinika Endokrynologii Centrum Medycznego Kształcenia Podyplomowego, Szpital Bielański Inny  • 

  • M

    Leczę się u doktora, jestem bardzo zadowolona, super podejście do pacjenta. Pełen profesjonalizm. Polecam

     • Manufaktura Zdrowia i Urody konsultacja endokrynologiczna (kolejna wizyta)  • 

  • U

    Byłam pacjentką dr. Kacpra na Oddziale Endokrynologii Szpitala Bielańskiego. Dr Kacper jest bardzo dobrym lekarzem, dociekliwym, robi bardzo szczegółowy wywiad, wysłuchuje pacjenta.
    Patrzy na pacjenta całościowo, nie tylko od strony endokrynologii.
    Czułam się w szpitalu zaopiekowania.
    Wyszłam ze szpitala w poczuciu, że opiekował się mną profesjonalny lekarz, który zdiagnozował moje problemy i wskazał co należy zrobic.
    Polecam dr. Kacpra Wiśniewskiego.

     • Klinika Endokrynologii Centrum Medycznego Kształcenia Podyplomowego, Szpital Bielański Inny  • 

  • D

    Jestem pod wrażeniem pana doktora Kacpra Wiszniewskiego. Jest bardzo wnikliwym lekarzem. Życzliwie podchodzi do pacjenta, z uwagą go wysłucha i stara się jak najlepiej mu pomóc. Życzylibyśmy sobie jak najwięcej takich lekarzy.

     • Klinika Endokrynologii Centrum Medycznego Kształcenia Podyplomowego, Szpital Bielański Inny  • 

  • K

    Bardzo dobry lekarz,sumienny,dbający o pacjenta i bardzo sympatyczny

     • Klinika Endokrynologii Centrum Medycznego Kształcenia Podyplomowego, Szpital Bielański Inny  • 

Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Najczęściej zadawane pytania